ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych

Wrocław

Opinie o ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych

Iwona

Nadal trwa rekrutacja do firmy na stanowisko Doradca Finansowy. Jest to praca na częściowy etat w Katowicach lub Wrocławiu. W związku z tym chętnie usłyszymy od obecnych pracowników. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym tą ofertą pracy? Jak wygląda praca w ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych właśnie w tym charakterze? Co sprawia, że warto pracować właśnie w tej firmie? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo istotne dla osób, które wahają się nad aplikacją.

nm

chciałeś powiedzieć @grejt żew poszukiwali, niestety od kliku miesięcy nie było od ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych żadnych aktualnych ofert pracy. Gdyby cos się zmieniło, to dajcie koniecznie znać.

Zostaw opinię o ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych