Langowski Logistics Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Langowski Logistics Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Witaj na profilu firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.
Jeśli tu jesteś, to pewnie interesuje Cię praca w branży logistycznej... i chciałbyś poznać opinię o naszej firmie. 

Cóż... na wstępie taka główna uwaga, że nie można ślepo wierzyć we wszystko, co stworzyli anonimowi internauci.

Ale zacznijmy od początku.

Skąd biorą się negatywne opinie o pracodawcach?

Zastanów się, kiedy najczęściej wystawiasz ocenę swojemu pracodawcy, czy co częściej się zdarza, po zakupie jakiegoś produktu. Prawdopodobnie albo gdy jesteś wybitnie zadowolony/a albo po prostu niezadowolony/a. Napisanie opinii wymaga czasu, więc zazwyczaj robimy to wtedy, gdy wyjątkowo nam zależy. A według badań zależy nam bardziej, gdy jesteśmy niezadowoleni. Chętniej dzielimy się negatywną opinią ze znajomymi, z internautami niż pozytywną, niestety. 

Dokładnie tak samo jest w przypadku opinii o pracodawcy. Negatywne komentarze umieszczają najczęściej odrzuceni kandydaci (ze świeżym poczuciem krzywdy), osoby sfrustrowane (pełne emocji ) lub niezadowoleni z systemu działania firmy obecni i byli pracownicy. I nie można oczywiście mieć pretensji do kogoś, że coś się w firmie nie podoba i wyraża swoje niezadowolenie dodając tu swoją opinię. 

Nie chcemy też powiedzieć, że zamieszczone tu negatywne opinie są całkowicie nieprawdziwe. W każdej opinii jest ziarnko prawdy, ale zazwyczaj to tylko element całości. 

Firma to ludzie, a nie ma idealnych ludzi. Każdemu zdarzają się błędy, faux pas, czy inne nieodpowiednie zachowania, których później żałujemy. 

Codzienność w naszej firmie wygląda na szczęście zgoła inaczej. Pracujemy w zespołach, w których dominuje świetna atmosfera. Średnia wieku pracowników wynosi 30 lat i tą energię czuć w pokojach i na korytarzach. Firma rozwija się bardzo dynamicznie a zatrudnienie wzrasta z roku na rok. 
Zachęcamy więc, by nie polegać wyłącznie na opiniach innych, a sprawdzić ich akuratność na rozmowie rekrutacyjnej i później w naszym zespole.

 
Od 01 kwietnia wdrożyliśmy nową politykę personalną, której głównym celem jest rozwój kadr i stworzenie środowiska pracy sprzyjającego budowaniu kariery zawodowej, rozwojowi kreatywności, zdrowiu. 

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, może znajdziesz coś właśnie dla siebie :)

Najnowsze oferty pracy w Langowski Logistics znajdziesz TUTAJ
Kto ma wiedzieć ten wie :)
Były pracownik

Jeżeli chcesz pracować w tej firmie, mogę zagwarantować że możesz zarówno coś stracić jak i coś zyskać. Na plus: +woda z podajnika w kuchni, +nie trzeba już wycierać szklanek 1 ściera bo zainwestowano w podajnik do ręczników, +do pracy masz 2 monitory i wygodne duże biurko, +dobry kontakt z magazynami (z 1 nie wartym dłuższego opisu wyjątkiem) +solidna impreza firmowa raz w roku, +++fantastyczne uczucie ulgi po ostatnim dniu pracy. Na minus: -zasada najpierw wprowadzamy zmiany a potem myślimy (albo i nie), czy to ma sens - dewizą firmy jest "jedyne co jest pewne to ciągłe zmiany". Serio po kilku latach pracy każdy robi po swojemu bo nie wiadomo jak to jest robić prawidłowo, -firma zlokalizowana jest na końcu świata, słaby dojazd autem i jeszcze gorszy powrót w godzinach szczytu, -przepełnione biuro gdzie w 1 pokoju potrafi siedzieć nawet 20 osób (pozdro dla kurnika), -niesprecyzowany system premiowy (usunięte przez administratora), raz mniej raz więcej raz co miesiąc raz co trzy, nikt nie wie o co chodzi no i jak jesteś na wypowiedzeniu to zapomnij o premiach które ci przysługują -zanim się namyslisz czy popełniłeś jakiś błąd wiedz że już ktoś wyżej o nim wie. Newsy, plotki itd rozchodzą się szybciej niż myślisz :) -czasami nowe osoby w dziale zrzucają się i po 3 razy miesięcznie na pożegnanie jakiegoś innego pracownika, rotacja jak na karuzeli. Szczerze to mógłbym tak i 5 godzin pisać. Miałem dodać wpis neutralny ale jakoś mi nie wyszło. Zakończę na tym - większość osób które czytają te posty wiedzą jak jest i więcej informacji nie potrzebują - dla nowych kandydatów tylko dwa przesłania: 1. Nie dajcie sobie wmówić że awans który możecie otrzymać z nieznaczna podwyżką jest na zachętę - prawdopodobnie jest z desperacji o to że nie będzie kto miał robić twojej roboty - wcale nie jesteście aż tak wyjątkowi co firma pokaże przy odejściu :) Warto się nad tym zastanowić. 2. Nie wpadajcie w 3 miesięczny okres wypowiedzenia bo po prostu nie warto. Będziecie musieli uczyć nowa osobę od podstaw na swoje miejsce. Zapomnijcie że zrobi to za was przełożony. Nie słyszałem nigdy opinii osoby która odeszła z tej firmy, że w nowej pracy jest jej gorzej. Nie chciałem pisać tego eseja ale jednak grabież 2 miesięcznej premii to chyba nie najgorszy powód - a przecież można było się rozstać z kulturą z obu stron, a nie tylko z jednej... Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia.

Ja
Pracownik
@Kto ma wiedzieć ten wie :)

Faktycznie warto skusić się na pracę w firmie ze względu na wodę z podajnika czy biurko. Brawo To chyba normalna rzecz a nie luksus. Zgadzam się z tym że jest dobra współpraca z magazynami. Niestety impreza firmowa ta ostatnia pokazała jacy ludzie pracują w tej firmie. Pozdro dla kolegi który zostawił niespodziankę na schodach... I dla koleżanek z kurnika których nikt nie chciał zatrudnić w porządnej firmie dlatego tu są. Przychodzą do pracy na herbatkę i ploteczki. Premie skończyły tak samo jak słynne pieniądze z komunii :)

bajeczny
Były pracownik
@Kto ma wiedzieć ten wie :)

Trafione w 10! You made my day! :D

Alicja
@Kto ma wiedzieć ten wie :)

Hahaha kurnik, ręcznik papierowy i woda z podajnika, super połączenie. A mnie dokładniej ciekawi ten dojazd, czy firma może dla wygody proponuje jakąś pracę zdalną lub chociaż hybrydowy?

1
Ja
Pracownik
@Alicja

Dla wygody proponuje w ogóle nie iść do pracy i siedź w domu. Firma ma dobrą lokalizację. Można spokojnie dojechać. Chyba, że osoba która mieszkała gdzieś na końcu świata dlatego tak narzekała na niby złą lokalizacje. Odchodzi się już od pracy zdalnej. Z pewnymi wyjątkami ale ci długo już nie będą pracować...

Geograf
Pracownik
@Ja

Jeżeli koniec Chylonii na granicy z Meksykiem i ponad 20 minut od SKM można nazwać dobra lokalizacja to chyba mieszkasz gdzieś za Wejherowem :) Wtedy to serio nie daleko. Jeżeli mieszkacie w Trójmieście - w bardziej centralnej części to dojazd zajmie wam około godzinę. Autem odpada - powrót w godzinach szczytu to lekko półtorej h.

Mn
Były pracownik
@Ja

Dojazd autem tragiczny. 6 km rano jedziesz 40 min, wracasz nawet dłużej. Jesuuu jeszcze te tory - masakra. Teraz mam 11 km i jadę krócej do centrum Gdyni niż na Hutnicza.

Ojoj
Pracownik
@Mn

Jesuuuu tragedia. Trzeba zmienić pracę gdzieś w centrum

Mn
Były pracownik
@Ojoj

Ja już jestem szczęśliwym pracownikiem w centrum Gdyni z darmowym parkingiem , bo jeśli chcesz parkować pod tą firmą to musisz zapłacić za miejsce postojowe albo codziennie szukasz miejsca przy samej Hutniczej.

