RAWLPLUG S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RAWLPLUG S.A.

Gościu

Jak wygląda praca jako PH?? Jakie zarobki samochód itd.

lol
@Gościu

Podobno jest na l4

mario

swoją drogą nie wiem dlaczego kelnerowcy pozbywają się przedstawicieli z bardzo długim stażem i doświadczeniem ,dobrze wyszkolonych, strata dla firmy , przyjmują nowych popracują parę miesięcy i do domu,nie dają rady panie Radku czas zadziałać i zrobić z tym porządek , bo handluje się w większości z człowiekiem. Jeden z byłych klientów na lubelszczyźnie.

acme
@mario

Bardzo prosta odpowiedź, bo ci starzy doświadczeni znają firmę, może i za dużo wiedzą o niektórych, poza tym jak ktoś pracuje tam kilka lub kilka naście lat to zarabia spore pieniądze, bo wcześniej było tak że przynajmniej raz w roku były jakieś podwyżki. To się zatrudnia teraz nowicjusza i pracuje zaczynając od najniższej stawki mając tam jakąś premię za sprzedaż. Jeszcze jedno, może mi ktoś napisze czy GRUBA BERTA pracuje jeszcze na magazynie, czy znów kogoś doprowadziła do rozpaczy i awansowała na następny stołek.

acme

Kadra zarządzająca traktuje pracowników jak śmieci, niech Inspekcja Pracy zrobi ankietę na temat traktowania pracowników to zobaczymy czy Koelner dosranie nagrodę.

Grzybek

Witam przepracowałem tam kilkanaście lat czas stracony zero rozwoju nie polecam sprzedawczyki wazeliniarze rodzinne klany mają się dobrze NIE POLECAM!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Koelner S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
XXX

Witam Dostalem propozycje pacy przez Pollux.Prosze mi powiedziec jak naprawde jest w tej firmie...Praca przy pakowaniu

pola
@XXX

jezeli trafisz na montaz to szczerze wspolczuje atmosfera nie dozniesienia beda cie gnebic tyle ile sie da.baby sa tam tak wredne ze malo ktora osoba chce tam pracowac ale jesli sie sam sama nie przekonasz to nie uwierzysz.brygadzistka to kawal cholery nic nie robi tylko na papierosa lata albo w biurze przesiaduje i jakby mogla to by noz w plecy wlozyla skacze jak wsza jakas.jesli sie zdecydujesz to powodzenia zycze

XXX
@pola

prawda w 100 %

Przepracowałem w tej firmie 3 lata i nikomu nie polecam jest to jedna wielka szanująca się klika. Jeżeli chodzi o magazyn to jest dno. Ciągle przyjmują nowe k...y za kasę co chcą się wykazać i normy powodują coraz to efektywniejsze działania. Polecam tym co mają znajomych.

Prawda jest taka że na rękę nie zarobisz więcej niż 1500 bo ponoć nie ma już dodatków weekendowych (usunięte przez administratora)

jabol fan

DZIADEK siejesz propagande jak w PRL-u, płacą ci za takie komentarze? 2400 netto to może brygadziści mają. Syf i burdel na hali, asortymentu częsciej nie ma niż jest, nawet porządnej stołówki zakład nie ma, przepisy BHP to fikcja tam, pozatrudniane całe rodziny i znajomi, wszystko to klika jednej blondynki. Poza tym sezonowo zwalniaja co roku ludzi, potem znowu tych samych ludzi przyjmują z powrotem. Praca dobra dla masochistów za 1600 netto.

ssssss
@jabol fan

racja! zalezy od systemu,4 brygady syf i w tygodniu też syf ani to ani tamto nie ma sensu,człowiek wraca upocony,zmęczony i śmierdzący,Gorąco ,głośno,ciuchy robocze jak z ceraty,dupa spocona,stali pracownicy ,siedzą przy stanowiskach na dupach,reszta stoi i kolana marnuje,maszyny,psują się ,wydają ferelny towar,na który człowiek nie ma sił patrzec,sprawdzać i do tego cudawianki inne przy okazji musi robić,bałagan i w kólko to samo się robi,zero szansy na inne stanowisko pracy,jak cie postawią w jednym to tak możesz 100 lat tam już stać,do pożygania,nocki itp.dla masochistów

Rambo

Co ty człowieku wypisujesz chyba tam nie pracowałeś,żeby zarobić 2 tyś musisz wziąć 4 dodatki (soboty) i to nawet zamało wiem bo pracuje tam to jest ostatni legalny obóz pracy

DZIADEK

To co piszą o koelner to nieprawda zarobki na produkcji oscylują w granicy 2400 netto jest możliwość awansu cały czas mozna podnosić swoje kwalifikacje często odbywają się szkolenia jest trzynasta pensja wczasy pod gruszą bony na każde święta ogólnie panuje ład i porządek.

stary
@DZIADEK

tochyba dla tych co tam pracuja 10 lat,bo nowi są zatrudniani przez agencje ,za najniższą krajową,zapierd...jak debil ,zamulając,awans?na co ,gdzie ,kiedy? nie ma szans.Firma bez perspektyw,chyba że znajomości w kadrach ktoś ma ,nie zaprzeczam.

Tokar

Będzie współpraca będą podwyżki to ja SWETEREK W SEREK

prezes parafii

a co to za chuda blondina lata w weekend w te i z powrotem kijanką z kelnera po mojej parafii w brzegu dolnym?

stachoo

dopiero będę miał rozmowę i nie wiem czy warto na nią jechać, chodzi mi o średni zarobek na tym stanowisku czego mogę się spodziewać.

stachoo

dostałem propozycje pracy w dziale kontroli jakości, warto? ile mogę zarobić? jak tam się pracuje ? proszę o info. z góry dzięki :)

alfa
@stachoo

Możesz tyle zarobić, ile Ci zaproponowali. Na tym polega "propozycja".

elvis

wiem że sie zajmuje kolega kiedys tam pracował a ja mam pytanie ile moge zarobic jako operator cnc w tej firmie? tak mniej wiecej na reke? podobno troche sie zmieniło nie wiem czy zarobki też?

jojo

witam mam pytanie czy ta firma zajmuje sie obróbką skrawaniem na maszynach cnc? z góry dzieki za odpowiedz pozdrawiam

kefir

m.cz ta gruba co obsadziła całą rodzinę na stołkach? co robi na magazynie? gra w karty? a to pasibrzuch

pytam

a kontrola na produkcji mocno się czepia ?

lol

jak co się stało ,wykańczają psychicznie ludzi na produkcji ,ani jedna z osób zarzadzajaca ludzmi (pseudo brygadziści )nie ma pojecia o tym -odzywanie się i traktowanie ludzi naprawdę przykro pisać

jan b

a mozecie napisac co sie dokladnie stalo?

Zostaw merytoryczną opinię o RAWLPLUG S.A. - Wrocław

RAWLPLUG S.A.