Rawlplug S.A.

Opinie o Rawlplug S.A.

Aktualność
Czy wiecie, że jesteśmy opiekunami dwóch wydr europejskich: Kajtka i Otylii, które przebywają we wrocławskim ZOO?

Otylia jest spokojna i bywa płochliwa, natomiast Kajtek lubi chwalić się nowymi sztuczkami i jest istną duszą towarzystwa! Te niesamowite stworzenia wyglądem i usposobieniem przypominają nieco wodne szczeniaczki, lecz w rzeczywistości są niezwykle bystrymi drapieżnikami.
W naturze wydry występują w prawie całej Europie, w Azji od koła podbiegunowego do Japonii, zamieszkują również Afrykę Północną. Możemy je spotkać także w Polsce, na terenie całego kraju - ale niestety, ich widok jest rzadki. Obecnie są objęte częściową ochroną.

Adoptując je, wspieramy program ochrony tego gatunku, realizowany przez wrocławski ogród zoologiczny. Na bieżąco będziemy śledzić losy naszych zwierzaków i dzielić się nimi z Wami!

Aktualność
Czy wiedzieliście, że najstarsze polskie znaleziska ze szkła pochodzą z X w., a od drugiej połowy XIX w. nasze wyroby były doceniane na całym świecie jako designerskie perełki?

O tym dowiedzieliśmy się od Wacława, który co weekend skoro świt wyrusza na targi kolekcjonerskie i wyszukuje na nich cudeńka ze szkła. Są to np. pięknie kształtowane, transparentne lub fantazyjnie barwione wazony, patery, miseczki lub serwetniki, które pieczołowicie poleruje i przywraca do życia. Wacław wyszukuje też inne przedmioty którymi można udekorować klasyczne lub bardzo nowoczesne wnętrza.

Sprawdźcie i podziwiajcie sami przedmioty, które umieszcza na swojej stronie internetowej https://loftparts.pl/

Pewnie zastanawiacie się też w jaki sposób nieszablonowe zainteresowanie Wacława wpływa na jego pracę? Niebagatelnie, bowiem pracując na stanowisku Menedżera Kontrolingu Produkcji w naszym wrocławskim Zakładzie Produkcyjnym, nasz pasjonat tych pięknych artefaktów wie doskonale jak zaplanować swoją pracę, rewidować wszelkie koszty i dobierać zasoby do każdego projektu.

Wacław to kolejny bohater naszej akcji #WeAreRawlplug – ludzie z pasją, poprzez którą chcemy Wam pokazać naszych fascynujących kolegów i koleżanki z Rawlplug, z którymi mamy zaszczyt pracować na co dzień.

Aktualność
W Rawlplug myślimy globalnie, ale nie zapominamy o lokalnym ekosystemie. I nie jest to dla nas tylko puste hasło. W ramach naszej akcji #UmocowaniWNaturze przedstawiamy wam kolejne działania, które prowadzimy w otoczeniu naszej wrocławskiej centrali.

→ #UmocowaniWNaturze – sprawdź, dlaczego w Rawlplug rzadziej kosimy łąki i zakładamy własne ule

Zniechecony

Rekrutacja przebiegła w sposób olewczy, szkoda mojego czasu. Przykre

Czy Rawlplug S.A. zatrudnia studentów?

Jak najbardziej zatrudniamy studentów w naszej firmie. Jeśli student jest dyspozycyjny do wykonywania pracy, to chętnie zapraszamy do współpracy takie osoby. Studenci, którzy zaczynają swoją przygodę zawodową mogą również u nas odbyć praktyki lub staże.

Uczestnik rekrutacji

Odradzam pracę w tej firmie byłem na rekrutacji w tym zakdladzie to co się dzieje to szok, niby (usunięte przez administratora) a wszyscy bez masek, chodzą jakieś napisy o dezynfekcji i o zachowaniu odstępu ale to na pokaz. Pani HR wraz z dyrektorem nie wiedzą o czym mówią. Jeśli czyta to pani z HR radzę wpierw się doedukowac a nie cwaniakowac. A no i ten parking pracowniczy parkuję się gdzie się da ha ha ha

Edward
@Uczestnik rekrutacji

A na jakie stanowisko aplikowałeś i jak oceniasz samą rozmowę? Dużo wymagają od kandydatów?

sky
@Uczestnik rekrutacji

Po co wychodzisz z domu skoro boisz się wirusa? Schowaj się w bunkrze i czekaj na koniec świata.