Maja
@Ja

a co to za wyjątki, odnośnie tej pracy zdalnej?

Nie ma
Pracownik
@Maja

Nie ma wyjątków. Jak chcesz zostać w domu to bierzesz lewe zwolnienie lekarskie o tyle na ten temat :P

Joanna
@Nie ma

Lewe zwolnienie? Ty wiesz, że to nielegalne?

Micha
Kandydat
 Pytanie
@Kto ma wiedzieć ten wie :)

Chodzi o kontenerowa 27 Gdynia magazyn? Opłaca się tam iść na magazynie co tam się robi bo słyszałem że trzeba rozładowywać ręcznie tiry paczki?

Anrzej Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Ja

Woda z podajnika w kuchni, Kurnik, oraz gumowe Uszy -Najlepsze. Czyli firma ma racje pisząc, że ktoś może zamieścić opinię, komu nie podoba się system pracy w firmie. A jednak firma chce utrzymać tego typu system :) Bo jak sami piszą, to nic zmieniać nie chcą?

danioo
Kandydat

Podają w ogłoszeniu stawkę netto która okazuję się stawką brutto. Czyli zawyżają kwote o jakieś 1500 PLN. Nie polecam, szkoda czasu.

Jan
@danioo

W ogłoszeniu miałeś zaznaczone czy to brutto czy netto, czy po prostu padła kwota? Bo jak tak to zawsze trzeba brać poprawkę że to brutto. Na rozmowie chyba ci to wyjaśnili? W końcu nie zdecydowałeś się na robotę?

senior
Pracownik
@Jan

Wiadomo ze jak mówią kasę to od tego trzeba odjąć podatek.

Jan
@danioo

A skąd wiesz? Byłeś może na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakiego stanowiska dotyczyła? To skoro o 1500 mniej, to ciekawa jaka kwota wychodzi na czysto.

Anrzej Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@danioo

Bo najwidoczniej podali dla osoby do 26 roku Zycia. Czyli mlody ma byc zespol, bo mlody to podadku nie placi. A jak sie zestarzeje powyzej 26 roku to WYLOT zamiast podwyzszenia pensji?

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Pierwszy kwartał 2023 w Langowski Logistics był bardzo pracowity i obfitował w wyjazdy na konferencje i eventy branżowe w Polsce i za granicą.

12th Global Freight Forwarders Conference 2023
Konferencja sieci JCTrans w tym roku miała miejsce w mieście Pattaya w Tajlandii. Trwała od 27 Lutego do 1 Marca. Wspaniale było spotkać się z innymi członkami sieci i omówić plany biznesowe na spotkaniach indywidualnych.

III Forum Intermodalne 2023
2 marca Wiceprezes Zarządu Langowski Logistics Tomasz Langowski wystąpił w debacie pt.: „Geopolityczne i rynkowe uwarunkowania łańcuchów dostaw” w ramach III Forum Intermodalnego 2023. Głównymi tematami, jakie poruszono w debacie były:
– Znaczenie inicjatywy Pasa i Drogi dla transportu kolejowego i morskiego.
– Wpływ konfliktów politycznych i kryzysów na granicach na lądowe i morskie łańcuchy dostaw.
– Jak zwiększyć znaczenie polskich portów w światowych łańcuchach dostaw.
– Jak planować inwestycje w infrastrukturę liniową i punktową.

1st Global Logistics Cooperation Conference
W dniach 3-5 Marca Veronika Apretova- Specjalista ds. Sprzedaży i Rafał Michalski – Kierownik Sprzedaży ds. Rynków Zagranicznych uczestniczyli w konferencji sieci OLO (Orange Logistics Organization). Wydarzenie odbyło się w Bangkoku. Była to pierwsza konferencja tej sieci, która pozwoliła nam zdobyć nowe kontakty biznesowe oraz nowych przyszłych kontrahentów.

Global Logistics Associates Annual General Meeting
Walne zgromadzenie sieci GLA (Global Logistics Associates) odbyło się w dniach 12-14 marca w Muskacie (Oman). Podczas 2-dniowego wydarzenia Tomasz Langowski – Wiceprezes Zarządu Langowski Logistics oraz Natalia Stasiak – Overseas Business Development Manager – odbyli wiele owocnych spotkań. W ramach szczególnego wyróżnienia otrzymaliśmy nagrodę MEMBER OF THE YEAR 2022.

