GameDesire

Kraków

Opinie o GameDesire

krt

mialem kilkanascie tysiecy i nagle moje konto usuneli, to fals brali pieniadze mialem ponad 20,000 tys. ludzie nie grajcie na tej stronie

Ciekawa

Mógłby ktoś podzielić się opinią jak dokładnie wygląda proces rekrutacji(rozmowa kwalifikacyjna)

Robotom

Całkiem dobre miejsce. Bywa chaotycznie, ale to wciąż niezłe miejsce do pracy. Największe plusy moim zdaniem to ruchomy czas pracy, niezłe startowe pensje, normalna umowa o pracę (zwłaszcza to jest dla mnie ważne) która szybko przechodzi w umowę na czas nieokreślony. Ilość pracy jest rozsądna i zazwyczaj nie trzeba jej przynosić do domu (chociaż wiadomo, że są momenty większej spiny przed np. przed wypuszczeniem produktu, ale nawet wtedy da się żyć). Mniejsze duperele jak owoce w pracy, automaty do kawy i dopłaty do obiadów pomagają też mogą umilić dzień. Minusy, bywa chaotycznie, bywa nerwowo, ale chyba jak w każdej innej firmie. Podsumowując pracowałem w wielu gorszych miejscach.

opiniotworczy

Słaby proces rekrutacji, 2h rozmowy bez przerwy. Sami chyba nie wiedzą kogo chcą zatrudnić.

Jasnowidz

Generalnie: nie polecam. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak dobre zarządzanie. Nie inwestuje się także w rozwój i motywację Pracowników. Atmosfera w pracy jest słaba, a widok kolejnych ogłoszeń firmy typu: "opieka Mentora przez pierwsze miesiące pracy" - po prostu śmieszy, bo nic takiego nie ma miejsca. Panuje tam kult programistów, mikro-zarządzanie i niebywale częsta zmienność decyzji. Jeśli komuś nie szkoda nerwów, to może próbować, ale w innym wypadku: po co się męczyć? Ta firma i tak w końcu zostanie mocno okrojona albo całkiem upadnie.

maczo56789

w pokera lubie grac ale jeszcze jak by karta przychodzila

Jak wygląda praca w firmie GameDesire , mieliście z nią doświadczenie?Zachęcamy byłychpracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie!

były pracownik
@admin 23.07.2016 17:14

Sporo opinii znajdziecie na glassdoor.com szukając pod starą nazwą firmy (Ganymede)

Zostaw opinię o GameDesire - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GameDesire