Opinie o Rawlplug SA w Wrocław Kwidzyńska 6

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rawlplug SA, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rawlplug SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawlplug SA w Wrocław Kwidzyńska 6

Propylek

Duduś (usunięte przez administratora) farmazony. Czyżby skutek braku spełnienia w firmie? Przyszedłeś z kądś tam i oczekujesz, że już na starcie bedziesz zarabiał kokosy? Bez jakiegokolwiek doświadczenia i wykształcenia, myślałeś, że co? Że wszyscy padną Ci do stóp za to, że łaskawie zgodziłeś sie z nimi pracować? 2700 na ręke to dla ciebie za mało? Są miejsca pracy gdzie zarabia się niemal połowę tego, a mimo to ludzie nie jojczą tak jak ty. Owszem po części masz rację z tą całą normą i nie przestrzeganiem zasad bhp ale tylko po części. Norma z tego co się dowiedziałem przed laty została wywindowana mocno w górę przez samych pracowników, kiedy to zrobienie jej nie wymagało zbyt wiele wysiłku, a po części przez samego kierownika (ktorego nazwałeś niewysokim). Podobnie było z przepisami bhp, z tego co pamiętam to nowe przepisy były ogłaszane dość często i to było wporządku, gorzej było z ich stosowaniem oraz pilnowaniem, by ludzie sie do nich stosowali. Fakt faktem ani zmianowi, ani sam kierownik nie byli w stanie nakłonić pracowników do ich poprawnego przestrzegania, w wyniku czego wszystko wracało do "normy" w ciągu zaledwie tygodnia czy dwóch. Sądzę, że jest to winą braku autorytetu osób rządzących. Nie podobają Ci się osoby z zagranicy pracujący w firmie? Twój problem, jako zwykły pracownik liniowy nie masz na to wpływu, jeśli ci to nie odpowiada to sie zwolnij. Nadgodziny nie odpowiadają? A kto broni ci ich nie brać? W kazdej pracy masz nadgodziny, jeśli masz mozliwość i ochotę to się na nie zapisujesz, proste, owszem są one ograniczone ale to nie wzięło sie z nikąd, praca ta nie należy do lekkich i ich nadmiar mógłby spowodować zbyt wielki uszczerbek na zdrowiu. To, że tobie nie chce się ich wykonywać i masz za złe o to innym to juz twój problem. Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy spełniającej twoje standardy ale obawiam się, że w tym kraju jej nie znajdziesz. Najlepiej jakbyś nie musiał nic robić, a kasa sama by wpadała na konto no nie? Drogi czytelniku i być może przyszły pracowniku tejże firmy. Nie kieruj się proszę opiniami tutaj zawartymi, ponieważ ludzie skupiają się głównie na negatywach pracy w tej firmie, nic a nic nie wspominając o pozytywach. Zapomnieli, że w chwili, gdy pozostałe firmy, do których rozesłali CVki ich olały, ta dała im pracę dzięki czemu mogli przetrwać być może trudny okres w ich życiu, zyskali doświadczenie (większe lub mniejsze ale jednak jakieś) co ułatwio im dalsze poszukiwania wymarzonej pracy. Zapomnieli tez wspomnieć o dość luźnej atmosferze i ludzi, którzy wydają sie być naprawdę wporządku, niekiedy mozna się pośmiać, czy pożartować, dzieki czemu czas leci znacznie szybciej. Przyjdź, sprawdź jak tam jest, zostań lub idź dalej, jeśli chcesz. Wybór należy do ciebie :) PS. Ja mam to juz za sobą. Byłem, zobaczyłem i poszedłem dalej, zyskawszy nieco doświadczenia :) Co prawda nie wiem jaka sytuacja jest tam teraz po tych kilku latach ale myślę, że niewiele sie zmieniło. Co do osób, które tak bardzo się pieklą jak to tam jest źle, okrutnie i wogóle nic tylko omijać szerokim łukiem, tak bardzo wszyscy narzekacie, a odpowiedzcie na jedno zasadnicze pytanie. Skoro tak wam tam źle było/jest to dlaczego wciąż tam pracujecie? Hmm? Kto was zmusza do wieloletniej pracy pełnej absurdów? Możecie to zmienic w każdej chwili, zamiast wiecznie narzekać ;P Pozdrawiam wszystkich, cześć.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Rawlplug SA. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Swo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Klient

Czy zarząd forsuje szczepienia na c19?