The Coalition for Ukraine: Building Partnerships & Relationships for a Successful Future – Rzeszów
28 marca Łukasz Langowski – Dyrektor ds. Rozwoju Langowski Logistics wziął udział w konferencji International Stability Operations Association (ISOA) mającej na celu nawiązanie kontaktów pomiędzy przemysłem, rządem i organizacjami pozarządowymi w celu wsparcia Ukrainy.
Hanna Nowy wpis

Weszłam przejrzeć ich oferty i widzę, że ludzi szukają na magazyn. Tylko mam pytanie, bo tam jest napisane, że to praca z towarami gabarytowymi. Kobieta się tam odnajdzie na jakimś dziale/stanowisku jako pracownik produkcyjny czy szukać innego przemysłu lepiej?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekruter w miarę spoko, dobrze przygotowany na wszystkie moje pytania odpowiadał sprawie więc wie o co chodzi, ale słowności trochę brak. Na koniec rozmowy wyrażona chęć zatrudnienia rozmowa o przekazaniu decyzji wyżej mija tydzień, dwa i więcej, odzewu i jakiego kolwiek kontaktu brak, szkoda gadać człowiek jakby miał czekać to by się nie doczekał wypadałoby chociaż poinformować żeby nie robic nadzieji.

Pytania

O doświadczenie zawodowe, umiejętności operowania wózkiem.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Langowski Logistics Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Josha
Pracownik
 Pytanie

jak na taka wielka firme zarobki mogły by być nieco wieksze (wkońcu praca tu to taki prestiż).zamiast tego można siedzieć w zimnym i ciemnym pokoju a firma woli skupiać się na gaszeniu światła. może niedługo zepsuje mi się wzrok i wcale nie będę widzieć pieniędzy??

Paulina
@Josha

To ile tak na prawdę tutaj oferują? Widziałam ogłoszenie nie tak dawno ale właśnie bez widełek finansowych. I jeśli możesz to daj znać o co chodzi z tym ciemnym pokojem, bo nie bardzo rozumiem?

Mistrz dedukcji
Kandydat
@Paulina

Skoro ogłoszenie było bez widełek to raczej można się domyśleć :) Młody i dynamiczny zespół oraz terminowe wynagrodzenie - to jest ważne!

Pracodawca

 Aktualność
Z dniem 5 stycznia 2023 r. uległ zmianie adres naszej Spółki.
Od tego dnia nasza siedziba mieści się pod adresem:
ul. Łużycka 3C, 81-537 Gdynia

Jednocześnie pragniemy poinformować, że numery NIP, Regon oraz KRS Spółki pozostają niezmienione, podobnie jak numery telefonów oraz adresy e-mail pracowników.
Ziobro spedycji
Były pracownik
 Pytanie

Zarząd wychodzi z założenia, że praca w tej firmie to prestiż i zaszczyt. „Niesamowita szansa, okazja do rozwoju” za bardzo słabe pieniądze jakie oferują, na rynku pracy. Praca tam to strata czasu, a i uważajcie z kim rozmawiacie, Ministerstwo Prawdy jak w książce Orwella działa tam. Słyszą i wiedzą wszystko, co się dzieje. Niestety w firmie ludzie maja gumowe uszy, i mimo tego że ich ambicje są deptane, to zachowują się lojalnie. Donosząc na innych. Pracując w tej firmie, zarobisz mało, w dodatku na słuchasz się przemówień jak to jest źle i nie ma pieniędzy w firmowej kasie. I najlepsze na co firma może pozwolić to picie herbaty typu Saga lub Minutka. O ekspresie do kawy to zapomnij, po co go kupować. Skoro idzie koniec świata? Więcej można zarobić na kasie w Biedronce.

Ala
Były pracownik
@Ziobro spedycji

To jest prawda

Milo
Pracownik
 Pytanie
@Ziobro spedycji

Co mają w głowie ludzie którzy nadal tutaj pracują ?

Kasshhm
Pracownik
@Milo

No napewno nie siano hahhaha bo tu o dobrym sianku zapomnij

Izabela
@Kasshhm

:( To na jakie sianko można śmiało liczyć? Będę wdzięczna za widełki płacowe !

