GALLERY Designer Maciej Manowiecki

Kraków

Opinie o GALLERY Designer Maciej Manowiecki

misz

cała prawda!!!! przestrzegam, gdyby kogoś skusiła praca w galerii niech liczy się też z handlowaniem w bramie 8h/30zł

eloiz

3.75 za godzinę!!!!!!!!! Stanowisko SPRZEDAWCA w galerii rzeźb - Stradomska 9. Przez telefon dowiadujecie się, że pensja co prawda najniższa w kraju, bo ok. 1000 zł na rękę, ale w sezonie można wyciągnąć 1200-1300 (co pewnie i tak nie jest realne). Na rozmowie okazuje się, że dostajecie 30 zł za dniówkę - 8 godzin pracy (11-19, w sezonie "czasem trzeba zostać dłużej"), w soboty i niedziele płacą zawrotną sumę 40 zł za dniówkę. Najlepsze jest to, że nie przewidują żadnego dnia wolnego w miesiącu, CO DAJE W PRAKTYCE 920 ZŁ za pełny miesiąc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A żeby było jeszcze śmieszniej, ubezpieczają teoretycznie na pół etatu, żeby zaoszczędzić. Pierwszy miesiąc pracy nawet bez umowy zlecenia, czyli "na gębę". Sprzedawca dba także o czystość galerii, zaplecze to toaleta i czajnik elektryczny, ogrzewanie-farelka, ale pani stwierdziła, że można przynieść sobie kocyk. Nie ma dostępu do internetu, bo cytuję "był, ale zawsze to koszty"... A koszty trzeba ciąć. Tak więc pani zapewne zatrudni jakieś 2 studentki, z wymiarem etatu można pokombinować, ubezpieczenie odpada i będzie git. Nie musicie zabierać ze sobą CV, bo pani nie interesuje kim jesteście, co robiliście, szuka tylko kogoś, kto pomoże zredukować koszty. Powodzenia na rozmowie.

Zostaw opinię o GALLERY Designer Maciej Manowiecki - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GALLERY Designer Maciej Manowiecki