Langowski Logistics Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Langowski Logistics Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

Batyskaf
@Pytanie

Socjal ? Tutaj masz tylko kartè Multisportu i ewentualnie klepnięcie w plecy. Resztę bierze góra.

Ana Maria
 Rekomendacja

Rozmowa przeprowadzona przez p. rekruter profesjonalna. Następnie z p. Langowską bardzo wyczerpująca ale rzeczowa. Pierwsze wrażenie po wejściu do firmy niezmiernie pozytywne, panie przywitały mnie z uśmiechem i uprzejmie. Pytania zadawane na rozmowie powiązane z aplikowanym stanowiskiem. Wszystko bez zastrzeżeń.

Damczevski
 Rekomendacja

Foto nie pokrywa się z opiniami. Może prześlę cv :)

@Damczevski

Pozory... wiele rzeczy w tej firmie robi się na pokaz, nawet pod własną publiczkę ;) A ubieracze choineczki, wpisali ten zacny czyn do raportu? ;)

Damczevski
@Cherry

Ubieranie choinki jest na pokaz ? Nie sądzę.

@Damczevski

Choinkę ubiera się w większości firm w okresie świątecznym, co oczywiście nie zmienia faktu, że jest to sposób na polepszenie wizerunku. Niektóre firmy muszą to robić w każdy możliwy sposób, ponieważ nie potrafią zmienić opinii, którą same sobie wyrobiły, takim a nie innym zachowaniem wobec pracowników. Zauważ jakie posty są przypięte u góry strony... Nie chodzi o to, że się ubiera choinkę, tylko o zamieszczanie takowego zdjęcia na goworku, gdzie pracownicy wprost opowiadają o zaistniałych sytuacjach. Prawdziwych sytuacjach. Sytuacjach, które nie sprzyjają pozytywnemu wizerunkowi...

@Cherry

Każda firma ma swoje blaski i cienie... Niestety ludzie chętniej wyrażają negatywne opinie niż pozytywne co potwierdzają badania psychologiczne. Na tym portalu wiele osób wylewa swoje żale, skarży się na różne sytuacje. Mało kto jednak stara się dostrzec pozytywy. Firma ta istnieje od ponad 15 lat i kształci już kolejne pokolenie spedytorów. Daje zatrudnienie ponad 160 osobom. Daje szansę na rozwój kariery co potwierdzą niektórzy kierownicy działów, którzy zaczynali w firmie Langowski od stażu. Niestety hejt jest dzisiaj tak popularny, że anonimowo chętnie korzystają z niego rzesze sfrustrowanych... Nawet tak fajna inicjatywa jak ubieranie choinki przez pracowników i ich zgoda na publikację zdjęć została oceniona negatywnie i zhejtowana... szok.

@Pracownik

Hejt- mocne słowo :) Skoro jednak go używasz, to zwróć uwagę na znaczenie, ze jest to obraźliwy, pełen agresji komentarz. Nikogo nie obraziłam i daleko mi do agresji. Moje pierwotne stwierdzenie nie było skierowane przeciwko ubieraniu choinki a tym bardziej przeciwko pracownikom; była to drobna uszczypliwość odnosząca się do sprawozdań z całodziennego, każdego dnia pracy w postaci raporcików- świadczy o tym emotka na końcu wypowiedzi :P Inicjatywa ubierania choinki- fajna; wrzucanie na goworka zdjęć- zabieg marketingowy. Nie wszystko jednak da się naprawić kilkoma postami pracodawcy. Używając słowa pozory, ograniczyłam się do minimum, bo mogłabym powiedzieć wiele więcej. Jednak myślę, ze skuteczność rozmów kwalifikacyjnych jest na tyle zniechęcająca, ze nie muszę nic dodawać. Bynajmniej nie mam na myśli Pani rekruter, która rozmowy przeprowadza profesjonalnie. I na koniec... Nasuwa się powiedzenie: uderz w stół a nożyce się odezwą ;) Wesołych Świąt!!! :D

Pracodawca

@Cherry

Dziękujemy za komentarz, życzymy Wesołych Świąt i powodzenia w karierze zawodowej, jeśli nie u nas ... to gdzie indziej... pracy nie brakuje ;)

Katarzynka
@Pracownik

Langowski ma na głowie trolla wystawiającego negatywy w postaci byłego i sfrustrowanego pracownika. To widać po tych wpisach :)

Człowiek konefka
@Katarzynka

@pracownik proszę nie zapomnij wpisać do raportu o dyskusji na go worku. ;) P.S. A tak serio to życzę dużo sukcesów i zleceń dla firmy, niech się wam wiedzie.

Bez żartów...

Tytułem wstępu - NIE POLECAM! W pracy kierownicy, jak i Pani Prezes, nie trzymają się ustaleń. Prędzej ktoś na ciebie doniesie, niż zostaniesz doceniony. Praca za gorsze.Oceniany jesteś na każdym kroku, a na koniec dnia wysyłasz raport o postępach pracy (każdy pracownik). Opcja zatrudnienia - najchętniej staż, w dodatku z urzędu pracy - i masz być za to wdzięczny, bo na twoje miejsce czekają dziesiątki innych osób, przynajmniej według zapewnień Pani Prezes. Pomyłka w CV.

Jan
Inne

Odbywałeś bezpłatny staż w Langowski Logistics? Wiedziałeś wcześniej, że będzie on nieodpłatny? Powiedz proszę, firma zatrudnia jedynie przez urząd pracy czy można np. liczyć na bezpośrednie zatrudnienie przez pracodawcę na umowę o pracę?

monika
@Bez żartów...

Miałam raz do czynienia z panią prezes i powiem jedno dziekuję. Cenią tam młodych i spoconych .

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja w tej firmie to jest żart... Pojawiłem się na umówioną godzinę na rozmowę, po 35 minutach oczekiwania gdzie w trakcie upomniałem się, nikt nie raczył się pojawić więc zrezygnowałem. Po godzinie czasu zadzwonił kierownik z pytaniem "czy dalej czekam bo nie może mnie znaleźć" podziękowałem za brak profesjonalizmu i marnowanie jedynie czasu. Po tej rozmowie zadzwoniła Pani z HR z przeprosinami i czy dam im drugą szansę w innym terminie. Zgodziłem się... I tu był błąd. 4 dni później odbyła się druga rozmowa (odbyła to dużo powiedziane), kierownik (nawet nie z tą osobą miała odbyć się pierwotnie rozmowa), dosłownie zadał mi 2 podstawowe pytania, po czym i tak dowiedziałem się, że rekrutacja na dane stanowisko jest już zamknięta ale potrzebują asystentów bo ciągle im brakuje... obowiązki praktycznie te same, dużo niższa pensja i praca zmianowa. Dodatkowo w aplikacji jest wymóg podania wynagrodzenia do którego i tak nie będą się stosować ( chyba, że się poda w okolicach najniżej krajowej). Jedynym słowem rozmowa trwała 6-7 minut, strata czasu i zero profesjonalizmu.

Pytania

Co robię w obecnej firmie? Czy miałem styczność z przeładunkiem i załadunkiem?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
jedna wielka manipulacja

Do rozmowy kwalifikacyjnej z panią rekruter z firmy Langowski nie mam się co przyczepić — miła, profesjonalna. Lecz tak naprawdę przykre, że nie ma nic do powiedzenia w kwestii przyjmowania pracowników, bo i tak o wszystkim decyduje pani prezes. W moim przypadku aplikacja na konkretną ofertę pracy skończyła się przedstawieniem przez panią prezes oferty stażu za (usunięte przez administratora) zł miesięcznie, bo wg niej ja nie mam doświadczenia i nic nie potrafię. (oczywiście praca 8-16 czyli pełen etat) po zarejestrowaniu się jako osoba bezrobotna w urzędzie. Okazało się, że nie ma już dofinansowań i pani prezes zaproponowała, że sama sfinansuje taki staż za bagatela (usunięte przez administratora)zł. Podczas godzinnej rozmowy, która była praktycznie monologiem pani prezes, dowiedziałam się między innymi, jak wiele mogę się u nich w firmie nauczyć, jaka to jest dla mnie wielka szansa(usunięte przez administratora) Stanowisko pracy nie wymagało w swoim opisie Bóg wie jakiego doświadczenia i stażu pracy, a pracodawca wcześniej powinien zapoznać się z cv osoby, którą zamierza zaprosić na rozmowę. Na zakończenie dodam, że firma była zdecydowana jednak mnie zatrudnić, lecz tyranie za (usunięte przez administratora)zł przez 3 miesiące uważam za uwłaczające i bez szacunku.(usunięte przez administratora) Oczywiście jeżeli ktoś chce sobie dorobić, bo jest studentem, uważam ofertę stażu za jak najbardziej trafną, ale chyba na więcej nie ma co liczyć. Podchodziłam sceptycznie do opinii napisanych w internecie. Ale okazały się prawdą.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

@Pytanie

W dniu 3 października b.r. firma Langowski Logistics otrzymała certyfikat ISO 9001:2015. Potwierdza to, że System Zarządzania firmą Langowski Logistics został oceniony za bardzo profesjonalny i uznany za zgodny z wymaganiami norm i zakresem oferowanych usług. ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie, wydawany przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną. Wśród głównych wymogów normy ISO 9001 wyróżnić można m.in.: ➡ wprowadzanie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, ➡ angażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością, ➡ usystematyzowanie zarządzania zasobami, ➡ ustanowienie procesów realizacji, ➡ systematyczne badania (np. zadowolenia klienta).

Repatriantka

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z branżą TSL to ta firma jest idealna na początek twojej kariery zawodowej, mam na myśli staż a potem normalna umowa. Bo dają szansę ludziom od razu po studiach. W tej branży musisz się wykazać a w tej firmie to musisz być jeszcze twardy psychicznie. Nauczysz się tutaj wiele ważnych i przydatnych informacji oraz nauczysz się pracować. Serio, tego im nie można odmówić. Duża dawka wiedzy, gwarantowana. Poznasz od środka jak to jest pracować w firmie która jest firma rodzinną a zarazem korporacja. Najgorszy mix jaki może być. Od okazji wysluchasz okazjonalnych, o wszystkim i niczym, za pierwszym razem się dobrze slucha. Dowiesz się że raport z tego co zrobiłeś, musi być napisany na koniec dnia i wysłany tam gdzie trzeba. A spróbuj o tym zapomnieć, to Ciebie nie ominie. Kontrola najwyższą forma zaufania. Pamiętaj też że obojętnie ile będziesz zarabiać w tej firmie mało czy dużo, dużo to wg nich zawsze zarabiasz bardzo dużo (tak myśla pewni ludzie) i masz niesamowita szansę się rozwijać, i pracować z najlepszymi - Tak potrafią ci powiedziec, każdy kto odchodził z tej firmy to wie jak jest. Pamiętaj też że w tej firmie wszystko co powiesz będzie wiedzieć każdy. Dlatego uważaj co mówisz i komu, w sumie to uważaj na każdego. Jak w każdej firmie, nic się nie ukryje. Nic nowego w dzisiejszych czasach. Dodatki w postaci multisport, lux med i ubezpieczenie.

U

Byłem na rekrutacji w tej firmie. Do dzisiaj nie dostałem nawet maila o wyniku rekrutacji - odczuwam to jako brak profesjonalnego traktowania kandydata.

Hanna

Faktycznie - o tego typu rzecz raczej nie powinno się wypytywać, bowiem nie mają one dużego znaczenia, jeśli chodzi o podjęcie pracy na jakimkolwiek stanowisku. Ale być może Prezes firmy Langowski Logistics miała w tym jakiś konkretny cel. Jestem jednak ciekawa, jakie warunki pracy oferują tam początkującym pracownikom. Powiesz nam coś o proponowanym wynagrodzeniu? Składa się z podstawy czy także i z dodatków?

Spedytorka

Pracuję w firmie Langowski od roku. Atmosfera jest fajna, nie tylko w moim pokoju, ale i w całej firmie. Na korytarzu mijam uśmiechniętych ludzi. Na pewno firma ma swoje minusy i ciemniejsze strony, ale każda jedna firma takie ma. Plusów jest zdecydowanie więcej, pracuje się przyjemnie, dlatego zdecydowałam się napisać ten komentarz.

Mieczysław
@Spedytorka

Skoro już rozmawiamy o plusach to może mogłabyś je wyszczególnić. Pozytywne strony zatrudnienia mogą zachęcić do pracy potencjalnych pracowników. Czy wynagrodzenie i przysługujące benefity zaliczyłabyś do plusów. A ewentualne kursy i szkolenia. Możesz na nie liczyć w Langowski Logistics?

Przesqrwol

pracowalem w LSH w dziale kolejowym przez rok - spotkalem sie z zyczliwoscia, wyrozumialoscia i wsparciem ze strony stosunkowo mlodego zespolu. praca spedytora z reguly jest stresujaca ale dzieki merytorycznej pomocy i heheszkom z wspolpracownikami dalo sie pokonywac problematyczne sytuacje i nie zwariowac :) Pozdrawiam!

Mieczysław
@Przesqrwol

Masz rację, spedycja to dość specyficzna branża, gdzie spedytor ma wiele obowiązków począwszy od monitorowania załadunku, drogi towaru, a finalnie rozładunku i podjęciu nowego towaru. Skoro jak piszesz atmosfera jest dobra, a koledzy pomocni jesteś zadowolony z zatrudnienia? Napisz jeszcze o wysokości wynagrodzenia i przysługujących dodatkach, gdyż ten temat na pewno zainteresuje osoby odwiedzające ten watek.

Andrzej

Byłem niedawno na rozmowie o pracę w Gdyni. Rozmowa odbyła się z panią dyrektor jednego z działów, bez udziału pani prezes. Rozmowa była przeprowadzona w sposób przyjazny i otwarty, w formie dialogu, nie tylko gradu pytań. Wcześniej czekając na korytarzu widać było wiele młodych (subiektywnie) osób rozmawiających na luzie, słychać było śmiechy z niektórych pokoi. Po spotkaniu otrzymałem informację zwrotną, tak jak zostało zapowiedziane. Pracownicy nie wydawali się zastraszeni lub zestresowani. Jeśli ktoś ma wątpliwość czy iść na rozmowę po przeczytaniu poniższych komentarzy, rada ode mnie: zobaczcie sami.

Marco
@Andrzej

Mi wystarczyła wymiana kilku zdań na rozmowie i wiem jak wygląda kultura organizacyjna firmy. Współczuję.

Gustaw
Inne

Widziałem ofertę pracy dla magazyniera, podpowiecie coś więcej?

Grzesiek

Pracowałem w firmie Langowski ponad 3 lata. Przez ten okres nie spotkały mnie żadne większe problemy, jak wszędzie znajdzie się coś na co można pomarudzić, ale ogólne wrażenie pozostaje pozytywne. Pieniądze na czas, normalna umowa, dodatki, nie ze wszystkich korzystałem ale można sobie wybrać. Przed podjęciem pracy też czytałem opinie na tej stronie ale mimo wszystko zdecydowałem się na rozmowę i pracę w Langowskim i nie żałuję. Dziwi mnie tak duża liczba negatywnych komentarzy, wydaję mi się, że lepiej porozmawiać z kimś kto tam pracuje na miejscu i poznać opinię od środka.

gdynianin 86

Fatalny pracodawca

@gdynianin 86

Twoja wypowiedź jest dosyć krótka i nie wnosi do forum konkretnych informacji. Może zechcesz ją rozwinąć i napiszesz z czego wynikają takie spostrzeżenia? Pomożesz tym osobom zainteresowanym kandydowaniem do Langowski Shipping.

gdynian 86
@Patrycja

nikt wam tyle nie da, ile pani Halyna naobiecuje. Pozdro dla kumatych

@gdynianin 86

Czym spowodowana jest Twoja opinia o tym pracodawcy? Zachęcam Ciebie do podania konkretnych przykładów związanych z pracą w Langowski Shipping. Każda wypowiedź, zawierająca doświadczenia pracowników firmy to cenna wskazówka dla użytkowników forum poszukujących pracy w Gdyni.

@gdynian 86

Po 3 dniach zwalniają ludzi w dziale księgowym dlatego ze wyniki sie liczą a nie ludzie, nie szkola sadzaja i radz sobie sam, atmosfera żadna, Stach sie odezwać i zero relacji. Każdy wchodzi i wychodzi. Cala firma. Osobiście nie polecam do mnie dzwonili proponując nawet wyższe pieniądze dlatego sie zgodziłam. Po 3 dniach zostałam odprawiona bo szukają "najlepszych ".... Cały czas ich szukają bo na okrągło jest ich ogłoszenie w internecie. Jeżeli chcecie stracić czas powodzenia.

gdynian 86
@569

Ciągle szukają pracowników, bo cała branża wie, jak "dobra" jest ta firma. ;) Stąd problemy kadrowe. Spróbuj sobie urlop zaplanować, bez szans, ciągłe nadgodziny (darmowe).

