Langowski Logistics Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Langowski Logistics Sp. z o.o.

KANDYDAT Nr...

Z ciekawości zajrzałem tu żeby zerknąć na opinie o firmie LANGOWSKI przed rozmową o pracę... Chyba po to jest ten portal. Poszedłem na rozmowę lekko sceptyczny, bo mieszają się tutaj opinie dobre i nieciekawe ... i tych drugich jest chyba więcej. No ale tak ponoć jest, że Ci niezadowoleni chętniej się dzielą i znajdują czas na pisanie niż ci zadowoleni. Ja znalazłem, bo zdziwiła mnie ostatnia opinia o rekrutacji... Byłem na rozmowie u Pani Prezes i jak dla mnie przebiegała ona bardzo profesjonalnie. Panie Prezes wie czego chce, wie o co zapytać. Nie wiem jak wypadłem, ale liczę że zostanę zaproszony na kolejną rozmowę :) Może ten wpis pomoże, ha ha

@ Kubuś

Firma nieporozumienie. Miałem ta nieprzyjemnosc rozmawiac z p.prezes. Na kazdym kroku probowała mi pokazac ze jestem zerem i praca w jej firmie to zaszczyt. Wszystkie opinie tu zamieszczone sie potwierdzaja. Druga sprawa - proponowanie spedytorowi z wieloletnim doswiadczeniem 3 tys netto to jakis zart. Pani prezes niestety smród na rynku juz poszedl.Proponuje nauczyc sie szanowac ludzi inaczej nikt kompetenty do Pani pracowac juz nie przyjdzie..... ale wie Pani o tym, prawda ?

Do Admina
 Pytanie

Czemu są usuwane regularnie tylko te złe opinie ?

Kordian
@Do Admina

Faktycznie, obserwuję profil firmy od dłuższego czasu i jakakolwiek negatywna opinia jest usuwana.

Pracodawca

@Kordian

Usuwane są tylko opinie niezgodne z regulaminem. Konstruktywna krytyka, lub rzeczowa opinia nie może być usunięta i możemy tutaj sporo takich znaleźć.

Do Admina
@Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

Ostatnio był bardzo ciekawy post o rekinie i kinie, nie widzę go ?

Kordian
@Do Admina

Dokładnie, nie był to negatywny komentarz tylko był o segregacji ludzi na rozmowach kwalifikacyjnych na konulisy/tchórzofretki lub rekiny/lwy/inne dzikie bestie.

Nictakiego
@Do Admina

Przecież jest ta opinia w zakładce "Rekrutacje".

Rekrutacja

Dostałem zaproszenie na rozmowę, lecz niestety nie było mnie w Trójmieście w tym momencie, a zdalna rozmowa nie wchodziła w grę (taką dostałem odpowiedź przez telefon). Więc przyjechałem 250 km na rozmowę, oczywiście rozmową opóźniona trzeba było czekać pół godziny. Więc gdy wszedłem do pokoju pani nawet się nie przedstawiła, wzięła moje CV do rąk i mówi ze mieszkam w Gdańsku i pewnie długo zajmuje droga do nas do pracy i nie będzie chciała inwestować we mnie i podziękowała za rozmowę. Zostałem zaproszony na 3 minuty na które specjalnie musiałem przyjechać aby dowiedzieć się że mieszkam w Gdańsku i pani mnie nie zatrudni. Co nie odpowiedziałem pani to usłyszałem słowo dziękuję. Nieprzyjemna, niemiła kobieta rekrutująca, nie polecam firmy.

Anda
@Rekrutacja

Miałeś dużo szczęścia, że nie zostałeś przyjęty. Pracowałam tam jakiś czas i to najgorsza firma, w jakiej przyszło mi pracować (przez panią prezes, bo pracownicy fajni). Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, które o tym pracodawcy są tu zamieszczone. Jak ubiegałam się później o pracę w innej firmie, to na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam od dyrektora: "Mam u siebie 2 dobrych pracowników po złych doświadczeniach w Langowskim".

....
@Rekrutacja

a Incoterms-y znałeś ?

Rekrutacja
@....

Nawet nie zostałem o to zapytany

.....
@Rekrutacja

To ponoć standardowe pytanie

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekruter w miarę spoko, dobrze przygotowany na wszystkie moje pytania odpowiadał sprawie więc wie o co chodzi, ale słowności trochę brak. Na koniec rozmowy wyrażona chęć zatrudnienia rozmowa o przekazaniu decyzji wyżej mija tydzień, dwa i więcej, odzewu i jakiego kolwiek kontaktu brak, szkoda gadać człowiek jakby miał czekać to by się nie doczekał wypadałoby chociaż poinformować żeby nie robic nadzieji.

