Agencje Statystów

Opinie o Agencje Statystów

Lidia

@mirekx125 - czy mógłbyś podać więcej konkretnych informacji odnośnie swoich doświadczeń z pracą dla Agencji Statystów? Jaki rodzaj umowy zawierany jest z pracownikami? Osoby poszukujące pracy skorzystają na Twojej opinii, szczególnie jeśli zawarte będą w niej konkretne informacje na temat pracodawcy.

mirekx125

dają umowę nic z tego nie robią co to za firma esperanza

Statystka

Ostrzegam przed agencją( usunięte przez administratora ) Umawiają się na podpisanie umowy i wypłatę gotówka w dniu planu. Na planie nikt z agencji się nie pojawia. Cieżko pózniej ustalić termin podpisania umowy i wypłaty, bo wszyscy z agencji są wiecznie na planach, trzeba do nich jeździć, zero elastyczności w dogadaniu terminu. Potem się okazuje, ze wypłata jednak jest niższa niż było umówione. Państwo są opryskliwi i nieprzyjemni, wmawiają, że to wina statysty. NIE POLECAM!!!

Para
@Statystka 06.03.2017 17:21

Bzdura co Pani Pisze najlepsza Agencja profesjonalistów ,miła atmosfera,krotkie plan,nawet dostalismy obiad i sniadanie eleganckie a nie zupa ze starymi parówkami i opiekunowie w innych agencja uciekajacy przed statystami i sami jedzacy kotleta:-)

Katarzyna

Właściwie za Raf za tego typu słowa jak bandyta to prokurator to powinien się zająć ale Tobą. W pierwszej kolejności należało by Cię namierzyć na podstawie IP.

exter

kiedyś zastanawiałem się nad zapisaniem sie do takiej agencji by sobie dorobić, na jakiej to jest zasadzie, za cały dzień statystowania przypada 50 zł tylko?

Tom

Pan z mastershotu to bardzo kompetenty człowiek. Wypłaca 2 miesiące po terminie, nie pojawia się na planach, chociaż tytułuje się opiekunem. 50 zł to chyba jego maksimum. Nie ma własnego biura i kłóci się z obsługą kawiarni na chelmskiej (on ma prawo wejść tam z dziesięcioma statystami, bo kupił wodę... a mieliśmy podpisać umowy jadąc spod Warszawy gdzie był plan, do jego "biura" w tejże kawiarni). Pozdrawiam go środkowym palcem.

raf

Ostrzegam przed agencją statystów MASTERSHOT lipne umowy, brak NIP i REGON brak właściciela i adresu firmy. Nie wypłacają w terminie pomimo upomnień działają ponad 2 lata.

Dominika
@raf 27.06.2016 17:42

Pracuje z nimi od dawna i to co pan pisze to chyba jest pan lipny,bo jezeli pan właściciela nie zna to nie skomentuje tego.I ogolnie bzdura ,bzura,bardzo dobra agencja ,z chlopakiem zawsze chodze od nich.

Asia
@raf 27.06.2016 17:42

Firma ta posiada NIP i Regon i właściciela od 2015 roku. Proszę sprawdzić. Nie wiem jak z wypłatami u statystów, ale u nas choć z 1 miesięcznym opóźnieniem pojawiaja się na koncie.

Kazem

Chyba żartujesz kolego. 30-60 zł to sa stawki za dzień dla statystów. Raz poszedłem na statystę pamietam ze to była moja pierwsza przygoda z planem serial z TVN nie pamietam nazwy ale dosyć ogarnięty min. Borys Szyc albo Adamczyk w nim grali. Stawka 50zl za dzień. Na plan ja i 20 innych statystów przyszliśmy na 12:00, potrzebni byliśmy na 19:00 do 19:30 zeby przejść sie 2 razy. To jest wyzysk i tyle a zwłaszcza TVN. Odzywacie stawki zależą od agencji i od tego jak kto sie ustawi ale nie ma co liczyć na kokosy.

Arek Żmijewski
@Kazem 04.01.2016 21:10

Wydaje mi sie, że masz na myśli serial Przepis na życie. Grała tam też Ola Radwańska, Jan Englert, Maja Ostaszewska, Edyta Olszówka, Dominika Gwit, Iwona Bielska dalej nie pamiętam nazwisk. Ale wiem, że grała też taka z blond włosami ukrainke chyba

maks

Statystka Ela
@maks 06.12.2015 21:27
Teraz grają statyści z Esperanzy w ,,Blondynce"-ciekawe jak tam jest ?

