Opinie o GameDesire w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GameDesire. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GameDesire o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GameDesire w Kraków

Czy w GameDesire poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Fulki Nowy wpis

Witam. Czekam na odpowiedź od 28 maja 2020 roku. Czy to nie jest wystarczająca ilość czasu, aby zająć się problemem? Pozdrawiam

Magdalena Nowy wpis
@Fulki

Witaj, możesz przybliżyć o jakim problemie mówisz? Podejrzewam, że jak opisałbyś kłopot z którym się borykasz to jest większa szansa, że szybciej uzyskasz jakieś informacje. Pozdrawiam.

Fulki Nowy wpis
@Magdalena

Witam. Całą sytuację opisałam w mojej wiadomości do Was 28.05.2020r. (19:23) Problemy to : 1. Zablokowanie konta i niezgodne z prawdą podanie powodu. Przepadł wypracowany ranking, żetony i osiągnięcia. Wówczas miałam nick Basic. 2. Na nowym (założonym ponownie) koncie obniżenie rankingu. 3. Brak jakiegokolwiek dialogu - nie miałam możliwości wyjaśnień i czułam się potraktowana niesprawiedliwie i przedmiotowo. Obecne konto mam już od 13 marca 2020 roku. Wnioskuję, na tym własnie obecnym koncie o: * zaliczenie mi stażu w GD (od kiedy jestem) *zwrot żetonów *przywrócenie rankingu, przede wszystkim w grze w Yatzy (gdyż bardzo się starałam o jego podniesienie) *przywrócenie zdobytych osiągnięć. Uważam, że admini powinni kontaktować się z graczami, jeśli mają podejrzenia lub zarzuty dotyczące gier, blogów, itp. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Głos wielu

Dzien dobry mam pod9bny problem co kolega Darek zreszta nie tylko ja ostatnie czasy wiele się zepsuło na grach zostało wielu graczy bezpodstawnie zablokowanych odwołując się piszac meile to jak grochem zucone w ścianę odpisuje jeden admin pan dawid jego decyzję są niepodważalne blokuję graczy za np przelanie zetonow kolega koledze pozycza co znaja się kupe lat i sobie oddaja je jego słowa cytuje jet taka zakładka zakup proszę się ją kierować gdzie inni gracze z serwisu przelewaja na stole po 500m 300m i inne sumy są na to dowody skriny i nic czemu? są równi równiejsi 2cytat Pana dawida można mieć jeden nik tak? też jedni jedno konto inni wiele to jakieś nie porozumienie kolega dostaje bana za pożyczenie 15m 2 koledze w meilu cytuje za nabijanie grindu to chyba jakaś kpina jest następny gracz blokada konta zakup 4x po 100m i ban o pozyczal 2 koledze z4x 5m cos kolo tego są poprostu równi równiejsi albo jakieś uklady graczy z administracja mam z 20 skrinow i poprosiłem paru graczy by tez porobili pan dawid dostał skriny z przelewania bardzo dużych sum zetonow nic z tym nie zrobił a graczy co kolega koledze pozycza 5m czy 10m blokuję 2 graczy to. jest chore prosze o kontakt nr telefonu bo chce zadzwonić 2 nr co znam nie odpowiadają każdy mój meil trafia do Pana dawida to wymierny skutek żaden zaczolem kontaktować się z graczami co otrzymali blokade większość jest bez dowodow i uzasadnienia racjonalnego mam na portalu wielu znajomych gram od początku takiego cyrku nigdy nie było zostali po lokowani gracze co wydali tu tysiące złoty bezpodstawnie jeden kolega gromadzi dowody chce skierować sprawę wyzej czuje się wręcz okradziony też chciał kontaktu z szefem został zbyty tak nie może być by jedna osoba rozliepszyla serwis na którym często całe rodziny graja najlepsze z 1 domu graja w kosci turniej zona maz np i ban bo (usunięte przez administratora) no kpina czy tam w turnieju pokera a tam gdzie naprawdę jest problem jest to zamiatane pod dywan najlepiej zablokowac gracza blokować mu konta brawo panie Dawidzie widać nadaje się Pan do tej pracy Jeśli to nie pomoże zbiorę petycję graczy z gamedesire w sprawie złego zarządzania portalem przez tego admina jeszcze co wszyscy pamiętają tem pro pokera co najlepsze wszyscy zablokowani przez Pana dawida i to. nie dawno po latach gry bez podstaw podstawa taka statystyki minus na omaha czy 5 card czyli handel zetonami gdzie dowody? jeśli tak to czemu nie blokuję graczy na których ma skriny i codzie nie oni przelewaja setki milionów? układziki? dziękuję za wysłuchanie przeczytanie opinii i prozze o kontakt inny niż Panem dawidem numer telefonu aktualny zadzwonię dziękuję pozdrawiam

