Fundacja Centaurus

Wrocław

Fundacja Centaurus

Opinie o Fundacja Centaurus

Tomasz

Firma nie liczy się z panującym prawem. Zgodnie z nim ma obowiązek poinformować swoich wspierających o przetwarzaniu ich danych osobowych. Nie robi tego. Każda dotacja dokonana na konto fundacji - np. poprzez system Paypal, Payu lub inne opcje szybkich płatności powoduje wykorzystywanie przez fundację danych ze stron trzecich bez zgody osób, których te dane dotyczą. Przykładowo, wpłacając 50 złotych poprzez Paypal wypełniamy jedynie pola dotyczące adresu email, imienia i nazwiska. NIGDZIE NIE MA INFORMACJI o tym, że na dane osobowe jakie fundacja otrzymuje z Paypala zaczniemy dostawać tonę makulatury i prośby o kolejne wpłaty. Dokonując wsparcia fundacji poprzez dostępne opcje NIGDZIE nie istnieje opcja wyrażenia zgody, nie ma też informacji o automatycznej zgodzie, kiedy dokonujemy wpłaty. Pyk, przesyłamy 10 złotych i nagle nasze dane są przetwarzane. Nie wiemy przez kogo, nie wiemy jak, na stronie nie znajdziemy informacji o przetwarzaniu danych. Lądujemy w teczce i nie możemy z niej wyjść, bo fundacja nie odpowiada na telefony lub maile w sprawie zaprzestania przetwarzania danych pozyskanych nielegalnie.

Grzesiek

Przecież są jakieś procedury na wydawanie środków finansowych i nie można ich tak rozrzucać.

GTA

firma rodzinna posiada silnie rozbudowaną sieć dyrektorów i zarządców, którzy są na etacie i pobierają co miesiąc pensję. Ciekawe, prawda? i daje do myślenia..... Winuszejmy wykorzystywania przez fundację środków przeznaczonych przez litościwych ludzi dobrej woli na zwierzaki. Żenua!

Anita

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Daria

Jeśli jest komuś tak bardzo źle to może zmienić pracodawcę! Tylko narzekać potraficie?

hulahop

Zwierzęta nie mają źle, prawda ratują, ale... to jak są traktowani pracownicy... tragedia!!! Ciężka praca za małe pieniądze, koligacje na każdym kroku. Pralnia pieniędzy.

Kuba

Czy jest jakiś powód, że nikt nie pisze?

Nie jestem robotem

Zgadzam się z przedmówcą. Firma to lepsze określenie, niż fundacja. Firma rodzinna. Brak szacunku do darczyńców i pracowników niespowinowaconych. Resztę pozostawiam ich sumieniom i karmie.

norwek

ta fundacja nie zasługuje na żadne wparcie... znam ta firme ... az za dobrze.

norwek

ta fundacja nie zasługuje na żadne wparcie... znam ta firme ... az za dobrze.

Zostaw opinię o Fundacja Centaurus - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Centaurus