Langowski Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Langowski Logistics Sp. z o.o.

Magazynier

Nie polecam byłem na rozmowie oferują 3100 na rękę praca polega na rozładunku tira ręcznie trzeba rozładować tira ręcznie na czas paczki około 20 kg (usunięte przez administratora)Za takie pieniądze niech szukają dalej nie polecam pracą miała być na kontenerowj 21 co innego w ogłoszeniu proponują (usunięte przez administratora)

Micha
@Magazynier

A czy na kontenerowa 27 Gdynia też jest to samo co kolega pisze? Ktoś coś pracował

Żyrafka

Anyway ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Biorę home office kiedy tylko mam ochotę i nikt mi nic nie zrobi. Dobra opcja nikt nie kontroluje.

Fox221
@Żyrafka

Chyba pomyliłaś pracę. Home office nie funkcjonuje w tej firmie. Tu się (usunięte przez administratora) fizycznie ciężkie towary. I nie okłamuj społeczeństwa.

Natalia
@Fox221

no ale chyba nie wszystkie stanowiska sa fizyczne wiec moze ta wyzej ma racje, st biurowe moga byc zdalnie wykonywane?

Boo
@Natalia

Masz rację nie wszystkie stanowiska są fizyczne. Fox221 chyba pracuje na magazynie i pewnie nie widzi nic poza nim. Oczywiście że mogą być wykonywane zdalnie. Chociaż nie polecam bo od tego siedzenia w domu to tylko (usunięte przez administratora) rośnie :p

Nick333

Nikomu nie polecam pracy w firmie langowski w Łodzi na Jędrzejowskiej. Marne pieniądze za ciężką pracę rozładunków ciężkich rolek materiału i 50kg worków ryżu. Kierownik nie potrafi prawidłowo zarządzać firmą, został nim prawdopodobnie przypadkowo. W magazynie Panuje chaos i nerwowa atmosfera. Pseudo zastępca kierownika powinien udać się do psychiatryka na leczenie. Nie mają żadnego szacunku do pracowników. Umowy rozwiązują z dnia na dzień. Radzę omijać tą firmę z daleka. To typowa" firma krzak, wczoraj był dziś jej brak" NIKOMU NIE POLECAM.!!!!

Hanna
@Nick333

Denerwuje mnie jak ludzie piszą np. że są słabe zarobki ale już nie łaska podać konkretną kwotę.. czemu nie napiszesz?

@Hanna

To chyba logiczne że wszystko zależy od stanowiska i stażu pracy. Idź na rozmowę to się dowiesz. Stawka też może się różnić od tego co sama jestes w stanie zaproponować (wiedza, doświadczenie). Najlepiej jak przychodzą ludzie z zerowym doświadczeniem i wiedzą a chcą zarabiać dużo.

Nick333
@Hanna

@Hanna idź to się dowiesz. Jak dostaniesz 19zl na godzinę to będzie wszystko

Aaa

Proces rekrutacyjny (na stanowisko finansowe) miejscami skomplikowany jak do wielkiego międzynarodowego korpo, a pieniądze wybitnie żenujące. Dodatkowo podczas jednej z rozmów nie spotkałam się z bardziej protekcjonalnym i nieprofesjonalnym podejściem. Wyjątkowo nie polecam.

@Aaa

Chyba coś Ci się pomyliło :/ akurat w dziale finansowym sami profesjonaliści. Jak masz problem porozmawiaj na forum

Rekrutacja w tej firmie to jest żart... Pojawiłem się na umówioną godzinę na rozmowę, po 35 minutach oczekiwania gdzie w trakcie upomniałem się, nikt nie raczył się pojawić więc zrezygnowałem. Po godzinie czasu zadzwonił kierownik z pytaniem "czy dalej czekam bo nie może mnie znaleźć" podziękowałem za brak profesjonalizmu i marnowanie jedynie czasu. Po tej rozmowie zadzwoniła Pani z HR z przeprosinami i czy dam im drugą szansę w innym terminie. Zgodziłem się... I tu był błąd. 4 dni później odbyła się druga rozmowa (odbyła to dużo powiedziane), kierownik (nawet nie z tą osobą miała odbyć się pierwotnie rozmowa), dosłownie zadał mi 2 podstawowe pytania, po czym i tak dowiedziałem się, że rekrutacja na dane stanowisko jest już zamknięta ale potrzebują asystentów bo ciągle im brakuje... obowiązki praktycznie te same, dużo niższa pensja i praca zmianowa. Dodatkowo w aplikacji jest wymóg podania wynagrodzenia do którego i tak nie będą się stosować ( chyba, że się poda w okolicach najniżej krajowej). Jedynym słowem rozmowa trwała 6-7 minut, strata czasu i zero profesjonalizmu.

