Opinie o Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dom-Bud M.Szaflarski sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. w Kraków

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dom-Bud M.Szaflarski sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Dom-Bud M.Szaflarski sp.j.?

Ciesla Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Zależy o co pytasz konkretnie

Pytanie
 Pytanie

Wiecie czy Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Alexis Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Pytanie

A do jakiej pracy?

Benek

Dobry fachowiec i solidny pracownik nigdy nie narzeka na wynagrodzenie w firmie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Malarz/Murarz oferowane przez firmę Dom-Bud M.Szaflarski sp.j.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierowca-magazynier hurtownia z kosmetykami
Kraków
F.u.h. Rena II s.c. Michał Magielski Kamil Magielski
Wyślij CV
logo firmy Agent ubezpieczeniowy
Kraków
F.H.U Gomar Małgorzata Witwicka
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds.zakupów
Kraków
Ds-Technic sp. z o.o.
(26 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Stanley

Dla każdego nowo przyjmującego-uwaga na tz.kier.imienia nie będę pisał bo renomę sobie sam wyrobił A co do stawek to jak pisałem

Stanley

Firma pomyłka uważaj jeżeli się chcesz przyjąć na miesiąc potem kop A co najgorsze jest to że stawka godz.17zl. Bez jakiej kolwiek podwyżki he he firma z tradycjami.

Evel
@Stanley

Starzyzna się znalazł co co sam procedował kontener podwies !!! A teraz JAKOŚC projektu bhahahahah z czym do czego buraka !!!!!

Eryk

Firma jest dobra ale dobrych pracowników. Zarobki zależą od naszej pracy!!!

Kamrat 555543
 Rekomendacja

Pracowałem. Nie polecam. Hajs spory, prawda, ale podejście do pracownika.... Jak potrzebujesz wziąć kredyt w Banku to na jakiej podstawie? Na najniższej krajowej?????? Hehehehehe wolne żarty. Kobra nie umie czytać rysunku technicznego i nic nie wie a Majster wielki.... Jak bierzesz wolne bo Dziecko chore czy cus to lecą po pieniądzach bo nie dales z siebie wszystkiego dla brygady. Komedia. Ja dziękuję. Wolę kapustę.

Administrator

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w przedsiębiorstwie Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. w miejscowości Kraków? Jak dotąd nie ma informacji związanych z pracą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gajos62
@Administrator

Ta firma to śmiech. Płacą faktycznie najwięcej na rynku, ale traktowanie pracownika+umowa na najniższa krajowa.... Jeżeli chcesz się rozstać to problemy bo ludzi na styk-u Ruska oczywiście. Kobra i Adrianek usr... Po pachy gdy widzą Ruska... Jak chcesz pracować i dobrze zarobić a nie zależy Ci na godności i emeryturze to śmiało Dom-bud jest dla Ciebie. Ja omijam już łukiem ta firmę, a zwłaszcza budowy Ruska. Gdyby nie ludzie którzy tam pracują już dawno bym odszedł....

2
Yurii

Ja, Malko Yuri G., urodziłem się 25 sierpnia 1970 roku. W latach 1985-1989 ukończyłem szkołę techniczną, specjalizującą się w "Elektromechaniki technicznej". Po tym, jak armia udała się do kopalni, aby pracować jako ślusarz elektryczny, certyfikat dla 5 kategorii lokalizatora elektrycznego został wydany w 1993 roku. W 1994 roku firma pracowała jako budowniczy elektryczny Texmanee w Kubince w Rosji. W 1995 r. Pracowałem w banku Murmansk w Texman Electric Company. W okresie 1996-1997 gg. Pracował jako instalator elektryczny w Samsung Center. Po przeniesieniu obiektu do serwisu elektronicznego w Centrum Samsung. W latach 1998-1999 pracował jako asembler elektryczny w zakładzie SOUMI w fabryce Gillette. Po tym jak robiłem na firmie Hankitek w Strelnoye (St. Petersburg) i Nowogrodzie jako instalator wentylacji. W 2000 r. Do 2017 r. Pracował w elektrociepłowni, aw okresie od marca do maja 2018 r. Electromont (Polska) został instalatorem elektrycznym. yuramalko1970@gmail.com

1
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Dom-Bud M.Szaflarski sp.j.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Salwatorska 14
    30-109 Kraków
  • NIP: 6770042204 REGON: 350513783 KRS: 0000113427
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Dom-Bud M.Szaflarski sp.j.
Przejdź do nowych opinii