Rawlplug SA

Wrocław

Opinie o Rawlplug SA

Weronika

@Tomeka Ty w jakim dziale Rawlplug SA pracujesz/pracowałeś? Możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach? Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko m.in. Magazynier i Pracownik produkcji - Pakowacz/ka. Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad aplikacją na którąś z tych ofert pracy? Dodatkowe informacje na temat przyszłego pracodawcy będą dla nich szczególnie pomocne.

Tomek

Prawdę mówiąc to z zarządzaniem w wielu działach jest źle. Jakość - jak im się wydaje, że jest dobrze - to dobrze. Narzędziownia- jak i m wyjdzie dobrze - to dobrze. Utrzymanie ruchu - najlepiej w sobotę Panowie pracują (he he) jak za komuny- czyli wystarczy "po prostu być". Dziwię się Dyrektorowi, że wciąż zatrudnia tych Panów. Efekty ekonomiczne mogły by być lepsze. Niestety, zero zaangażowania kadry kierowniczej, firma bazuje tylko na pomysłach pracowniczych zarówno w zakresie BHP ( którego poziom urąga wszelkim zasadom) jak i organizacji pracy. Szkoda bo jest potencjał jest.

Weronika

@Anonim, a od jak dawna już nie pracujesz na tym stanowisku?

Anonim

Pracowałem w narzędziowni jako operator maszyn przez spory okres czasu. Na dziale, w którym pracowałem był problem z zarządzaniem, manager działu Pan Adam lubi kierować się własnymi sympatiami i nie potrafi być neutralny. Działu narzędziowni nie polecam ze względu na słabe zarobki w okolicach 2500-2700 brutto i wspomniane wcześniej zarządzanie a raczej jego brak.

Mirek

Przyjmujecie teraz do pracy czy w tym momencie jakaś posucha?

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Rawlplug SA!

Zostaw opinię o Rawlplug SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rawlplug SA