Opinie o NAPRZÓD JURASZ w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NAPRZÓD JURASZ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NAPRZÓD JURASZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAPRZÓD JURASZ w Bydgoszcz

Witam zatrudniłem się do transportu wew w szpitalu Jurasza,widzę po opiniach i co tu się dzieje jest jeszcze gorzej.pracownicy dzielą się na grupki ci w porządku i ci co są bliżej brygadzistów.prace jak widać są dawane kto wchodzi w tył...brygadzista tym lajtowa.mala grupka ludzi jest tam co są naprawdę pomocni i dobrze wytłumaczą czy pomogą.jeden z brygadzistów robi największe zamieszanie wśród grupy.nabiera dużo pracy jak jest wpisany do str brudnej zazwyczaj nic nie robi tylko wyręcza się innymi.on zaś chodzi z koleżanką z goncow ,dużo osób tutaj słyszałem że przychodzi i odchodzi.jest tam bardzo brzydka atmosfera która nowych pracowników zniechęca aby tu zostawali dłużej i pracowali.kierownik ,ani biuro też widać się nie interesuje bo kierownika widziałem tylko przy podpisaniu umowy.praca w miarę ok ,ludzie tam już nie ,są wyjątki.

Babki z Jurasza

Wreszcie mamy w szpitalu brygadzistę który jest dla ludzi człowiekem. We wszystkim pomoże, widać że się stara i zależy mu na ludziach. I nie tylko ja tak myślę, bo dużo ludzi ze szpitala też. Brawo panie Robercie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w NAPRZÓD JURASZ?

MARZA..

Czytam opinie na temat pracy w tej firmie . Jestem zszokowana , Chodzi o pracę gońca, Ale z tego co widzę to totalny bałagan. Po 1 kierownik dba o dobro firmy,i jest wizytówka firmy tak jak i brygadzisci i dlatego trzeba mieć ludzkie podejście do pracownika bo firma to pracownicy którzy,utrzymują firmę na powierzchni, nie ma czegoś takiego jak zastraszanie pracowników czy wywieranie presji ,ale to już inna szkoka kierowania ludźmi. Metoda kija i marchewki.. Pijaństwo, i tolerowanie tego ,najgorsza rzecz jaka może być w jakiej kokwiek firmie . Ale sądzę zże firma obawoa się utraty pracowników więc udają że nie widzi. Nie do pomyślenia jest to . Więc chyba nie pójdę na rozmowę ,bo z tego co tu czytam jestem zniechęcona. Ps.dziwne jest to że pracownicy zstarszym stażem pracy w danej placowce traktują źle nowych pracowników. Szok a gdzie kadra zarzadzajaca i dlaczego na to pozwala .??? ..

@MARZA..

Ano podsumować to można w różny sposób, bo informacji trochę się zebrało. Co do ostatniego jeśli faktycznie tak jest i oni o tym wiedzą nie reagując przy tym to czy możliwe, że sami obawialiby się jakiejś podmianki u siebie? Różnie bywa

Mała Mi Nowy wpis
@MARZA..

Kadra zarządzająca ma to gdzieś,tam rządzą starsze pracowniczki(gońcy)nie będę tu wymieniać z imienia i nazwiska ,kto tam pracował lub pracuje ten wie o kogo chodzi,one są święte i tak jak powiedzą to wszyscy na to przystają , ciągle donoszą na nowych - nawet nieprawdę !!! ,kładą kłody pod nogi.Atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia.

Jak długo trwa proces awansu w NAPRZÓD JURASZ?

Sebastian Nowy wpis

Awans w firmie naprzód w Jurasz jest taki ,że masz dosyć tej firmy i chorych wewnętrznych zasad wymyślonych przez brygadzistow i kierownika i przechodzisz na posadkę pod szpital za dużo więcej kasy niż firma ci płaci.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NAPRZÓD JURASZ odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Czy w NAPRZÓD JURASZ możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pani

Witam mam pyt są nocne zmiany brygadzistow ,popołudniowe .chodza oni do nas na kontrolę,a dlaczego chłopaki z transportu nie są sprawdzani.12.06_popoludniowa zmiana śmierdziała gorzała ten mały łysy to się chwiał aż i tego nikt nie widzi że oni są (usunięte przez administratora).czy tylko my sprzątające jesteśmy tu najgorsze ,a transport chlac,ćpać itd może i są pod ochroną,a gdzie są brygadzisci pan Artur i Marcin że jego ludzie piją i chodzą,czy ma tak ta praca wyglądać w naszej firmie?

Babki z Jurasza

Gonce groups

Hej czy my też będziemy musieli wozić (usunięte przez administratora) z transportem ,podobnie jak nasza koleżanka Ewelina,czy coś zmieni się u nas .czy tylko chłopacy u nas będą to robić?

Transport jurasz

Nowy przetarg ,szkoda mi tych pracowników starszym stazem ,bo napewno nic dla nich się nie zmieni na dobre,brygadzista Artur i Marcin od początku na wszystko i wszystkich wylane mieli ,więc teraz będą mieli lepsze pole do popisu,tam się nic nie zmieni do póki oni są,na zebraniach czy spotkaniach nawet się nie odezwia w sprawie transportu ,jak 2 mruki się zachowują,tylko pilnują swojej posady ,żeby por az kolejny ich nie wyrzucili z posady,może teraz nowa regionalna zobaczy że to są 2 lenie i przez nich upadał i napewno będzie upadać dalej transport.

Juraszss

Czy z nowym przetargiem zmieni się coś,czy ktoś weźmie się za transport,który coraz bardziej nie przyjemnie pachnie,panowie higiena obowiązuje,a przede wszystkim w takim miejscu

Kamil

Hej czy w transporcie wewnętrznym nadal utrzymuje się szajka Nowaka,czy coś się zmieniło.nadal ludzie są karani przez Marcina bo mu prawdę powiedzą.czy firma już wzięła się za niego ,że nie zajmuje się praca ,a pilnuje eweliny....z gońców.i w nocy zamiast pracować on pracuje czyms innym .

@Kamil

Nic się nie zmieniło

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z NAPRZÓD JURASZ? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracownica

Nikt nie liczy się z pracownikiem. (usunięte przez administratora) na pieniądzach. Wyzysk pracowniczy. Nie polecam.

Odradzam

W większości sami się zwalniają bo mają dosyć pracowania za czterech zarabiając najniższą krajową bez żadnej premii, dodatków. Jak nie ma obstawy na innym oddziale to robisz na swoim i na innym a czasem nawet na trzech, żadnych pieniędzy dodatkowych za to nie ma. Pracujesz 12h ale płacone masz za 11 bo przysługuje przerwa, szkoda tylko, że rzadko jest na nią czas. Idziesz na chorobowe, wracasz i " za karę" jesteś rzucany na każdy oddział tylko nie na swój. Brak szacunku dla pracownika, dla osób które naprawdę rzetelnie wykonują swoją pracę... nagradzane są tak zwane " (usunięte przez administratora) brygadzisty, ty harujesz a oni uprzejmie donoszą, przesiadują na papieroskach co chwilę i tak się dorabiają premii. Ta cala firma to dramat.

@Odradzam

No ale na co donoszą? A jak będzie miesiąc, że nie będą mieć na co to co, premia i tak by była? Takie to trochę bez sensu

Odradzam
@Alicja

Donoszą np. " a xińska źle to robi, tego nie zrobiła czy tamtego" a same robią najwięcej i najlepiej nadając i obgadując innych. Każdy to wie w firmie ale głośno nikt nie powie. Cała firma jest bez sensu.

@Odradzam

Nie no cała to chyba nie, bo inaczej wcale by nie działali. Tylko faktycznie jeśli tak serio jest to przydałoby się porządek z tym jakiś zrobić, bo to raczej pracy nie usprawnia... Nawet ci na samej górze o tym wiedzą?

