Opinie o S.I. "Naprzód" w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S.I. "Naprzód". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.I. "Naprzód" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I. "Naprzód" w Kraków

.......

Transport niech nie bedzie taki do przodu . chlopacy sa juz za cwani banda nierobow i nieukow.co oni mysla ze maja taka pozycje.sa oni nie tykalni .wszystkich ich tam wypierd......bo do wszystkiego musza ich kierowniczka brygadzista czy inne osoby prosic.zeby sie nie zdziwili jak na mopach beda tancowac jak malpy .jeszcze troche to sie bardzo zdziwia

Kuchenkowa
@.......

No nie wiem czy banda nie robow proszę sobie przyjść na zebranie nie ma ani jednej skargi w przeciwieństwie do innej brygadzistki i każdy doskonale wie o czym pisze . A to gryzie na pewno wszystkich

Pigula :-)
@.......

Narzekaja na chlopakow.jeszcze jedyni co mozna pogadac ,pozartowac w tym szpitalu.sa konkretni i pomocni .kulturalni kazdy z chlopakow na oddzial wchodzi przywita sie ,ukloni czy nawet gest usmiechu .tu to ta firma robi z nich najgorszych.prosze opini zasiegac na oddzialach ,a nie wsrod brygadzistek lub pracownikow tej firmy.

...........
@Pigula :-)

Co ty nie powiesz.oni wygladaja ja 1,5ra nieszczescia.wystarczy spojrzec na 1 czy 2 . Mordy pijacke

Piguła 2
@Pigula :-)

Święta racja one sobie nie radzą i chodzą do kierownika nie jedna już nagrała rozmowy jak kabluje jedną z drugą bo jak to się mówi tonący się brzytwy łapie wiadomo ........ Fauszywi ludzie pracują po parę miesięcy i sądzą że kim są ...... Co do transportu również nie mogę złego słowa powiedzieć . Brygadzista podobnie jest krótko ale ma w sobie kulturę osobistą oraz potrafi wpłynąć na grupę zmobilizować ! Nie jak poprzedni brygadzisci.....a ze nie jest po myśli innych to już jest problem , sam w niedzielę pomagał kuchenkowym z wózkami z tego co się dowiedziałam więc powiem szczerze zajmijcie się swoimi zadkami !

Dghgf123

Wiecie coś o warunkach pracy w Ostrołęce? Jaka jest kierowniczka?

Kuchenkowa

To fakt każdy mówi na transport tylko że transport nie ma problemu z pracownikami i brakiem ich w praca a pani Justyna owszem i nie oszukujemy się ale brak organizacji pracy oraz wiele innych czynników za które jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie brygadzista w tym wypadku pani Justyna do czego to dochodzi zeby dzisiaj było tak mało kuchenkowych , kurcze ciekawy jestem czy to względy czy jak ale jak u innego brygadzisty był by brak ludzi to odrazy byli by wezwani .... Ale słyszałam że duża ilość osób pójdzie na chorobowe od pani Justyny dopiero się zrobi wesolo

Bnmjhgfdd

Bo szlachta z inowroclawia ma przywileje.a szare buractwo z bydg niech zapierd@la na 3 zmiany po to w tej firmie sa .a co chcieli miec przywilej taki jak my.he za krotki staz maja w tej firmie zeby miec taka pozycje

@Bnmjhgfdd

Jaka szlachta? Jakie przywileje? Jaka pozycja? Powinniście być wdzięczni firmie,że przygarneła was przybłędy z Ina. Dzięki tej pracy macie na czynsz,jedzenie,na komornika, bo z takimi grupami to do niczego się nie nadajecie. Nawet Chinczyk by was nie chciał do składania długopisów.

Ale "klase" ktos tu pokazal. jak taki pomysl wpadl do glowy moze ta osoba co proponuje "jedyne wyjscie'' sama przy drodze robi. ty wez zrob cos dobrego i sie nie udzielaj

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Sila w nas jurasz

Panie mariuszu inowroclaw swoja sile pokaze .i tym co na inowroclaw gada .a pani ewelina niech na swoim miejscu siedzi rowniez w nocy .bo jest w goncach a nie w transporcie.

B
@Sila w nas jurasz

Witam serdecznie otrzymałem informacje na temat wpisow na forum pierwszy raz postanowiłem wejść na to i zobaczyc czy faktycznie wpisy są . Powiem tak sądzę po wiadomościach ze ktoś ma jakies duże obiekcje do innych pracowników ja bardzo chetnie w dniu jutrzejszym wydrukuje wiadomości poproszę Panią Eweline i porozmawiamy jak ktos bedzie mial odwage temat otwarty do dyskusji. Ale nie pozwolę sobie na insynuacje typu ze ktos jest tutaj lepiej traktowany mało tego mimo naprawdę krótkiego czasu coraz czesciej potwierdza sie iz Inowrocław walczy z Bydgoszcza może czas porozmawiać ? Tylko pytanie kto ma odwagę ????

@B

Pan myśli, że ktoś się odezwie? A potem problem z umową będzie i na złość przez Ewelinę będzie robione i resztę? Poprzedni brygadzista też nic nie zrobił. Do każdego mieli pretensje jak w transporcie siedział, ale ta Ewelinka już tyle pracuje, że ma to gdzieś i ma pewną pozycję. Goniec powinien siedziec tam gdzie jego miejsce. Taka prawda. A na nockach? To samo. Daje Ci tablecik zebys sobie cos obejrzala i znika nie zastaniesz jej a jak bierze jakies oddzialy to jeszcze marudzi czy nie ma czegos blizej niej. No może na początku jeszcze od 19 posiedzi, ale już (usunięte przez administratora) boli. Polecam sprawdzić panią Ewelinę inaczej i kiedyś w pozniejszych godzinach zobaczyc i na gorącym uczynku przylapac jak sprawa ucichnie. Dlaczego ona sobie moze gdzies indziej siedziec pytam. Są rowni i rowniejsi. Ale jakby brygadzista był w porządkui normalny to by coś zrobił. Tyle osób się w gońcach przewinęło. Ta Ewelina, Halina, Magda... mają pewną pozycję. Tylko patrzą jak tu kogoś wykorzystać. A jak jest podział na oddziały kto po jakich będzie chodził to Halinka mówi ze ona okulistyke wezmie, no kur.. tam dzwonia najrzadziej. Dosyć ze najrzadziej to jeszcze jak ktos idzie to się pyta "Nie wezmiesz za mnie tej okulistyki? masz po drodze. najwyzej ja potem wezme cos za ciebie". Tutaj wejsc w (usunięte przez administratora) potrafi. wez sie tu jej przeciwstaw skoro tam rzadzi ona, magda i wiadomo kto. nie podoba sie lazenie to zmien prace a nie wykorzystujesz innych. Moze teraz zamiana i Halinka pojdzisz na obchod na wiezowiec na caly dzien do 14 tak jak innych wysylasz a sama pojdziesz na okulistyke pare razy do 14 i udajesz jaka ty zmeczona. do domu won

Rita
@Mała

Jednym słowem panie z Inowrocławia to straszne nygusy,lesery każdego bez wyjątku obgadują i milutko się uśmiechają, jedna wielka fałszywizna. Nic tylko do pieca z takimi.

Pracownica

Wrocil adrian dolaczyla do brygady kasia stworza dobry duet we dwoje zyczymy wam powodzenia oby wam sie udalo

Jurasz kasia
@Pracownica

Adrian na ile.i tak z gocha lata niech jest jej asystentem jak irek :-) dobry sklad teraz jest w tej firmie .impel zawita to sie zmieni

Katarzyna jurasz

Nowy brygadzista tez cwaniaczek bialy fartuszek zalozony i struga pana .zero kultury z jego strony.jak ma nadzieje ,ze tak dlugo pociagnie takim nastawieniem to sie grubo myli .na brygadziste zawsze ktos sie znajdzie .nawet i kobieta by sobie dala rade .ktos z glowa ;,a nie bez mozgiem....

Goniec
@Katarzyna jurasz

Katarzyno sadze ze powinnas juz sie zwolnic twoja.psychika.jest tak.zryta eh szkoda ale.coz co do nowego brygadzisty hmmm. No.fakt Nie mozna z nim zalatwic nic ;) na.lewo .... jak z poprzednim i sie..... dalo zalatwic ..........mmmm alez przykre to .pamietaj kij ma dwa.konce teraz mozna zauwazyc kto nie wytrzymuje dniowek kto pije na nockach . Ja go.chwałę wiec sory kobiecinooo ale wiesz co ty mozesz........

Gonce

Uważać na dzieci i goncow. P. E. DA. Ł. Się panoszy. Rzygać się chce. Rude g.

Zong
@Gonce

Który u goncow to p. Eda. Ł? To rude szm. A cis. Ko?!!!!!! Tak mysaem.

@Zong

A co Cię to interesuje,zajmijcie się sobą a jak krytykujecie to zacznijcie od siebie.

Jaro2791

Firma lipa

Tadeusz
@Mała

Zgaduje że Oleńka. ty z tym szamciskiem lazisz. Pytałem się Olka jak to było. On cię rzucił. Co ty na szpitalu pieprzysz na jego temat i innych to bzdury. Nic nie potrafisz tylko du. P. A świecić i ryj malować. Takiej pustej laski jak ty to w życiu nie poznałem. Pozdro

mp
@Tadeusz

Tadeuszu... To forum nie służy do tworzenia nowego materiału na scenariusz do telenoweli peruwiańskiej. To, że nigdy nie miałeś, nie masz i mieć nie będziesz żadnej dziewczyny (a co dopiero pokroju osoby, o której piszesz) nie znaczy, że masz wylewać swoje frustracje na łamach tego portalu. Proszę Cię o odrobinę wyrozumiałości dla ludzi lepszych od Ciebie i uwierz mi... oni też są potrzebni chociażby dlatego, żebyś mógł się od nich czegokolwiek nauczyć...

Katarzyna jurasz
@Gonce

Dobrze ,ze nie pijak i smierdziel ......zazdrosc ,ze ktos z wyzszym poziomem inteligencji lubi chlopakow.....doceniaj i szanuj takich ludzi bo jak bedzie selekcja to takie buraki jak ty beda na odrzut...

Basia jurasz

brygadzistka (usunięte przez administratora)tez nie lepsza myslalam ze opisuja ja na go work ludzie ktorzy chca ja oczernic ale zatrudnilam sie i po 3 dniu juz poznalam ja jaka jest to zolza .ludzi z grupa najlepiej by zajedzila .bardzo przydko oddzywa sie .przeklina strasznie zwracajac sie do pracownika .czy nikt znia w firmie porzadku nie moze zrobic.no firma oczy otworzy jak bedzie miala kolejna sprawe sadowa .no i pani justyna tez wpadnie ja ja nastepny raz nagram jak sie zwraca i sprawe jej zaloze no chyba ze szybciej zmienie prace bo to co bylo w ofercie firmy przyjazna atmosfera to klamstwo .no i duzo slysze ze z kasa oszukuja na wyplacie

Pracownica firmy
@Basia jurasz

To co piszesz to same klamstwa mniej odwage sie podpisac co do pani justyny to dobra brygadzistka pomocna zawsze mozna na nia liczyc i dba o nas nigdy niedala by nam zrobic krzywdy takze w te bzdury co piszesz nikt ci i tak nieuwierzy

Pracownica firmy

Zeby miec dobry kontakt z pania brygadzistka nietrzeba donosic. I byc lizusem bo do takich osob nienaleze tak do twojej wiadomosci mylisz pojecia z dobrym kontaktem miedzy pracownikiem a jego przelozonym.

aras jurasz
@Pracownica firmy

No tylko pani justyna z podlizusami trzyma co jej szepcza na ucho na swoje kolezanki i ty pewnie tez nalezysz to tych falszywych ludzi ,gdzie pewnie jak nie juz to za nie dlugi czas przez ciebie poleci kolezanka .a justyna takie osoby lubi zeby jej szeptac.a co do kultury osobistej to raczej daleka jest od pani justyny.kazdy to potwierdzi ze ona na 1 miejscu powinna byc na wywalenie za takie traktowanie ludzi.

aras jurasz

@aras jurasz

Jeszcze niedawno mnie tez obczerniano na tym forum i kto ze ktos napisze dobre slowo na temat pani brygadzistki to nieznaczy ze jest sie lizusem i donosicielem odwage macie pisac na kogos niepodajac swojego prawdziwego imienia jezeli twierdzisz ze jrstem donoscielka lub lizyska to zapraszam do mnie na oddzial i mi to powiedz i niewstydze sie podpisac kim jestem bo przeciwienstwie co do niektorych osob mam odwage sie podpisac kasia z endo

@aras jurasz

Jeszcze niedawno mnie tez obczerniano na tym forum osoby ktore to robia niemaja odawgi powiedziec tego w twarz to ze ktos wyrazi swoja pozytywna opinie na temat pani brygadzistki to niezawsze musi byc donosicilem czy lizusem najlatwiej jest o kims pisac podajac sie za kogos innego ja mam ta odwage sie podpisac i jezeli uwazasz mnie za donosicielke i liuske to zapraszam do mnie na endokrylogie i mi to powiedz oczewiscie i ile masz tyle odwagi kasia

Aras jurasz
@Kasia

ojeju wszyscy pokrzywdzeni .......biedni w maju wszystkich was szlak trafi .no chociaz fora sie zmieni na inna firme jak co.

Nick2

A ty nie deptaj na busa tylko do 18 pracuj bo godz za darmo nie masz

@Pracownica firmy

niestety ale to co tej kobiecie pisza i mowia to prawda zolza i jedza bardzo toksyczna baba

@Pracownica firmy

kpisz czy udajesz ze jej w (usunięte przez administratora) nie wlazisz nawet na to zeby pania to cos nazwac odrzuca

pracownica

tragedia i zero kultury u niby brygadzistki justyny babajaga zolza oby kiedys ktos potraktowal to cos jak ona traktuje innych

Sodoma i Gomora

Firma "Naprzód" - oddział w Bydgoszczy w Juraszu to biblijny przykład Sodomy i Gomory ???? W biurze pracują niekompetentne panie, które dawno powinny zostać zwolnione. Jedna głupio się uśmiecha, próbując w ten sposób ukryć głupotę wypisaną na twarzy. Druga zaś, na wyższym stanowisku pojawia się kiedy chce, niczym duch. Jest to niestety bardziej duch o sile niszczyciela, który niszczy ludziom chęć do życia oraz marnuje nam czas ???? Owe panie ignorują ludzi i nie potrafią nawet załatwić prostych spraw, m.in. zwrotu należnych braków w wypłacie. Zaś po wysłaniu listu bezpośrednio do Krakowa, pieniądze w ciągu kilku dni trafiają na konto! Polecam także nie fatygować się do biura, tylko od razu napisać do Krakowa list polecony i wyjaśnić w nim sprawę. Biuro w Bydgoszczy w Juraszu jest niestety często zamknięte, ponieważ panie nie odkryły jeszcze Excela (lub odkryły, ale przeraża je widok tylu prostokątów :O) i przez kilka dni muszą naliczać wypłaty ???? Oraz często chodzą na papieroska z brygadzistką J. oraz dyspozytorką M. Polecam kontrolowanie szatni, może w końcu ktoś wystawi im za to mandat ???? Proszę by opisane panie nie komentowały mojego postu, ponieważ nie chcę czytać tych pełnych nienawiści i błędów ortograficznych tekstów ???? Zastanówcie się tylko nad sobą i weźcie się w końcu do pracy! baczny obserwator

związek hodowcow kòz wyścigowy

Uważajcie na niejakiego morales-a (usunięte przez administratora) wszystkich bez wyjątku a sam z roboty wychodzi szybciej. (usunięte przez administratora) zostało mu to chyba z MON-u. A sam z wazeliną biega do biura.

Aleksander

Mag. ????

magazynier
@związek hodowcow kòz wyścigowy

i jeszcze ma odwage spojzec ludziom w oczy a nawet reke podawac

@związek hodowcow kòz wyścigowy

A morales moze byc nawet papieżem co zabolało ze nie mozna szybciej z pracy wychodzic ? Tylko na logike wy mozecie on nie boli prawda i te srodki przestańcie pozyczac do domu na wieczne oddanie ????

@Aleksander

Pani Magda czy nie Magda ale jak na fajke i po plotkowac to pierwsi przyda sie nalot na szatnie za dyspozytorka goncow i odrazu wezwac straz miejską i mandacik (usunięte przez administratora) i kiła i mogila mlode kobiety a zlew caly opetowany czy w domu tez tak macie ! Ciekawa jestem !!!!

myszkamiki

Wszyscy chlopacy transportu sa lenie i wiekszosc pijaki.najlepiej nic nie robic.tylko siedziec w socjalu i grac na komorkach i telewizje ogladac.jabym ich wszystkich zwolnila bo i tak nic nie robia tylko kase za nic biora

Leon
@myszkamiki

Wszyscy ????? No chyba nie. ????

myszekmikihihihi
@myszkamiki

Odezwała się osoba, co całą pracę siedzi na fotelu i odbiera telefony :)

@myszkamiki

Spójrz na swoich nierobów , jak zaczniesz chodzic po pddzialachi sie przebierzesz i po pracujesz zobaczysz co się dzieje w brudownikach sie caluja.... malo tego nawet ludzi sobie nie potrafisz ogarnąć do pracy wykańczanie ludzi dobrze ci idzie ale zeby tak ci szło obliczanie, normatywu i każdy wie kto,to pisze a co do transportu od kąd pan Mariusz jest jakos nie ma problemow tylko ty je masz .... moze konpleksy masz musisz sie zastanowic !!!!!

Nowy transport

Pracuje krotki czas w transporcie ,ale zauwazylem ze panem waldkiem kierowal pan marcin.pod pana marcina byl ustawiony grafik oraz rozpisana praca.mam taka nadzieje ,ze nowy brygadzista nie jest podatny na manipulacje i bedzie swoje podejmowac decyzje.za pana waldka transport juz sie podzielil.czy czeka nas gorszy los.to wszystko zalezy od pana mariusza czy kierowany bedzie swoim mysleniem czy panem marcinem.

Kacpi
@Nowy transport

Heh heh waldek tanczyl jak mu chudy zagral wiec nie zdziwilbym sie jakby nowy brygadzista tez taka kukla marcina byl..

Byly pracownik ctw
@Nowy transport

Jak siegam gleboko pamiecia to chudy zawsze pucowal i kablowal na kazdego czy to gabrychy czy to durlakowej.juz taki jest ma to we krwi tylko przez niego niepotrzebnie konflikty byly .sklocal grupe i teraz pewnie tez jazdy sa

Obywatel RP

Witam wszystkich serdecznie poniekąd mają tu co nie którzy rację , proszę zwrócić uwagę na jedną rzecz nowy zastępca kierownika został zatrudniony po to by zrobił porządek na terenie zakładu pracy dotyczący samowolki wychodzenia szybciej z pracy niż został wpisany w dyzur ,dokonywał kontroli w szpitalu pracowników , zajął się kradzieżą szpitalnego asortymentu i właściwie szybko stał się nie wygodnym na wyżej wymienionym stanowisku . Wiadomo dlaczego na tym obiekcie jest tak wiele nieścisłości że brakuje słów . Sądzę iż firma lubi w ten sposób działać na rynku . Co do brygadzistów nie którzy mają dużo na sumieniu , lecz może i lepiej że szefowa o tym nie wiem została by bez załogi , i musiała ich zwolnić dyscyplinarnie .

Nick2
@Obywatel RP

Brygadzisci byli by inni jakby kierowali sie swoim rozsadkiem.przyklad brygadzisty transportu ,ktory ulegl nie ktorym pracownikom .zostal zmanipulowany przez pana marcina ,ktory kierowal nim jak kukielka.duza nadzieja ,ze nowy brygadzista nie jest podatny na pucowanie i manipulacje ,ktory doceni wszystkich pracownikow i wszystkich bedzie traktowac na rowni,a nie bedzie dzielic transport na lepszych i gorszych.

BooBaas

...firma jak setki jej podobnych...zatrudnia ludzi (daje pracę) i możliwości zarobku...i to jest najważniejsze...oczywiście w moim przypadku...piszę i czytam ze zrozumieniem...i akceptuję warunki umowy...świadom jestem niedociągnięć i uchybień ze strony pracodawcy...ale jeżeli się na to godzę to już moja sprawa...można zmienić miejsce pracy...podobno tam gdzie nas nie ma jest lepiej...jednakże trzeba pracować niezależnie gdzie się jest...za darmo nic nie ma...powtarzam...wykonuję powierzone mi tzw. zadania...i nic złego się nie dzieje...oby tak dalej...firmie Naprzód daję tzw. POZYTYWA...Z MAŁYM MINUSEM...pozdr ...mniej Wodzów...więcej Indian...

Nick 2
@BooBaas

I zero picia w pracy nawet tam na tylach.

Jola jurasz

W koncu w transporcie robia porzadek pijakow zwalniaja .jeden juz polecial ,ale jeszcze inni sa ktorzy lubia lykac.w glowie sie nie miesci zeby brygadzista przyzwalal na takie cos bo przy nim chadza jak nie(usunięte przez administratora) czy on jako wojskowy glowe juz stracil .mysle ze nowy kierownik w koncu z nimi zrobi porzadek bo az wstyd na nich patrzec jak po oddzialach tak chodza .

Byla pracownica jurasz
@Jola jurasz

pani justyna taka super .,ze polowa ludzi albo przez znia wyleciala .,lub sami sie zwolnili .takie osoby nie powinny kierowac ludzmi .do kierowania zespolem to tez trzeba mniec w glowie a.,a nie wpysku.

Szpital

W Słupsku w szpitalu tez nie lepiej ignorują pracowników, oszukują w dniach urlopu i wiecznie mają jakies problemy. Ludzie robia po 12 i wiecej godzina mają najniższą krajową. Nie da sie z nimi dogadać. Nie mówiąc już o tym jak traktują pracowników gdyż niema urlopów na żądanie i da sie go samemu zaplanować oraz źle liczą wynagrodzenie za urlop a żeby odzyskać resztę zasłużonych pieniędzy trzeba o nie walczyć. A Inspekcja pracy nic Sobie z tym nie robi...

szpitel Tobek

Brygadzista mops - każdy chyba wie o kogo chodzi, już dawno powinien został spier****** ze stanowiska. Przedstawie wam listę błędów, które popełnia, w skutek czego działa tylko na szkodę firmy "Naprzód". 1 Kompletnie nie posiada umiejętności komunikacji z pracownikami, co powinno być fundamentem dobrej współpracy i owocnej pracy, 2.Brak umiejętności układania grafiku pracy pracowników, wystarczy spojrzeć na grafik go****, toż to dziecko ze szkoły podstawowej by go lepiej ułożyło, albo jakiś menel spod Żabki, 3 W niczym nie pomaga swoim pracownikom, całymi dniami siedzi tylko w biurze i przegląda papierki, może z niego taki intelektualista że krzyżówki rozwiązuje, ho ho, 4 Codziennie na kogoś krzyczy, nie ma dnia aby ktoś nie złożył na niego skargi.

@szpitel Tobek

brzgadzista tomek przychodzi do pracy z dzieckie jest na terene zakładu i podchodzi do pracowniku jak esman i przy pracownika gada ze każdy za chorobowe daje lapuwki lekarzowi jak może by chory człowiek za Brygadzista Tomek J. jak nie zato się wiznie to ten osobnik Tomek bendziem robil co bo już ludzie wykończy

Jurasz

Cd losow firmy bez zmian brak ludzi oddzialy brudne zalegajace 2 dni w smieciach .ludzie sami sie zwalniaja .plus jest w tym ze jest jeszcze gorzej niz bylo moze cos do dyrekcja w koncu cos z tym zrobi

martusiabydgoszcz@123buziaczek
@Jurasz

W tej firmie rzeczywiście źle się dzieje.Zarobki są mniejsze niż rzekomo w umowie.Nigdy brygadziści nie dostali pieniędzy takich jakie wypracowali,tak samo jest z innymi pracownikami.Zabierane są godziny,nie ma z kim porozmawiać ponieważ kierowniczka wszystko ignoruje,wręcz obrzydza pracę.Odradzam wszystkim chcącym pracować omijajcie tą firmę w Juraszu z daleka (ze względu na zdrowie ) Pozdrawiam

Była pracownica
@martusiabydgoszcz@123buziaczek

Nie tylko w Juraszu, Koszarową we Wrocławiu również.

Zostaw merytoryczną opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków

• Jak się pracuje w S.I. "Naprzód"?

Zobacz opinie na temat firmy S.I. "Naprzód" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.I. "Naprzód"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.I. "Naprzód"?

Kandydaci do pracy w S.I. "Naprzód" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.I. "Naprzód"