Hipokrates

Kraków

Opinie o Hipokrates

były"pracownik"

Witam, również miałem przyjemność pracować na stanowisku asystenta biurowego. To co napisał poprzednik jest stuprocentową prawdą. Dodam jednak, iż jako firma farmaceutyczna czyli bądź co bądź o zdrowiu wie nie mało , dba również o nasza kondycję fizyczną. Osoba decyzyjna zapewnia bieganie na pocztę, po maślanki czy też do banku z PAPIEROWYMI przelewami prawie codziennie.. czy to śnieg czy deszcz czy słońce! Przynajmniej wiemy jaka pogoda.... Warto zaznaczyć, iż dba tez o to, aby nasze aparaty mowy zbytnio się nie zużywały, wiec rozmowy w biurze są zakazane. Tak jak przedmówca napisał- praca polega na przepisywaniu różnych rzeczy do worda i excela.... ewentualnie kopiowanie stron internetowych :D bo przecież nie można się przemęczać klikając w myszkę..co to to nie... wiec 'opracowywanie firm' przez asystenta biurowego to nic więcej jak kopiowanie ich stron do worda. Sprzątanie również jest prawdą... ale przedmówca zapomniał wspomnieć o pracach ogrodniczych na wiosnę na balkonie ! przecież to takie normalne w biurze:) . Wyegzekwowanie czegokolwiek jest porównywalne ze spacerkiem po księżycu. Jedną z ważnych cech tej pracy jest otwartość na dialog.. także jeżeli "pracownik" ma problem( na przykład uważa ze kolega bądź koleżanka z biurka obok źle pracuje bądź robi coś co uważamy za złe) to zawsze może przyjść i porozmawiać... Jak dobrze mieć wsparcie ...! . Także jeżeli ktoś lubi: być wykorzystywany, donosić na kolegów, nic nie mówić przez cały dzień, biegać w deszczu itd to serdecznie polecam tą pracę ! :D PS. Jest jeden plus, otóż.. ekspres do kawy! ale czy zostanie dosypana... to już nie wiadomo :D

panBiałaRękawica

Drodzy, miałem przyjemność pracować przez kilka miesięcy na stanowisku Asystenta Biurowego w jakże "świetnie prosperującej firmie farmaceutycznej" - 1. co do godzin pracy - elastyczni - nawet po 10 godz w weekendy za taką samą stawkę jak w tygodniu - polecam! 2. co do wypłat - zdarzały się epizody, iż właściciel sławetnej firmy "znikał" na kilka dni w okolicach wypłat ....może by mu procent na lokacie wzrósł:) - nie wnikam. 3. co do nauczenia się tam czegokolwiek - odradzam szczerze - praca polega na przepisywaniu dokumentów z karki do worda czy excela - nie ma to jak rozwój wszelakich technologi! - 4. co do innych obowiązków Asystenta Biurowego - w firmie lubiane są czystość i porządek - jedną z prac Asystenta ( wykonywaną przez 2-3 dni w każdym mies.) jest dokładne sprzątanie biura - podkreślam dokładne a więc - mycie okien, drzwi, WC, wycieraczek, sprzątanie magazynu - takie wiecie jak mini święta w domu:D - wiec cyrk na kółkach, a finał jest taki: przejście osoby decyzyjnej z białą rękawiczką niczym Perfekcyjna Pani Domu - polecam firmę na św. Anny 3 ! xD.

kamila

annaaa napisz cos więcej, bo jestem już w Hipokratesie prawie 3 lata i nigdy nie było problemów z płatnościami, ani nie słyszałem żeby komuś nie wypłacili pensji! A od nowego roku będę chciała podwyżkę, więc jestem szczególnie zainteresowana :)

Lenonka

Witam Wszystkich, Otóż...Byłam dzisiaj na rozmowie. Warunkiem pracy w biurze jest własna działalność. Zarobki bardzo wysokie ale musisz to opłacić samemu zus noo i podatek odliczyć bla bla...A i tak za duże pieniądze oferowane jak na takie stanowisko. Podejrzane i dziwne. Ogólnie człowiek z któ rym rozmawiałam niby konkretny, ale...Nad nim też jakiś dyrektor. A pewnie nad tym dyrektorem jeszcze inny dyrektor. Szkoda słów.Nie polecam.

oko

MAŁa napisz coś więcej o rozmowie rekrutacyjnej. Jakie godziny pracy w biurze, czy praca też w soboty (biuro)?

NickNick

Współpracowałem z Hipokratesem kilka lat z przerwami i nazw nie zmieniali :) Firma, która zmieniała co roku nazwy miała biuro na I piętrze (nazywali się jakoś GlobalTrade, a potem Dragon coś), a Hipokrates jest na drugim.

Paulina

@NigdyWiecejDoTychBajkopisarzy a pod jakimi innymi nazwami jeszcze funkcjonowała firma Hipokrates? I jakie wtedy oferowane są warunki współpracy? Właściwie dokładnie nie powiedziałeś, dlaczego odradzasz tą firmę. Możesz powiedzieć szerzej?

