Tew-Bud Tomasz Wyrek

Opinie o Tew-Bud Tomasz Wyrek

Oscara

Znam go.mieszkał w darzynku i oszukał i teściową i eks zone i do tego dziecko jej zrobił i zajął.ona bez grosza jest .teraz prawdopodobnie dostał 2 lata i siedzi.

Szukam Tomasza Wyrka

Pokrzywdzeni

Ludzie, nie najedzajcie go w Darzynko bo go tam nie ma. Posługuje się tym adresem bo jego kolejna już była żona tam mieszkał i wyrobił dowód kilka lat temu by wziąć ślub a miał tymczasowy meldunek. Oszukał również teściową i wyleciał z domu. Sprawa jest już w sądzie. To duże pieniądze ukradł bo 180 tys. Jego rodzice i brat korzystali z tych pieniędzy i wszyscy są tacy sami. On teraz mieszka w Warszawie znowu. Ciągle zmienia miejsce. On nie ma skrupułów przed nikim...

@Pokrzywdzeni 04.08.2017 10:34

Szukam Tomasz Wyrka

Mat

Jeśli ktoś wie gdzie jest Tomasz wyrok lub ma jakieś info proszę o kontakt 883-483-471 mogę zapłacić

Mat

Kiler 3

chce kropnąć wszystkich wyrków .proszę o ich adresy zamieszkania.

Piotr

Piszcie gdzie mogę znależć tę swinie.

Kiler

ile chcesz?

mateo

ile chcesz za adres.

Oni

Ja wiem dokladnie gdzie on jest ale nie za darmo moge wskazac mozemy sie umowic i dograc szczegoly .kontakt przez ten portal pozniej dla chetnych dam tel . Celem kontaktu prosze pisac jesli kogos to interesuje

@Oni 23.06.2016 15:02

Witam, czy ktoś wie gdzie spodziewa się Tomasz Wyrek

kiler

Dajcie adres tego oszusta a go kropne .

dukati

widuje go czesto w słupsku

Karlos

Znalezc go moge szybko mam swoje metody,dług cięzko ściągnoć od kogos co nie ma nic pieniedzy. Ukrywa się w niemczech.

ERYKBE

A czy js w stanie go znalez? I czy byla by opcja odzyskania dlugow?

ERYKBE

Ludzie to oszust.. bylem w niemczech pracowalem i wrocilem z niczym.. prosze o adres lub miejsce zamieszkania !!

justyna

Witam czy jest możliwość z panią kontaktu? (usunięte przez administratora)

justyna

Witam wszystkich poszukuje Tomasza wyrka jestem jego była dziewczyna jest mi winien 120tys. Proszęo pomoc tel 512606452

romi

proponuje poszukać u pani Beatki z Kielc ,skutecznie namawiała mojego męża do współpracy z tym dupkiem -efekt jak wyżej ani grosza,potem elegancko umyła z tego łapki

Piotrek P

Jaką trzeba byc swinią zeby tak oszukiwac,? Tomek wyrek siedział w pierdlu robil za cwela ,pewnie znów tam pojdzie ,o ile wczwsniej do piachu nie pojdzie,gdzie jest prawo ze dopuszcza takich ludzi do zakładania firm ,przecież z gory wiadomo ze to wyzyskiwacz i oszust. Dam 2 stowy zeby spadl mu łeb

Karlos

Proponuje wynając Leona Zawodowca pytałem o jego usługe chce 5000 zł ,moge to zorganizować ,ten Tomasz Wyrek jest nam winien przeciez jakies w sumie 100000zł za robote w niemczech na halach w zolingen ,dac dziadowi nauczkę,Piszcie tutaj kto jest za ,zrobimy sciepe narodową.

oszukany

zaplace 100 zl za jego aktualny adres i tel.moj to 790729579

oszukany

bardzo prosze o jakikolwiek kontakt do niego,wszelkie info,gdzie jest,co robi,zaplace

To jedna z rodzinnych firm Wyrków ,ostatnio miał Pol-en Jan Wyrek,ostrzegam przed ta firma wszystkich to rodzina naciagaczy teraz szukaja ludzi do niemiec ,pracowało nas tam 18 zaen nie zostal spłacony do konca kazdy ma u Tomka Wyrka od 2000 d0 3500 euro.Tomasz Wyrek widnieje na liscie z długami do sprzedania ,286tys drugi 46tys i inne kazda ich firma oszukuje ludzi ,ostrzegam wszystkich ,szukają znow niwnych do niemiec

Zostaw opinię o Tew-Bud Tomasz Wyrek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tew-Bud Tomasz Wyrek