Opinie o Naprzód w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Naprzód. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Naprzód na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naprzód w Kalisz

xxx56 Nowy wpis

O firmie Naprzód tylko co mogę powiedzieć to o pracy w SOR Kalisz panie które są odpowiedzialne za ustalanie grafików zmian robią co im się podoba zmieniają z godziny na godzinne grafy . A co jest najgorsze to wyróżniają co niektóre pracownice które pracują tylko na dniówki a inne z nas ciągną po 2 , 3 , a nawet były miesiące kiedy i 4 nocki pod zad . taka prawda o tej firmie ..

wierzba płaszcząca Nowy wpis

To jest ta firma w której w zeszłym roku były te strajki w Łodzi? a ja bardzo chciałam do nich przyjść do pracy... a może sytuacja już się ustabilizowała i finansowo firma zadbała o pracowników? ktoś ma na ten temat jakąś aktualną i rzetelną wiedzę?na razie nie pytam o samą wysokość zarobków ale o to czy są jakiekolwiek zarobki

kkk Nowy wpis
@wierzba płaszcząca

ja pracowalem na zachodzie z niemieckiej agencji pracy stawki spadly 9m88e brutto 200e diety i 152 godz miesiac za duzo kasy to nie zostawalo 800e do 900e miesiecznie ba od tego roku podobno stawki poszly w gore ale emerytuy to tam juz niema 150e miesiecznie a bylo 360e wiec po co tam jecjac w opiekunki tylko 95e miesiecznie emeryture beda mialy zachod juz sie zakonczyl polacy zalatwieni bez mydla nie polecam szkoda czasu

ikooo Nowy wpis

Zatrudnimy salowe/ salowych - takie ogłoszenie jest u nich tak naparwde, wydaje mi się, że na pewno mozna zarobić do 3000 zł z tego co wiem, bo jednak to jest dobra praca

stop

Witam, wszystkich komentujących. Zgodnie z hasłem STOP POMÓWIENIOM przypominam wszystkim autorom komentarzy typu "oszust" itp., iż mogą oni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za oszczerstwa którymi się posługują. Zostałeś oszukany? - czemu tego nie zgłosisz do odpowiednich służb? Czy nie jest czasem tak, że czujesz, iż nie masz tak naprawdę podstaw by formułować takie oskarżenia? W Internecie próbujesz anonimowo (podkreślam - pseudo anonimowo) oczerniać ludzi czy firmy, nie mając ku temu podstaw. A może takie komentarze są nieczystymi zagrywkami konkurencji? Pozostawiam to do oceny czytającym. Spróbuj dwa razy pomyśleć zanim będziesz publicznie krytykował.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Naprzód się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery

ciekawe ciekawe jak ty masz w domu ,na taki błysk ??? hahaha

anonim2000

czy są jeszcze NORMALNE firmy,które dopełniają swoich obowiązków?..

anonim2000

dlaczego fjrma nie dba o dobrych pracownikow,ktorzy znaja sie na solidnie wykonanej pracy. Miejsce pracy zajmuje ktos,kto posiada zolte papiery badz jest ,,(usunięte przez moderatora),,wowczas jest ,,nietykalny?,,

Każdy wpis podpisany moim imieniem i nazwiskiem na tej stronie nie jest mojego autorstwa.

agnieszka .pawlak

zal tej FIRMY BADZEWIE.ITP

doswiadczona/y

Przeprszam za wszystkie pomówienia pisemne oraz ustne kierowane pod adresem kierownika, m.r. wszelkie pomówienia były kierowane pod wpływem emocji..

pracownik rydygiera

ludzie. w krakowskim szpitalu kierowniczką zrobili sprzątaczkę bez wykształcenia. W tej firmie jeśli dobrze (usunięte przez moderatora) to masz dobrze. Jak zgadzasz się na dodatkowe dyżury za które nie ma kto zapłacić to jesteś cacy. Premie dostaniesz nie za sumienną prace ale za (usunięte przez moderatora) innych. A jeśli zauważysz że cie okantowali na wypłacie bo godziny na pasku wypłat sie nie zgadzają ( bagatela tylko 48 czyli 4 dni) to siedź cicho i sie nie odzywaj bo jeśli sie upomnisz to wypowiedzenie gwarantowane. A i u nas są osoby które na forum piszą pozytywy o tej firmie, zresztą wszędzie są lizusy którzy myślą że w ten sposób zbiorą plusy u kierownictwa i będą traktowani szczególnie.

zgadzam sie z tobą Ja też tak myślę i słysze to co Ty ,jak by chcieli to by dawno co niektórych nie było, czemu wszyscy wiedzą o nas a o sobie mówia szeptem. Zawsze z kogos lepiej sie śmiac. maja niezły ubaw z nas piszecie i pracujecie po co to.

Jest jak jest dajcie tym kobietom spokój , Urlopy są na planie urlopów na który sie sama zapisałam i wiele inny też .wiec jakie grupowe problemy pracuje, widze, słyszę, i podziwiam ich spokój, ale zarazem jest mi wsyd ze nas ,bo oceniają nas inni .Dajcie spokój śmieją sie z nas, konczcie z tym same się poniżacie komu nie pasuje to dlaczego jescze pracuje.Wszystko mozna pisac z jednej osoby wchodzic na druga zaraz same będziecie pisac na siebie jak i która i o której wychodzi .

grupowa

brygadzistka (usunięte przez moderatora) wykorzystuje ludzi a zwłaszcza tych co maja grupę jest początek roku a ona każe wszystkim wykorzystać urlopy i nikt nie może sobie zostawić ich na lato. To co to może jest dobra kobieta i w ogóle nie pracujecie tam i nie macie pojęcia co się tam dzieje.

Lenie do domu!!! chetnie popracują inni nie ma pracy u was / widac nie jest zle - nikt się nie zwalnia ..

Zgadzam się z opinią wyżej , jak można ! tylko sami lenie i niudacznicy którzy już nie pracują tylko tak moga pisac , ten kto pracuje napewno tak nie mysli ,w koncu w zakładzie psychiatrycznym ludzie też pracują i obrażacie ich w ten sposób poprostu jesteście smieszni pomyśl człowieku co z toba jest nie tak.

Zdaje to się tobie że możesz kierowniczce psuc opinię ,kierowniczka nie ukrywa tego że sprzątała widzą to wszyscy na (usunięte przez moderatora) i chyba wiekszośc (usunięte przez moderatora)ja pracuje tam i wiem ,i chwała że mamy kogos kto wie jak ta praca wygląda baaardzo nie lubisz kierowniczki albo tych pan na położnictwie żeby było na nie jak to pisano wcześniej smiechu warte.

pracownica

Zgadzam sie z przedmowczynia ,pracuje i wiem kierowniczek do rzadzenia to jest duzo tylko ta jedna prawdziwa jest naprawde ok.! podziwiam spokoj.Ja osobiscie polem kalisz kasa na czas i jest ok.

o paczkach marzycie cieszcie sie ze macie umowy hehe firma napewno daje je wam bezinteresownie :-) kierowniczka faktycznie nie ma podejscia do ludzi no ale czasem tak lepiej brygadzistka heh smiechu warte nagroda gwarantowana dyrekcja co to takiego istnieje w tej firmie ? gdyby nie kasa na czas jedyny plus nikt by tam nie robil prawda ?

Następne święta bez paczek,chociarz socjalne jest.Płakać się chce bo święta idą.

Zostaw merytoryczną opinię o Naprzód - Kalisz

• Jak się pracuje w Naprzód?

Zobacz opinie na temat firmy Naprzód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naprzód?

Naprzód