counter
Kasia Nowy wpis

@milena ale co sie dzieje ? Opowiadaj!

Wiktor Nowy wpis

Widzę negatywne komentarze, nie ma żadnych pozytywów ? Może jednak ktoś to widzi z innej strony ?

Milena Nowy wpis
@Wiktor

Masakra ci tu się dziej!!!!!!!

Czy firma Best Money Sp. z o.o. w miejscowości Gdynia to dobre miejsce dla osób chcących zacząć karierę w branży? Napisz szczerze jaki jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

Były pracownik Nowy wpis
@Administrator

Wiele mogę powiedzieć na temat sposobu pozyskiwania pracowników jak i metod funkcjonowania firmy Best Money. Nigdy w życiu, wyzysk, brak szacunku, jednym słowem traktują ludzi jak roboli do zarabiania pieniędzy. Jedynie co potrafią to pięknie mówić.... Reszta jest daleka do życzenia. Nie polecam.

Ktos

Ledwo powstała a już wymiana pracowników. Żałuję podjętej decyzji.

Best Money
@Ktos

Firma Best Money jest firmą usługową, utrzymującą się z wypracowanych wyników. Brak oczekiwanej sprzedaży spowalnia rozwój Spółki. Umowa na okres próbny pozwala obu stronom, zarówno Pracodawcy jak i Pracownikowi, zweryfikować wzajemne oczekiwania względem siebie. Zamiast żałować podjętej decyzji, warto poszukać zatrudnienia, które spełni Pani oczekiwania i będzie odpowiadać Pani kompetencjom. Życzymy powodzenia!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Money Sp. z o.o. - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad