TP S.A.

Wrocław

Opinie o TP S.A.

gfds
użytkownik zarejestrowany

@migrj mnie na przykład dosyć zainteresowało ogłoszenie na kierownika projektu w Krakowie, zastanawiam się na jakie zarobki można tam u nich liczyć..

Zuza
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z TP S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mozliwość dalszego rozwoju zawodowego Atmosfera i ludzie tam pracujący są [usunięte przez moderatora]i możliwoscią utraty pracy Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w TP S.A.:Praca z ludzmi i poznawanie nowych technoligii Najbardziej nie podobało mi się w TP S.A.:Kierownicy "pourazowi" dawniej zajmowali wyzsze stanowiska (...)

Zostaw opinię o TP S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP S.A.