Kros
Pracownik
@Izabela

3 tys netto to szczyt jaki możesz osiągnąć.

Mw
Kandydat
@Kros

Zalezy na jakim.stanowisku, mi proponowali 3700 n stanowisku kadrowo płacowym.

Zuzanna
@Mw

Mówili coś na tym stanowisku o jakiś premiach i dodatkach? Benefitach na przykład? Jak w ogóle rekrutacja na kadry i płace wyglądała, możesz powiedzieć? Zadania jakieś dawali?

Izabela
@Kros

A podasz stanowisko? bo tu ktoś na kadrach podobno więcej zgarniał. to może można jednak więcej? wiadomo na jakim?

Czysta prawda
Były pracownik
@Ziobro spedycji

Jeśli chcesz poznać wszelkie negatywne aspekty pracując w firmie spedycyjnej Langowska Logistics jest tego najlepszym i wybitnym przykładem. Nauczysz się dużo ale psycha po 3 miesiącach pracy musi odpocząć 3 lata. Wybór należy do Was

Zofia
@Czysta prawda

Aż tak ciężko jest? Chodzi o sama atmosfere, czy pracy też jest masa i ciężko się wyrobić ze wszystkim? Ciekawi mnie w sumie jaka rotacja jest w firmie, dużo ludzi rezygnuje po tych trzech miesiąc załóżmy?

Maja
Pracownik
@Zofia

Rotacja jak w londyńskim metrze, kasa najniższą krajowa. Wnioski wyciągnij sama.

Jakub
@Maja

najniższa krajowa? na jakim stanowisku? w wątku kilka osób pisało że jednak trochę lepiej to wygląda

Gosia
Kandydat

Brałam udział w rekrutacji do biura w Gdyni. Firma Langowski jako jedna z trzech spotkała się ze mną osobiście i była to rozmowa poprowadzona w profesjonalny sposób. Inne firmy rekrutują wyłącznie przez Teams, więc nie ma szansy na sprawdzenia miejsca pracy i klimatu firmy, a uważam to za bardzo istotne. Jeżeli chodzi o moją rekrutację, to pierwsze spotkanie odbyło się z szefową działu, z która rozmawiałam o mojej osobie, a także przedstawiono mi zarys stanowiska pracy i wyzwań jakie się pojawiają. Następnie miałam do rozwiązania case study i test osobowościowy, i to odbyło się mailowo. Drugie spotkanie odbyło się z działem HR. Spotkanie było profesjonalnie przeprowadzone i weryfikowało już moje miękkie kompetencje. Z tego ca zauważyłam w biurze panuje bardzo pozytywna atmosfera, pracownicy są dla siebie otwarci i bardzo naturalni. Kiedy akurat byłam zostało uczczone kolejne x... tysieczne zlecenie i widać, że jest to bardzo pozytywnie odbierane. Pozytywnie oceniam proces i mam nadzieję, że firma utrzyma mimo zmieniającego się świata, przynajmniej jedno spotkanie w siedzibie firmy, gdyż uważam, że poznanie firmy na żywo jest nieocenione.

Maja
@Gosia

orientujesz się może jakie znaczenie ma w rekrutacji ten test osobowościowy?

eMeM
Pracownik
@Maja

Tylko po to żeby sprawdzić czy nie masz czegoś z głową

Jaki test osobowościowy ?
Kandydat
@Maja

Co najwyżej tzw. "diament" wg numerologii.Mówię serio.

Pracodawca

 Aktualność
Z dozą ekscytacji i dumy pragniemy podzielić się informacją, że zajęliśmy 9. miejsce w województwie pomorskim w kategorii najdynamiczniej rozwijających się firm.
Przy tej okazji chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom za ich codzienny trud i zaangażowanie w pracę. Bez Was nie otrzymalibyśmy tego wyróżnienia!
Były pracownik
Były pracownik

Lipny dojazd ,lipna kasa,(usunięte przez administratora)od strony pracowników ,brygadzistów . Szukasz pracy na chwilę zobacz próbuj . Jak na dłużej to nie marnuj swojego czasu chęci i życia .

Zawiedziony
Inne

Nie polecam. Strata czasu.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Gość
Były pracownik

Mnie osobiście się nie podobało, zdecydowanie odradzam. Jest to firma odpowiednia dla osób które cenią sobie system autorytarny oraz ciągły, niezdrowy pośpiech. Pozdrawiam Agencję Celną i resztę szajbusów.

