RAWLPLUG S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RAWLPLUG S.A.

yaro

Związek zawodowy powołuje co najmniej 10 osób, którym prawo nadaje taką możliwość. Zanim zostanie dokonana rejestracja członkowie związku muszą uchwalić statut, wybierany jest także komitet założycielski w liczbie od 3 do 7 osób. Następnie składany jest wniosek o rejestrację w Krajowym Rejestrze Sądowym. Związek zawodowy oraz jego jednostki organizacyjne wskazane w statucie nabywają osobowość prawną z dniem zarejestrowania Prawo tworzenia lub wstępowania do związków zawodowych mają: pracownicy bez względu na podstawę stosunku pracy członkowie rolniczych spółdzielni produkcyjnych osoby wykonujące pracę na podstawie umowy agencyjnej, pod warunkiem, że nie są pracodawcami osoby wykonujące pracę nakładczą – w związkach zawodowych działających w zakładzie pracy, z którym nawiązały umowę o pracę osoby bezrobotne – na zasadach określonych statutami związków osoby skierowane do odbywania służby zastępczej w danym zakładzie emeryci lub renciści Statut związku zawodowego powinien w szczególności zawierać: nazwę związku, siedzibę związku, terytorialny i podmiotowy zakres działania, cele i zadania związku oraz sposoby i formy ich realizacji, zasady nabywania i utraty członkostwa, prawa i obowiązki członków, strukturę organizacyjną związku ze wskazaniem, które z jednostek organizacyjnych związku mają osobowość prawną, sposób reprezentowania związku oraz osoby upoważnione do zaciągania zobowiązań majątkowych w imieniu związku, organy związku, tryb ich wyboru i odwołania, zakres ich kompetencji oraz okres kadencji, źródła finansowania działalności związku oraz sposób ustanawiania składek członkowskich, zasady uchwalania i zmian statutu, sposób rozwiązania związku i likwidacji jego majątku.

Mariusz

a co do związków zawodowych to nie przejdzie wszyscy są zastraszeni i boją się o pracę

Mariusz

praca nie jest zła tylko trochę mało płacą

Grzegorz 2pac

Siema [usuniete przez moderatora] zmień okulary bo wyglądasz jak owsik tzn [usuniete przez moderatora] hehe ale on coś przynajmniej zrobił coś dla ludzkości a ty jedynie oplatasz się w kanciapie grubaskami i udajesz boga [usuniete przez moderatora] pozdro dla [usuniete przez moderatora] roboty stać was na więcej

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Koelner S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
zwiazkowiec

Czesc, jak tak jest zle, to czemu nie pomysleliscie zeby zalozyc zwiazek zawodowy? podac wam namiar na Solidarnosc? [usuniete przez moderatora] skontakujcie sie, zapytajcie, to was nic nie kosztuje i nie zaboli

Marian Paździoch

Siema [usuniete przez moderatora] ty obiboku jest robota bierz ze sobą gumowe ucho i dawaj do piwnicy wóda stygnie.Mam pracę tylko jeden warunek trzeba nazwisko zmienić na [usuniete przez moderatora]. Za [usuniete przez moderatora] TAKA KASIORA

Ferdynand kiepski ćwiartki 3/4

no siema gumowe ucho słyszałem że [usuniete przez moderatora] mówił że jemu się chce jak mi się chce a [usuniete przez moderatora] powiedział że to chodzi o [usuniete przez moderatora] sa wiecznie z brązem na rowie

gumowe ucho

czy ktoś wie kogo na dziale pwt-20 nazywaja Człowiek [usuniete przez moderatora]???

Ferdynand kiepski ćwiartki 3/4

DZIEŃ DOBRY PAŃSTWU :) CHCIAŁEM POWIEDZIEĆ TYLKO JEDNO.ACHOOOJ WAM WSZYSTKIM W KAKAO NIE POLECIŁBYM TEJ PRACY NAWET HITLEROWI,MUSSOLINIEMU I STALINOWI [usuniete przez moderatora] I POPELINA. POZDRAWIAM DO WIDZENIA MUSZĘ IŚĆ BO [usuniete przez moderatora] PRZYSZLI NA JEDNEGO DO WIDZENIA

No właśnie, ciekawe kiedy mamuśka [usuniete przez moderatora] będzie pracowała w Koelnerze' bo przecież zwolnili ją z 3M. Poza tym czyż to nie [usuniete przez moderatora] pozwalniali ludzi z maszynek, montażu i blistrów i na te same stanowiska przyjmuję teraz ludzi z Polluxa. Ciekawe czy to jest zgodne z prawem?

papa

Myślę o pracy na magazynie. Ile zmian i jakie zarobki??? Proszę o pomoc.

bla

Witam. zastanawiam się nad pracą w firmie Koelner np. magazyn, warto się tam udać?

plemnik

jak czyje, znaczy się wspólne-firmowe!!! buahahaha

lechicki3

co sądzicie o stanowisku 'Technik UR ?

nick

Jestem zainteresowana pracą w dziale obsługi klienta, czy mogę poprosić o opinie osoby tam pracujące.Ewentualnie kontakt mailowy, Z góry dziękuje za opinie

wrocławianin

A wynajeci menagerowie nie pomagają ??? Nie umocowani w rodzinie.... Z otwartymi głowami...... Najlepsi... Z najlepszych. Ciekawy jestem opoini pracowników oi tych NOMADACH. co to kaganki niosą... :)

były

kto teraz jest kierownikiem produkcji? cos sie zmieniło na dobre ze taka cisza

prostak

AFRA tatko prosiaki bił i nosił profesorom aby panna szkoły pokończyła to panna teraz wyżej sra niz [usunięte przez moderatora] ma

adff

witam, czy warto podjąć tam prace jako handlowiec na sieciach ??

Witam serdecznie, napiszcie jak ktoś może jaka jest podstawa i ile procent od sprzedaży dla przedstawicieli??

Zostaw merytoryczną opinię o RAWLPLUG S.A. - Wrocław

RAWLPLUG S.A.