Opinie o piekarnia czubak i S-ka cukiernia czubak - Å�omianki warszawa - Warszawa, Łomiank

mercedes

nie polecam pracy na sklepach firmowych;sprzedawczynie płaca za wirtualne zwroty pieczywa ,a realnie przyczyną jest marketing [usunięte przez moderatora] ,która boi się o swoje [usunięte przez moderatora] i podlizuje się prezesowej,dowalając pieczywa na sklepy.

Zostaw opinię o piekarnia czubak i S-ka cukiernia czubak - Å�omianki warszawa - Warszawa, Łomiank - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie piekarnia czubak i S-ka cukiernia czubak - Å�omianki warszawa - Warszawa, Łomiank