RAWLPLUG S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RAWLPLUG S.A.

jan b

a mozecie napisac co sie dokladnie stalo?

(usunięte przez administratora) Nie cieszcie się że m.cz przeszła na stałe na magazyn, za niedługo ją zobaczycie u boku b.t, i jeszcze jedno dlaczego kierownictwo firmy toleruje przebywanie m.cz na papierosie w palarni 2- 2,5 godz. łącznie podczas zmiany, a nam się podkręca normy.

nick

masakra- ale jak się mówi o tym że nieodpowiednie osoby zarządzaja ludzmi (dostali stołek i wykazuja sie za wszelka cenę kosztem zdrowia innych ludzi)to nikt nie reaguje musi dojść do tragedii żeby ktoś wkońcu zareagował.

olo
@nick

nie wierzę że ją dopuszczą jeszcze do zarządzania ludzmi,szczerze powinna zwolnić się sama bo i tak spokoju w tej firmie już nie będzie miała

przeciw mobbingowi

Monika, Tomek i Arek doprowadzili Andrzeja do depresji. Monikę przenieśli na magazyn żeby sprawa przyschła i później dalej będzie się znęcać nad ludźmi. Podobno ma być sprawa w sądzie o mobbing, jeśli dowiem się że to prawda sam się zgłoszę żeby opowiedzieć co się działo na hali i jak gnębieni i poniżani byli ludzie. Mam nadzieję że prezesostwo nie ukręci łeb sprawie bo to będzie źle świadczyć o firmie notowanej na giełdzie.

TERMINATOR
@przeciw mobbingowi

Nie wiem jak dorosłego człowieka można doprowadzić do depresji c0 nie ma gęby żeby się odezwać i przeciwstawić jak nie to (usunięte przez administratora) nie chłop ja sobie nie wyobrarzam żeby ktoś mną pomiatał

pijok

a i gwiazda m.cz sie doigrała nareszcie ,a jeszcze jest tam jedna nie do zniesienia moze warto tez nią sie zainteresować

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Koelner S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
soltys

te cale kelnery to niemce czy zydy aa?

pijak

Odradzam pracy w tej firmie, przepracowałem w tej firmie trzy lata. Zero rozwoju, zero perspektyw, jak nie masz znajomosci jestes nikim w te firmie. Zauwarzyłem to jak zaczełem przeglodac nazwiska w tej firmie. Jak jesteś osobą z zewnątrz to odradzam pracy bo zrobia z ciebie jelenia.

m. czern.......ska

KOMU ZAŁATWIĆ STOŁEK W FIRMIE? :)

@m. czern.......ska

zenada cały czas ten sam problem widzę ,a nic z tym się nie robi to jest chore niech się wkońcu ktos tym zainteresuje klika,klika i jeszcze raz klika

JajamiOmate

a Pracował Ktoś w Dampolu? :]

eb

syn szklarza - 2013-09-28 00:41:57 weź się zgłoś do psychiatryBardzo wyczerpująca odpowiedź..... Zachęca do pracy w tej firmie i pokazuje poziom ludzi tam pracujących. Brawo.

syn szklarza

weź się zgłoś do psychiatry

Witam. Czy są może przyjęcia do tej firmy na produkcję lub coś w tym stylu. Jeżeli tak to do kogo trzeba się zgłosić, żeby złożyć cv.

dzidek

pojawiła się oferta pracy na przedstawiciela w lubelskim,czy ktoś tam pracował,jak tam jest,jaka kasa,jakie samoch.,jakie szefostwo,czy warto tam iść?.

lala
@dzidek

no kolego byłem w tej firmie na rozmowie o pracę na przedstawiciela handlowego,widziałem że stał tam hiunay i30,ale wracając do "rozmowy kwalifikacyjnej" to przeżyłem koszmar jakiś,porażka na całej linii ,osoba z którą rozmawiałem była chyba nawalona ,brak jakiegokolwiek szacunku dla człowieka ,fajki z ust nie wyjmowała,zaznaczam że ja jako niepalący śmierdziałem cały dzień,nie można było konkretnie się dogadać , pytanie zaraz następne pytanie jedna wielka porażka jak w 20 wieku można tak rekrutować ludzi na stanowiska,wstyd wielki wstyd dla firmy,życzę powodzenia innym na rozmowie ,ja tam więcej się nie pokaże chociaż nawet jakbym dostał tam pracę,a i jeszcze jestem ciekaw jak inni pracownicy mogą pracować z tę osobą,muszę się spotkać z którymś i pogadać czy tak jest na co dzień enywey ZASTANÓWCIE SIĘ TO JEST JAKIEŚ CHORE.

