Langowski Logistics Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Langowski Logistics Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Witaj na profilu firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.
Jeśli tu jesteś, to pewnie interesuje Cię praca w branży logistycznej... i chciałbyś poznać opinię o naszej firmie. 

Cóż... na wstępie taka główna uwaga, że nie można ślepo wierzyć we wszystko, co stworzyli anonimowi internauci.

Ale zacznijmy od początku.

Skąd biorą się negatywne opinie o pracodawcach?

Zastanów się, kiedy najczęściej wystawiasz ocenę swojemu pracodawcy, czy co częściej się zdarza, po zakupie jakiegoś produktu. Prawdopodobnie albo gdy jesteś wybitnie zadowolony/a albo po prostu niezadowolony/a. Napisanie opinii wymaga czasu, więc zazwyczaj robimy to wtedy, gdy wyjątkowo nam zależy. A według badań zależy nam bardziej, gdy jesteśmy niezadowoleni. Chętniej dzielimy się negatywną opinią ze znajomymi, z internautami niż pozytywną, niestety. 

Dokładnie tak samo jest w przypadku opinii o pracodawcy. Negatywne komentarze umieszczają najczęściej odrzuceni kandydaci (ze świeżym poczuciem krzywdy), osoby sfrustrowane (pełne emocji ) lub niezadowoleni z systemu działania firmy obecni i byli pracownicy. I nie można oczywiście mieć pretensji do kogoś, że coś się w firmie nie podoba i wyraża swoje niezadowolenie dodając tu swoją opinię. 

Nie chcemy też powiedzieć, że zamieszczone tu negatywne opinie są całkowicie nieprawdziwe. W każdej opinii jest ziarnko prawdy, ale zazwyczaj to tylko element całości. 

Firma to ludzie, a nie ma idealnych ludzi. Każdemu zdarzają się błędy, faux pas, czy inne nieodpowiednie zachowania, których później żałujemy. 

Codzienność w naszej firmie wygląda na szczęście zgoła inaczej. Pracujemy w zespołach, w których dominuje świetna atmosfera. Średnia wieku pracowników wynosi 30 lat i tą energię czuć w pokojach i na korytarzach. Firma rozwija się bardzo dynamicznie a zatrudnienie wzrasta z roku na rok. 
Zachęcamy więc, by nie polegać wyłącznie na opiniach innych, a sprawdzić ich akuratność na rozmowie rekrutacyjnej i później w naszym zespole.

 
Od 01 kwietnia wdrożyliśmy nową politykę personalną, której głównym celem jest rozwój kadr i stworzenie środowiska pracy sprzyjającego budowaniu kariery zawodowej, rozwojowi kreatywności, zdrowiu. 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, może znajdziesz coś właśnie dla siebie :)

Najnowsze oferty pracy w Langowski Logistics znajdziesz TUTAJ
GG
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, czy jest ktoś może z Langowski Łódź, jaka jest atmosfera w pracy, w biurze, czy jest możliwość Home Office, czy gdzieś są widełki na agenta celnego? Z góry dziękuję

SZYBKI
Były pracownik
@GG

Jak chcesz iść do pracy z uśmiechem na ustach i motywacją to na pewno nie w tej firmie. ODRADZAM

wolmo Nowy wpis
Pracownik
@SZYBKI

nie wiem co Cię tutaj dokładnie spotkało, ale ja mam zgoła inne doświadczenie. A dodam ze pracuje tutaj już prawie rok, nie ma żadnego problemu z urlopami czy nadgodzinami. CO ważne bez problemu można dogadać się z przełożonymi, a stawka nie jest przy tym wszystkim najniższa na rynku ;)

Gość Nowy wpis
Pracownik
@wolmo

w wiekszosci te komentarze to pisza osoby ktore albo tutaj nigdy nie pracowały, albo usłyszały plotki i teraz to rozsiewają. A może i konkurencja...