@gdynian 86

Na jakie stanowiska jest największe zapotrzebowanie w Langowski Shipping? Podziel się z użytkownikami także informacją o tym, jakie warunki powinien spełnić kandydat o pracę oraz w jaki sposób można złożyć swoją ewentualną aplikację. Swoją wypowiedzią pomożesz osobom poszukującym pracy w Gdyni.

Inne

Firma Langowski Shipping do pracy w Gdyni poszukuje osoby na stanowisko Agenta Celnego. Do wymagań należy między innymi: minimum rok doświadczenia, znajomość języka angielskiego, aktualny wpis na listę agentów celnych, znajomość unijnego prawa celnego. Dla osób zainteresowanych dodaję link: http://www.lsh.pl/uploads/pliki/agent%20celny.pdf Czy kogoś z Was zainteresowała ta oferta?

Magda

Pracuje ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Atmosferę i jakość pracy tworzą ludzie, którzy sa głównym trzonem i siła w Langowski Shipping. Jesli potrafisz ciezko pracować, a do tego masz pomysły mysle, ze to miejsce swietnie pasuje wlasnie do Ciebie;)

mela.wotraz

Firma jak najbardziej godna polecenia. To zaszczyt móc pracować w tak fajnym miejscu. Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. Pewnie zawiść i zazdrość. Wystarczy chcieć, mieć chęci zapal do pracy a zostanie się docenionym. Szanowna pani prezes jest bardzo życzliwa, wyrozumiała, chętnie dająca szanse młodym osobom. Naprawdę polecam wszystkim wspaniałą przygodę jaką jest praca za godziwe pieniądze w tej firmie

@mela.wotraz

Dobry nick, czytany od tyłu wyjaśnia wiele.

@mela.wotraz

Od razu widać, że tak propagandowy post, niemający nic wspólnego z rzeczywistością, pisał ktoś z rodziny pani prezes...

blee
@mela.wotraz

ile dostales premii za napisanie posta pozytywnego?

kin
@blee

Przecież widać, że nick znaczy "żartowałem", czytane wspak :)bo aż się za głowę złapałem, że to może być prawda :P

@mela.wotraz

a SZanowan Pani Prezes wróży jeszcze z dat urodzenia pracowników, czy zmieniła taktyke, :)

Inne

@dojna krowa, czy pracujesz w Langowski Shipping? Duża liczba ofert pracy, może wynikać również z powodu rozwoju firmy. Zatem proszę, podziel się swoim doświadczeniem z nią związanym. Jakie warunki zatrudnienia zostały Tobie zaoferowane przez firmę?

Jurny buchaj
@Patrycja

(usunięte przez administratora) Skoro taka zainteresowana jesteś i wszystko negujesz to wyślij cv. Napewno cię przyjmą. Sama się przekonasz i podzielisz opinią jak ci tam wspaniałe. Kto normalny szukający roboty udostępnia link dla potencjalnych konkurentów o stanowisko?

@Patrycja

PS.: Żaden rozwój firmy, każdy zdrowo myślący stamtąd ucieka, stąd duża rotacja.

Inne

Firma Langowski Shipping na swojej stronie internetowej udostępniła rekrutację na stanowisko Agenta Celnego. Dla osób zainteresowanych ofertą pracy dodaję link: http://www.lsh.pl/uploads/pliki/agent%20celny.pdf Czy ktoś z Was wie jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku?

Były niewolnik
@Patrycja

Niestety, ale dużo z wspomnianych zarzutów było zgodne z prawdą.

@Patrycja

Dużo ofert pracy wynika z olbrzymiej rotacji w firmie. Wszyscy uciekają z dala od tego pseudo-pracodawcy. Agenci Celni codziennie musieli zostawać po godzinach pracy, aby się wyrobić z robotą, nadgodziny bezpłatne...

Zostaw merytoryczną opinię o Langowski Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Langowski Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langowski Logistics Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii