RAWLPLUG S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RAWLPLUG S.A.

Racja, tylko patrzeć jak następny [usunięte przez moderatora] z seleny wróci.... Koledzy pewnie już mu miejsce szykują.....

też pracowałam w Koelnerze 2 lata w tzw.DOK i osobiście cóż - nie polecam , tak jak ktoś napisał zwalanie winy na innych, 300 % normy, a szkoda gadać, zwolniłam się i jestem szczęśliwa ;]

anon

O przepraszam, na magazynie spychologii nie ma... zwłaszcza jeśli chodzi o nasze koleżanki z DOKu ;) hehe... pozdrawiam

nick

Prawda. To że ktoś ma zawodowe wykształcenie i pakuje kołki do pudełek nie znaczy że trzeba go traktować jak margines a skoro ci ludzie się tak czują i tak piszą znaczy , że przełożeni nie mają do nich szacunku .Wszyscy jesteśmy jedną taśmą produkcyjną i wszyscy jesteśmy tak samo ważni, od produkcji po menadżerów. Ja mam wrażenie że wszyscy jesteśmy coraz bardziej waleni wiadomo gdzie .....jeśli nie będzie szacunku i współpracy pomiędzy działami jeśli nie będziemy nastawieni na wspólny zysk , który będzie dla nas odczuwalny to firma padnie na pysk ....już klęczymy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Koelner S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Zauważ że najbardziej gnębieni w tej firmie są pracownicy fizyczni. Obrażanie ich świadczy o twojej inteligencji i kulturze osobistej, ja pracuję w biurze ale mam kontakt z produkcję i wiem jak tam traktuje się ludzi. Poza tym powiedzmy sobie szczerze żeby nie produkcje to zostało by nas może ze 30% i być może ty i ja bylibyśmy bezrobotni. Pomyśl o tym.

Afra

Na prawdę nie jest źle ,zdecydowana większość powyższych wypowiedzi pochodzi od prostych ludzi pracujących w sektorach fizycznych:produkcja ,montaż itp. Nie wiem ludzie co Wam tak w tej firmie przeszkadza ,czasami jest mi wstyd że jestem Polką i mam za rodaków takich gburów i wiecznie niezadowolonych z życia bumpkinów

Afra

Oddziały zamykają się teoretycznie ,tj. zamknięcie magazynów oraz przeniesienie DOKu do Centrali oraz całej obsługi logistycznej ,natomiast czysty handel zostaje nadal w oddziałach... nie piszcie bzdur jak nie wiecie

były
@Afra

ludzie z biur nie powinni wypowiadać się na temat pracy na produkcji bo nic nie wiedzą niech porobią choć tydz a potem się odzywają

mistrzowska riposta

Hehe mistrzowskie zamkniecie , i znów straszą zwolnieniami pewnie żeby nie chodzić po podwyżki

zdruzgotany

Poznań zamknięty , Chorzów zamknięty , ciekawe kiedy met sprzedadzą ???

ponoć lada dzięń, ale handel tam zostanie

wks

nie zamykają,to czołowy oddział na świecie.

pdd

A kiedy Poznań zamykają ? Wie ktoś ?

szalka

A w jakiej firmie pracujesz , bo ja też chętnie nawieję z DOK-u...hehe czyli koleżanki ostro czują smród za plecami.W samym DOK-u nie jest najgorzej ale współpraca z kolegami i koleżankami z innych działów na płaszczyźnie służbowej jest makabryczna...spychologia, dezorientacja , matactwo ,wysługiwanie się i zwalanie winy za swoje błędy na innych.Magazynowi też baaardzo daleko do ideału.

igorr

witam, co się u was dzieje ?? chyba nieciekawie , pracuję w firmie konkurencyjnej dla Was , ale traktowałem was jako konkurencję pozytywną , jako firmę poukładaną itd , od 2 tyg dzień dzień telefony, pytania o pracę ( PH , obsługa biura ) , cv + listy referencyjne .. szefostwo ogranicza działalność ? ogrannicza asortyment ktorym bedzie firma handlowała ??

a co mi tam

no no wyższa szkoła jazdy z tą laurką , już dawno nie widziałem takiego taniego wazeliniarstwa

aaaaaa

no to kropek udziel tych informacji

kropek

witam jesli ktoś chce dowiedzieć czegoś na temat firmy KOELNER to moge udzielć paru informacji

Afra

Nic dziwnego że pracujecie fizycznie ,na nic lepszego nie zasługujecie niestety

anonim - 2010-08-25 20:07:12 abc - 2010-08-24 22:29:44 Ale żenada, tak lizać [usunięte przez moderatora]- szkoda że nie podpisałeś się imieniem i nazwiskiem. Firma produkuje przez cały czas kadrę kierowniczą a pracownicy fizyczni są traktowani jak mięso armatnie Dlaczego żenada? Bo dobrze się czuje w swoje pracy? Bo lubie to co robie? Ludzie nie cenicie sami siebie to jak mają Was cennić inni? Jad i zlość z Was wypływa stumieniam ,tak jak juz pisałam ,nie podoba Wam się to zmieńcie prace i tyle.Jak bym podpisała sie nawiskiem to było by podlizywanie ,wyraziłam swoją opinie ,tak jak napisałam wczesniej nie bronie firmy nie wypowiadam sie o innych działach, w DOKu jest fajnie a to jak Was traktują na produkcji czy montażu czy w innym dziale to juz Wasz problem ,.widocznie sobie na to pozwalacie ,czasy niewolnictwa dawno mineły ,nikt Was tu nie trzyma. Jak już skończyłaś to zdezynfekuj sobie usta. Chyba w DOK-u szykują się zwolnienia

abc

Zostaw merytoryczną opinię o RAWLPLUG S.A. - Wrocław

RAWLPLUG S.A.