NigdyWiecejDoTychBajkopisarzy

Ludzie szkoda waszego czasu! Co rok ta firma zmienia nazwę...zwykli naciągacze! jedno wielkie nieporozumienie!!! Jak widze adres Sw. Anny 3 w Krakowie to juz odpuszczam! Poszukajcie wiecej opinii na ich temat w internecie pod innymi nazwami. Mnie zaprosili na rozmowe na stanowisko Asystenta Biurowego... CV na biurku pani z rekrutacji bylo podzielone na 3 stosy... A sama rozmowa.... Wypisują piramidkę....mówią o nieosiągalnych pieniadzach. A ktoś kto po raz kolejny wypisuje na tym formu ze jest swietnie.... to z pewnoscia jeden z pracownikow.

Paulina

@Anka, czy po praktyce zdecydowałaś się na dalszą współpracę?

pepe

nie polecam zmarnowałem tam parę lat, firma typowo nastawiona na dojenie kontrahenta, liczą się tylko pieczątki z wizyt

MAŁA

. Byłam wczoraj na rozmowie, potwierdzam zdanie poprzedników. Ogólnie miła atmosfera i otoczenie. Wymagane założenie własnej działalności. Sądząc z rozmowy to praca w piątek , świątek i niedzielę. Biuro czynne w dni powszednie do 20 i w sobotę do 14 . Stawka godzinowa . Jak odpowiedziałam na pytanie o oczekiwania finansowe to usłyszałam że nie zarobie tyle( wynika że zarobie około 1850zł). Wybór należy do każdego indywidualnie, ja zrezygnowałam.

Paweł C.
@Paweł daj spokój... 16.10.2016 21:37
Hi hi, z podobnym rozbawieniem czytam wynurzenia "byłych"pracowników :) Wątpię żeby jakikolwiek były pracownik (sprze...

Nic dziwnego - mam powiadomienia o wszystkich moich byłych pracodawcach i chętnie czytam, co o nich piszą. Ale jak ktoś napisze bzdury lub grubą nieprawdę, to trzeba zareagować

Paweł
@Paweł daj spokój... 16.10.2016 21:37

Paweł C.

Anka

Ja byłam na praktyce studenckiej. Było ok. Są wymagajacy (godziny itp), ale szanuja ludzi. Ja polecam.

rosa.w.

rowniez bylam na rozmowie w firmie hipokrates na stanowisku pracownik biurowy,zauwazylam ze srednio raz na pol roku robiona jest rekrutacja- co swiadczy o dosc duzej rotacji na tym stanowisku. stawka i forma zatrudnienia (usunięte przez administratora)jaka obecnie proponuja jest zenujaco smieszna a wymagania i oczekiwania wobec kandydatow sa niebotycze w stosunku do tego co oni proponuja.nie polecam. szkoda waszego czasu!

nk

Zostałam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjną - pracownik sekretariatu. Może ktoś już był na rozmowie i podzieli się jakimiś wiadomościami na ten temat? Na co mam się przygotować?

Tak
@nk 14.10.2016 11:06

@nk jakie wrażenia po rozmowie?

Kaja

pakieto napisał: "z resztą najważniejsze jest to, że dają umowę o pracę" Co ty gadasz??? Przecież umowa o prace to SYF! Ja zawsze pracodawców pytam o kontrakt, bo nie chcę oddawać połowy kasy skarbówce i zostawać z pensją-ochłapem.

Basia

Słyszałam, że szukają też dwóch pielęgniarek (magister).

Kornelia

Hipokrates - jest ok. Jestem zadowolona. Od roku z nimi pracuję (zlecenie) i sobie chwalę.

BB

Pracowałem w sekretariacie. Fajna atmosfera. Normalni goście. Pozytyw!

misia

Krakuska to chyba na zlecenie konkurencji działa. Repuję dla Hipokratesa kilka lat i nie mam jakichkolwiek problemów z płatnościami.

krakuska

Pracowalam przez kilka miesiecy dla nich. ( usunięte przez administratora ) Realizuja projekty dla innych firm, wiec dusza kase by wyjsc na swoje. Ciagle szukaja nowych do wydy.... W biurze przeskakujesz nad stosami CV na podlodze. pozdro!

misia

Spokojna robota. Nie są odjechani. Waaakaaacje się zaczynają dla mnie!

Jarek W

Polecam, choć niestety skończył się projekt w którym pracowałem. Są wymagający ale przewidywalni. Stara dobra szkoła. Znów szukam roboty... Stary Rep

Papugas

Spoko! Pozytywna współpraca, choć mam cele (IMS).

seidi

he he - tu nie ma żadnych "celów do wyrobienia" :)

topolino

Można polecić.

Zostaw opinię o Hipokrates - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipokrates