Opinie o Maria Manowska Malwa w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maria Manowska Malwa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Maria Manowska Malwa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maria Manowska Malwa w Wrocław

ZYTA

TA FIRMA TO PRALNIA BRUDNYCH PIENIĘDZY,ZADNYCH FAKTUR, PRZY DOSTAWIE,PRZECENY NA TELEFON PODAWANE PRZEZ KIEROWNICZKI,ZADNYCH ODPISÓW-TAK NIE MA W ZADNEJ INNEJ FIRMIE,ŻAŁOSNE I CO GORSZ TO FIRMA JEST NIE DO RUSZENIA.WŁASCICIELKI ŻADNA PRACOWNICA NIE WIDZIAŁA NA OCZY,A O KONTAKCIE TELEFONICZNYM Z FIRMĄ TO MOŻNA POMARZYĆ-TYLKO KIEROWNICZKA.

ala

Wiem, że to już po czasie, ale może na coś się przyda... najlepiej pisać na adres firmy oficjalne pismo - podanie i wysłać listem poleconym, z potwierdzeniem odbioru (sobie zostawić ksero pisma, żeby w razie czego mieć podkładkę, że się próbowało coś uzyskać). Adres taki, jak na paragonach z kasy. Pozdrawiam :)

e2w6a

witam , bardzo potrzebuje kontakt z ta firma - brak pitu musze zadzwonic mojegg 9046118

Chyba ta "fantastyczna"firma pada ,bo jadą równo z cenami w dół ,ale chyba to już zapózno haha jak już wszyscy klienci wiedzą że tam jest drogo i buble.Nie wspomnę o reklamacjach z których zawsze się wykręcili,ale takie wieści lotem błyskawicy obiegają miasta!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Maria Manowska Malwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
malwinka

No i jak widzę wszystko po staremu(usunięte przez administratora) Kierowniczki starają się być milutkie bo w końcu one mają bezpośredni kontakt z pracownikami ale swoje muszą zrobić.I na tej zasadzie działa ta "cudowna firma".

widze ze jest nas tu cale grono..jesli chodzi o atmosfere w prac to pelen luz kierownik raz na miesiac tylko te ciagle meczenia telefonami utargi za male za male za male..a towar szitowaty ;] nie pracuje tam juz rok, bylam w gleboikim szoku jak nam powiedziano ze nie mamy oplacanych skladek;] to firma jeszcze funkcjonuje? obilo mi sie o uszy ze nie..trzeba cos zrobic , to nie fair!

Święta racja tylko czemu ciągle są bezkarni?Kiedy przestanie im to wszystko uchodzić na sucho?

Widać że wobec wszystkich tak samo robią! za to teraz po umorzeniu sprawy dopiero poczują się mocni!Już wykorzystują ludzi na maxa bo na umowę zlecenie czuja się bezkarni!!!! teraz dopiero będzie(usunięte przez administratora) za wszawy grosz bo przy kosmicznej liczbie godzin zarobią tyle co najniższa

ala

Praca w tej firmie była ok, pod względem atmosfery pomiędzy mną, a koleżankami, klienci też super. Wielka szkoda, że firma nie wywiązywała się wobec mnie, ze swoich obowiązków -(usunięte przez administratora)były problemy z najprostszymi czynnościami, takimi, jak podbicie leg.ubezp. Pieniądze za pracę żałosne, obiecywane premie obniżane i to ciągłe przypominanie, że mamy super warunki i dobrze zarabiamy - dla mnie to żenujące...

niestety sprawe tej pani umorzono , tak jak ktos napisal oboz [racy heh ja tez mialam fajna keirowniczke ale pani(usunięte przez administratora) byla nie do zniesienia:p

anonimowo

czyżby szykowały się kolejne atrakcje?a może coś bliżej?

anonim - 2009-03-19 21:34:18 tak a teraz pani Manowska ma dużżże kłopoty :) i będzie miała jeszcze większe :P Dobrze że kierownicy są ok ja miałam super kiekowniczkę

zyta

ta firma to oboz pracy,duzo godzin malo kasy i zero premii

generalnie chca gory a malo placa

dużżże to chyba mało powiedziane;)

tak a teraz pani [usunięte przez moderatora] ma dużżże kłopoty :)

M.

Słowa kojarzące się z Malwa [usunięte przez moderatora] (solidna, rozwojowa, stresująca) Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...bardzo sympatyczni i uczciwi. Najbardziej podobało mi się w Malwa[usunięte przez moderatora] doświadczenie w sprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Maria Manowska Malwa - Wrocław

Maria Manowska Malwa
2.8/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Bystrzycka 81 lok. 7
    54-215 Wrocław