Jestem zarejestrowanana w Esperanzie. Udzielałam się w Blondynce 5 razy (2013 i 2015 r.). Raz był długi plan,prawie 12 godzin,także krótsze. Pieniądze po pracy od razu do ręki,jeśli trzeba było zostać dłużej,niż zakładano,to też dodatkowo płacono. Jestem zadowolona,nie mam zastrzeżeń. Zawsze coś smacznego do jedzenia jest,można sobie zrobić kawę,herbatę. Ostatnio załapaliśmy się na śniadanie. Z chęcią zjadłam,bo był chłodny poranek. Opiekun Daniel - sympatyczny,konkretny,można pogadać,pożartować. Atmosfera na planie też ok,pani reżyser miła,cierpliwa,ostanio nas chwaliła podczas nagrań do scen pielgrzymki. Nie wiem jak jest w innych agencjach,wkrótce wybieram się na casting do Talent Agencja. Chciałam też do Stars...ale negatywne komentarzech, których nie brak na róznych stronach internetowych na jej temat powalają i zniechęcają,więc odpuścilam sobie.

Magera
@maks 06.12.2015 21:27
Teraz grają statyści z Esperanzy w ,,Blondynce"-ciekawe jak tam jest ?

Byłyśmy z córką na planie Blondynki i było super. Co prawda dość długo, bo 5 godzin i córka trochę się już zaczynała nudzić, ale ekipa była świetna. W międzyczasie dostaliśmy ciepły obiad, kawę, herbatę. Ludzie z ekipy podchodzili normalnie, zagadywali. Było bardzo sympatycznie, bez spinania się. Pieniądze zostały wypłacone od razu po nagraniu. Jutro idziemy na plan z inne agencji i zobaczymy jak tam będzie.

BarbaraAnna

Agencja totalnie olewajaca ludzi.Odradzam współpracę jeśli nie chcecie nerw sobie psuć.Opiekun planu do niczego-nie dba o ludzi! Powinno się zamykać takie firmy bo swoim zachowaniem i działaniem sieją zgorszenie na rynku.

Magda

Wysłałam do nich zgłoszenie-nie było zadnej odpowiedzi,więc zadzwoniłam i odebrał jakiś pan i powierdził,ze później oddzwoni.Jak do tej pory cisza,czy w Agencji Esperanza pracują poważni ludzie???

aga2021

Polecam współpracę z Agencja Artystyczna INFERNAL. Bardzo solidna firma płacą od razu po planie i miło się z nimi współpracuje. (usunięte przez administratora)

dbodb

W tym temacie jest mowa ogólnie o agencjach statystów czy jakiejś konkretnej ? Trochę tego nie ogarniam. Praca jako statysta to na pewno ciekawe doświadczenie. Pokazać się przed kamerą myślę, że każdy by chciał, ale nie każdy działa w tym kierunku. Można złapać zajawkę, prawdę wam mówię, później szkoła teotralna, seriale i Hollywood :)

culio

jeśli chodzi o agencje statystów to może być fajna dorywcza praca gdy jest się w liceum. Już nawet na studiach wydaje mi się , że ludzie powinni sobie szukać poważniejszej pracy, bo z tego co widziałem do jakich obecnie programów wrzucają takich statystów to , aż żal się w nich pokazywać momentami .

Statystka

Agencja Esperanza jest godna zaufania polecam:) często chodzę na statystowanie.Pieniadze sa wypłacane natychmiast po planie. Jestem zadowolona:) Plany sa różne raz krótkie a czasami dłuższe.. tak jest na wszystkich planach filmowych:) Jest to niezależne od agencji. Statystuje wiele lat. Z Esperanzą pracuje i w 100% polecam:)

Jack Strong

odradzam agencję ESPERANZA w 100%. Opowiadają bajki o szybkich wypłatach i krótkich planach a to wszystko kłamsto. Ludzie idźcie tam!!!!

