Koelner S.A.

Wrocław

Koelner S.A.

Opinie o Koelner S.A.

S

Ktoś wie jak płacą na windykacji?

Ulka

Myślę, że więcej zrozumienia będzie bardzo przydatne w pracy.

Samo sobie stwarzamy warunki w pracy a później jest narzekanie!!!

@Pracownik 22.04.2018 12:22

warunki tworzy pracodawca głąbie a ludzie atmosferę

Stefan

Czy tylko narzeka potraficie??

Fred

Witam polecam dzial chemi pwt 70 praca marzenie

EX Chemiczna
@Fred 25.01.2018 23:08

Chyba żeby się nawciągać styrenu xD

Makkaa111

Czytając tę wszystkie opinie , nie zgadzam się, jest to firma jak każda inna są wzloty i upadki,ale niema żadnego mobbingu , pracuję na pwt 30 i uważam że jak i pracownicy,brygadziści czy szefowie zmiany są normalnymi ludźmi,a zarobki jak wszędzie na produkcjach jeżeli rynek pracy podnosi stawki to i w zakładach zmienia się pensja.Jeżeli ktoś chce uczciwie pracować,to polecam tą firmę,a pracownicy z kilkuletnim stażem nie wykorzystują nowo przyjętych osób,wręcz przeciwnie pomagają mu się wdrożyć w to wszystko.Firma spoko.

Kuba

Jeśli komuś tak bardzo nie odpowiada praca w firmie niech ją zmieni i nie obraża ludzi!!!

@Kuba 18.03.2018 21:37

jakich ludzi człowiek człowieka traktuje z szacunkiem tam tego nie ma nowy ma robić a starzy w ciula walą pracują najciężej i najmniej zarabiają żeby być człowiekiem trzeba mieć godność kulturę osobistą, i choć trochę ogłady najlepszym przykładem są ostatnie degradacje np jedna blądyneczka jeszcze jakiś czas temu nic nie robiła teraz na stole ale dalej mało robi jeden pan koordy co nie myje zębów

Słówko

Nie polecam pracy na stanowisku Pakowacz. Brygadzista i szef zmiany ludzie, które nikogo nie szanują. Narzędzia do pracy tylko do wyrzucenia. Nikt nie przyjmuję się ludźmi. Tylko normą obchodzi szefa. Wszędzie brudno. Brygadzista A. bardzo nie miła osoba. Odradzam wszystkich.

Pracuś

Ta firma to jedna wielka prowizorka i melina ukraińska..

Gogol

Czy tylko narzekać potraficie, może trzeba przyłożyć się do pracy?

polkio

aj tam, marudzicie że wysokie normy i to wina menagerów ? Podziękujcie starym pracownikom którzy za 100zł premii windowali normy do tak abstrakcyjnych poziomów, że nikt normalny nie chce tam pracować, podobnie jest w innych produkcyjnych ...

Mazowsze

Nie znane są kryteria doboru pracowników w tej firmie . Są menadżerowie którzy nie przeczytali żadnej książki w swoim życiu ,nie mają wyników a i tak piastują wysokie stanowiska w tej firmie. Trzeba być miernym ,ale wiernym i umiejętnie donosić. Można powiedzieć ze intelektualna nizina dopadła tę kiedyś bardzo obiecującą firmę. Na dzisiaj kto rozsądny ten odchodzi z tej organizacji . Jestem klientem tej firmy ,ale już mam dosyć :( decyzję podjąłem z ciężkim bólem by się rozstać,ale nie było wyjścia . Powody ; Braki !!! Nie rozliczne programy lojalnościowe ! Brak partnerów do rozmów ! Polityka cenowa nie do przyjęcia ! Handlowcy sprzedają do dystrybutorów ,następnie do odbiorców dystrybutorów ,skandal! Oferta narzędziowa totalnie zdegradowana ! Szkoda i żal :(

marek
@Mazowsze 21.12.2017 18:02

SZkoda czasu na kooperację z nimi,wycofaj sie poki mozna

kandydat

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w tej firmie??? Jakie zarobki (podstawa) i jaka premia (od czego uzależniona)?

Iwona

Na pewno w takiej branży są jakieś warunki, które mogą powodować dyskomfort przy pracy @.........., skoro pracujesz w Koelner S.A. to możesz odnieść się do moich wcześniejszych pytań? Wiem, że wiele rzeczy może was denerwować ale kwestia premii i nocek, to rzeczy konkretne, do których każdy niezwiązany z firmą będzie mógł się odnieść po swojemu.

...................

Hałas straszny to co teraz jest to masakra trzy działy były na jednej hali to jeszcze teraz kombajn dostawili i jest nie do wytrzymania hałas

Iwona

@wsdxyz a czy do zmian nocnych są jakieś dodatki? Czyli, jak dobrze rozumiem - praca w Koelner S.A. jest trzyzmianowa? Brak przerw na papierosa to aktualnie dość częsty trend na polskim rynku pracy, a ile trwa przerwa dla pracownika?

wsdxyz

Nie idź tam pracować kimkolwiek jesteś. Zap...lać także w nocy za tak marne pieniądze, lepiej iść na dworzec żebrać. Jeszcze te cholerne gorące kombinezony, pot po tyłku, nie wolno wyjść zapalić, łazi za tobą menedżer i tylko drze ryja. Nie polecam, zwłaszcza za te pieniądze. W dodatku każą rypać bardzo szybko, jakby się pod tyłkiem paliło albo nie wiem. Po sprawdzeniu ile gotowe produkty kosztują otwiera się scyzoryk w kieszeni, firma wyzyskuje na maksa...

Iwona

Dla pracownika każda powinna się liczyć @........., w niektórych miejscach nie ma co liczyć na jakakolwiek premię, wiec dobrze, że w Koelner jest chociaż i taka. Czy później pracownicy mogą starać się o jakiś awans?

żal

Hmm jak nie złożysz wypowiedzenia to podwyżki nie dostaniesz smutne

@żal 02.07.2017 13:08

jakiej podwyżki 100 zl brutto to podwyżka

Iwona

@Xxxadam czyli brałeś ostatnio udział w procesie kwalifikacyjnym do firmy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego, czego można spodziewać się na rozmowie o pracę? Co poradziłbyś komuś, kto właśnie się do niej przygotowuje?

Xxxadam

Mam okazje się przyjąć do koelnera na dział etykiet-blistrów ogulnie drukowanie. Chciałem się dowiedzieć z prawdziwego źrudła od pracowników jak wygląda praca na tym dziale czy po 8 godzin czy może dłużej? Bo czesto w firmach ściemniają na rozmowie a puzniej się okazuje że trzeba tyrać jak osioł.

Xxxadam

Mam pytanie czy w koelneze są robione nadgodziny

kot
@Xxxadam 02.06.2017 23:20

sa

Xxxadam

Mam pytanie czy w koelneze są robione nadgodziny?

Iwona

@były a Ty pracowałeś na produkcji w Koelner S.A.? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy tego działu? Jakie są plusy i minusy pracy? @były pracownik pracy w jakim dziale firmy dotyczy Twój komentarz? Wspominasz, że w firmie panował mobbing. Co dokładnie masz na myśli? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie?

były pracownik

Pracowalem tam 2000 brutto a zapierniczasz jak byś zarabiał/ła min 4000 netto szefowie zmian hmmmmm przemilcze to ciągły mobbing skracanie czasów podnoszenie norm no i jeszcze manager pan Z masakra jednym słowem do tego jeszcze trzeba się meldować na każde wyjście czy to do toalety czy by się napić a szef Zmiany i brygadzista wychodzą zapalić kiedy chcą nikomu nic nie mówiąc gdzie brygadzista ma takie same warunki jak inni

Iwona

Pracujesz w Koelner S.A.? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

były pracownik

Ci powiem zero szacunku do człowieka pensje głodowe pracowałem tam 2 lat dokręcanie śruby zero motywacja 2000 tyś brutto a zapierniczasz że mało. Szefowie zmian tylko siebie widzą brygadzisci podobnie w skali 1-10 Daje -30

Pluto

Jedna banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam pracuje jak czytam te komentarze masakra jakaś

anonimowypatryk

Domyślam się kim jesteś,ale jeszcze jeden taki wpis a sprawa trafi na policje,ustalenie numeru ip to chwila moment,.Nawet kłamać nieumiesz pracowałem w ,,3m ,w bardzo małym gronie ludzi,akurat ze wszystkimi do dziś utrzymuje kontakt,nigdy z nikim niemialem zwady,pozatym dziwne źe jak razem pracowalismy w ,,koelnerze,, to niemówiłes mi o bracie z ,,3m ,,niemam czasu na steki bzdur,A dla twojej wiadomosci wszystkich bardzo lubie na blistrach i uwazam nas za zgraną ekipe,a za ciebie jedynie moge przeprosić osoby które to przeczytają.

gość

Mam pytanie o pana Irenesza Kuś, jeśli był waszym szefem to bardzo prosze o opinie bo teraz jest naszym i nie wiemy czego się spodziewać,

Zostaw opinię o Koelner S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koelner S.A.