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w Rawlplug SA?

Janusz Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak awans w tej firmie

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
Kandydat

Czy ktoś pracował na stanowisku Przedstawiciela handlowego w tej firmie? Może coś więcej powiedzieć?

XD
Kandydat

Bylem na rozmowie o prace zarobki mi zapropowane byly nizsze niz w lidlu dowidzenia

Kupiec
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Byłam na drugim etapie. W międzyczasie zmieniły się obowiązki dotyczące tego stanowisko (żenada). Po odbytej rozmowie standardowa formułka" odezwiemy się do końca przyszłego tygodnia" po czym cisza. Znów "profesjonalizm" działu HR pozostawia wiele do życzenia. Nie odpisują na maile. Teraz zauważyłam że pojawiło się znów ogłoszenie na podobne stanowisko- tym razem nazywa się specjalista ds planowania i zaopatrzenia. Odnoszę dziwne wrażenie że firma RAWLPLUG nikogo nie szuka... albo nadal nie wie kogo szuka. Szkoda czasu i paliwa aby jechać na rozmowę. Nie polecam!

Pytania

Pytania sugerujące z automatu, że jak się nie skończyło studiów typu: logistyka to nawet z 5letnim i większym doświadczeniem w zasadzie jest się traktowanym jak zero.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hanna

Cześć, chciałam się zorientować w jednej kwestii dotyczącej tej firmy. Czy jest tam jakakolwiek możliwość przyuczenia? Pytam, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy obowiązkowe jest posiadanie doświadczenia zawodowego. Jeśli wiecie, to dajcie proszę znać.

Hanna

Cześć, chciałam się z orientować w jednej kwestii dotyczącej tej firmy. Czy jest tam jakakolwiek możliwość przyuczenia? Pytam, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy obowiązkowe jest posiadanie doświadczenia zawodowego. Jeśli wiecie, to dajcie proszę znać.

Janusz Różański
Klient

Czy warto tam podjąć pracę jako magazynier operator wózka widłowego?

NICK
@Janusz Różański

To zależy gdzie trafisz , ale generalnie nie polecam . Problem z urlopami , noram do wyrobienia , jak podpadniesz szefom to staną na rzęsach żeby Ci umilić prace , braki w sprzęcie i do tego sporo przestarzałego i rozlatującego się .Vouchery żywieniowe tylko w okresie zimy ( wymóg ustawowy ) . Kierownictwo zamiast zająć się usprawnianiem procesów to grają na telefonach, buszują na allegro , oglądają relacje sportowe lub uczą z (usunięte przez administratora) jak remontować mieszkanie . Z plusów dosyć zgrana ekipa pracowników fizycznych , możesz dogadać się co do godzin pracy . A i załatwisz sporo rzeczy za przysłowiową "flaszkę" .

Gość
Kandydat

Niemiłe panie z działu rekrutacji, nie wiem jak takie kobiety mogą pracować z tak bezczelnym podejściem do kandydata

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Rawlplug SA?

Chico Loco Gringo el Perigroso
Kandydat

Witam, jest otwarta rekrutacja na elektrodrążarki, ile można zarobić?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Rawlplug SA?

@Pytanie

Kiepskie oni mają swoje ulubione dwie dziewczyny i jeśli tym dziewczynom się nie spodobasz to napewno po okresie próbnym nie przedłużą Ci umowy piszę tutaj o pakowaniu na chemi

Solidarność Dolny Śląsk

Cześć, czytamy Wasze opinie i rodzi się jedno pytanie, czy pomyśleliście kiedyś o tym, żeby nie tylko narzekać, ale i zacząć rozwiązywać problemy, rozmawiać z Pracodawcą, zgłaszać to? Jeżeli nie wiecie jak to zrobić, odezwijcie się do Nas, podpowiemy Wam i nauczymy jak można to normalnie robić, nasi prawnicy i eksperci wesprą Was fachową wiedzą, ale przede wszystkim musicie być zainteresowani i gotowi na pozytywne zmiany, w razie pytań piszcie drz.wroc@solidarnosc.org, Pozdrawiamy i czekam na okazję rozmowy z Wami.