Micha
Kandydat
 Pytanie
@Gość

Chodzi o kontenerowa 27 Gdynia magazyn?

Michał
Kandydat
 Pytanie
@Gość

Mówisz o kontenerowa 27 Gdynia magazyn? A to prawda że trzeba tiry rozładowywać ręcznie taśmy czy paleciakiem ręcznie jak to wygląda?

Magazynier
Kandydat

Nie polecam byłem na rozmowie oferują 3100 na rękę praca polega na rozładunku tira ręcznie trzeba rozładować tira ręcznie na czas paczki około 20 kg (usunięte przez administratora)Za takie pieniądze niech szukają dalej nie polecam pracą miała być na kontenerowj 21 co innego w ogłoszeniu proponują (usunięte przez administratora)

Micha
 Pytanie
@Magazynier

A czy na kontenerowa 27 Gdynia też jest to samo co kolega pisze? Ktoś coś pracował

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Żyrafka
Pracownik

Anyway ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Biorę home office kiedy tylko mam ochotę i nikt mi nic nie zrobi. Dobra opcja nikt nie kontroluje.

Fox221
Były pracownik
@Żyrafka

Chyba pomyliłaś pracę. Home office nie funkcjonuje w tej firmie. Tu się (usunięte przez administratora) fizycznie ciężkie towary. I nie okłamuj społeczeństwa.

Natalia
@Fox221

no ale chyba nie wszystkie stanowiska sa fizyczne wiec moze ta wyzej ma racje, st biurowe moga byc zdalnie wykonywane?

Boo
Pracownik
@Natalia

Masz rację nie wszystkie stanowiska są fizyczne. Fox221 chyba pracuje na magazynie i pewnie nie widzi nic poza nim. Oczywiście że mogą być wykonywane zdalnie. Chociaż nie polecam bo od tego siedzenia w domu to tylko (usunięte przez administratora) rośnie :p

Nick333
Były pracownik

Nikomu nie polecam pracy w firmie langowski w Łodzi na Jędrzejowskiej. Marne pieniądze za ciężką pracę rozładunków ciężkich rolek materiału i 50kg worków ryżu. Kierownik nie potrafi prawidłowo zarządzać firmą, został nim prawdopodobnie przypadkowo. W magazynie Panuje chaos i nerwowa atmosfera. Pseudo zastępca kierownika powinien udać się do psychiatryka na leczenie. Nie mają żadnego szacunku do pracowników. Umowy rozwiązują z dnia na dzień. Radzę omijać tą firmę z daleka. To typowa" firma krzak, wczoraj był dziś jej brak" NIKOMU NIE POLECAM.!!!!

Hanna
@Nick333

Denerwuje mnie jak ludzie piszą np. że są słabe zarobki ale już nie łaska podać konkretną kwotę.. czemu nie napiszesz?

Ja
@Hanna

To chyba logiczne że wszystko zależy od stanowiska i stażu pracy. Idź na rozmowę to się dowiesz. Stawka też może się różnić od tego co sama jestes w stanie zaproponować (wiedza, doświadczenie). Najlepiej jak przychodzą ludzie z zerowym doświadczeniem i wiedzą a chcą zarabiać dużo.

3
Nick333
Pracownik
@Hanna

@Hanna idź to się dowiesz. Jak dostaniesz 19zl na godzinę to będzie wszystko

Aaa
Kandydat

Proces rekrutacyjny (na stanowisko finansowe) miejscami skomplikowany jak do wielkiego międzynarodowego korpo, a pieniądze wybitnie żenujące. Dodatkowo podczas jednej z rozmów nie spotkałam się z bardziej protekcjonalnym i nieprofesjonalnym podejściem. Wyjątkowo nie polecam.

Nick
Były pracownik
@Aaa

Chyba coś Ci się pomyliło :/ akurat w dziale finansowym sami profesjonaliści. Jak masz problem porozmawiaj na forum

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Żyrafka
Pracownik
@Pytanie

Bardzo dobre warunki. Regularne chodzenie do szefowej i donoszenie na innych gwarantuje mi to. Polecam firmę

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Langowski Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Langowski Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langowski Logistics Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii