Opinie o Naprzód w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Naprzód. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Naprzód na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naprzód w Łódź

Osoba anonimowa

Brygadzistka rządzi się rozkazuje co kto ma robić nie życzę sobie żeby brygadzistka mi mówiła co mam robić (usunięte przez administratora) mnie to

Osoba anonimowa

W firmie naprzód (usunięte przez administratora) i pobieranie mopów przez inną osobę jest żałosne to nam osoba niepełnosprawnym się wmawia że nie odkurzamy że w rogach (usunięte przez administratora) zostają że kurze nie są wycierane.Moze niech inni robatą się zajmą a nie innymi osobami

Czy w Naprzód pracuje się na open space?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Naprzód?

kandydatka

Byłam ostatnio na rozmowie, umowa zlecenie. Kiedy zapytałam czy to na pierwsze 3 miesiące Pani była mocno zmieszana i wymijająco odpowiedziała, że na trochę dłużej :) Samo się nasuwa, że na umowę o pracę nie ma co liczyć.

migotka
@kandydatka

Od dłuższego czasu dają tylko umowy zlecenia obiecują umowę o prace ale jej nie dają kierownictwo bardzo nie miłe dla pracowników

Umowa o pracę i zlecenie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Naprzód spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Rita

Witam, ile zarabia pracownik sprzątający w szpitalu na zmianie 8h? Bez weekendów, dziękuję.

migotka
@Rita

W szpitalu to raczej niestety wypadają weekendy a płaca najniższa krajowa, spóźniają się z wypłatami a bywa że płacą mniej niż powinno być

@Rita

Najniższa krajowa

Maria

Firma jest całkiem okaj. Stabilne zatrudnienie, warunki pracy ok, wypłata na czas, jeżeli pracujesz na kuchni, to podczas pracy jest bezpłatne wyżywienie. Kiedy były mocne restrykcje Covid'ove ich kuchnie się nie pozamykały, więc nikt nie został zwolniony. Pani kierownik też spoko, trochę wymagająca, ale bardzo konkretna

Odwiedziny
@Maria

Bo to prawda

były pracownik domu studenta

Kierowniczka nieodpowiedzialna, stosuje mobing wobec pracowników pracujących na terenie szpitala, na domach studenta wcale nie jest lepiej najpierw mówi że praca od 6 do 13 a potem się dziwi że pracuje się do 13 , obraża wszystkich, nie można się doprosić o worki na (usunięte przez administratora) płyny do podłóg , samemu trzeba kupować, informuje że są 4 maszyny myjące po jednej na każde piętro jak zacząłem pracę okazało się że są są myjki do mycia z czego jedna nie sprawna chociaż było zgłaszane, trzeba je dźwigać po piętrach a do najlżejszych nie należą, ludzie są traktowani tak jakby to była jedyna firma w Łodzi i więcej nie było innych firm, poza tym adres wszędzie podają Łódź Traktorowa 126 a się okazuje że adres jest w Krakowie, nie polecam, wykorzystują i źle się odnoszą do pracowników, jeszcze mają pretensje że się człowiek zwalnia z powodu bardzo ważnej i pilnej sytuacji rodzinnej a kierowniczce życzę żeby bardzo ciężko zachorowała bez możliwości wyzdrowienia i by się od niej wszyscy odwrócili bo się wywyższa jak to się mówi wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) ma

@były pracownik domu studenta

Witam proszę o kontakt dziś pokazała swoją czarna stronę jak mogę chciałabym porozmawiać przeszła samą siebie

@były pracownik domu studenta

Nie życz nikomu tego co tobie nie miłe. Zacznij wywiązywać się dobrze ze swoich obowiązków a nikt nie będzie miał pretensji do ciebie a ty do kierowniczki że stosuje mobbing tylko dlatego że wymaga od ciebie coś na co zgodziłeś się podpisując umowę o pracę

Koala

A może to ty chcesz pokazać swoją białą stronę podszytą czarną podszewką? Z tego co wiem jest dosyć grubą osobą no i nie bardzo wiem jak mogła przejść samą siebie. Może pomyśl nad sobą i może uda ci się własną głupotę przeskoczyć i stać się trochę mniej zawistnym z jaśniejszym spojrzenie na ludzi i świat bo widzisz wszystko w czarnych kolorach. Żal mi ciebie

Morri

Ja tam chodziłem pracować a nie uczestniczyć w kłótniach czy pyskówkach z pracownikami. Jestem osobą niepełnosprawną z lekkim stopniem niepełnosprawnosci. Wchodziłem swoje robiłem. Ale nie, znalazła się baba z przewyższonym ego co tylko lata i donosi na wszystkich. A to ktoś źle się na nią spojrzy a to cokolwiek powie do kogoś. Normalnie chora atmosfera. Wytrzymałem tam dwa tygodnie tylko. A szkoda bo praca lekka, mało skomplikowana. Pracowałem na same nocki w Łodzi centrum miasta. Nie muszę pisać gdzie dokładnie. Obecnie pracuję również w nocy w innej branży po 12 godzin. I da się bez problemu z normalnymi ludźmi pracować. Pracujesz, nie odzywasz się to jest dobrze. Zwrócisz uwagę bo coś źle jest. To bronią donosiciela. Szkoda że musiałem zwolnić się tam. Bo pracowało się bardzo fajnie. Super ekipę trafiłem wtedy. Ludzie optymistyczni. No ale nie ma co się truć i życia marnować w toksycznej atmosferze. Więc złożyłem wypowiedzenie. Mam 30 lat, fajna by to była praca ale nie znoszę donosicielstwa i wtryniania się szeregowych pracowników w osobiste sprawy innych pracowników. Do kierownictwa. Zróbcie coś z tym donosicielstwem jak chcecie mieć pracowników na stałe. Druga sprawa to zacznijcie ludziom wypłacać dodatek za pracę w nocy. Bo gdyby nie moja skarga do PIP to żadnych pieniędzy bym nie zobaczył. Pomimo tego że te pieniądze sam zarobiłem.

Były pracownik firmy Naprzód
@Morri

Jak nazywała się ta baba?

Morri
@Były pracownik firmy Naprzód

To już zostawię dla siebie. Po cholerę mają mnie pózniej po sądach targać? W każdym razie. Nawet chciałem tam póżniej wrócić bo wciąż pracownika na same nocki szukają A ja pracy znowu. Przez (usunięte przez administratora) Ale nie chcą pracownika z grupą i symbolem specjalnym. To poszukam czegoś gdzie indziej.Pozdrawiam

@Były pracownik firmy Naprzód

A ty jak się nazywasz?. Chcesz wiedzieć nazwisko tej baby a sam Gall Anonim. Chcesz pisać bzdury byleby nikt się nie dowiedział kto to pisze? Cwaniak

Osoba anonimowa

Pracuje w firmie Naprzód najgorsza firma kierowniczka tylko się czepia na ludzi by pisała notatki brygadzistka jest młoda (usunięte przez administratora) rozkazuje rządzi się panoszy i mówi co mam robić i jeszcze tekst że jak jestem na terenie szpitala że z miejsca pracy uciekam

@Osoba anonimowa

Jeżeli nie wiesz co masz robić, pętasz się jak smród po gaciach to od tego jest brygadzistka i kierowniczka aby nakierować cię na prawidłowe wykonywanie pracy

Kierownictwo fajne , oby tak d

A ja lubię p , Anetkę Wenecką i p , Małgosię kierowniczkę ze Spornej, wiadomo , za leżenie nikt nie płaci , pracujemy a nas docenią

Lalo

Powiem tak...tu Gdańsk...wspaniałe kierownictwo p.Lukasz p.Ania dbają o pracowników pomagają..informują..firma wspaniałe zadbała o środki czystości...łazienki mają płyny odkażające papier biały nowe mopy.Do kierownictwa można przyjść z każdym problemem...a więc są wspaniali ludzie..

Szmejter
@Lalo

Dzień dobry może macie numer do Pana Łukasza albo pani Ani

@Szmejter

Nie jestem pewna czy ta publicznie można podawać numery prywatne ale w razie czego internrecie jest numer do firmy, może oni stamtąd pomogą?

Szmejter
@Agata

Pani Agato czekam dwa tygodnie za świadectwem pracy zwolnilam się żeby opiekować się mężem za chwilę skończy mi się ubezpieczenie a mąż przy mnie ubezpieczony proszę podać mi namiary na mój numer 505103913 proszę jeżeli pani ma jeszcze trochę ludzkości proszę

@Szmejter

Namiarów nie mam ale z tego co widzę w ich wizytówce google jest podany jakiś numer stacjonarny. Może on pomoże?

Koninianka
@Lalo

U nas podobnie wspaniała kadra

Szkoda pisać ????

Agata

Aż tak dobrze, że bez sensu drążyć? ;) Ciekawa bardzo jestem jaką emotkę wstawiłeś, bo niestety znaki zapytania wyskoczyły. :(

Prezes firmy powinien w końcu zainteresować się mobbingiem na kuchniach. Są placówki w których nikt nie chce pracować ze względu na traktowanie pracowników. Stososwany jest mobing ze strony pracownika na drugiego pracownika a kierownik przyzwala na to .nie wie chyba że mobbing podchodzi pod kodeks karny . Pracownik nie ma nawet do kogo isc po pomoc . Większość kuchni to (usunięte przez administratora). Towaru brak a pacjenci muszą jeść. Nikogo nie interesuje czy masz towar czy masz w co spakować. Czy plyn do mycia i dezynfekcji czy nie . Jedna wielka paranoja. Wymaga się od pracownika czystość na stanowisku pracy jak nie ma czym myć. Kierownictwo tez ma gdzieś. Potrafią tylko siedzieć w biurze i plotkować. Niech zainteresuje się szefostwo za co placi pracownikom biurowym bo chyba tylko za siedzenie i picie kawy .

Stanisław

W firmie Drosed w Siedlcach dzieją się niesamowite rzeczy. Powstała ukraińska klika, która Polaków ma za nic a szczególnie nowa Pani kierownik Natalia D. Polacy są pomiatani jak psy za przeproszeniem o nic nie można się doprosić a jak już prosisz to jest podnoszenie głosu oraz nie cenzuralne słowa do pracownika. Może ktoś usłyszy to wołanie o pomoc bo dzieje się tu mobbing.

Krempy
@Stanisław

Nie tylko u ciebie jest nie tak,w Łodzi jest tragedia--brygadzistka potwor

Zuza

Katastrofa jeżeli chodzi o fimę pieniądze (usunięte przez administratora)jak wlezie (usunięte przez administratora)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Naprzód?

Polak

'"Maja. Wywalone

Gabriela
@Polak

Nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Widzę, że jest to zakład pracy chronionej, mimo wszystko pracodawca na pewno ma wymagania w stosunku do kandydata. Zastanawiam się, czy na zatrudnienie mają szansę osoby bez doświadczenia i czy jest opcja pracy na część etatu.

nike
@Gabriela

Wystarczy miec dobre orzeczenie o niepełnosprawnosci,bez niego tylko umowa zlecenie,dwie rece,dwie nogi i buzia na kłódke,zadnych praw a wiele obowiazków(pacjentów duzo wiecej niz powinno byc,kto ma covid dowiadujemy sie dopiero po fakcie)jedyny Ordynator nas szanuje oraz lekarze,niektóre pielęgniarki..a tak to reszta ma za nic...przykro bardzo..nie chce sie do pracy przychodzic a czesto sie jest samej na zmianie,po 12 godzinach padam....walka z wiatrakami..przerwy tylko czasem,zjedzenie i wziecie leków na niby przerwie ciezko,nic ciepłego sie nie ogarnie,brygadzistka dokucza,czepia sie o byle co,mam juz dosc.

Tymek

Może trzeba przyłożyć się do pracy a nie szukać przysłowiowej dziury w całym? Firma jak najbardziej ok.

Drosed nocna zmiana

To co się dzieje to porażka Polacy są wykorzystywani a Ukraińcy to świętość mogą sobie siedzieć po 3,4 godziny a Polacy jak na przerwę zejdą to już kierowniczka się krzywi. Z pieniędzmi też słabo, ludzi do pracy też ciągle brakuje i w sumie się nie ma co dziwić jak jak kierowniczki nie mają szacunku do Polskich pracownikow. Więc jeśli jesteś Polakiem to nie polecam.

Damian

Hej, jak tam zarobki w firmie ?

Serafin

No właśnie, ktoś coś może jeszcze o tej firmie powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Naprzód - Łódź

• Jak się pracuje w Naprzód?

Zobacz opinie na temat firmy Naprzód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naprzód?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Naprzód