Niedocenionyever
@Solidarność Dolny Śląsk

Ja w trosce o pozotałą zaloge.Gdybym tam pracował,na pewno bym skorzystał z tego teraz.Niestety dział produkcji PWT20,30 jest wystraszony o swe miejsca pracy.Obawa by nue stacić w/w.Takie czasy.

Solidarność Dolny Śląsk
@Niedocenionyever

Dziwna troska, nic nie zmienisz siedząc cicho, poza tym, macie jakieś gwarancje pisemne, że was nie zwolnią jak już nie będzie potrzebni? Gdy przyjmujesz milcząco każdą zmianę, to akceptujesz to. Nie masz żadnej gwarancji, że będziesz mieć pracę, teraz jedynie wykonujesz ją i jesteś przydatny bo niczego ci dawać nie trzeba, nie trzeba się z Tobą liczyć. Jak już odejdziesz z zakładu, to związek ci nie jest potrzebny bo poza zakładem nie wynegocjujesz podwyżki, nie ustalisz regulaminu pracy, czy nie podzielisz Funduszu Socjalnego, taka prawda.

@Solidarność Dolny Śląsk

Dzień dobry,gdyby jeśli chodzi o mnie tak naprawdę ludzi wysłuchano to nie było by problemu,czytałam te wszystkie komentarze i naprawdę tu nie chodzi że komuś się nie chce pracować tylko jak się ich traktuje krótko ja pracowałam 3miesiące i robiłam naprawdę dobrze byłam na pakowaniu na chemia,tylko nie podobałam się tam ludziom pracującym jest tam cicha dyskryminacja i nie ma napewno tam żadnych trzech przerw jest tylko jedna i to 15min.Wiem że dużo osób prubowało tam rozmawiać panią menadżer Anią ale ona wcale nie słucha i nawet nie bierze pod uwagę,żadnych rad dotyczących prac na pakowaniu czy też operatorów przy maszynie i tylko wymagania no i tylko ona ma rację ludzie którzy próbowali dyskutować z panią menadżer to albo sami się zwolnili albo po okresie próbnym nie przedłużali umowy,jeśli chodzi o urlopy to można zapomnieć jak chcesz urlop to usłyszysz że teraz nie darady bo nie ma ludzi,zarobki na pakowaniu to na rękę jest 2200 operator maszyny ma na rękę 2600,Nie mam pojęcia czemu pani menadżer jest nastawiona na to że tak ma być jak jest i tyle i że ona ma rację i nikt więcej a przecież tu chodzi o udogodnienia pracowników tych co pracują i tych co przyjdą,bo przecież jeśli jest udogodnie czy poprawienie czegoś to za tym też idzie w tedy większą norma,ja sama rozmawiałam z panią menadżer że trzeba by było to zmienić ja rozmawiałam i taka jedna dziewczyna z kontroli i przez to mi nie przedłużył i umowy a co do dziewczyny z kontroli to słyszałam że się zaczęli czepiać byle jakiegoś szczegółu,tak się kończy właśnie rozmowa.pozdrawiam

Ala

A jak z terminami urlopów? Narzucają?

Propylek

Weronika
@Propylek

Fajnie, że podzieliłeś się swoją opinią na temat pracy w firmie Rawlplug. Z Twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że jesteś byłym pracownikiem tej firmy. Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, jak ocenisz pracodawcę pod kątem możliwości rozwoju zawodowego? Pracując w tym miejscu, można liczyć na zdobycie niezbędnej wiedzy oraz umiejętności, które mogą przydać się w dalszej karierze zawodowej? Bądź tak uprzejmy i podziel się z nami, jak to wyglądało. Zachęcam.

Jacek
@Weronika

Jak jesteś kumaty to szybko ogarniesz potrzebne Ci rzeczy.

Jan
@Jacek

Na początku zatrudnienia można liczyć na pomoc i wsparcie bardziej doświadczonych pracowników, którzy już tam pracują, czy raczej należy nastawić się na to, że samemu będzie trzeba poradzić sobie z powierzonymi przez pracodawcę zadaniami? Chciałbym, abyś opisał, jak to wygląda, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

Urszula
@Propylek

Nie ma miejsc gdzie się zarabia połowę tego! Najniższa krajowa w 2018! Nie wynosiła 1350! Jednak tam pracują ludzie wychowani w ciemni. Ehhhh... Biedny chłopaczek, zderzył się z banda chamow i jeszcze się pogrążają, wmawiając całemu internetowi, że w 2018 ludzie zarabiają 1350?!! Gdzie??? Ku...? Gdzie? Chyba u Pana w ubojni. To tylko wstydzić się można.

Konrad Szer

Pracuję w firmie Rawlplug 9lat. Byly lepsze i gorsze chwile. Ale z biegiem czasu nauczyłem się doceniać to co mam. Jak wiele osób tak wiele opinii o mnie i o firmie. Mogę powiedzieć ze sa + i - ale powiem względem siebie. A pisanie na tym portalu po zazwisku wiąże się z konsekwencjami prawnymi..pracuje w Rawlplug bo atmosfera jest ok. Organizacja pracy bywa różna ale ja osobiscie wiem każdego dnia co mam robic i co nalezy do moich obowiązków!

Konrad Szer
@Konrad Szer

Wiem że nalezy dbac o powierzony mi sprzet.. Znam zakres swoich obowiązków. Wiem ze plusem jest bliski dojazd do pracy. I kilka innych prywatnych spraw ktore wczesniej omowilem z kierownikiem. Oboje szanujemy swoje zdanie i oboje trzymamy swoje postanowienia. A osobą ktorym nie odpowiada praca w Rawlplug to "mamy wolny rynek"

Andrzej
@Konrad Szer

Jak sam zauważyłeś w każdej firmie są plusy i minusy. Napisz co chciałbyś w firmie zmienić lub poprawić, żeby pracowało Ci się lepiej. Szczególnie interesuje mnie wysokość zarobków, więc liczę, że o tym dodasz także informacje.

@Konrad Szer

Nie wiem kto tą opinię piszę,ale mija się z prawdą,fakt że jest blisko praca ale atmosfera jest bardzo nie miła bardzo i jeśli tylko ktoś kto pracuje stażem długo nie lubi nowej osoby to cały czas piszą skargi itp its na pakowaniu są sami Ukraińcy i oni trzymają się razem,nie istotne jest to nawet że każdy trzyma się zasad i robi swoje jak kogoś chcą się pozbyć to się pozbywają otyłe w temacie,nie dość że atmosfera i donoszenie to jeszcze plotki obgadywanie a po za tym traktowanie przez ludzi na wyższym stanowisku jak zwykłych śmieci,tam trzeba tylko robić tak jak każą a jak ktoś jest myślący i podsuwa dobre pomysły takiej pani Ani menadżer to już lepiej nie myśleć o przedłużeniu umowy,bo tylko tam trzeba robić dużo robić a organizacja pracy też jest bardzo kiepska poprostu (usunięte przez administratora)

@Andrzej

Witam tak w każdej firmie są plusy i minusy zgadza się z tym,i jeśli chodzi o pakowanie na chemia to poprostu musiała by Pani Ania menedżer odejść z tego stanowiska,bo jak się jej mówi co zrobić by lepiej i wydajnej się pracowało to wcale nie słucha porad Ona uważa że ma być tak a nie inaczej,po za tym organizacja tam jest zła bo np jak uruchamiają tam maszynę to pracownicę z pakowania dają w tedy tam do maszyny na pakowanie jak jest zawalony cały stół i choćby się chciało to nie do zrobienia jest by jedna osoba dała radę w tedy aby wszystko to spakować bo i tak będzie zawalone,bo oprócz pakowania dochodzi jeszcze oklejanie kartonów i pieczątka,aby wszystko działało dobrze ubyła zwiększona wydajność to powinno dać się pracownicę jedną z pakowania na maszynę od samego początku by mogła po obklejać kartony i dać pieczątki aby miała czas na przyszykowane wszystkiego do pracy i z pakowaniem być na bieżąco to jedno druga jaka jest wadą tego wszystkiego że w niektórych zleceniach jest napisane ile ma być nóżki w odsetkach np zamiast napisać że pakujemy po dwa nóżkę to jest napisane dwa tysiące jednostek i taka osoba nowa która przychodzi ma dylemat i nie wie ile ma być i w tedy wychodzi błąd i trzeba wszystkie kartony od nowa robić,Pani Ania uważa że jak się nie wie to trzeba się zapytać ok może i tak ale w tedy ta osobą traci czas bo kierownika zmiany nie ma akurat albo sam nie wie to trzeba zapytać się jakiejś pracownicy Ukrainki Juli która jest bardzo nie miła i nie sympatyczna potrafi jeszcze na wrzeszczeć że jeszcze się nie wie ale tak naprawdę chodzi o czas w którym się szuka kogoś kto by odpowiedział ile ma być nóżki,a gdyby tak wszystko było jasno napisane to nie dość że czasu nie tracimy by kogoś poszukać aby odpowiedział tylko w tym czasie jest możliwość spakowania chociaż by dwóch kartonów to są te dwa minusy i drugi minus gdzie przez tą premię którą liczy wszystkim razem jest bardzo w tedy nie miła atmosfera bo premią powinna być liczona z osobna by ktoś kto robi więcej nie miał pretensji do drugiej osoby co robiła mniej bo w tedy osoby te naprawdę które robią dużo więcej są poszkodowane bo mają takie same zarobki i tutaj powinno być tak że jeśli ktoś nie zrobi normy tej za to premię nie dostanie,A Pani Ania menedżer nie dość że nie miła to cały czas tylko czemu mało czemu stoi maszyna i tylko podwyższą normę a przez to jak ktoś nowy przychodzi to starsze stażem osoby nie mają czasu aby uczyć czy pokazywać na czas tego szkolenia nowym osobom jak to robić by szło szybciej,bo nie ukrywajmy tam praca jest dość jest prosta do wykonania tylko trzeba czasu aby się wprawić w to wszystko,i powinno być tak jak przychodzi nowa osoba powinno ją się przekazać osobie która stażem jest starsza i ta osoba która szkoli nową osobę powinna bez względu mieć naliczoną premię nie ważne że tej normy nie wykona.takvwięc jeśli to wszystko będzie zmienione to w tedy i atmosfera i praca się zmieni,i jeszcze raz w miesiącu powinno się robić zebranie z osobą Dyrektorem lub kogoś kto wprowadza,ustala nowe zasady robienie zebrania aby się pytać pracowników,co myślą i uważają aby zmienić coś aby praca była wydajniejsza i zapisywać to co mówią pracownicy,bo zwykli właśnie pracownicy wiedzą jak najlepiej by było,to że są skrzynki na pomysły,ale w to nikt nie wierzy a i tak myślą,że kierownik zmiany wykorzysta ten pomysł i poda go jako swój więc robienie co miesiąc takich zebrań i zacząć w jakiś sposób te najlepsze pomysły nagradzać,jak to wszystko wprowadzicie to naprawdę będzie dużo lepiej w zakładzie no i w końcu jest i tak bardzo dużą norma nadana przez nie nią Panię Anię i narazie skończyć z tym podnoszeniem normy,Jeszcze raz powtarzam Pani Ania menedżer nie wysłuchuje pracowników co mają do powiedzenia,bo uważa że tak ma być i już.pozdrawiam i życzę zdrowych i pogodnych świąt.

Niedoceniony
@Radosna

Racja.Pracowałem tam wiele lat.Tylko ludzie z produkcji,tzn.PWT 20,30,wtyskarki OK,ale i inne działy.Na pewno nie szyszki wysokie z Dominem Grabą włącznie.Tacy jak on,i brygadzistka PWT 20,powinni w sądzie pracy mieć sprawy!

