Opinie o Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe
Pogotowia ratunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski w Kraków

Myślę nad aplikacją do tego miejsca. Jednakże widzę stare komentarze, z których wynika, że kiedyś był tutaj problem z płatnością wynagrodzeń. Powiedzcie mi, czy na ten moment, na rok 2024, dalej pojawia się ten kłopot? Czy jednak otrzymuje się całkowite wynagrodzenie i na czas? :))) Jeśli jest wszystko okej, to na pewno złożę tutaj CV.

Na stronie firmy jest możliwość wypełnienia kwestionariusza jako lekarz szukający pracy. jakiej specjalizacji najczęściej brakuje, bo jestem w trakcie studiów z medycyny ogólnej i nie mam wybrane jeszcze co dalej. Czy mam szansę na pracę na tą chwilę? Pomoże mi to wtedy zdecydować o wyborze specjalizacji. Można pogodzić pracę tu z planem studiów?

Chyba praca w Medcam Assistance nie powinna wpływać w żadnym stopniu na wybór specjalizacji. I tak naprawdę studia na wydziale lekarskim to nie są studia z medycyny ogólnej, co to właściwie znaczy dla autora tego wpisu.

Krzysztof

Realizuję wizyty domowe dla Medcam Assistance od wielu lat, ogólnie jestem zadowolony ze współpracy (więcej plusów niż minusów). Przed pandemią płatności były na czas, aktualnie firma ma poślizgi w płatnościach, ale zawsze otrzymuję pieniądze. Choć pandemia zaskoczyła świat i przyczyniła się do wielu negatywnych skutków – organizacyjnych i gospodarczych, wierzę że firma odzyska płynność finansową jak za dawnych dobrych lat. Pozdrawiam Krzysztof.

Szymon
@Krzysztof

Opóźnienia to nigdy nic dobrego ale może coś się da zrobić, aby sytuacja się naprostowała. Tak w ogóle to pogorszenie płynności finansowej sprawiło, że i pracy jest teraz mniej? Myślałem załapać się nawet dorywczo ale nie znalazłem, aby kogoś szukali a po tym co piszesz to chyba małe na to szanse. Może chociaż na pół etatu jakaś współpraca jest możliwa. Finansowo na taką część etatu się opłaca?

Krzysztof Nowy wpis
@Szymon

Panie Szymonie, współpracuję z kilkoma firmami na podobnych zasadach jak z Medcam, praktycznie każda z nich ma problem z płynnym opłacaniem faktur. Myślę że ilość zgłoszeń zależy głównie od sezonu chorobowego, najwięcej pracy jest na jesień/wiosnę. Myślę że aby poprawiła się płynność finansowa firmy potrzebny jest czas. Co do współpracy na umowę o pracę/zlecenie to nie wypowiem się bo nie wiem, ja wystawiam faktury pod koniec każdego miesiąca. Jakiś czas temu widziałem ogłoszenie Medcamu że poszukują lekarzy do współpracy, może Pan napisać do nich w tej sprawie. Pozdrawiam Krzysztof

Czy w Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Terra incognita

Niestety nie było żadnych reakcji w sprawach niezapłaconych faktur w 2021 r . Nie odpowiadano na maile i telefony z prośba o jakiekolwiek informacje i wyjaśnienia Był to niewątpliwie problem, a czy w innych sprawach to się okaże .

Wiktoria
@Terra incognita

Ale zapłacili koniec końców za to?

Terra incognita
@Wiktoria

Zapłacili po wielomiesięcznym prawie rocznym opóźnieniu .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Lekarz wizyty domowe

Potwierdzam jestem tez w toku oczekiwania na wypłaty od ok 4-5 miesiecy. Firma zalega z płatnościami obecnie. Już wiem o conajmniej 2-3 osobach.

też mi nie zapłacił
@Lekarz wizyty domowe

zalega ponad 3000 zł , nie lacił też wczęsniej . (usunięte przez administratora) i tyle. nie pracujcie dla tego człowieka

Wojciech
@też mi nie zapłacił

Zgłaszałeś gdzieś sprawę czy czekasz aż ci odda po prostu? Dużo czasu już minęło?

Firma zalega z płatnościami, brak kontaktu z właścicielem, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski - Kraków

• Jak się pracuje w Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski?

Zobacz opinie na temat firmy Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski?

Medcam Assistance Przemysław Śmiełowski
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Os. Ogrodowe 4 lok. 14
    31-915 Kraków