Naprzód
counter
4 2 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Naprzód są szkolenia zewnętrzne?

Stanisław Nowy wpis

W firmie Drosed w Siedlcach dzieją się niesamowite rzeczy. Powstała ukraińska klika, która Polaków ma za nic a szczególnie nowa Pani kierownik Natalia D. Polacy są pomiatani jak psy za przeproszeniem o nic nie można się doprosić a jak już prosisz to jest podnoszenie głosu oraz nie cenzuralne słowa do pracownika. Może ktoś usłyszy to wołanie o pomoc bo dzieje się tu mobbing.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Naprzód?

Polak Nowy wpis
@Pytanie

'"Maja. Wywalone

Gabriela Nowy wpis
@Polak

Nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Widzę, że jest to zakład pracy chronionej, mimo wszystko pracodawca na pewno ma wymagania w stosunku do kandydata. Zastanawiam się, czy na zatrudnienie mają szansę osoby bez doświadczenia i czy jest opcja pracy na część etatu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 147 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Naprzód?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Morri

Ja tam chodziłem pracować a nie uczestniczyć w kłótniach czy pyskówkach z pracownikami. Jestem osobą niepełnosprawną z lekkim stopniem niepełnosprawnosci. Wchodziłem swoje robiłem. Ale nie, znalazła się baba z przewyższonym ego co tylko lata i donosi na wszystkich. A to ktoś źle się na nią spojrzy a to cokolwiek powie do kogoś. Normalnie chora atmosfera. Wytrzymałem tam dwa tygodnie tylko. A szkoda bo praca lekka, mało skomplikowana. Pracowałem na same nocki w Łodzi centrum miasta. Nie muszę pisać gdzie dokładnie. Obecnie pracuję również w nocy w innej branży po 12 godzin. I da się bez problemu z normalnymi ludźmi pracować. Pracujesz, nie odzywasz się to jest dobrze. Zwrócisz uwagę bo coś źle jest. To bronią donosiciela. Szkoda że musiałem zwolnić się tam. Bo pracowało się bardzo fajnie. Super ekipę trafiłem wtedy. Ludzie optymistyczni. No ale nie ma co się truć i życia marnować w toksycznej atmosferze. Więc złożyłem wypowiedzenie. Mam 30 lat, fajna by to była praca ale nie znoszę donosicielstwa i wtryniania się szeregowych pracowników w osobiste sprawy innych pracowników. Do kierownictwa. Zróbcie coś z tym donosicielstwem jak chcecie mieć pracowników na stałe. Druga sprawa to zacznijcie ludziom wypłacać dodatek za pracę w nocy. Bo gdyby nie moja skarga do PIP to żadnych pieniędzy bym nie zobaczył. Pomimo tego że te pieniądze sam zarobiłem.

Tymek

Może trzeba przyłożyć się do pracy a nie szukać przysłowiowej dziury w całym? Firma jak najbardziej ok.

Drosed nocna zmiana

To co się dzieje to porażka Polacy są wykorzystywani a Ukraińcy to świętość mogą sobie siedzieć po 3,4 godziny a Polacy jak na przerwę zejdą to już kierowniczka się krzywi. Z pieniędzmi też słabo, ludzi do pracy też ciągle brakuje i w sumie się nie ma co dziwić jak jak kierowniczki nie mają szacunku do Polskich pracownikow. Więc jeśli jesteś Polakiem to nie polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 349 dni.

Czy jest możliwość w Naprzód pracy na część etatu?

Damian

Hej, jak tam zarobki w firmie ?

Serafin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 595 dni.

No właśnie, ktoś coś może jeszcze o tej firmie powiedzieć?

Dominik

Słyszałem dobre opinie o firmie a jak sie tu pracuje i czy warto składać cv?

mika

witam firma naprzód to poraszka!!! pracuje na umowe zlecenie pieniędzy nie ma na czas koszmar,wykorzystują do ostatniej kropli krwii a niedaj bóg żebys zachorował to niedość że zabierają 300zł za dwa dni to jeszcze rzucają tobą jak jakimś [usunięte przez moderatora]w sedesie zero szacunku,a [usunięte przez moderatora].A nic nie potrafi załatwić ani wstawić się za człowiekiem nie polecam.brak kompetętych ludzi na kierowniczych stanowiskach tylko po rodzinie się liczy a wykształcenie i doświadczenie jest w polu!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Naprzód - Łódź

Naprzód