Jurasz filip
@Pracownica

Co do płacy to prawda ,mało się zarabia.powodem również są starsi pracownicy,którzy gnębią młodszych pracowników,pracowałem w transporcie więc mogę coś o tym powiedzieć,brygadzisci nie reagują na gnębienie młodszych pracowników,Marcin źle oddzywal się jako brygadzista,wpisywał po zlosci w najgorsze rejony,Andrzej p. Darł się na wszystkich i o wszystko,już nie wspomnę że wszystkich obgadywali,z transportu może z 6pracownikow było ok .brygadzisci i jego pupile niszczą transport.nigdy tam nie będzie załogi ,za ich władzy ludzi będzie jeszcze mniej,no i ich (usunięte przez administratora) mają przyzwolenie na gnębienie młodych.pani (usunięte przez administratora) raczej nie reaguje na to co tam się dzieje

Elżbieta
@Jurasz filip

Piszesz, że mało się zarabia - ile dokładnie można wyciągnąć przy pracy 12h? Bo tyle się pracuje? Tak pisali we wcześniejszych komentarzach

Pan
@Jurasz filip

Inowroclaw to największe nieroby,przyjeżdżają 3 razy w tyg do 18sa później trzeba po nich robic,wiecznie na chorobowym są.a cwaniacy ,u wszystkich wszystko widza ,a u siebie nic.buntuja ludzi i obgaduja na szpitalu innych.zniechecaja młodych do pracy,zeruja na innych.wysluguja się drugimi.

Marli

Witam.na początku czytając te forum myślałam ,że ludzie tu piszą bzdury,żeby oczernić firmę.zatrudnilam się jako sprzatajaca już po tygodniu przekonałam się ,że lepiej było uwierzyć co tu ludzie piszą,po miesiącu odeszłam bo mnie jeszcze (usunięte przez administratora) na wypłacie.

@Marli

A co konkretnie się sprawdziło, że postanowiła Pani odejść? I z tą wypłatą to chodziło, że za krótki staż pracy Pan podjęła czy o co, jak ostatecznie z tą kasą wyszło i czy wyjaśnili cokolwiek?

Marli
@Alicja

Miałam umowę zlecenie ,dodatkowo przychodziłam ,byłam rzucana na inne oddziały w jeden dzień miałam swój oddział plus 2 jakiś i z dziewczynami dodatkowo kuchnie,przydupasy brygadzisty mieli na małym oddziale jeszcze pomoc,pieniądze 250zl miej ,no nie co więcej bo niby biuro godz zabierało za śniadanie ,to gdzie 300pare zł,pani Pamela z głupim uśmiechem ,wysłała maila,bo 2 razy system się zawiesił ale to tak pracownicy mówili stała wymówka,no mail doszedł,tel kadry wcale nie odbieraja,jak się dodzwonisz powiesz Jurasza Bydgoszcz to słuchawka jest odkładana,nic się nie wyjaśniło,firma do du...a dziwią się że braki mają ,jak cos takiego robia

Incognito
@Marli

Zaraz, zaraz. Pamela to wybałusza gały, od zawieszonego systemu jest ta druga :) Od owocnych nocek są Marcin i Ewelina, od donoszenia inne Anie i Jess. Tu każdy ma swoje funkcje :D

@Incognito

A Ty jaką masz funkcję w firmie wobec tego? i ile osób ogólnie tu pracuje, na oko zaczyna się sporo robić?

Magda
@Alicja

Takiego (usunięte przez administratora)nie znam ale jak pisze to czemu miał bym biednego (usunięte przez administratora)nie wykorzystać…. ;D

Benia

Witam ,mam pyt czy wypłacili wam za covid te 3tys,jak wiadomo dostali wszyscy brygadzisci spłatę gdzie nie mieli styczności od bryg sprzątających poprzez transport,a pracownicy ,którzy naprawdę mieli styczność czy wszyscy z nich dostali spłatę ,czy ucichła sprawa.

Niuniu

Hej czy pracuje jeszcze Ania i Jessica.

Pracowałem

I jeszcze pytanko - robicie nadal za najniższą krajową, bez dodatków, gruszy itd. pod jurysdykcją Naprzód i Izana czy podwyższyli wam uposażenie do najniższej stawki pracownika niemedycznego chociaż?

Urszula
@Pracowałem

Wtedy, gdy pracowałeś była najniższa krajowa? Nie pracujesz z powodu tych wyżej wymienionych rzeczy? Czyli właśnie stawka i brak uposażenia medycznego?

@Urszula

Pracuje nadal w szpitalu ale innym, gdzie jestem zatrudniony bezpośrednio a nie przez jakieś podejrzane spółki :) A pytam bo chcę po prostu wiedzieć czy coś się zmieniło czy nadal załoga pracuje za najniższą krajową bez np. dodatków typu "wczasy pod gruszą" co spółki typu Naprzód czy Izan powinny zapewnić z powodu samej liczy osób które zatrudniają :) A transport pewnie nadal bez dodatku za utylizację? Prywaciarzom ludzi Jurasz sprzedał! Macie wysługę lat - kolejny przykład??? Przecież szpital to sfera budżetowa a ludzie jak mongoły dali się wpakować w krakowskie, żądne kasy łapy! Sukcesem to było wywalczenie Umów o pracę bo nadal byście robili na zleceniu, ludzie nie dajcie się!!!

Basia

Witam ,mam pytanie czy ludzie w transporcie sa badani na uzywki (usunięte przez administratora),juz w tygodniu chodza tzw luzacko nie wspomne dzisiaj pana na luzie,czy naprawde pan artur i pan marcin maja juz do w (usunięte przez administratora).co dzieje sie w transporcie.dlaczego my musimy sie podbijac ,a pan marcin 12 wychodzi do domu lub inni pracownicy z transportu przychodza sobie dlugo juz po rozpoczeciu pracy,pracownicy transportu nie zbieraja smieci na zmianach nocnych z traktu.smieci leza do 10rano.na innych oddzialach nie lepiej .sa zostawiane odpady....dlaczego transport nie nosi masek ,brygadzisci powinni dawac przyklad ,a nie sami nie nosza

Pracowałem

Mam pytanie, czy w biurze nadal pracuje blond Barbie co wybałusza oczy gdy ktoś przychodzi i druga co ms wiecznie zawieszony system a brygadzista z transportu nadal buja się po szpitalu w towarzystwie gońcowej?

Pracowałem

Czyli nadal pracujecie za najniższą krajową a nie za kwotę jaką jest po podwyżce dla pracowników niemedycznych? A wiecie że w takim razie jesteście okradani z pieniędzy przyznanych ustawą?

Jurasz andzia

Jestem strasznie wkurzona ,ze transport jest kryty.pijany pracownik chodzi po szpitalu ,a zero jakich kolwiek reakcji,brygadzista p.artur i marcin nie widza ,ze jego ludzie pijani chodza ,p pamela tez slepa jest czy broni brygadzistow i pracownikow z transportu.zenada jak taki (usunięte przez administratora) jest to sie nie dziwie ,ze inni pracownicy tez leja na ta firme .jak gora ma wszystko w dup.....e.

Gabriela
@Jurasz andzia

Po opiniach widzę że ta sytuacja się powtarza... Szkoda że nikt z tym nie robi i nie chce w ogóle pomóc z nałogiem. Jeszcze coś się stanie i dopiero będzie przypał! Może warto z kimś o tym porozmawiać? Tylko z kim...

Jurasz

No prosze pan z transportu pijany w piatek i brygadzista na zmianie,oni robia co chca w tym transporcie ,chleja .a szczegolnie ten pracownik w okularach od nich pijany 2 razy w tygodniu chodzi,nawet sie nie myje bo smierdzi jak cap....ciekawe gdzie jest biuro ,ze tego nie widzi....

Zostaw merytoryczną opinię o NAPRZÓD JURASZ - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w NAPRZÓD JURASZ?

Zobacz opinie na temat firmy NAPRZÓD JURASZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAPRZÓD JURASZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NAPRZÓD JURASZ