Johny

Siema. Ktoś wie ile płacą na magazynier A. Mam udt i doświadczenie. Widnieje oferta. Ciekaw jest ile brutto podstawy

Mali

No to zarobisz na start 3000 plus premia brutto hahaha

@Johny

Siema jeśli chodzi o zarobki to na rękę możesz zarobić 2600 jeśli pójdziesz na operatora ale i tak się niczego nie nauczysz bo często maszyna jest zepsuta i więcej będziesz na pakowaniu i radzę nie zatrudnić się tam z dużym stażem ludzie chcą stamtąd odejść z pracy

@Mali

Jako operator tylko 2600 na rękę i nie więcej

@Johny

Tylko na rękę zarobisz 2200zł i nie więcej i atmosfera bardzo nie miła jest odradzam

***
@Pytanie

Tak. Rozwój jest taki, że jak nie było Cię na inwentaryzacji z powodu choroby zostajesz za karę przeniesiony na gorsze stanowisko, dostajesz zakaz robienia nadgodzin, dodatkowych sobót, dostajesz do sprzątania najgorszy regał w całej firmie. Typowe przedszkole.... Jak nie wchodzisz kierownikowi w 4 litery też nie jesteś mile widziany. Ot taki rozwój

Janusz
@***

A wspomnij może ile miałeś już wpadek, na które było przymykane oko, upomnień, nagan, nieobecności. Firma daje bardzo dużo, wystarczy być uczciwym wobec pracodawcy, a przede wszystkim wobec kolegów. Ci, którzy spełniają podstawowe zasady mają szerokie pole do rozwoju i wcale nie muszą nikomu włazić w tyłek, a Ci co z premedytacją (usunięte przez administratora) na każdym kroku niestety kiedyś muszą ponieść tego konsekwencje i to jest właśnie cechą dorosłego życia, a nie przedszkola.

Michal26cm

Kara na nadgodziny do końca roku, brak możliwości wsparcia firmy w weekendy to też kara? Sorry zapomniałem nadgodziny i możliwość przyjścia na weekend do pracy to nagroda dla przydupasów z kanciapy hehe pozdro elo

Becia
@Pytanie

@pytanie jak Ci się nie podoba to wypad z firmy. Zrobisz przysługę wielu osobą. Współpracowniką i przełożonym!!!

@Pytanie

Nie radzę iść do tej firmy do pracy na pakowaczkę zarobki nędzne,atmosfera nędzna i cały czas jest się na obserwacji a już jak ktoś Cię nie polubi to nie ma mowy żeby przedłużyli umowę a o jakimś stanowisku by się wybić to należy zapomnieć i cały czas te zdużą już umową ciągle piszą i skarżą się

P

Napiszę tak = pracuję na magazynie na wózkach przy kompletacji zamówień od 2 tygodni. Praktycznie wyrabiam normę (są dni poniżej i dni powyżej wyrabiania normy), choć się ode mnie tego przy tak krótkim czasie nie oczekuje (przez 1-wsze 3 miesiące masz zapewnioną pensję +100% premii). Ludzie są OK, kierownicy zmiany też. Praca fizyczna, trzeba trochę sie nadźwigać. Pensja jaką sobie wywalczyłem teź jest dla mnie OK. Jest mozliwość wyrobienia nadgodzin. Masz trzy przerwy w pracy (wliczone w czas pracy - 30 minut i 2 x 5 minut przerwy na fajkę) W ekipie są ludzie na długim stażu w tej firmie. Zmieniają się studenci i ci co chcieliby malo robić a zarobić Krótko - jeśli boisz się pracy fizycznej - nie przychodź.

To ja

Firma to samo (usunięte przez administratora) ta firma nie powinna istniec koszmar jest stym ze zmiast finasu podniesione sa normy z kosmosu

Ania

Jak duza jest rotacja pracowników? Warto się starać ?

To ja
@Ania

Z calym szacunkiem do ciebie omijaj ta firme szerokim lukiem jak nie chcesz stracic zdrowia psychika i fizyka ...JA pracuje od 5 lat i sam odchodze niestety zero podwyzek finasowych a podniesione sa normy

Zostaw merytoryczną opinię o Rawlplug SA - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rawlplug SA
1.9/5 Na podstawie 32 ocen.
Rawlplug SA