Głos wielu
@Głos wielu

godzina 18.05 stawki 50100k texas holdem następny transwer zetonow bez reakcji oczywiście gracz plus quest są równi równiejsi albo poukładani z administratorem jak moj jeden kolega napisał szkoda ze nie można sprawdzić dochodów Pana dawida tych prócz pensji przelanej od serwisu

wkurzona
@Głos wielu

Niestety nic nie zrobisz to jest portal dla elity wejdź na bingo tam dopiero są cyrki na każdym stole wygrywają Ci sami gracze po kilkanaście razy.Kup żetony za głupie 30zł zabierze wszystko na czysto bo muszą dostać Ci co mają miliony na koncie i siedzą 24h a weź napisz to odpowiedź jest jedna "gry są w pełni losowe i nie mają na to wpływu ale życzą powodzenia"!! śmiech na sali a weź tylko napisz że są naciągaczami albo złodziejami to zaraz masz blokade konta na 7 dni najmniej i nie blokują danego gracza tylko IP więc jak z rodziny korzystają z jednego laptopa to już nikt nie zaloguje się na swoje konto,takie jest GD.Żałuję że założyłam tam konto i władowałam nie małe pieniądze nie dość że grasz za swoje to jeszcze jak zaczniesz wytykać im błędy i upomnisz się o swoje to blokują konto bo tak najprościej,żenada nic więcej.

Fulki

Dlaczego przez prawie pięć miesięcy nie dostałam odpowiedzi na mój wpis? Jedynym śladem, że ktoś czytał, jest trójkącik i napis : problem. Nieprzyjemne jest, że mój problem został zlekceważony.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GameDesire? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Fulki

Dotyczy : blokowania konta i gry w Yatzy - GameDesire Witam Proszę o udzielenie mi odpowiedzi, gdzie mogę odwołać się od niesłusznej decyzji admina Dawida z GD i jak to zrobić. Krótki opis zdarzenia : Od lat grałam w GD, głównie w grę Yatzy. Wówczas mój nick to : Basic. Wszystko było w porządku. W pierwszej połowie marca 2020 zablokowano mi konto. Nagle.Pisałam dwa odwołania. Dowiedziałam się jedynie, że nastąpiło to na skutek częstej gry z tym samym graczem, przy stoliku prywatnym (manipulowanie grą!) i decyzja jest nieodwołalna. A przecież jest normalne, że grałam z osobą o porównywalnym rankingu. Stolik prywatny umożliwia rozmowę, podczas gry i chroni przed wejściem graczy, piszącymi głupie uwagi. Osobę, z którą grałam, Brazylijczyka, ukarano drastycznym obcięciem rankingu. Zlikwidował sam swoje konto - powiedział, że nie będzie grał w miejscu, gdzie wydaje pieniądze na żetony, oczekując rozrywki, a spotykają go przykrości i posądzenia o oszustwa. 13 marca założyłam nowe konto. Do 24 maja udało mi się uzyskać ranking 5725,29 pkt. I następnego dnia - szok! Ranking 4000 pkt. Znów dwa maile do admina Dawida. Dwie odpowiedzi : 1. Niestety Pani konto powinno zostać zablokowane z powodu nabicia serii i rankingu. 2. Odwołanie w tej kwestii nie jest możliwe. Ranking został anulowany przez system. Jest to decyzja ostateczna." Źle się z tym czuję. Jak ktoś, kto dopuścił się oszustwa. Lubię grę w Yatzy, zależało mi na podniesieniu rankingu, ale gram w sposób zwyczajny, uczciwy. Po pierwszym wydarzeniu nie grałam już przy prywatnych stolikach. Znajomi twierdzą, że jest ktoś spośród graczy, kto się na mnie zawziął i donosi. Czy pan Dawid jest "wszechwładny"? Sam o wszystkim decyduje? Dlaczego nie ma żadnych konfrontacji z osobą, której admini coś zarzucają? Zero dialogu, nie mówiąc już o zrozumieniu. Chcę dodać, że mam na poczcie wszystkie maile, wymieniane z panem Dawidem. Proszę o pomoc. Fulki

@Fulki

Witam 18.09.2020 r. Proszę o odpowiedź, dlaczego oczekuję na odpowiedź od Was już prawie cztery miesiące? Pozdrawiam Fulki

Fulki

Cześć Jack. Czy znasz inne portale, oprócz tego, który wymieniłeś? Mam na myśli porównywalne do GD, ale takie, na których można grać bezstresowo?

Jack

Myślałem właśnie o zarejestrowaniu się tutaj ale po przeczytaniu opinii o blokadach kont to rezygnuję. Ktoś poleca inne miejsce na np. Teksas Holdem ?

Darek

Witam, niestety muszę się w 100% z Tobą zgodzić ,,Gracz" Podejmowanie decyzji przez Administratorów (a właściwie jednego - Dawida, bo innych tam nie spotkałem) jest niedorzeczne. Zacznę może od początku.... Kilka miesięcy temu, dzień jak co dzień, chcę zalogować się na swoje konto, które aktywne miałem blisko 10lat, w celu zagrania partyjki w snookera czy też bilard, jak również paru rąk w pokera. Ku mojemu zdziwieniu, po wpisaniu danych do logowania wyskakuje informacja: ,,Twoje konto zostało zablokowane..." Na początku myślałem, że to jakiś żart, ale niestety okazało się co innego. Konto zostało zablokowane, posądzono mnie o rzekome korzystanie ze wspomagaczy podczas gry w Pool Live Pro (chyba sobie za dobrze radziłem i stałem się przez to dla kogoś problemem, że ktoś zadał sobie tyle trudu by to sprokurować i zrobić takie świństwo). Kilkanaście razy kontaktowałem się w tej sprawie z Adminem, w celu wyjaśnienia, wytłumaczenia, że to jakieś nieporozumienie, prosząc go jednocześnie o przesłanie dowodów. Niestety, z którego miejsca bym nie pisał, Admin wiecznie był jeden i odpisywał to samo ,,nie ma takiej możliwości" Co o tym więc myśleć? Może to decyzja tylko Admina, skoro ciężko było mu przesłać screena czy filmik udokumentowujący moją winę? Po co przecież trzymać gracza na serwisie, który jest samowystarczalny? Radzi sobie w bilarda skąd ma wystarczające $ żeby grać w pokera? Nie ma z niego pożytku gdyż nie zamienia ,,realnej" kasy na wirtualną. Dodam jeszcze, że kilak lat wstecz, miała miejsce identyczna sytuacja. Przy próbie zalogowania się na konto, wyskoczyła informacja o jego blokadzie. Po zgłoszeniu problemu, OTRZYMAŁEM W ODPOWIEDZI SCREENA Z DOWODEM NA SWOJĄ WINĘ. Byłem w szoku, było to po prostu przerobione... Po kilku kolejnych kontaktach z kompetentnym Adminstratorem, wówczas z Panem Adamem, sprawa została po kilku dniach wyjaśniona. Okazało się, że jeden z graczy prokurował nagrania i screeny po czym zgłaszał do Administratorów. Niestety, żeby taką sprawę wyjaśnić trzeba po prostu chcieć i wysłuchać też drugiej strony. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że chcąc teraz zaskarżyć decyzję Administratora, takowy mejl trafia bezpośrednio do niego, przecież to jest niedorzeczne. Jak taka osoba ma spojrzeć na problem obiektywnie? Ps. Skoro chcą Państwo stać się, jak to pięknie ujęliście ,,numerem jeden wśród deweloperów gier społecznościowych na całym świecie" to radzę zmienić trochę politykę i podejście do graczy. Może po przeczytaniu tych kilku zdań, Pań Magdalena zechce się zainteresować tą sprawą? Dodam, że wszystkie mejle od Administratora posiadam, jak również swoje nagrania z gier czy screeny. Pozdrawiam!

Gracz

Nawet tutaj usuwacie mało korzystne wpisy dla was....jesteście banda szmaciarzy i śmierdzieli ... byleby tylko nic niekorzystnego się nie pojawiało (usunięte przez administratora)

Gracz

Administratorzy podejmują decyzje od swojego widzi mi się ... nic dodać nic ująć , śmierdziele nic więcej

@Gracz

O jakich decyzjach administratorów piszesz? Wszelkie przemyślenia mile widziane. Szczególnie z perspektywy animatorów w GameDesire.

Konrad

Jaka macie atmosferę w firmie? Na jakie wynagrodzenie można liczyć(średnie) oraz na jaką umowę?

Pierwszy

Byłem na rozmowie w tej firmie na stanowisko PM rozmowa dwuetapowa PM i HR oraz prezes. O ile pierwszy etap miło i otwarcie o tyle drugi etap z prezesem porażka. Nie chciałbym współpracować na codzień z tym Panem.

Pati

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje może pracowników?

Tobias

Slaba firma, slabe zarzadzanie, slabi ludzie, słabe decyzje. Najgorzej wprowadzony SCRUM jakiego widzialem, tragiczny general manager, odstraszanie dobrych pracownikow. Bardzo nie polecam.

Magdalena

@TombRider dziękujemy za informacje, czy napiszesz jeszcze jaka jest umowa w firmie? Kto jeszcze wyrazi opinię o GamesDesire? Jest ten pracodawca godny polecenia? Jak przebiega rekrutacja w tej firmie?

Magdalena

@były pracownik, zarzut mobbingu to poważna kwestia. Według definicji mobbing to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników" - jesteś pewien że właśnie takie zachowania miały miejsce w GameDesire? Ktoś jeszcze wyrazi swoja opinie o GameDesire? Polecacie? Czy firma obecnie prowadzi rekrutację?

@TombRider
@Magdalena

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, i super ludzie. Nic mi o takich działaniach nie wiadomo. Miejsce dla osób kreatywnych i pracowitych. Jest dużo pracowników z dużym stażem pracy. Dziś każdy może napisać wszystko bez żadnych podstaw. Jeśli chodzi o rekrutacje to można znaleźć informację na https://careers.gamedesire.com/. Trzeba spróbować.

opiniotworczy

Słaby proces rekrutacji, 2h rozmowy bez przerwy. Sami chyba nie wiedzą kogo chcą zatrudnić.

no
@opiniotworczy

Przecież tam nie ma HR

Nie polecam. Firma jednego człowieka, który psuje całą chęć do pracy w tej firmie. Ludzie z którymi dobrze się pracuje, wcześniej czy później odchodzą przez mobbing i toksyczną atmosferę, oraz brak możliwości zmian na lepsze. Mimo chwilowej poprawy - kiedy prezes wyjeżdża na urlop i się nie wtrąca, wszystko wraca do normy po tygodniu i tak w kółko. Słabe płace. Nie ma tu już ludzi, od których można się czegoś nauczyć, zostali zastraszeni pracownicy bez perspektyw i karierowicze. Firma GameDesire jest idealnym przykładem na powiedzenie: robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów. To co prezesowi wychodzi to zmienić każdy sukces w porażkę. Oszczędźcie sobie na swojej drodze tego typu Januszy.

krt

mialem kilkanascie tysiecy i nagle moje konto usuneli, to fals brali pieniadze mialem ponad 20,000 tys. ludzie nie grajcie na tej stronie

J
@krt

Jesteś pracownikiem czy graczem? Forum dla graczy jest zupełnie gdzie indziej.

Ciekawa

Mógłby ktoś podzielić się opinią jak dokładnie wygląda proces rekrutacji(rozmowa kwalifikacyjna)

Zostaw merytoryczną opinię o GameDesire - Kraków

GameDesire