Xy
@sky

Dobry jest ????

Człowiek

Średnio o 11,4 % wyniesie wzrost płac w zakładach Toyoty w Jelczu- Laskowice i w Wałbrzychu. Stopień podwyżki dla każdego pracownika uzależniony jest od jego oceny, ponadto wpływ na wysokość podwyżek ma również wzrost tzw kafeterii (wzrost o 100zł dla każdego) oraz premia roczna (ok 2400zł więcej dla stanowisk robotniczych).- co Wy na to?

Poko

Nie ma awansu tylko kompletacja chyba że kapujesz pozdro

Alicja
@Poko

Co to kompletacja? Chyba nie rozumiem o co chodzi? I masz na myśli ze jak ktoś donosi to może mieć awans pracowniczy tak?

Podwyżki płac

Cześć, nasi koledzy związkowcy z NSZZ ''Solidarność'', np obok was z PPG, zastanawiają się jak u Was, wyszły negocjacje płacowe na ten rok? Czy moglibyście podzielić się wiedzą, o jakie podwyżki wystąpiliście, czy macie swoich przedstawicieli i ile udało Wam się wynegocjować? Zostawimy wam email do kontaktu : drz.wroc@solidarnosc.org.pl

Niwa

Witam. Jak wyglada praca w dziale kontroli jakości? Czego spodziewać się na rozmowie?

As

Witam, dział pwt 70 najgorsza praca w jakiej pracowałem!pani manager Ania to kobieta z którą nie idzie się dogadać traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) nie tylko nowych pracowników,ale także osoby z długim stażem pracy,szef Adrian wcale nielepszy. Zarobki bardzo średnie co do specyfiki pracy,wszędzie śmierdzi(usunięte przez administratora)

Dre

Poczytajcie sobie jak potraktowali pracowników w Wietnamie. Spadłem z krzesła.

Bhppppppp
@Dre

Gdzie można znaleźć ? Jestem ciekaw.

Swo

Czy zarząd forsuje szczepienia na c19?

Jak długo trwa proces awansu w Rawlplug SA?

Janusz

Nie ma czegoś takiego jak awans w tej firmie

Czy ktoś pracował na stanowisku Przedstawiciela handlowego w tej firmie? Może coś więcej powiedzieć?

XD

Bylem na rozmowie o prace zarobki mi zapropowane byly nizsze niz w lidlu dowidzenia

Hanna

Cześć, chciałam się zorientować w jednej kwestii dotyczącej tej firmy. Czy jest tam jakakolwiek możliwość przyuczenia? Pytam, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy obowiązkowe jest posiadanie doświadczenia zawodowego. Jeśli wiecie, to dajcie proszę znać.

Hanna

Cześć, chciałam się z orientować w jednej kwestii dotyczącej tej firmy. Czy jest tam jakakolwiek możliwość przyuczenia? Pytam, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy obowiązkowe jest posiadanie doświadczenia zawodowego. Jeśli wiecie, to dajcie proszę znać.

Janusz Różański

Czy warto tam podjąć pracę jako magazynier operator wózka widłowego?

NICK
@Janusz Różański

To zależy gdzie trafisz , ale generalnie nie polecam . Problem z urlopami , noram do wyrobienia , jak podpadniesz szefom to staną na rzęsach żeby Ci umilić prace , braki w sprzęcie i do tego sporo przestarzałego i rozlatującego się .Vouchery żywieniowe tylko w okresie zimy ( wymóg ustawowy ) . Kierownictwo zamiast zająć się usprawnianiem procesów to grają na telefonach, buszują na allegro , oglądają relacje sportowe lub uczą z (usunięte przez administratora) jak remontować mieszkanie . Z plusów dosyć zgrana ekipa pracowników fizycznych , możesz dogadać się co do godzin pracy . A i załatwisz sporo rzeczy za przysłowiową "flaszkę" .

Niemiłe panie z działu rekrutacji, nie wiem jak takie kobiety mogą pracować z tak bezczelnym podejściem do kandydata

Zostaw merytoryczną opinię o Rawlplug S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rawlplug S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rawlplug S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawlplug S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rawlplug S.A.?

Kandydaci do pracy w Rawlplug S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rawlplug S.A.