Pytania

O doświadczenie zawodowe, umiejętności operowania wózkiem.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

HR
@Pytanie

Pracujemy w trybie jednozmianowym od 8:00 do 16:00

Pracownik

To czy firma jest fajna, czy nie... zależy przede wszystkim od ludzi... i to tych co siedzą z tobą w pokoju. Same benefity są standardowe, multisport, luxmed, ubezpiecze nie grupowe. U mnie jest fajna, zgrana ekipa więc nie mogę narzekać.

Kobi

Witam pracowałem tam dwa miesiące na umowę zlecenie obiecywano mi w 100% umowę o prace lecz gdy skończyła się umowa zostałem automatycznie zwolniony z takiego powodu ze byłem zbyt drogi dla firmy( 1700 zł ). Na magazynie -4 stopnie nie dostaliśmy ciepłych ubrań ani posiłków regeneracyjnych. Ubrania i buty dostaje się po długim czasie i wielokrotnych prośbach dlatego że kierownictwo twierdzi ze najpierw trzeba na to zapracować. Wszystko jest lekceważone przez kierownictwo. Gdy rękawice się zniszczyły dostałem nowe po dwóch dniach z wielką łaska . Woda na magazynie zamarza w zimę nie można nawet szklanki umyć. Firma zwalnia z dnia nadzień . Nie polecam nikomu tej firmy straszny koszmar wykorzystywanie ludzie nic więcej.

Slaw
 Rekomendacja
@Kobi

„@Kobi - Wszyscy pracownicy na magazynach zatrudnieni są na umowę o pracę. Każdy pracownik od razu po zatrudnieniu otrzymuje odzież ochronną renomowanych firm. Magazyn wydaje posiłki regeneracyjne w okresie zimowym. Zespół pracowników jest niezmienny od lat tworzą fajną, zgraną ekipę – atmosfera jest bardzo OK. Firma zapewnia szkolenia - dba o pracowników i podnosi ich kwalifikacje.”

2
Nick
@Slaw

Ale ściema

Krzysztof
@Slaw

Czemu ściema?

Jan
@Kobi

Dwa miesiące to niezbyt długi czas, żeby dobrze poznać firmę i warunki zatrudnienia. Czy przed końcem terminu umowy rozmawiałeś z pracodawcą o możliwości jej przedłużenia? Może spokojna rozmowa mogłaby potwierdzić Twoje zaangażowanie w pracę i chęć przedłużenia zatrudnienia. Co tym myślisz?

1
Iza
 Pytanie

Czytam posty odnośnie pracodawcy i mam mieszane uczucia. Nie wiem czy dobrze robię składając CV do tego pracodawcy. Z jednej strony uśmiechnięci ludzie, prestiżowe nagrody. Z drugiej wiele opinii negatywnych. Prawda leży gdzieś po środku, ale chciała bym sama jakoś to sprawdzić przy uniknięciu niemiłych sytuacji po czasie. 1.Ciekawa jestem ile osób z 160 to doświadczeni pracownicy ? Skonkretyzuje moje pytanie. Ile osób z 160 to: a) stażyści ( studenci/ludzie zatrudnieni przez UP/ Umowa zleceni) b) juniorzy ( osoba do 3 lat doświadczenia) c) doświadczeni pracownicy (od 3 do 10 lat) d) seniorzy ( osoby z 10 latami doświadczenia, ludzie którzy budują tą firmę od praktycznie początku) 2. Jak wygląda ścieżka kariery, rozwój ? 3. Czy są nadgodzinny ?

Risky Joe
@Iza

Twoje pytanie jest trochę bez sensu... nie sugeruj się opiniami. Jest mnóstwo firm, firemek i korporacji o których naczystasz się zarówno pozytywów i negatywów. Większość uwag piszą frustraci albo tacy którym nie wyszło. Ale spoko opowiem ci jak jest w Langowskim: 80% doświadczeni, 10% stażyści i reszta to bez doświadczenia. Emerytów nie kojarze. Firma jak firma ma swoje jasne i ciemne strony. Do atmosfery nie możesz się doczepić bo to ludzie ją tworzą. Napewno nie licz na początku na super zarobki. Musisz tu zabłysnąć, napracować się, zrobić co należy no i pani prezes musi cię polubić albo wyczuć że masz w sobie to coś - FLOW (?) czy jakoś tak. Jednym słowem aplikuj. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)

Risky Joe
@Iza

Nadgodziny robisz jeśli musisz bo widocznie nie ogarniesz tego w czasie ale nikt tego nie narzuca. To tyle.

