Koelner S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Koelner S.A.

Iwona

Pracujesz w Koelner S.A.? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Ci powiem zero szacunku do człowieka pensje głodowe pracowałem tam 2 lat dokręcanie śruby zero motywacja 2000 tyś brutto a zapierniczasz że mało. Szefowie zmian tylko siebie widzą brygadzisci podobnie w skali 1-10 Daje -30

Pluto

Jedna banda (usunięte przez administratora) tam pracuje jak czytam te komentarze masakra jakaś

anonimowypatryk

Domyślam się kim jesteś,ale jeszcze jeden taki wpis a sprawa trafi na policje,ustalenie numeru ip to chwila moment,.Nawet kłamać nieumiesz pracowałem w ,,3m ,w bardzo małym gronie ludzi,akurat ze wszystkimi do dziś utrzymuje kontakt,nigdy z nikim niemialem zwady,pozatym dziwne źe jak razem pracowalismy w ,,koelnerze,, to niemówiłes mi o bracie z ,,3m ,,niemam czasu na steki bzdur,A dla twojej wiadomosci wszystkich bardzo lubie na blistrach i uwazam nas za zgraną ekipe,a za ciebie jedynie moge przeprosić osoby które to przeczytają.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Koelner S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
gość

Mam pytanie o pana Irenesza Kuś, jeśli był waszym szefem to bardzo prosze o opinie bo teraz jest naszym i nie wiemy czego się spodziewać,

e0

a co powiecie o mobecnym ogłoszeniu o prace u was na operatora walcarki? w sumie jak na Łańcut warunki wydają się bardzo atrakcyjne - posiadam umiejętność posługiwania się suwmiarką , mikrometrem więc czuję szansę dla siebie

Hfhxhd

JA MAM IŚĆ NA STOŁY JESTEM CHORY

może nowy

BRYGADZISTA WYDZIAŁOWY (MONTAŻ). Co powiecie o tej ofercie? Jak duży zespół? zarobki? klimat?

była
@może nowy

Tak dalej szukają zespól duży w przewadze kobiet zarobki ...:) ale klimat jak z horroru gwarantowany

anonimowypatryk71

Do ONA. Niewiem kim jesteś czy dziewczyną czy facetem,ale napewno jesteś bardzo przebiegłą i fałszywą istotą,a wiesz czemu? Bo nigdy jeszcze nie miałem awersji do ludzi z którymi pracuje i viceversa.Ale jednak gdzieś się stykneliśmy ale brak odwagi z twojej strony nigdy niezdradził twojego falszerstwa. Być moźe jakaś zazdrość przemawia z twojej strony,źe dostałem umowe przez firme a np.nie ty?bo sam,sama napisałaś źe juz tam niepracujesz? Co do pana Leszka bardzo go szanuje i lubię w obecnej chwili świetnie się z nim dogaduje i uzupełniam w naszej pracy,równieź panią Jole uwaźam za bardzo ciepłą i miłą osobe,więc twoje słowa to stek złośliwych kłamst. Na tą chwile uwaźam ,źe pracuje z bardzo zgranym zespołem ludzi,którzy świetnie znają się na swojej robocie,są profesionalistami w zakresie swojej pracy ,a ja kaźdego dnia ucze się o dnich czegoś nowego za co im bardzo dziękuje.

oNa

Dziwne bo jak pracowałam z toba na blistrach,to strasznie nazekałeś na Pana chyba Leszka,ze kawał gnoja,wyzyskiwacz,i ta jego żona to kawał szm..y,pracowałam z tobą bardzo krótko,ale wydaje mi się ze coś wciągasz bo jak wracałeś niby z papierosa,zawsze miałeś coś białego w nosie,a to raczej nie był puder ????

Xxxx

Zarobki wykształcenie awana nic nie ma wspólnego po zawodowkach żądza ludźmi z wykształceniem i pomiataja bo dostali trochę wladzy

Patryk71

Hmm A ja robie ponad rok na blistrach i uwaźam ,źe praca i ludzie są fajni, Na początku było cięźko niepowiem,ludzi tam trzeba poznać bo są specyficzni,ale bez nich niebyło by tak jak jest,.,jest pozytywnie a przysłowie takie znacie ?,,Kto się czubi ten się lubi,,Pozdrawiam wszystkich,ale naj ,,theblisters,, ekipa Leszka i Krwawej Mariolki. A ha a o tym wiecie źe ,,Bajorczyk, Pobiegło po Chaśiową bo w Niewoli u Ostrowskiej,,:)pozdro anonimowy Patryk.

były
@Patryk71

fajnie zapierdziel na akord jest fajny gratuluje nie masz nawet czasu po d się podrapać w teju firmie zapieprzają tylko nowi starzy mają lżejsze stanowiska dlatego się tam trzymają

xxxxxx

Cześć Tomek to nie dobrze ze kierownik nie dał tobie żebyś wrócił ale jego czy prędzej czy później skruca on taki dziwak niepowodzeń tam pracować nawet niewie co robimy Ja właśnie wróciłem z pracy Z Roksana rozmawiałem mówiła mi o kierowniku że niechce przyjąć kawał Hama Ja Tobie Tomek życzę żeby ta prace którą będziesz miał dobrze Ci się układało Dziękuję za wiadomość dobranoc spokojnej nocy życzę pozdrawiam

.............

Laski dajcie spokój z tą firmą ........ Pożalcie się narody, co tam się dzieje......niektórzy to hoł....

xxxxx

Opiszę po krótce .....Pracował....od ...... na ........ nie ważne na jakim stanowisku ale moja brygada była jedna wielka żenada oprócz paru spoko osób tzw. ,,Perełek''.... brak kultury i nie umieją się zachować....i wiele innych za te pieniądze.....inny szef zmiany....ten nie zasługuje na to stanowisko

aaa

W weekend jak chcesz to przychodzisz A jak nie to nie.

JA

o czym ty pieprzysz?????????????? 4 lata byłam przez agencje,w tym czasie 7 dni na chorobowym,jaki awans???Ty chyba masz na imię Krystyna Tomka (usunięte przez administratora)

Genowefa

Pracowałam na montażu, praca ciężka, bardzo duże tempo, osoby prowadzące stół non stop się drą że za wolno robię, że jestem jakaś głupia, że za wolno przeliczam, non stop czepianie. W tej firmie nie okresu na wdrożenie, od pierwszego dnia oczekują od Ciebie wydajności jak od starych pracowników. A starzy pracownicy gdy się nie wyrabiasz to skomlą pod nosem, parskają,głupio się śmieją, atmosfera jest tragiczna, presja presja nerwy nerwy. A to co się dzieje na blistrach to już jakiś horror, nawet najgorszemu wrogowi nie życzę pracy na blistrach ze starszymi paniami które są nie do zniesienia. Nie jedna kobieta płakała przez te stare KROWY. Nikt z nimi nie może zrobić porządek. Praca za najniższą krajową.

dddddd
@Genowefa

nie dawajcie sie im kobiety ,ile juz razy był ten temat poruszany czy wkońcu ktoś wezmie sie za te stare wygi które uważaja się za najlepsze

Kolo

Witam po pierwsze większość wpisów pochodzi od ludzi którzy nic nie potrafią oprócz narzekania ale trudno się dziwić bo Polacy to w większości to malkontenci. Żal mi że przez wpis jednej lub dwóch osób można mieć wrażenie że pracują tu same brudasy z nieświeżym oddechem. Pracuję w firmie Koelner(obecnie Rawlplug) kilka lat i firma jest jak większość firm w naszym kraju. Na produkcji jest ciężko ale osoba która ma jakąś wiedzę i ambicje może awansować na lepsze stanowisko- na początku praca przez agencje. W magazynie pracownicy którzy mają uprawnienia na wózki widłowe i chcą pracować po kilku miesiącach dostają umowy prze firmę. Stosunkowo ciężko dostać się na menedżera ale to wszystko zależy od wykształcenia,kwalifikacji oraz doświadczenia. Pensje niestety ale są niezbyt wysokie ale uzależnione od stanowiska na którym pracujesz. Jeżeli interesuje cie jakieś konkretne stanowisko to napisz a pomogę na tyle ile będę mógł.

Krzysztof
@Kolo

Operator cnc jakie zarobki

nnn

Jeden pijany i ciągle śmierdzi od niego alkoholem. A ten nie wie co to pasta do zębów.

Zostaw merytoryczną opinię o Koelner S.A. - Wrocław

Koelner S.A.