Langowski Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Langowski Logistics Sp. z o.o.

Karl

Dobra firma dla osób, z silnym charakterem i osobowością. Dla tych co potrafią pokazać co potrafią i na jak wiele ich stać. Minusy: brak premii, brak wypłat za nadgodziny, obiecanki cacanki co do awansu i zmian.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Langowski Shipping? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Iza

- doświadczenie w branży, - chęć pracy za najniższą krajową, praca z nadgodzinami (zapomnij o zapłacie za nie), - gotowość na otrzymanie e-maila ze zwolnieniem z pracy Dobra praca na start kariery zawodowej, aby zobaczyć jakich firm unikać.

DoMichała

Łukasz,nie ma sznas już tego zatrzymać...Sami doprowadziliście do takiej sytuacji. A słowo się szybko niesie i długo dźwięczy w uszach. To wszytsko co tu zostało napisane jest najszczeszą prawdą,jest tego jeszcze dużo więcej,ale po co wyciągać najbardziej śmierdzące brudy. Przykro że trzeba czytać takie opinie...a mogło być tak pięknie :)Pozdrawiam

Nie Polecam
@DoMichała

Racja, podobnych przykrych sytuacji w stosunku do pracowników było dużo więcej. I powinno się o nich mówić, żeby przestrzec ludzi przed popełnieniem błędu. Jest wiele innych firm, które szanują pracowników.

Iwo

Mam wrażenie, że idąc na rozmowę do firmy nie omawiacie wszystkich aspektów przyszłej pracy a później rodzą się problemy!

Rekrutacja w tej firmie to jest żart... Pojawiłem się na umówioną godzinę na rozmowę, po 35 minutach oczekiwania gdzie w trakcie upomniałem się, nikt nie raczył się pojawić więc zrezygnowałem. Po godzinie czasu zadzwonił kierownik z pytaniem "czy dalej czekam bo nie może mnie znaleźć" podziękowałem za brak profesjonalizmu i marnowanie jedynie czasu. Po tej rozmowie zadzwoniła Pani z HR z przeprosinami i czy dam im drugą szansę w innym terminie. Zgodziłem się... I tu był błąd. 4 dni później odbyła się druga rozmowa (odbyła to dużo powiedziane), kierownik (nawet nie z tą osobą miała odbyć się pierwotnie rozmowa), dosłownie zadał mi 2 podstawowe pytania, po czym i tak dowiedziałem się, że rekrutacja na dane stanowisko jest już zamknięta ale potrzebują asystentów bo ciągle im brakuje... obowiązki praktycznie te same, dużo niższa pensja i praca zmianowa. Dodatkowo w aplikacji jest wymóg podania wynagrodzenia do którego i tak nie będą się stosować ( chyba, że się poda w okolicach najniżej krajowej). Jedynym słowem rozmowa trwała 6-7 minut, strata czasu i zero profesjonalizmu.

Co robię w obecnej firmie? Czy miałem styczność z przeładunkiem i załadunkiem?

M.

Niestety ja również miałam okazje pracować w LSH. Pani Prezes to naprawdę dziwny twór. Na rozmowie kwalifikacyjnej została mi zrobiona numerologia, a pytania były nad wyraz osobiste. Po jakimś czasie, Pani Prezes zaczęła mi zwracać uwagę, że ubieram się nie stosownie. ( ubierałam się w głównej mierze w ciemne ubrania, by było neutralnie ) jednakże i tak byłam krytykowana. Moim współpracownikom również nieźle się dostawało. Docinki personalne były codziennością, jeśli Pani Prezes ktoś się nie podobał to mówiła to otwarcie. Ceniła sobie tylko i wyłącznie donosicieli, którzy wymyślali różne teorie na temat kolegów z pracy. Pracownicy byli stanowczo nie doceniani, a szkoda, bo poznałam tam wielu wartościowych i sympatycznych ludzi. Pzdr.

Ewelina

Jak wygląda praca w dziale księgowości i kadrach, podobno duża rotacja na stanowisku Głównego Księgowego.

Patrycja

@M widzę, że wiesz o tym co się w firmie dzieje. Czy mógłbyś w takim razie powiedzieć coś więcej o pracy w niektórych z jej działów? Na stronie internetowej Langowski Shipping można znaleźć oferty pracy m.in. na stanowiska Spedytor kolejowy oraz Sprzedawca usług spedycyjnych i magazynowych. Czego można się spodziewać po rozpoczęciu pracy właśnie w tym charakterze?

Koszy

Zgadzam się z osobą powyżej. Więcej nie trzeba dodawać.

yyyy
@Koszy

Witam, proszę o opinię jak wygląda praca w tej firmie na dzień dzisiejszy. Pozdrawiam

M
@yyyy

Tak samo.

Niestety wszystkie opinie tu umieszczone są prawdziwe... Pomyłka cv, której lepiej nie umieszczać bo później można mieć tylko problemy z innym pracodawcą, dlaczego się tak krótko pracowało. Pani Halina jest dokładnie taka jak ją opisują. Z jednej strony kobieta z klasą, twardo stąpająca po ziemi - to na rozmowie kwalifikacyjnej, po czym się okazuje, że raczej to nie i wszystkie ustalenie są zmieniane każdego dnia... Można się nasłuchać o Bogu, numerolog innych cudach i nie cudach. Nikogo nie rozliczam, bo każdy ma swoje sumienie. Ale praca tam to co chwilę coś nowego. Praca bardzo męczącą przez to co robi Pani Halina, i chodzenie do tej firmy to też męczarnia. Nie dotrzymała żadnych ustaleń. Zastanawiające jest to, że sygnuje swoim nazwiskiem firmę, w której tak traktują ludzi. Gdzie każdego dnia można usłyszeć, że jest się kretynem, ma się za niski poziom inteligencji albo nie wygląda się tak jak ona. Nie polecam tej firmy, szkoda na nią tracić czasu i nerwów szkoda swoich. A opinia powyżej pewnie, któryś syn zamieścił bo żaden normalny pracowników, który tam jest nie poleci tej firmy.