1
Iza
@Risky Joe

Zrobiłam wywiad wśród znajomych którzy pracowali w LANGOWSKI LOGISTICS. Niestety wiele negatywnych komentarzy zostało potwierdzonych przez nich. Nie zaryzykowałam i wybrałam inną firmę spedycyjną.

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

Batyskaf
@Pytanie

Socjal ? Tutaj masz tylko kartè Multisportu i ewentualnie klepnięcie w plecy. Resztę bierze góra.

Ana Maria
 Rekomendacja

Rozmowa przeprowadzona przez p. rekruter profesjonalna. Następnie z p. Langowską bardzo wyczerpująca ale rzeczowa. Pierwsze wrażenie po wejściu do firmy niezmiernie pozytywne, panie przywitały mnie z uśmiechem i uprzejmie. Pytania zadawane na rozmowie powiązane z aplikowanym stanowiskiem. Wszystko bez zastrzeżeń.

Damczevski
 Rekomendacja

Foto nie pokrywa się z opiniami. Może prześlę cv :)

Cherry
@Damczevski

Pozory... wiele rzeczy w tej firmie robi się na pokaz, nawet pod własną publiczkę ;) A ubieracze choineczki, wpisali ten zacny czyn do raportu? ;)

Damczevski
@Cherry

Ubieranie choinki jest na pokaz ? Nie sądzę.

Cherry
@Damczevski

Choinkę ubiera się w większości firm w okresie świątecznym, co oczywiście nie zmienia faktu, że jest to sposób na polepszenie wizerunku. Niektóre firmy muszą to robić w każdy możliwy sposób, ponieważ nie potrafią zmienić opinii, którą same sobie wyrobiły, takim a nie innym zachowaniem wobec pracowników. Zauważ jakie posty są przypięte u góry strony... Nie chodzi o to, że się ubiera choinkę, tylko o zamieszczanie takowego zdjęcia na goworku, gdzie pracownicy wprost opowiadają o zaistniałych sytuacjach. Prawdziwych sytuacjach. Sytuacjach, które nie sprzyjają pozytywnemu wizerunkowi...

Pracownik
@Cherry

Każda firma ma swoje blaski i cienie... Niestety ludzie chętniej wyrażają negatywne opinie niż pozytywne co potwierdzają badania psychologiczne. Na tym portalu wiele osób wylewa swoje żale, skarży się na różne sytuacje. Mało kto jednak stara się dostrzec pozytywy. Firma ta istnieje od ponad 15 lat i kształci już kolejne pokolenie spedytorów. Daje zatrudnienie ponad 160 osobom. Daje szansę na rozwój kariery co potwierdzą niektórzy kierownicy działów, którzy zaczynali w firmie Langowski od stażu. Niestety hejt jest dzisiaj tak popularny, że anonimowo chętnie korzystają z niego rzesze sfrustrowanych... Nawet tak fajna inicjatywa jak ubieranie choinki przez pracowników i ich zgoda na publikację zdjęć została oceniona negatywnie i zhejtowana... szok.

Cherry
@Pracownik

Hejt- mocne słowo :) Skoro jednak go używasz, to zwróć uwagę na znaczenie, ze jest to obraźliwy, pełen agresji komentarz. Nikogo nie obraziłam i daleko mi do agresji. Moje pierwotne stwierdzenie nie było skierowane przeciwko ubieraniu choinki a tym bardziej przeciwko pracownikom; była to drobna uszczypliwość odnosząca się do sprawozdań z całodziennego, każdego dnia pracy w postaci raporcików- świadczy o tym emotka na końcu wypowiedzi :P Inicjatywa ubierania choinki- fajna; wrzucanie na goworka zdjęć- zabieg marketingowy. Nie wszystko jednak da się naprawić kilkoma postami pracodawcy. Używając słowa pozory, ograniczyłam się do minimum, bo mogłabym powiedzieć wiele więcej. Jednak myślę, ze skuteczność rozmów kwalifikacyjnych jest na tyle zniechęcająca, ze nie muszę nic dodawać. Bynajmniej nie mam na myśli Pani rekruter, która rozmowy przeprowadza profesjonalnie. I na koniec... Nasuwa się powiedzenie: uderz w stół a nożyce się odezwą ;) Wesołych Świąt!!! :D

Pracodawca

@Cherry

Dziękujemy za komentarz, życzymy Wesołych Świąt i powodzenia w karierze zawodowej, jeśli nie u nas ... to gdzie indziej... pracy nie brakuje ;)

Katarzynka
@Pracownik

Langowski ma na głowie trolla wystawiającego negatywy w postaci byłego i sfrustrowanego pracownika. To widać po tych wpisach :)

1
Człowiek konefka
@Katarzynka

@pracownik proszę nie zapomnij wpisać do raportu o dyskusji na go worku. ;) P.S. A tak serio to życzę dużo sukcesów i zleceń dla firmy, niech się wam wiedzie.

