Naprzód

Łódź

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Naprzód
4 2 6 1

Opinie o Naprzód

mika

witam firma naprzód to poraszka!!! pracuje na umowe zlecenie pieniędzy nie ma na czas koszmar,wykorzystują do ostatniej kropli krwii a niedaj bóg żebys zachorował to niedość że zabierają 300zł za dwa dni to jeszcze rzucają tobą jak jakimś [usunięte przez moderatora]w sedesie zero szacunku,a [usunięte przez moderatora].A nic nie potrafi załatwić ani wstawić się za człowiekiem nie polecam.brak kompetętych ludzi na kierowniczych stanowiskach tylko po rodzinie się liczy a wykształcenie i doświadczenie jest w polu!!!

Zostaw opinię o Naprzód - Łódź

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naprzód