SZYBKI Nowy wpis
Były pracownik
@wolmo

A to akurat jest ciekawe bo z tego co wiem w przeciągu dwóch miesięcy zwolnił się tam brygadzista magazynu i czterech specjalistów w biurze. To chyba nie wynika z tego, że bardzo dobrze im się tutaj pracowało tylko właśnie na odwrót

Kikiwawa
Kandydat
 Pytanie

Znalazłam oferte na trójmiasto.pl na stanowisko Kontroler Magazynu, powiecie jakie są widełki oraz jak wygląda mniej więcej praca tam?

Kimi
Pracownik
@Kikiwawa

Widełki około 4000 na rękę, praca polega na kontrolowaniu ekip ładujących lub rozładowywujących

kikiWAWA Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Kimi

jest jakaś opcja na premie? Czy tylko podstawa i nic wiecej?

Pracownik
Pracownik

pracuje już prawie miesiąc, ale musze powiedzieć o rekrutacji bo to była przeprawa przez mękę. Przestańcie na rozmowie podważać wiedzę i kompetencje kandydata, to brzmi niepoważnie i skutecznie zniechęca do współpracy

Pytanie
 Pytanie

Jaki dress code obowiązuje w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

anonim
Inne

To super wiadomość, że nie obowiązuje żadne sztywne ubranie. Więc można tak dowolnie się ubierać, jak kto lubi czy jednak chociaż trzeba nawiązywać do jakiegoś stylu? Może wystarczy tylko schludnie i czysto? Możesz podać przykłady jakie ubranie jest tu okej, a jakie nie bardzo?

aaaaa
Były pracownik
@anonim

obowiązuje tzw smart casual

anonim
Inne
@aaaaa

Z tego, co piszesz pasowałoby mi to. A co z dostępnością i standardem pomieszczeń socjalnych? Jest gdzie odgrzać sobie coś na ciepło do jedzenia i ile jest przerwy, żeby to zjeść?

nick
Pracownik
@anonim

jest kuchnia ogólnodostępna, co do długosci przerwy to chyba jest oficjalnie 15 minut a nieoficjalnie nikt tego raczej nie kontroluje, chociaz moze zalezy od działu

Karol
Kandydat
 Pytanie

Na każdym stanowisku nie występuje dress code?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja w tej firmie to jest żart... Pojawiłem się na umówioną godzinę na rozmowę, po 35 minutach oczekiwania gdzie w trakcie upomniałem się, nikt nie raczył się pojawić więc zrezygnowałem. Po godzinie czasu zadzwonił kierownik z pytaniem "czy dalej czekam bo nie może mnie znaleźć" podziękowałem za brak profesjonalizmu i marnowanie jedynie czasu. Po tej rozmowie zadzwoniła Pani z HR z przeprosinami i czy dam im drugą szansę w innym terminie. Zgodziłem się... I tu był błąd. 4 dni później odbyła się druga rozmowa (odbyła to dużo powiedziane), kierownik (nawet nie z tą osobą miała odbyć się pierwotnie rozmowa), dosłownie zadał mi 2 podstawowe pytania, po czym i tak dowiedziałem się, że rekrutacja na dane stanowisko jest już zamknięta ale potrzebują asystentów bo ciągle im brakuje... obowiązki praktycznie te same, dużo niższa pensja i praca zmianowa. Dodatkowo w aplikacji jest wymóg podania wynagrodzenia do którego i tak nie będą się stosować ( chyba, że się poda w okolicach najniżej krajowej). Jedynym słowem rozmowa trwała 6-7 minut, strata czasu i zero profesjonalizmu.

Pytania

Co robię w obecnej firmie? Czy miałem styczność z przeładunkiem i załadunkiem?

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Langowski Logistics Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dorota
Pracownik
@Pytanie

Tak, są organizowane działowe wyjścia integracyjne i corocznie jedna większa impreza jubileuszowa.

anonim
Inne
@Dorota

No tak jest to nawet podane w ofercie na Spedytora kolejowego. Konkretnie to wymieniono spotkania integracyjne i wydarzenia firmowe. Prócz tego z benefitów mają być jeszcze ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie zajęć sportowych. Coś jeszcze dochodzi z dodatków pozapłacowych?

Barbara
Inne
@Dorota

I to dla każdego stanowisko wygląda to tak samo? Pytam, bo akurat mąż chce się starać o posadę agenta celnego i jedyne o czym piszą w ogłoszeniu to imprezy integracyjne. Szkoda, że nie podali chociaż widełek pensji, bo dla męża jest to kwestia najważniejsza. Ogólnie to jak ktoś zna ten angielski, który jest mile widziany to może wtedy negocjować wysokość pensji na samu początku?

Ktoś taki
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś się może wypowiedzieć jak wygląda atmosfera w biurze które znajduje się na ulicy Łużycka 3C w Gdyni?

Wolly
Kandydat
 Pytanie

Rozglądam się za nową pracą i natknąłem się na ofertę pracy, ale nie ma ani widełek, ani info o HO, czy jest? czy jest kilka dni w tygodniu/miesiącu. Widzę, że nikt nie odpowiada konkretnie na pytania, a szkoda, tak jak wiadomo, jak nie ma jakiś info to szukający zaglądają właśnie tutaj...

HO
Były pracownik
@Wolly

HO zgodnie z ustawą 2 dni w miesiącu :)

bnm
Inne
 Pytanie

na jakie zarobki mozna liczyć na stanowisku spedytora morskiego? ogłoszenie o prace wisi od dłuzszego czasu, brak chętnych czy powiekszają zespół?

anonim
Inne
@bnm

Cześć, dołączam się do pytania. Ja mam pytania już do samej posady. Taki spedytor tutaj pracuje zmianowo? Czy jak bym chciała pracować tylko w takich typowych godzinach 9-17, to jest możliwe? Spedytorzy muszą znać jakiś język obcy, czy nie, a jak trzeba to na jakim poziomie?

anonim
Inne

Poziom rekrutacyjny wygląda tak jak tu inne osoby piszą. Podczas rozmowy podważane kompetencje, oschłość. (usunięte przez administratora) Wyszłam z tej rozmowy mając nadzieję że mnie odrzucą, i całe szczęście tak było - jakaś wiadomością na emailu XD Do tej pory jak ktoś poświęcił Ci godzine, przyjechał to zazwyczaj chociaż był ten telefon z podziękowaniem i powod odrzucenia a nie wiadomość mechaniczna od robota. Brak profesjonalizmu(usunięte przez administratora).

1
Madzia
Inne
@anonim

A co na przykład podważano w Twoim przypadku? Chodzi mi o konkretny przykład, bo ciężko mi sobie to wyobrazić. Długo po tej rozmowie dostałaś maila ? Zadawano Ci jakieś pytania, pamiętasz coś?

anonim
Kandydat

Pisał ktoś, że zarobki powinny być większe; a na jakie stawki może liczyć kontroler magazynu? Właśnie znalazłem ogłoszenie i nie wiem co myśleć jeszcze, bo nie ma tam informacji o widełkach ani nic w tym stylu.

danioo
Kandydat

Podają w ogłoszeniu stawkę netto która okazuję się stawką brutto. Czyli zawyżają kwote o jakieś 1500 PLN. Nie polecam, szkoda czasu.

Jan
Inne
@danioo

W ogłoszeniu miałeś zaznaczone czy to brutto czy netto, czy po prostu padła kwota? Bo jak tak to zawsze trzeba brać poprawkę że to brutto. Na rozmowie chyba ci to wyjaśnili? W końcu nie zdecydowałeś się na robotę?

senior
Pracownik
@Jan

Wiadomo ze jak mówią kasę to od tego trzeba odjąć podatek.

Jan
Inne
@danioo

A skąd wiesz? Byłeś może na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakiego stanowiska dotyczyła? To skoro o 1500 mniej, to ciekawa jaka kwota wychodzi na czysto.

Anrzej
Kandydat
 Pytanie
@danioo

Bo najwidoczniej podali dla osoby do 26 roku Zycia. Czyli mlody ma byc zespol, bo mlody to podadku nie placi. A jak sie zestarzeje powyzej 26 roku to WYLOT zamiast podwyzszenia pensji?

Paulina
Kandydat
 Pytanie
@Anrzej

Na prawdę? Zdarzało już się tak? To firma.zwalnia czy pracownicy sami odchodzą? Jaki jest oficjalny powód takiego zwolnienia?

Lexy
Pracownik
@Paulina

Osoby do 26 lat nie dostają podwyżek wynagrodzenia bo i tak za dużo zarabiają, za to dostają awans stanowiskowy i podwyżkę obowiązków ????

Hanna
Inne

Weszłam przejrzeć ich oferty i widzę, że ludzi szukają na magazyn. Tylko mam pytanie, bo tam jest napisane, że to praca z towarami gabarytowymi. Kobieta się tam odnajdzie na jakimś dziale/stanowisku jako pracownik produkcyjny czy szukać innego przemysłu lepiej?

ryszard
Były pracownik
@Hanna

zobacz jak często poszukują ludzi na magazyn - od magazyniera przez kierownika do koordynatora !! Omijać szerokim łukiem!!! nawet czasem się zdarzy że miesiąc jest super ale potem tylko nerwówka i lekarstwa 90% załogi i ponowne szukanie pracy.

Kobieta
Kandydat
@ryszard

Czemu taka nerwówka? Od czego zależy czy miesiąc jest ok czy nie? Możesz też napisać dlaczego jest tak duża rotacja? Jaki powód podają pracownicy przy wypowiedzeniu?

Pracodawca

 Aktualność
Pierwszy kwartał 2023 w Langowski Logistics był bardzo pracowity i obfitował w wyjazdy na konferencje i eventy branżowe w Polsce i za granicą.

12th Global Freight Forwarders Conference 2023
Konferencja sieci JCTrans w tym roku miała miejsce w mieście Pattaya w Tajlandii. Trwała od 27 Lutego do 1 Marca. Wspaniale było spotkać się z innymi członkami sieci i omówić plany biznesowe na spotkaniach indywidualnych.

III Forum Intermodalne 2023
2 marca Wiceprezes Zarządu Langowski Logistics Tomasz Langowski wystąpił w debacie pt.: „Geopolityczne i rynkowe uwarunkowania łańcuchów dostaw” w ramach III Forum Intermodalnego 2023. Głównymi tematami, jakie poruszono w debacie były:
– Znaczenie inicjatywy Pasa i Drogi dla transportu kolejowego i morskiego.
– Wpływ konfliktów politycznych i kryzysów na granicach na lądowe i morskie łańcuchy dostaw.
– Jak zwiększyć znaczenie polskich portów w światowych łańcuchach dostaw.
– Jak planować inwestycje w infrastrukturę liniową i punktową.

1st Global Logistics Cooperation Conference
W dniach 3-5 Marca Veronika Apretova- Specjalista ds. Sprzedaży i Rafał Michalski – Kierownik Sprzedaży ds. Rynków Zagranicznych uczestniczyli w konferencji sieci OLO (Orange Logistics Organization). Wydarzenie odbyło się w Bangkoku. Była to pierwsza konferencja tej sieci, która pozwoliła nam zdobyć nowe kontakty biznesowe oraz nowych przyszłych kontrahentów.