Co robię w obecnej firmie? Czy miałem styczność z przeładunkiem i załadunkiem?

Jakie są warunki zatrudnienia w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Żyrafka

Bardzo dobre warunki. Regularne chodzenie do szefowej i donoszenie na innych gwarantuje mi to. Polecam firmę

Firma krzak

Super zarobki super firma,na ogłoszeniu od 4 mc widocznie chętnych brak,w drodze rekrutacji zostałem zaproszony na rozmowę ,oddzial Łódź ul Jędrzejowska,po przybyciu pseudo kierownik który operował wózkiem rozładunku na zewnątrz , zakomunikował że na chwilę obecną zbytni czasu nie ma,rozmowa umówiona na godzinę 13 gdyż na 14 szedłem do pracy ,pseudo kierownik oddelegował mnie do sali konferencyjnej miałem czekać aż wielmożny pan skończy swoją pracę po 40 minutach wyszedłem,firma krzak krzak się wyrwie i po firmie

Jaja
@Firma krzak

No ja

Covid

Magazyn Gdańsk Stogi Jeśli posiadasz doświadczenie pracy na magazynie to tu i tak startujesz od zera i jeśli będziesz posłuszny będzie Ci dane się wykazać ale tak Ci się to znudzi bo zaobserwujesz rzeczy które w szanujących sie firmach są nie dopuszczalne, natomiast nakazy w tej firmie są demotywujace. Polecam na krótki okres. Naliczanie wynagrodzenia : "Czeski film". Atmosfera :brak. Pomieszczenia socjalne : "ul" Warunki pracy w okresie jesienno-zimowym :chlodnicze. Gdy poważnie zachorujesz (patrz nik) nikogo to firmie nie zainteresuje. Praca jest banalnie prosta jednak wszystko inne powoduje bardzo duze rotacje. 3/10.

Dzień Dobry

Byłem na rozmowie o pracę na oddziale w Gdańsku na stanowisko OWW/Magazynier. W ogłoszeniu o pracę podane inne zarobki niż faktycznie są oferowane "bo jest dużo zgłoszeń". Godziny pracy również okazało się, że będą zmienione. W ogłoszeniu brak informacji na ten temat. Gdyby informacje z ogłoszenia były prawdziwe to bym zaoszczędził czas i paliwo.

Katarzyna
@Dzień Dobry

a jaka była różnica w zarobkach w praktyce a zarobkami w ogłoszeniu ? Jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna?

Chętny
@Dzień Dobry

Naj widoczniej nie dokonać szczery pracodawca, czyli co omijać ?

Dzień dobry
@Katarzyna

Rozmowa jak rozmowa... kilka pytań, wymiana paru zdań. W ogłoszeniu jak dobrze pamiętam była kwota 4400-5800 brutto jak dobrze pamiętam (pewien nie jestem). Rzuciłem swoją stawkę, która była wyższa od ich minimalnej, ale poniżej maksymalnej z ogłoszenia.To gościu odpowiedział, że tyle to nie. Mówię, że posiadam doświadczenie, spoko kompetencje i dodatkowo jestem przed 26r.ż więc podatek mi odchodzi. A gościu odpowiada "mnie nie interesuje ile masz lat, bo to kwota brutto się zmienia"- a wydaje mi się, że nie po to została wprowadzona taka ulga podatkowa. Jak powiedziałem, że kwota w ogłoszeniu była taka i taka to powiedział, że napewno nie. Szkoda było tracić mi więcej czasu i podziękowałem. Niech szukają innych lub sami niech ręcznie towar przerzucają za takie pieniądze.

Ala

prawda

Łukasz
@Dzień dobry

w ogłoszeniu widnieje 4800 do 5500 tera

Mangusia

Wszystkie opinie niestety pokrywają się z prawdą. Firma ma duże wymagania ale niestety płace są minimalne. Żeby dostać podwyżkę to musisz rzucić papierami. Zarząd udaje się za wielkie guru logistyki, ale niestety profesjonalizm to jest słabe miejsce tej firmy. Ludzi są w porządku co pracują , lecz większość i tak odchodzi nie zatrzymując się w tym bagnie.

Woay
@Mangusia

W ostatnim czasie sporo osób "podziękowało" firmie i zwolniło się. Jeszcze chwila to zostaną sami stażyści. Chociaż też nie na długo, bo jak czegoś się nauczą to również zmienią miejsce pracy. A pracują tylko ci którzy boją się zmieniać pracę. Płace jak @Mangusia wspomniała są śmieszne w porównaniu z konkurencją....

@Mangusia

To kto tam pracuje ? Pracy w spedycji morskiej jest mnostwo ... Nie mają tam internetu ?

Mangusia
@Next

Pracy w spedycji jest mnóstwo bo nie ma spedytorów. Klienci również rezygnują bo obsługa przez asystentów nie jest zbyt profesjonalna. Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym brakiem sieci

@Mangusia

Profesjonalnie potrafią tylko donosić na pozostałych pracowników

Witam wszystkich, Jak to wygląda w praktyce? jakie są godziny zmian i ile ich jest? Zarobki i jaka panuje atmosfera w pracy? Bardzo dziękuję za odpowiedzi

@Anonim

Zapomniałem dodać że chodzi mi o magazyn w Gdańsku przy ul. Kontenerowej 21

Ab

Jak wygląda praca na magazynie,jacy ludzie i kierownictwo.

calanthe

Na TV same przedświąteczne paździerze, za to Gowork jak zawsze nie zawodzi. Mi Scusi, ale wasza dyskusja zasługuje na drobne podsumowanie - nawet udało się wybrać jej faworytów :) @MM – czemu Ty taka "nagrzana" jesteś dziewczyno?– Pierwszy raz ktoś Cię potraktował niezgodnie z oczekiwaniami? - Cóż, bądź pewna, że nie ostatni. Ty się chwalisz, żalisz czy ostrzegasz? Bo póki co udało Ci się osiągnąć gwałtowny wzrost popularności twojego ex pracodawcy w tym serwisie. Nie ważne co, ważne by gadali. Gratulacje, wygrałaś talon... na balon, może wyślą też czekoladę. @Nikt ważny: „GoWork to śmietnik hejtów. Zwykłe psychologiczne zagrywki przez byłych pracowników których oczekiwania nie były spełnione” - zupełnie nie pojmuję skąd w ludziach zuchwałe przekonanie, że inni o nich myślą. Zmiana pracy jest m.in po to aby, dawna robota zajęła zaszczytne miejsce w tej samej szufladce mózgu co promka na artykuły ogrodnicze w biedrze. Trudno w to uwierzyć, ale ludzie myślą o sobie, nie o Tobie. @Nikt Ważny: „GoWork służy głównie do negatywnego wyrażania opinii używając przeróżnej argumentacji przez byłych pracowników lub rekrutowanych aby zrazić potencjalnych kandydatów do podejmowania próby zatrudnienia w danej firmie” – Jeśli dla kogoś komentarze w Internecie są bezwarunkowym drogowskazem, to może lepiej, że nie przychodzi. Wszelkie problemy biorą się z myślenia ludzi, którzy nie mają ku temu żadnych predyspozycji. @MM „I usunąłeś kolejne opinie. Masz tę moc!! Poszło w pięty, co?” – nie poszło, bo go to nie interesuje – patrz wyżej, ludzie myślą o sobie, nie o Tobie. BTW masz farta, bo 3 wykrzykniki to już szaleństwo :) @MM to jest dobre – „A ludzi z "gorszego LGI" nie zostawię w spokoju, bo z wieloma z nich się przyjaźnię.” - wstrząsnęło mną niczym posadzką w MOPSIE po wtargnięciu beneficjenta polskich programów społecznych, który nie otrzymał zasiłku na czas. A może to oni zostawią Ciebie? W pracy masz kolegów i koleżanki, jak chcesz mieć przyjaciół w robocie, przerzuć się na Zygmunta Starego i Władysława Jagiełłę w formie papierowej. Polecam. @Nikt Ważny To też jest dobre: "Mokry Sen Prywaciarza" :) „A gdyby tak pracodawcy publicznie zaczęli opiniować byłych pracowników. Zapewne byłoby ciekawie” – mamy swobodę prowadzenia działalności gospodarczej - możesz założyć taki portal, tylko uwzględnij koszty za kary RODO i odszkodowania z tytułu pozwów o naruszenie dóbr osobistych. Powodzenia. @MM” u mnie było tak, że na "dzień dobry" wynagrodzenie było wyższe niż w LGI po wieeelu latach i umowa na czas nieokreślony i wszystkie obietnice co do podwyżek dotrzymane.” Przypomnę, że ktoś spojrzał na Twoje doświadczenie w CV, które zdobyłaś w LGI i na tej podstawie dał Ci nową, lepszą robotę. Nie wiem jak Ty, ale ja tam korzystam z nabytej wiedzy ile fabryka dała a mózg przyswoił. @Nikt ważny „Przecież to te 200 osób tworzy klimat w firmie a nie Prezes” – klimat tworzy odpowiedni hajs na koncie. Brak pieniędzy drastycznie zwiększa ryzyko śmierci głodowej. @Nikt ważny "zwłaszcza w dobie pandemii, w czasach kiedy ludzie tracą z różnych względów pracę". Koniec świata nie nastąpił, świat nie spłonął ani nie zginął, ale i tak było wesoło. Nie zaklinaj rzeczywistości - lata 90 nie wrócą, a w logistyce brakuje ludzi bardziej niż w IT, już nawet siwi nie trzeba wysyłać, bo HR dzwoni jak telemarketrzy od fotowoltaiki, z tym że jedni proponują 10% zniżki na solary, a inni chwalą się 10% podwyżką wynagrodzeń, bo inflacja jedzie jak Kraśko bez prawka. I teraz wisienka na torcie:) @Nikt ważny "Nonsens i kompletna dziecinada" - Z Internetu nic nie ginie, nawet jeśli wykasują. Przypominam, że nie tak dawno ostro się licytowałeś z @MM o to kto ma większą głowę, czy tam inne części ciała - z resztą też okrągłe. Jakby co, dajcie znać - mogę zerknąć i ocenić fachowym okiem te wasze "krągłości" (usunięte przez administratora) Jesteście niesamowici, bawcie się dalej, bo niedługo Sylwester.

Lupe Fiaasco
@calanthe

Łukasz brawo. Styl i klasa ten co zawsze. Ty to nawet kamiflować się nie umisz. Pozdro

@MM nie tylko ty nie wiesz o co chodzi. Miało być śmiesznie czy coś. Chyba nie wyszło. Odpowiedź pisana była chyba cały dzień.

DD

Czy na magazynie dajo cieplo kielbase czy zupe w taka pogode? I ważniejsze pytanie czy kierownicy som.okej bo słyszałem że donoszą na innych...................

Barbara
@DD

Donoszo i nie jest to niestety ciepła strawa tylko hot plota do Halinki

Nikt ważny

Ale jeszczę raz powtórzę, po co zatruwać się wylewanymi przez kogoś frustracjami i tracić na to czas? Przecież ten portal służy do tworzenia black pr-u głównie po to aby zrazić potencjalnych kandydatów do podejmowania próby zatrudnienia. Każda organizacja ma swoje wady i zalety - nie ma firmy doskonałej! Przecież to te 200 osób tworzy klimat w firmie a nie Prezes. Lepiej niech GoWork stworzy portal oceny pracownika zamiast tworzyć sobie maszynkę do robienia pieniędzy na przedsiębiorstwach.

Mm
@Nikt ważny

Z drugiej strony portal nie służy tylko do wychwalania. Każdy ma prawo napisać co chce. Bez przyczyny też nie jest tu tyle negatywnych opinii. Coś jest na rzeczy. Nie sądzę, że jedna osoba uwzięła się i wypisuje nagminnie negatywne opinie.

Klimat?
@Nikt ważny

O klimacie nic lepiej nie mów. Zgodzę się, że nie ma firmy doskonałej ale tu sporo brakuje...

@Nikt ważny

"przedsiębiorstwo" nie musiałoby płacić gdyby nie musiało usuwać negatywnych komentarzy...

Szeregowy Kowalski
@Klimat?

Klimat w firmie tworzą pracownicy... i w mojej opinii w większości działów jest bardzo dobry, dlatego ludzie chcą tu pracować. Zawsze też znajdzie się ktoś komu klimat nie pasuje, albo ten ktoś nie pasuje do działu (ludzi) - wówczas odchodzi. I tyle.

@Szeregowy Kowalski

Zgadza się @Szeregowy - to pracownicy tworzą klimat i tkwi się w firmie latami ze względu na powstałe przyjaźnie.

"przyjaźnią" tego nie można nazwać. To coś o wiele więcej. Jeśli wiecie o co mi chodzi... W firmie to norma

@Mm

„… Z drugiej strony portal nie służy tylko do wychwalania...”. Myślę że ponownie jesteś w błędzie. GoWork to śmietnik hejtów. Zwykłe psychologiczne zagrywki przez byłych pracowników których oczekiwania nie były spełnione. W branży spedycyjnej roi się od tego typu komentarzy. Nie trać czasu na dalsze dyskusje bo ludzie którzy normalnie myślą nie dadzą się na to nabrać.

Kros
@Nikt ważny

Zanim poszedłem na rozmowę z panią prezes przeczytałem wszystkie komentarze tutaj. Myślę sobie to pewnie ściema, aż tak słabo być nie może i niestety spotkało mnie to samo co osoby zostawiające tutaj komentarze. Także ten ...

@Kros

Trudno. Najwidoczniej odstawałeś od konkurentów na konkretne stanowisko. Nie każdy ma możliwość zatrudnienia w tej firmie. Musisz szukać dalej. Powodzenia.

@Kros chyba Nie warto dyskutować bo @nikt ważny ma "swoją rację". Niektórzy lubią być poniżani może traktuje to jako mobilizację do pracy

Kros

I jeszcze wykasowali mój komentarz:) napisałem że w innej firmie zobaczyłem co to szacunek wiec mam porównanie ale widać zabolało :)

Iza
@Nikt ważny

Post wygenerowany przez pracownika firmy. Nie jest rzetelnym źródłem informacji na temat pracodawcy

Zosia

Potencjalni przyszli pracownicy czekający na rozmowę kwalifikacyjną dostali do dyspozycji stolik/biurko na korytarzu, aby mieli gdzie postawić herbatę czekając 30 lub więcej minut na rozmowę z prezes. To jest na prawdę smutne jak widzi się ludzi pełnych optymizmu czekających po 30 czy nawet więcej minut na rozmowę kwali.. gdzie klasycznie i tak zostaną zapytani o incotermsy i zostanie zaproponowana im najniższa krajowa :)

Maja
@Zosia

I mimo tego nadal są chętni ?

WT
@Zosia

W Firmie pracuje prawie 200 osób, codziennie odnosząc sukcesy jakie tylko w grupie można wypracować. Naprawdę nie każdy pracownik (na rynku) ma możliwość robienia takich rzeczy. Co ciekawe każdy zatrudniony ma warunki takie jakie zaakceptował. A na goworku nowością jest post krytykujący chwilowe przestawienie stolika, zresztą nie dla Kandydata. Kto ma na takie sprawy czas?

@WT

Napisz proszę jeszcze raz bo wypowiedź bez ładu i składu. Ciężko zrozumieć o co chodzi.

@WT

Tak - każdy ma warunki jakie zaakceptował, bo zawsze te warunki są niby "na początek". Potem się prosisz i jesteś w kółko zbywany... Obiecywane są złote góry, a potem pomimo starań dostajesz kopa, bo "kipijaje" się nie zgadzają. Podwyżkę ewentualnie dostaniesz jak złożysz wypowiedzenie - oczywiście to dotyczy handlowców i spedytorów ze sporym stażem, a reszta? Lepiej wziąć kolejnego stażystę lub studenta na najniższą krajową do przyuczenia :/

@MM

Nonsens i kompletna dziecinada. Najłatwiej jest złożyć wypowiedziane jako forma szantażu względem pracodawcy - to standardowa i prosta ja drut zagrywka świadcząca jednoczenie jakim jest się pracownikiem i człowiekiem. A trudniej jest już zapewne użyć konkretnych argumentów przemawiających do udzielenia podwyżki. Nieprawdaż MM? Osoby po których można stwierdzić ewidentny wkład, zaangażowanie i są w stanie przedstawić konkretne wyniki zawsze mogły liczyć na odpowiednie wynagrodzenie i tym samym jego wzrost. Najwidoczniej nie dla każdego miejsce w tej firmie.

@Nikt ważny

absolutnie się nie zgadzam. W większości to nie była forma szantażu tylko chęć zmiany pracy na lepszą. I jak kipijaje się zgadzały to była podwyżka i inne dodatki, a jak nie to osoba szła do lepszej pracy. Każdy były pracownik jest zadowolony z nowej pracy, więc nie podawaj się za byłego pracownika. U mnie było tak, że na "dzień dobry" wynagrodzenie było wyższe niż w LGI po wieeelu latach i umowa na czas nieokreślony i wszystkie obietnice co do podwyżek dotrzymane. Zaznaczam, że z mojej strony wypowiedzenie nigdy nie było złożone (porozumienie stron).

@MM

„…W większości to nie była forma szantażu tylko chęć zmiany pracy na lepszą. I jak kipijaje się zgadzały to była podwyżka i inne dodatki, a jak nie to osoba szła do lepszej pracy. Każdy były pracownik jest zadowolony z nowej pracy...” A więc, „lepszy pracowniku” :-) podążaj swoją lepszą drogą, do lepszej pracy, z lepszym ludźmi, a tych z gorszego LGI zostaw w świętym spokoju i nie wracaj.

@Nikt ważny

Oczywiście, tak zrobię - będę podążać swoją lepszą drogą, do lepszej pracy, z fajnymi ludźmi i nie zamierzam wracać. A ludzi z "gorszego LGI" nie zostawię w spokoju, bo z wieloma z nich się przyjaźnię.

@Nikt ważny

I usunąłeś kolejne opinie. Masz tę moc!! Poszło w pięty, co? Nikogo nie obraziłam w moich postach - w przeciwieństwie do Ciebie. Pracownik @Mm to nie ja!! Więc go przeproś za swoje (usunięte przez administratora)

@MM

Komentarze są usuwane z prędkością światła. Niestety @nikt ważny uważa, że negatywna (prawdziwa) opinia jest kłamstwem i hejtem. Ten komentarz też z pewnością zostanie usunięty...

@MM

Proszę nie mieszać działu marketingu do tego co tu się dzieje. Nie bierzemy udziału w potyczkach słownych i nie mamy zamiaru. Nie naszą rolą jest polemika z frustracjami, nawet jeśli są słuszne. Wciąż pracują tu świetni ludzie i na tym się skupiamy, bo firma to ludzie, a my patrzymy w przyszłość. Wszystkiego dobrego :)

Zatrudniają a po tygodniu zwalniają... Stażysta czy pełny etat, spotkałem się już z paroma przypadkami... Popytajcie ludzi co pracowali w tej firmie... Dużo komentarzy niby jest zła, ale mówi prawdę o firmie. Dużo pracy wiadomo, płacę średnie, nagrody albo zdjęcia z lemoniadami to tylko dla nielicznych-- na pewno nie dla wszystkich...

Ela
@Marek

To kto tam jeszcze pracuje ?

@Marek

a jest herbata w czwartek i czy jest to melisa?

@Marek

a czy herbata z melisą jest dla wszystkich czy tylko dla bardziej zestresowanych?

Aleksandra
@Ola

Wszystko w tej firmie ściema. Jak zaczął się covid pierwsze co zrobiła pani prezes to zabrała ludziom opiekę medyczną oraz część pensji pod pretekstem nadchodzącego końca świata. Pewnie tarot i horoskopy jej to przepowiedziały. Idąc tym tropem herbat tym bardziej nie uświadczysz.

Jasnowidz z Człuchowa
@Aleksandra

Przepraszam, pomyliłem się z datą końca świata. To jeszcze nie teraz. Można pracować dalej, jednakże zalecam ponowną weryfikacje potencjalnych pracodawców widząc opinie z jakim przyszło mi się zaznajomić czytając wszystkie komentarze.

@Marek

A może był jakiś konkretny powód tych zwolnień? Jak Langowski tłumaczył takie zwolnienia? Może po prostu dane osoby się nie sprawdziły?

monika
@Aleksandra

Pracowałam w tej firmie i markowe herbaty były dla Pani pREZES dla nas była MINUTKA

Jak to kto?
@Ela

Głównie stażyści, bo nikt inny nie chce przyjść.

@Aleksandra

A od czasu pandemii co miesiąc jest pobijany kolejny rekord.

Ola

Ja z kolei jestem zadowolona z pracy dla Langowski Logistics. Polecam. Indywidualne podejście do każdego pracownika.

Barnellini
@Ola

Bo to prawda

Kandydat-nikt

Nie polecam! Na rozmowie pytano mnie o doświadczenia, itd. ale miałem wrażenie ze pani nie słuchała odpowiedzi tylko od razu zaczęła udowadniać że i tak nic nie umiem. Wspomnę tylko, że nie chodzilo o prace w reaktorze nuklearnym tylko na spedycji. Ogolnie slyszałem dużo dziwnych historii związanych z tą firmą (usunięte przez administratora) ja nie chciałem w to wierzyć i dałem sobie szanse ale patrząc na ton rozmowy i podejście do człowieka jakby byl nikim i nic w życiu nie osiągnął juz na samym wstępie to przekonuję się że coś w tym musi byc. Chyba lepiej tu nie tracic czasu i zdrowia.Pozdrawiam.

Jan
@Kandydat-nikt

Na każdej rozmowie o pracę jest sprawdzane doświadczenie kandydata, więc takie pytania to nic zaskakującego. Odezwali się do ciebie po tej rozmowie, czy sam zrezygnowałeś i nie zdecydowałeś się na zatrudnienie?

Czy w Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tak, ten model współpracy jest u nas również praktykowany, aczkolwiek 90% pracowników pracuje u nas na etacie.

@Langowski Logistics Sp. z o.o.

Witam, od razu zapytam o kwestię umowy w Langowski Logistics :) Na jaki czas jest pierwsza umowa zawierana z nowym pracownikiem a na jaki kolejna? Czy można liczyć na stabilność zatrudnienia w firmie? Czy warunki się jakoś zmieniają przy przedłużaniu umowy?

Czy zdarzają się nadgodziny w Langowski Logistics Sp. z o.o. Sp. k.?

Nadgodziny się zdarzają, jeśli naprawdę jest taka potrzeba. Ale nie jest to standard, staramy się tak organizować prace aby pracować 8 godzin dziennie.

@Langowski Logistics Sp. z o.o.

Poważnie ? Mnie Halinka zapytała czy nie mam dziecka i nie będę krzyczała że nie mogę zostać dłużej w pracy bo dziecko czeka ..nie szanujecie czasu pracy. !!! A pytanie padło w drugiej minucie rozmowy ..

@Mariola

Prosimy o zachowanie kultury "rozmowy"... Pani Prezes to nie "Halinka" dla Pani. Jeśli chce Pani coś napisać merytorycznego, pochwalić czy poskarżyć - proszę bardzo, ale grzecznie i z należnym szacunkiem. Proszę pamiętać, że wystawia Pani również w ten sposób swoje świadectwo - choć anonimowo, ale jednak.

@Langowski Logistics Sp. z o.o.

Z szacunkiem ? Chyba nie wiecie co piszecie ! Proponuję zacząć nagrywać rozmowy rekrutacyjne które prowadzi prezes langlowska. Pretensjonalność, obrażanie, wyśmiewanie,parskanie to główna składowa takich spotkań. Więc ja się pytam o jakim szacunku mówimy ?

M

Tak.

@M

Jak często się one zdarzają w Langowski Logistics i kiedy zazwyczaj? W ciągu miesiąca ile mniej więcej ich wychodzi? Jak później pracodawca z nich rozlicza pracownika? Można liczyć na jakąś ekstra stawkę? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Langowski Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Langowski Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langowski Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Langowski Logistics Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langowski Logistics Sp. z o.o.