Bez żartów...

Tytułem wstępu - NIE POLECAM! W pracy kierownicy, jak i Pani Prezes, nie trzymają się ustaleń. Prędzej ktoś na ciebie doniesie, niż zostaniesz doceniony. Praca za gorsze.Oceniany jesteś na każdym kroku, a na koniec dnia wysyłasz raport o postępach pracy (każdy pracownik). Opcja zatrudnienia - najchętniej staż, w dodatku z urzędu pracy - i masz być za to wdzięczny, bo na twoje miejsce czekają dziesiątki innych osób, przynajmniej według zapewnień Pani Prezes. Pomyłka w CV.

2
Jan

Odbywałeś bezpłatny staż w Langowski Logistics? Wiedziałeś wcześniej, że będzie on nieodpłatny? Powiedz proszę, firma zatrudnia jedynie przez urząd pracy czy można np. liczyć na bezpośrednie zatrudnienie przez pracodawcę na umowę o pracę?

monika
@Bez żartów...

Miałam raz do czynienia z panią prezes i powiem jedno dziekuję. Cenią tam młodych i spoconych .

jedna wielka manipulacja

Do rozmowy kwalifikacyjnej z panią rekruter z firmy Langowski nie mam się co przyczepić — miła, profesjonalna. Lecz tak naprawdę przykre, że nie ma nic do powiedzenia w kwestii przyjmowania pracowników, bo i tak o wszystkim decyduje pani prezes. W moim przypadku aplikacja na konkretną ofertę pracy skończyła się przedstawieniem przez panią prezes oferty stażu za (usunięte przez administratora) zł miesięcznie, bo wg niej ja nie mam doświadczenia i nic nie potrafię. (oczywiście praca 8-16 czyli pełen etat) po zarejestrowaniu się jako osoba bezrobotna w urzędzie. Okazało się, że nie ma już dofinansowań i pani prezes zaproponowała, że sama sfinansuje taki staż za bagatela (usunięte przez administratora)zł. Podczas godzinnej rozmowy, która była praktycznie monologiem pani prezes, dowiedziałam się między innymi, jak wiele mogę się u nich w firmie nauczyć, jaka to jest dla mnie wielka szansa(usunięte przez administratora) Stanowisko pracy nie wymagało w swoim opisie Bóg wie jakiego doświadczenia i stażu pracy, a pracodawca wcześniej powinien zapoznać się z cv osoby, którą zamierza zaprosić na rozmowę. Na zakończenie dodam, że firma była zdecydowana jednak mnie zatrudnić, lecz tyranie za (usunięte przez administratora)zł przez 3 miesiące uważam za uwłaczające i bez szacunku.(usunięte przez administratora) Oczywiście jeżeli ktoś chce sobie dorobić, bo jest studentem, uważam ofertę stażu za jak najbardziej trafną, ale chyba na więcej nie ma co liczyć. Podchodziłam sceptycznie do opinii napisanych w internecie. Ale okazały się prawdą.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

Pracownik
@Pytanie

W dniu 3 października b.r. firma Langowski Logistics otrzymała certyfikat ISO 9001:2015. Potwierdza to, że System Zarządzania firmą Langowski Logistics został oceniony za bardzo profesjonalny i uznany za zgodny z wymaganiami norm i zakresem oferowanych usług. ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie, wydawany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną. Wśród głównych wymogów normy ISO 9001 wyróżnić można m.in.: ➡ wprowadzanie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, ➡ angażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością, ➡ usystematyzowanie zarządzania zasobami, ➡ ustanowienie procesów realizacji, ➡ systematyczne badania (np. zadowolenia klienta).

Repatriantka

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z branżą TSL to ta firma jest idealna na początek twojej kariery zawodowej, mam na myśli staż a potem normalna umowa. Bo dają szansę ludziom od razu po studiach. W tej branży musisz się wykazać a w tej firmie to musisz być jeszcze twardy psychicznie. Nauczysz się tutaj wiele ważnych i przydatnych informacji oraz nauczysz się pracować. Serio, tego im nie można odmówić. Duża dawka wiedzy, gwarantowana. Poznasz od środka jak to jest pracować w firmie która jest firma rodzinną a zarazem korporacja. Najgorszy mix jaki może być. Od okazji wysluchasz okazjonalnych, o wszystkim i niczym, za pierwszym razem się dobrze slucha. Dowiesz się że raport z tego co zrobiłeś, musi być napisany na koniec dnia i wysłany tam gdzie trzeba. A spróbuj o tym zapomnieć, to Ciebie nie ominie. Kontrola najwyższą forma zaufania. Pamiętaj też że obojętnie ile będziesz zarabiać w tej firmie mało czy dużo, dużo to wg nich zawsze zarabiasz bardzo dużo (tak myśla pewni ludzie) i masz niesamowita szansę się rozwijać, i pracować z najlepszymi - Tak potrafią ci powiedziec, każdy kto odchodził z tej firmy to wie jak jest. Pamiętaj też że w tej firmie wszystko co powiesz będzie wiedzieć każdy. Dlatego uważaj co mówisz i komu, w sumie to uważaj na każdego. Jak w każdej firmie, nic się nie ukryje. Nic nowego w dzisiejszych czasach. Dodatki w postaci multisport, lux med i ubezpieczenie.

U

Byłem na rekrutacji w tej firmie. Do dzisiaj nie dostałem nawet maila o wyniku rekrutacji - odczuwam to jako brak profesjonalnego traktowania kandydata.

2
anonim

(usunięte przez administratora)

Hanna

Faktycznie - o tego typu rzecz raczej nie powinno się wypytywać, bowiem nie mają one dużego znaczenia, jeśli chodzi o podjęcie pracy na jakimkolwiek stanowisku. Ale być może Prezes firmy Langowski Logistics miała w tym jakiś konkretny cel. Jestem jednak ciekawa, jakie warunki pracy oferują tam początkującym pracownikom. Powiesz nam coś o proponowanym wynagrodzeniu? Składa się z podstawy czy także i z dodatków?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Spedytorka

Pracuję w firmie Langowski od roku. Atmosfera jest fajna, nie tylko w moim pokoju, ale i w całej firmie. Na korytarzu mijam uśmiechniętych ludzi. Na pewno firma ma swoje minusy i ciemniejsze strony, ale każda jedna firma takie ma. Plusów jest zdecydowanie więcej, pracuje się przyjemnie, dlatego zdecydowałam się napisać ten komentarz.

2
Mieczysław
@Spedytorka

Skoro już rozmawiamy o plusach to może mogłabyś je wyszczególnić. Pozytywne strony zatrudnienia mogą zachęcić do pracy potencjalnych pracowników. Czy wynagrodzenie i przysługujące benefity zaliczyłabyś do plusów. A ewentualne kursy i szkolenia. Możesz na nie liczyć w Langowski Logistics?

Przesqrwol

pracowalem w LSH w dziale kolejowym przez rok - spotkalem sie z zyczliwoscia, wyrozumialoscia i wsparciem ze strony stosunkowo mlodego zespolu. praca spedytora z reguly jest stresujaca ale dzieki merytorycznej pomocy i heheszkom z wspolpracownikami dalo sie pokonywac problematyczne sytuacje i nie zwariowac :) Pozdrawiam!

1
Mieczysław
@Przesqrwol

Masz rację, spedycja to dość specyficzna branża, gdzie spedytor ma wiele obowiązków począwszy od monitorowania załadunku, drogi towaru, a finalnie rozładunku i podjęciu nowego towaru. Skoro jak piszesz atmosfera jest dobra, a koledzy pomocni jesteś zadowolony z zatrudnienia? Napisz jeszcze o wysokości wynagrodzenia i przysługujących dodatkach, gdyż ten temat na pewno zainteresuje osoby odwiedzające ten watek.

Andrzej

Byłem niedawno na rozmowie o pracę w Gdyni. Rozmowa odbyła się z panią dyrektor jednego z działów, bez udziału pani prezes. Rozmowa była przeprowadzona w sposób przyjazny i otwarty, w formie dialogu, nie tylko gradu pytań. Wcześniej czekając na korytarzu widać było wiele młodych (subiektywnie) osób rozmawiających na luzie, słychać było śmiechy z niektórych pokoi. Po spotkaniu otrzymałem informację zwrotną, tak jak zostało zapowiedziane. Pracownicy nie wydawali się zastraszeni lub zestresowani. Jeśli ktoś ma wątpliwość czy iść na rozmowę po przeczytaniu poniższych komentarzy, rada ode mnie: zobaczcie sami.

Marco
@Andrzej

Mi wystarczyła wymiana kilku zdań na rozmowie i wiem jak wygląda kultura organizacyjna firmy. Współczuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Langowski Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Langowski Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langowski Logistics Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii