RAWLPLUG S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RAWLPLUG S.A.

abc

Ale żenada, tak lizać [usunięte przez moderatora]- szkoda że nie podpisałeś się imieniem i nazwiskiem. Firma produkuje przez cały czas kadrę kierowniczą a pracownicy fizyczni są traktowani jak mięso armatnie

Afra

Witam Pracuje pare lat w firmie Koelner ,(dział obslugi klienta) i muszę przyznać że wiele zmienia sie na lepsze ,duża zasługa w tym kierownika logistyki który mimo młodego wieku(a może dzięki temu) wprowadził wiele b.korzystnych i widocznych zmian ,sam DOK (zarówno eksportowy i krajowy) to muszę przyznać -ciężki kawałek chleba ,jednak praca jest w przyjaznej atmosferze ,wielu sympatycznych i przyjaznych oraz chetnych do pomocy ludzi.Zarobki:) nie są powalające ale i tez nie najgorsze(mam nadzieje ze firma otrząśnie sie po kryzsie -co odbije się pozytywnie na wysokości pensji. Generalnie -źle nie jest ,firma zatrudnia coraz więcej młodych i ambitnych ludzi ,szkoda tylko że ciężko o jakąkolwiek ścieżke awansu ale i to mam nadziej ze sie zmieni. Co do innych działów trudno mi sie wypowiedzieć Jedyne co mnie w ostatnim czasie uderzyło to 2 wypowiedzenia wręczone dwóm kobietą pracującym w firmie prawie od początku -drogi Zarządzie ,jeśli bedziesz miał okazje to przeczytać to proszę zastanów sie czy nie warto w takich ludzi inwestować! p.s. Szczególne ukłony dla(usunięte przez administratora) kobiety o ogromnym sercu i wspaniałej duszy p.s2 Co do negatywnych opinii powyżej ,nie gryzie sie ręki która was karmi ,jeśli jest naprawdę aż tak źle jak piszecie warto poszukać nowej pracy ,szkoda nerwów ,życie jest za krótki a jakby nie było to tylko praca Pozdrawiam wszystkich pracusiów:)

Mam byc zatrudniony na glownym magazynie dystrybucyjnym w Koelnerze jako magazynier. Czy ktos mi podpowie jakie tam sa warunki, itd?

ipsis

Tak, samochody sa dla przedstawicieli i managerow.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Koelner S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Podobno Koelner zapewnia samochody pracownikom, nie wiecie na jakiej zasadzie? Trzeba być menagerem czy jakimś przedstwicielem? Samochód można rozumiem użytkować po pracy, jak oni się na to zapatrują?

abc

Najwyższy czas może na założenie związków zawodowych, w zakładzie jest rada pracownicza, ale kto do niej należy może ktoś wie i czy wcześniejsze zwolnienia były z nią konsultowane? Co o tym myślicie?

Xmen

Zgadzam się z opinią, pracowałem w magazynie, totalne kolesiostwo, oszukiwanie pracowników, śmieszne apele, szkolny dzwonek do popędzania ,obcinanie premi ,jednym słowem koszmar

johny

zarobisz sporo,warto isc na mozntaz,tak slyszalem

kasia

dostałam ofertę pracy w koelnerze w charakterze "pakowacza"(praca na 3 zmiany) czy ktos mi napisze czy warto i czy zarobki jakie podaja rzeczywiście sa realne do osiągniecia? no i wogóle czy warto zaczynać?

uwazam,ze bez odpowiedniego zarzadzania firma padnie

lalunia

Ludzie opanujcie się po ile lat wy macie i co robicie lepiej do roboty byście się wzięli

elo

popieram! jak sie komus nie podoba to przeciez nikt na sile nie trzyma! mozna szukac nowego zajecia i pewnie znowu narzekac,

nick

a wszyskich zwonic!!

big dick

Panie prezesie jeżeli pan szuka oszczednosci proponuje zwolnic tych co siedza i ogladaja gole (usunięte przez administratora) w necie przez caly wymiar pracy a zarabiaja kilka tysiecy jaki z nich pozytek BO TO MY MROWECZKI NAKRECAMY TEN CALY BIZNES

nick

a czemu tak nie lubicie tej pani B. ? i czemu nanalfabetka? jakies przyklady? dzieki

no to do osiagniecia

mnie praca interesuje z zarobkami od 2000 zl do 3500 zl

rey

Jak z pracą w Koelnerze w logistyce: gospodarka magazynowa, dystrybucja, transport? Czy ma ktoś doświadczenia z którymś z wymienionych działów? Słyszałem, że Koelner to dobre miejsce dla logistyka.

wkrecik

a jaka praca cie kolego interesuje i za ile?

być może przyszły pracownik

Witam serdecznie. Zastanawiam sie nad rozpoczeciem pracy w Koelnerze w charakterze przedstawiciela handlowego. Moze ktos ma jakies informacje o tym jak wyglada to stanowisko, jakie warunki, atmosfera itd. Bylbym niezmiernie wdzieczny

Zostaw merytoryczną opinię o RAWLPLUG S.A. - Wrocław

RAWLPLUG S.A.