tad6

Najgorsza agencja aktorska w Warszawie zwykli naciągacze za 3,50 za godzinę pracy. Unikajcie jak możecie niech sobie sami statystują dwaj Panowie X

marcin

Minimum to 40zł netto Jak Agencjag jest ok to dostaniesz to 60zł

Wiki

#cherry ja tez jutro jadę więc zobaczymy jak to będzie :) oczywiście masz rację

cherry

jutro mam plan organizowany przez esperanzę - moja kolejna agencja, zobaczymy jak będzie. Co do postów powyżej - jakbyście czytali umowy młotki, to wiedzielibyście, że standardowo plan zdjęciowy trwa 12 h, więc należy zakładać, że tyle czasu się spędzi przy nagraniu, nie rozumiem pretensji, że było 9 h bo niby skąd agencja ma wiedzieć ile zajmie ekipie rozstawienie sprzętu, czy nie będzie zmian w scenariuszu itd.? nie mogą tego wiedzieć, mogą jedynie przypuszczać. Praca fajna, ale nie każdy ma predyspozycje. Niektórzy fatalnie wypadają przed kamerą i nawet zwykłe przejście się w prawo i lewo wychodzi im sztucznie. I są też ludzie, dla których woda jest za mokra ;) warto otaczać się tymi pozytywnymi. Życzę miłych ekip i udanych zdjęć.

cycki se usmaż

Agencja Esperanza nie jest w porządku. To że płacą po planie nie czyni z nich wyjątkowych. Byłem parę razy, z tego 2 razy się naciąłem i dziękuję. 1) Kłamstwa i nieścisłości. Powrót z planu miał być do Centrum Warszawy, wywalili nas na Kabatach. Hotel52 2) Przyjaciółki Plan miał być od 8.30 do 13 lub 14, szybka akcja 3 sceny do nagrania. Jak wyszło? Dezorganizacja, spóźnienia, dali nam godzinę wolnego, ponieważ produkcja się spóźni, po czym scen było 5 lub 6, a nie 3. Skończyło się koło godziny 18. 9 godzin jak na jeden dzień to nie masakra rzecz jasna, jednak mowa była o krótkim dniu zdjęciowym, ludzie mieli potem problem by dotrzeć do pracy (II zmiana). I wszystko to za 50 zł netto. Czy warto? Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie, co nie znaczy że nie warto spróbować w innych agencjach.

krzysztof54

Agencja Esperanza jest w porzadklu. Placa zaraz po planie. , Ze nieraz dlugo to taka praca statysty 12h.,a jak zwolnia wczesniej to sie trzeba cieszyc. Osoby ,ktore licza na krotki plan moga sie oszukac, Nikt nie zmusza byc statysta, sam ide na plan kiedy mi sie chce. Nie jest to normalna praca to wszystko. Osoby slabe niepunktualne nie maja czego tu szukac. Jak ktos chce narzekac to niech idziedo zbierania smieci. tam jest krotko................... Pozdrawiam statysta z 12-letnim staz. ps, NIE POLECAM AGENCJI (usunięte przez administratora) . OSZYKUJA, PLACA z OPOZNIENIEM nieraz po 2 dwoch miesiacach/. Najgorsza agencja jaka znam.

no_name1973

Takich agencji jak (usunięte przez administratora)STARS czy innych BANDYTÓW nazywanymi agencjami pośrednictwa aktorów epizodystów czy statystów jest sporo. Są to BANDYCI w świetle prawa, w biały dzień okradający zwykłych ludzi nieznających się na przepisach prawnych. LUDZIE!!! NIE BIERZCIE UDZIAŁU W TYM PROCEDERZE!!! (usunięte przez administratora). Gdyby każdy dołączył się do protestu, strajku, to ONI nie mieliby zleceń. Już była taka sytuacja, kiedy Pani z agencji 2P nie mogła znaleźć chętnych do taplania się w błocie śmierdzącym gównem, nawet kiedy łaskawie podwyższyła stawkę o kilka złotych. Sama miała dla siebie minimum czterokrotność stawki statysty (jak nie więcej). Oczywiście w większości przypadków jedzenie dla statysty zawsze jest marne, bo wiadomo, że statysta (usunięte przez administratora)

statysta

Ile płacą za statystowanie w filmie w scenach w negliżu czyli rozebrania się do naga. Kilka razy były informacje o takich castingach.

Zostaw opinię o Agencje Statystów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencje Statystów