Opinie o Zdrowa Huta Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zdrowa Huta Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zdrowa Huta Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdrowa Huta Sp. z o.o. w Kraków

Ruda Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy. Właściciele w żaden sposób nie doceniają swoich pracowników. Żadnych premi, podwyżek,zero socjalu. Jedna osoba, niezależnie od stanowiska musi wykonywać pracę za kilka osób. Jedna pielęgniarka w dyżurze dwunastogodzinnym, szczepi dzieci, pobiera krew, robi ekg, zakłada holtera, spisuje leki, sprząta, w zimie zdarza się odśnieżanie,uczestniczy przy zabiegach. Panie w rejestracji również wykorzystywane są do granic możliwości. Niestety, wiąże się to z ciągła rotacją personelu.

Jak wygląda praca u pracodawcy jakim jest Zdrowa Huta Sp. z o.o. w mieście Kraków? Czekamy na aktualne sprawozdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Zdrowa Huta Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zdrowa Huta Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.