Justin

Firma z potencjałem, pełna młodych, sympatycznych i pomocnych ludzi. Polecam ! :)

k@te

porażka na maksa, wszystko leży, niby firma tyle lat na rynku a działa jakby dopiero co założyli działalność! Ciągłe niezorganizowanie. Ci ludzie sami tam nie wiedzą czego chcą, nie mówiąc o jakiejkolwiek współpracy między sobą, Pracowałam tam przez chwilę - wystarczająco za długo. Odradzam aplikować i tracić czas na rozmowy, a już tym bardziej wierzyć w cokolwiek co mówią na rozmowach kwalifikacyjnych. W rzeczywistości nic z tego nie ma miejsca. Potem nawet takich epizodów lepiej w CV nie umieszczać, bo się ludzie tylko pytają "po co tam szłaś, nie znasz firmy z rynku?"

do pani pseudo prezes

byłem na rozmowie w sprawie pracy, straciłem tylko czas,(usunięte przez administratora) nie polecam aplikować na jakiekolwiek stanowisko. to się nadaje do tv

Do "do pani pseudo prezes "
@do pani pseudo prezes

Genialnie to ująłeś!

makan

@ Marcin - a co z ta atmosferą jest nie tak? podaj przykłady konkretnych sytuacji to sprawa bedzie jasna

@maruder ale tam warunki są tragiczne !! Z kiblów śmierdzi na stołówce też warunki tragiczne. Syf syf syf !! Atmosfera też słaba.

Seba

Rozmowa kwalifikacyjna to jakaś porażka. Brrrr, u psychologa takich pytań nie ma chyba. Praca na magazynie za najniższą krajową chyba bo chciałem 2000zł dla mnie , okazało się że jestem za drogi.

Bomba

Nie polecam tej roboty. Wyplata w Gdyni jest do 25 !! CO ZA PARANOJA !! Czlowiek jak wol haruje, a tutaj dopiero pod koniec miesiaca wyplata nastepnego !!!

Parobek

A co to za łaska że kasa jest na czas ? Jest chociaż 2500 zł miesięcznie ? Pytam gdyż planuję się zwolnić ale widzę że wszędzie w logistyce same perełki. Cóż, zaś będzie trzeba jechać na wyspy

pracownik Langowski Shipping

@Faworyt pracuję w tej firmie już ponad rok czasu i wypłata następuje zawsze na koniec miesiąca.

pracownik Langowski Shipping

Firma jest super i wszyscy ludzie aktualnie tam pracujący również. Rotacje są, jak wszędzie zresztą w dzisiejszych czasach. Ale niech nie każdy myśli, że nadaje sie do logistyki.

Nautical

Co do powyższych opinii muszę się zgodzić, jakiś czas temu pracowałam tam przez okres tygodnia, z powodów rodzinnych byłam zmuszona zrezygnować z pracy. Z Panią prezes ustaliłam, iż okres przyuczenia jest oczywiście płatny i na umowę zlecenie - do dnia dzisiejszego brak jakichkolwiek dokumentów oraz pieniędzy. Gdy w trakcie tygodnia upominałam się o umowę ciągle słyszałam, że będzie pod koniec miesiąca... z perspektywy czasu dostrzegam, że przychodząc do tej firmy dzień w dzień na 8 godz. nawet nie byłam ubezpieczona (bo akurat moja uczelnia ubezpieczenia nie zapewnia). Gdy podczas korespondencji @ z Panią L. napisałam, że nasz spór dotyczący niewypłaconych $ można przekazać państwowej inspekcji pracy, ta stwierdziła, że ją straszę (najwidoczniej miała powody aby się bać). Powiem szczerze, że omijam tą firmę ... zdanie mam takie, że firma nie rzetelna, wykorzystują ludzi jak się da - podczas tygodniowej obecności zauważyłam straszną rotację. Sadzę również, że każda normalna firma liczy się z kosztami jakie poniesie zatrudniając i przyuczając nową osobę, jak również powinna się liczyć, że nie koniecznie ta osoba pozostanie na stałe w zespole. Jeszcze odnośnie rozmowy rekrutacyjnej dodam również, że zaproponowano mi inne stanowisko niż te, na które aplikowałam.

Magda
@Nautical

Skąd ja to znam... na rozmowie pytania o dzieci. Na drugi dzień, kiedy przyszłam do pracy dowiedziałam się, że mam zmienić kolor włosów i ściąć do ramion. Paznokcie mają być beżowe, do pracy mam ubierać garsonki i buty na szpilce- jak ja miałam w tym chodzić po porcie (kontrola weterynaryjna), gdzie wszystko było rozkopane? Byłam tam tydzień po czym usłyszałam, że jestem bardzo absorbujaca i za bardzo zwracam na siebie uwagę. Umowy ani wynagrodzenia za ten tydzień nie dostałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Langowski Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Langowski Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langowski Logistics Sp. z o.o.