feloo
@lala

no ja też byłem na rozmowie w lubartowie "firma" nora jakaś ,mieści się na jakimś zadupiu,baba z którą rozmawiałem to jakieś wielkie nieporozumienie ,kompletnie nie wiedziałem o czym do mnie mówi, np.czy wie gdzie pan przyszedł ?, bluzgi itp.itd. ,wielki wstyd dla firmy Koelner że tacy ludzie tam pracują. Nie chce mi się dalej pisać , dno.

anty czer.....eśnie - 2013-04-27 15:36:59 [usuniete przez moderatora] oczywiście pomaga polluxom przy zmianie bo w oczach [usuniete przez moderatora] chce być niezastąpionym pracownikiem lecz niestety jest leszczem co do ustawiania maszyn.[usuniete przez moderatora] pewnie opowiada wielkiemu menadżerowi jaki to tata oddany dla firmy.[usuniete przez moderatora] to niech przestanie chlać bo mu twarz eksploduje z tego ochlejstwaPrawda razem z [usuniete przez moderatora]

Taka prawda tylko tam [usuniete przez moderatora] to laser

UWAGA UWAGA NA DZIALE PWT 20 CZYLI NA MASZYNKACH NA 3 PRACOWNIKÓW JEST SZEF I DWA PAROBKI .WIECEJ INFO PO ODPOWIEDZI nic nie robią i nie każą robić nawet 1 krtonu więcej bo .

wisła

jeszcze tego aktorzynę [usuniete przez moderatora] amatora cudzej baby, trza wylać z tej roboty,panie prezesie żeby pan zdążył,czasu już mało. niech pan zerknie na mto, transport,kto naprawia auta w firmie i kogo się zatrudnia na ważne stanowiska. pan nie widzi że to teatr,chcemy autorytetów a nie leszczy z (usunięte przez administratora) przeszłością. szefie do boju

@wisła

popieram w 100%prawda

Hugo Boss

Miałem okazję pracować w tej "firmie" jakiś czas. Było to moje najgorsze miejsce pracy w jakim pracowałem, a staż pracy już spory za mną. O "profesjonaliźmie" tej firmy przekonałem się już na rozmowie kwalifikacyjnej gdy pewna pani tylko spojrzała na moje cv, świadectwo ukończenia szkoły i po 5 minutach puściła do domu. Najwyraźniej nie umiała jej przeprowadzić. Prawdę mówiąć to rozmowa kwalifikacjna w tej firmie to fikcja bo 90% ludzi dostaje tam stołek po znajomośći a osoby z poza układu które były przyjęte uczciwie można policzć na palcach jednej ręki (dosłownie!!) Układy, układziki widać na każdym szczeblu od biur, przełożonych,kierowników aż po sprzątaczki. Osoby bez znajomośći pracują przez pośrednictwo pracy pollux, reszta będąc "z polecenia" dostaje bez problemu etaty bezpośrednio, najczęściej to koledzy, koleżanki, wujowie, stryjowie, kochankowie i kij wie kto jeszcze pewnej [usuniete przez moderatora] ;) (każdy wie w firmie okogo chodzi) pani ta już pozałatwiała stołki całej swojej rodzinie, teraz załatwia swoim znajomym i znajomym tych znajomych:) Ogólnie aby dostać tam pracę trzeba ową panią znać i powchodzić jej troszkę w kuper. Jedna wielka patologia - kolesiostwo wszędzie, a wszystko to za przyzwoleniem pewnego[usuniete przez moderatora] w okularkach który hasa uśmiechnięty w pikolaczkach po hali i zadowolony że armia roboli robi mu na nowe buciki ;) Ludzie są różni tam, większość bez wykształcenia, bez manier, bez kultury. Wiekszość cwaniaczki, kombinatorzy i nieroby którzy udają że pracują. Każdy na każdego donosi,zganianie winy na innych też na porządku dziennym a ci którzy najwięcej donoszą panu w okularkach dostają wyższe stołki albo podwyżki. Problemem też jest alkohol, wielu pracowników pije nagminnie i przchodzi będąc wypitym do pracy. Brygadziści i kierownicy dobrze wiedzą o tym i kompletnie NIC z tym nie robią. W żadnej innej firmie nie spotkałem się z tym problemem. Tutaj pijaństwo jest legalne powrzechnie akceptowane. Na hali jeden wielki chaos, bałagan i syf. Bardzo często brakuje asortymentu, o wszystko trzeba się nieustannie dopraszać. Zdarzało się że na rękawiczki musiałem wyłożyć z własnej kieszeni podobnie jak na ubranie robocze.Przeraziłem się gdy otworzyłem szafkę na ubrania bo wewnątrz niej był totalny syf i brud!! Ktoś powinien powiadomić jakąś inspekcję pracy o tym. BHP istnieje tam tylko na papierze, a całe szkolenie polegało na tym że pewien pan pobełkotał coś przez 10min i zebrał podpisy. Jedynie co pozytywnego można powiedzieć o tej firmie to, to że pieniądze były zawsze na czas oraz że oferowali umowę o pracę. Odradzam jednak każdemu pracę tam, to miejsce to plejada wielu patologii. Bez znajomośći ZERO szans znalezienia tam zatrudnienia. Chyba że masz nazwisko na [usuniete przez moderatora] i znasz pewną panią ;)

Grzegorz 2pac

Racja brawa dla kolegi na górze mianują się [usuniete przez moderatora] Ty będziesz menadżerem ty zastępcą a Ty zastępcą zastępcy kolesiowskie etaty .Szefowie wchodzą w [usuniete przez moderatora] bez wazeliny a za plecami jadą po [usuniete przez moderatora] aż miło.Szkoda że nie nagrałem kiedyś na dyktafon to byś [usuniete przez moderatora] posłuchał jacy są oddani.To na tyle droga redakcjo do widzenia i do usłyszenia. [usuniete przez moderatora]

ralob

Ta firma to może jest ok, ale na pewno nie jest zalpecze tzn. cała produkcja. Jeden wielki syf, nigdy nie pracowałem w większym syfie. Ludzie to cały przekrój polskiego społeczeństwa. Patolgi tez nie brakuje. Generalnie nigdy nie bedzie tam dobrze jesli bedzie zarządzana przez niekompetentnych ludzi i leniwych. rządzą na kazdym wydziale jakies [usuniete przez moderatora] ze swoją switą. tzn 1 osoba pseudo brygadzista czesto nie dokońca zorientowany na to co się dzieje i gromadka donosicieli, szpiegów, i zwykłych [usuniete przez moderatora] czekających az spadnie im jakis ochłap. ludzie sami jacys dziwni tam pracują, w szatniach i pop pracy tylko narzekaja na organizacje czasu pracy, tzn brak przerw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo norma najwazniejsza!!!! itd. ale w pracy jak ci niewolnicy [usuniete przez moderatora] i jeszcze się cieszą jak dostana pochwałkę od p brygadzisty, który w myslach to chyba sie tylko smieje ze ma pod sobą takich [usuniete przez moderatora] którzy zrobia wszystko jak im sie tylko kaze. no brak przerw bo norma to jkies smieszne!!!!!!!!! no [usuniete przez moderatora] na własne życzenie, proponuje tym ludziom tam zatrudnionym by oddali kazda sekunde swego zycia tej firmie, niech ich przełozeni pławią się w luksusach a wy i tak całe zycie spedzacie w tych gwoździach to po co wam kasa a kiedy ją wydacie heheh

anty czer.....eśnie

Zostaw merytoryczną opinię o RAWLPLUG S.A. - Wrocław

RAWLPLUG S.A.