Global Logistics Associates Annual General Meeting
Walne zgromadzenie sieci GLA (Global Logistics Associates) odbyło się w dniach 12-14 marca w Muskacie (Oman). Podczas 2-dniowego wydarzenia Tomasz Langowski – Wiceprezes Zarządu Langowski Logistics oraz Natalia Stasiak – Overseas Business Development Manager – odbyli wiele owocnych spotkań. W ramach szczególnego wyróżnienia otrzymaliśmy nagrodę MEMBER OF THE YEAR 2022.

The Coalition for Ukraine: Building Partnerships & Relationships for a Successful Future – Rzeszów
28 marca Łukasz Langowski – Dyrektor ds. Rozwoju Langowski Logistics wziął udział w konferencji International Stability Operations Association (ISOA) mającej na celu nawiązanie kontaktów pomiędzy przemysłem, rządem i organizacjami pozarządowymi w celu wsparcia Ukrainy.
Josha
Pracownik
 Pytanie

jak na taka wielka firme zarobki mogły by być nieco wieksze (wkońcu praca tu to taki prestiż).zamiast tego można siedzieć w zimnym i ciemnym pokoju a firma woli skupiać się na gaszeniu światła. może niedługo zepsuje mi się wzrok i wcale nie będę widzieć pieniędzy??

Paulina
Inne
@Josha

To ile tak na prawdę tutaj oferują? Widziałam ogłoszenie nie tak dawno ale właśnie bez widełek finansowych. I jeśli możesz to daj znać o co chodzi z tym ciemnym pokojem, bo nie bardzo rozumiem?

Mistrz dedukcji
Kandydat
@Paulina

Skoro ogłoszenie było bez widełek to raczej można się domyśleć :) Młody i dynamiczny zespół oraz terminowe wynagrodzenie - to jest ważne!

Pracodawca

 Aktualność
Z dniem 5 stycznia 2023 r. uległ zmianie adres naszej Spółki.
Od tego dnia nasza siedziba mieści się pod adresem:
ul. Łużycka 3C, 81-537 Gdynia

Jednocześnie pragniemy poinformować, że numery NIP, Regon oraz KRS Spółki pozostają niezmienione, podobnie jak numery telefonów oraz adresy e-mail pracowników.
Ziobro spedycji
Były pracownik
 Pytanie

Zarząd wychodzi z założenia, że praca w tej firmie to prestiż i zaszczyt. „Niesamowita szansa, okazja do rozwoju” za bardzo słabe pieniądze jakie oferują, na rynku pracy. Praca tam to strata czasu, a i uważajcie z kim rozmawiacie, Ministerstwo Prawdy jak w książce Orwella działa tam. Słyszą i wiedzą wszystko, co się dzieje. Niestety w firmie ludzie maja gumowe uszy, i mimo tego że ich ambicje są deptane, to zachowują się lojalnie. Donosząc na innych. Pracując w tej firmie, zarobisz mało, w dodatku na słuchasz się przemówień jak to jest źle i nie ma pieniędzy w firmowej kasie. I najlepsze na co firma może pozwolić to picie herbaty typu Saga lub Minutka. O ekspresie do kawy to zapomnij, po co go kupować. Skoro idzie koniec świata? Więcej można zarobić na kasie w Biedronce.

Ala
Były pracownik
@Ziobro spedycji

To jest prawda

Milo
Pracownik
 Pytanie
@Ziobro spedycji

Co mają w głowie ludzie którzy nadal tutaj pracują ?

Kasshhm
Pracownik
@Milo

No napewno nie siano hahhaha bo tu o dobrym sianku zapomnij

Izabela
Inne
@Kasshhm

:( To na jakie sianko można śmiało liczyć? Będę wdzięczna za widełki płacowe !

Kros
Pracownik
@Izabela

3 tys netto to szczyt jaki możesz osiągnąć.

Mw
Kandydat
@Kros

Zalezy na jakim.stanowisku, mi proponowali 3700 n stanowisku kadrowo płacowym.

Zuzanna
Inne
@Mw

Mówili coś na tym stanowisku o jakiś premiach i dodatkach? Benefitach na przykład? Jak w ogóle rekrutacja na kadry i płace wyglądała, możesz powiedzieć? Zadania jakieś dawali?

Izabela
Inne
@Kros

A podasz stanowisko? bo tu ktoś na kadrach podobno więcej zgarniał. to może można jednak więcej? wiadomo na jakim?

Czysta prawda
Były pracownik
@Ziobro spedycji

Jeśli chcesz poznać wszelkie negatywne aspekty pracując w firmie spedycyjnej Langowska Logistics jest tego najlepszym i wybitnym przykładem. Nauczysz się dużo ale psycha po 3 miesiącach pracy musi odpocząć 3 lata. Wybór należy do Was

Zofia
Inne
@Czysta prawda

Aż tak ciężko jest? Chodzi o sama atmosfere, czy pracy też jest masa i ciężko się wyrobić ze wszystkim? Ciekawi mnie w sumie jaka rotacja jest w firmie, dużo ludzi rezygnuje po tych trzech miesiąc załóżmy?

Maja
Pracownik
@Zofia

Rotacja jak w londyńskim metrze, kasa najniższą krajowa. Wnioski wyciągnij sama.

Jakub
Inne
@Maja

najniższa krajowa? na jakim stanowisku? w wątku kilka osób pisało że jednak trochę lepiej to wygląda

Gosia
Kandydat

Brałam udział w rekrutacji do biura w Gdyni. Firma Langowski jako jedna z trzech spotkała się ze mną osobiście i była to rozmowa poprowadzona w profesjonalny sposób. Inne firmy rekrutują wyłącznie przez Teams, więc nie ma szansy na sprawdzenia miejsca pracy i klimatu firmy, a uważam to za bardzo istotne. Jeżeli chodzi o moją rekrutację, to pierwsze spotkanie odbyło się z szefową działu, z która rozmawiałam o mojej osobie, a także przedstawiono mi zarys stanowiska pracy i wyzwań jakie się pojawiają. Następnie miałam do rozwiązania case study i test osobowościowy, i to odbyło się mailowo. Drugie spotkanie odbyło się z działem HR. Spotkanie było profesjonalnie przeprowadzone i weryfikowało już moje miękkie kompetencje. Z tego ca zauważyłam w biurze panuje bardzo pozytywna atmosfera, pracownicy są dla siebie otwarci i bardzo naturalni. Kiedy akurat byłam zostało uczczone kolejne x... tysieczne zlecenie i widać, że jest to bardzo pozytywnie odbierane. Pozytywnie oceniam proces i mam nadzieję, że firma utrzyma mimo zmieniającego się świata, przynajmniej jedno spotkanie w siedzibie firmy, gdyż uważam, że poznanie firmy na żywo jest nieocenione.

Maja
Inne
@Gosia

orientujesz się może jakie znaczenie ma w rekrutacji ten test osobowościowy?

eMeM
Pracownik
@Maja

Tylko po to żeby sprawdzić czy nie masz czegoś z głową

Jaki test osobowościowy ?
Kandydat
@Maja

Co najwyżej tzw. "diament" wg numerologii.Mówię serio.

Pracodawca

 Aktualność
Z dozą ekscytacji i dumy pragniemy podzielić się informacją, że zajęliśmy 9. miejsce w województwie pomorskim w kategorii najdynamiczniej rozwijających się firm.
Przy tej okazji chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom za ich codzienny trud i zaangażowanie w pracę. Bez Was nie otrzymalibyśmy tego wyróżnienia!
Były pracownik
Były pracownik

Lipny dojazd ,lipna kasa,(usunięte przez administratora)od strony pracowników ,brygadzistów . Szukasz pracy na chwilę zobacz próbuj . Jak na dłużej to nie marnuj swojego czasu chęci i życia .

Zawiedziony
Inne

Nie polecam. Strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Langowski Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Langowski Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langowski Logistics Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii