Opinie o VGL Group w Warszawa

VGL Group
3 65 125 5 1
Piechur wybraniecki
Nazwa działu: Finanse

Witam, chciałbym się dopytać o widełki na stanowiskach w działach finansowych. Chodzi mi o: - młodsza księgowa - asystent, młodszy specjalista ds. rozliczeń - młodszy specjalista/ specjalista ds. płatności - asystent działu weryfikacji - specjalista ds. windykacji Ponieważ takie oferty się przewijają i zastanawiam się czy aplikować

TakNie2
nie warto Nowy wpis
@Piechur wybraniecki

proponuję aplikować do innych firm. to tak zwany back office, wynagrodzenia na bardzo niskim poziomie. to tylko ''koszt'' dla firmy.

Tak2Nie
Piechur Wybraniecki Nowy wpis
@nie warto

@Danka Znajoma, która tam pracowała mówiła o zarobkach ~2500 netto - bez szału. Możesz potwierdzić, czy jest jeszcze gorzej?

wiwi Nowy wpis
@Piechur Wybraniecki

jest gorzej

Tak3Nie
Danka

U nas jest super dobre zarobi i pracy dla tych co się nie nudzą z 2 etaty sie znajdą zapraszam

Tak2Nie23
Qwerty
@Danka

A co jest super, może bardziej merytoryczna wypowiedź? Może bezpłatne nadgodziny są super, dla firmy na pewno :) Zarobki 1700 zł, a po awansie 1800 zł to są dobre zarobki? Chyba, że nowo przyjęte koleżanki Pani z odpowiedniego działu są zatrudnianie na preferencyjnych warunkach (polecam zmienić ustawienia prywatności na Facebooku). Skończ waść wstydu oszczędź

Tak22Nie
Nie polecam
@Qwerty

VGL to jedno wielkie kolesiostwo Opcja zatrudnienia - najchętniej staż, w dodatku z urzędu pracy - i masz być za to wdzięczny, bo na twoje miejsce czekają dziesiątki innych osób Awanse? 300 zł podwyżki (oczywiście nie jest to kwota na rękę) i masa dodatkowych obowiązków dzięki którym klepiesz bezpłatne nadgodziny bo ,,nie ma nic za darmo'' Szkoda czasu i zdrowia na tą firmę

Tak18Nie1
CIEKAWY
@Danka

Hej danka czy nadal jest tak super w VGL?

Tak3Nie
Piechur Wybraniecki Nowy wpis

Tak1Nie

a ja krótko: VGL szanuj pracownika swego wkrótce możesz nie mieć żadnego

Tak5Nie
emjoter
Nazwa działu: Spedycja

Na rozmowie w sprawie pracy nikt nie raczy poinformować, że jako spedytor będziesz mieć jeszcze dodatkowe obowiązki w charakterze windykatora i fakturzysty. Jakby praca spedytora sama w sobie nie była już dość mocno czasochłonna. Korporacja w najgorszym wydaniu. Ludzie siedzą obok siebie i zamiast rozmawiać ze sobą to piszą do siebie maile oraz posty na skype. Chyba żeby mieć wszystko na piśmie jak trzeba będzie kogoś w przyszłości sprzedać do któregoś z wyższych korposzczurów. Przewoźnicy są często wprowadzani w błąd przez dział handlowy, a później spedytor musi się męczyć, bo okazuje się, że ktoś obiecał im, że każdy kilometr będą mieli zapłacony po jakiejś wysokiej stawce. No i wyniki, wyniki i jeszcze raz wyniki. Choćby niewiadomo co musisz im nastukać minimum kilkanaście patyków miesięcznie, choć wiadomo, że jest to branża specyficzna w której są martwe okresy w miesiącach luty, marzec, sierpień. Moja rada jest taka - omijać szerokim łukiem, no chyba że ktoś lubi takie klimaty :) PS. No i oczywiście jako nieodłączny bonus do pracy w tak "wspaniałej" organizacji wymieniane są imprezy integracyjne, owocowe wtorki, dopłaty do karty sportowej - jakby kogoś to jeszcze jarało. Lepiej już by odpalili jakąś stówkę netto więcej do wynagrodzenia w miesiącu.

Tak8Nie
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Tomasz
Nazwa działu: Spedycja

Odradzam pracę w tej korporacji, panuje w niej ogromny przemiał pracowników. Na rozmowę zapraszają każdego, później obgadują za plecami i jeśli nie pojawi się nikt lepszy to standardowo zaczyna się od okresu próbnego. Po pierwszym miesiącu do pracownika docierają realia pracy, że ktoś z góry patrzy na jego pracę i ocenia przydatność dla firmy według własnej opinii, dlatego odpadają tutaj nowi pracownicy bez własnych kontaktów bo nie mają szansy rozwoju. Ja wytrzymałem 2 lata i powiedziałem dość, kiedy przełożony chciał dostać się do moich klientów aby ich przejąć.

Tak8Nie
Mateusz
@Tomasz

Tomek to straszne co piszesz. Rozumiem, że mówisz o dziale handlowym?

Tomasz
@Mateusz

Dział spedycji

Mateusz
@Tomasz

W dziale spedycji? To w jakim oddziale ten kozak pracuję, że sobie klientów sam nie może poszukać?

Antoni
@Tomasz

Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia w dziale spedycji firmy VGL Group? Ciekawi mnie, czy pracodawca potrafi docenić pracownika, który pracuje już dłużej w firmie i przyznać mu np. podwyżkę wynagrodzenia.

Ania

Typowa korporacja, wytrzymałam kilka miesięcy i zakończyliśmy współpracę. Jeśli ktoś szuka firmy która pozwoli Ci się rozwinąć bez podcinania skrzydeł to nie tutaj. Dla nich najważniejsze są Twoje wyniki, przez pierwszy rok jesteś tylko słupkiem. Na plus mogę powiedzieć że ludzie są fajni i idzie z nimi normalnie porozmawiać ale trzeba uważać na słowa bo jak w typowej korporacji każdy obgaduje za plecami.

@Ania

Chyba każdy się ze mną zgodzi co do tego, że praca w korporacji należy do tych najbardziej specyficznych. Nic zatem dziwnego, iż nie każdy się tam odnajdzie. Fajnie, iż jednak udało Ci się odnaleźć chociaż jedną pozytywną stronę pracy w VGL. Napisałaś o dobrej atmosferze - a czy macie tam organizowane jakieś spotkania integracyjne?

TakNie6

Karolina

VGL Group poszukuje osoby z rocznym doświadczeniem jako spedytor drogowy poparte sukcesami oraz znającą język angielski lub inny język obcy. Oferowana jest umowa o pracę, szkolenia wdrożeniowe i pozapłacowe benefity. Dodaję Wam link do ogłoszenia: http://www.vgl-group.com/spedytor-drogowy Może ktoś z Was się zdecyduje na aplikację, nieprawdaż?

TakNie14
Highlander

Witam, Chciałbym podzielić się informacją odnośnie oddziału w Szczecinie. Byłem ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej. Atmosfera podczas rozmowy była miła, pytania bardzo ogólne a większość odnośnie tego co robiłem wcześniej, ogolnie w porządku. Niestety nie dostałem tej pracy i rozumiem, że ktoś wypadł na rozmowie lepiej niż ja czy miał większe kompetencje, doświadczenie ale chciałbym napisać o jednym szczególe w którym ta owa firma ( oddział Szczecin )straciła u mnie swój pozytywny wizerunek. Mianowicie chodzi o to, że pod koniec rozmowy dostałem dwa razy informację, że niezależnie jaką decyzję podejmą odnośnie mojej kandydatury wykonają do mnie telefon . Dzień po terminie zadzwoniłem pod numer z którego zostałem zaproszony na rozmowę ( Gdynia ) i zapytałem o decyzję jaka została podjęta do mojej osoby ( po terminie i tak miałem marne szanse ale chciałem się dowiedzieć jakie będzie wytłumaczenie odnośnie nie wykonania tego do czego się zobowiązali. Pani z Gdyni nic nie wiedziała i wcale jej się nie dziwie. Poinformowała mnie, że zaraz zadzwoni do oddziału w Szczecinie i poinformuje ich, że owy gagatek wciąż czeka na umówiony telefon :-) Domyślacie się już? :-) Zadzonili? otóż tutaj niespodzianka...no pewnie, że nie :-) Po dwóch godzinach dostałema maila z Gdyni że dziękują itp. itd.... Chodzi mi tylko o to, że pracownicy na kierowniczych stanowiskach w oddziale szczecińskim nie wykonali tak prostej czyności do której wykonania sami się zobowiązali. Od razu pomyślałęm sobie, że po prostu mnie (usunięte przez administratora), inaczej tego nie mogę ująć. Zrobili w konia tylko płotkę , być może z poważnymi kontrahentami postępują prawilnie ale to nie znaczy, że nie potrafią kłamać. Dla mnie skrót VGL kojarzył się bedzie teraz tylko z kłamstwem!

Tak15Nie1

Jacek
@Highlander

Rozumiem Twoje rozczarowanie, ale większość firm kontaktuje się tylko z osobami, które pozytywnie przeszły weryfikację rekrutacyjną. Zamiast telefonu, dostałeś zwrotnego e-maila. To też dobra forma poinformowania kandydata o wynikach rekrutacji. Może mógłbyś napisać bardziej szczegółowo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej i jakich kwalifikacji oczekują od przyszłego pracownika? Inni użytkownicy forum szykujący się na taką rozmowę, będą wdzięczni za informację. Obecnie na facebooku https://www.facebook.com/VGLGroup/ firma zaprasza na szkolenie do VGL Group młodych logistyków, aby móc podzielić się z nimi doświadczeniami codziennej pracy i zaprezentować realne wyzwania, które czekają na nich w przyszłości.

TakNie4

@Jacek

Jak napisałem powyżej zostalem na rozmowie poinformowany dwa razy, ze niezaleznie od podjętej decyzji i tak się ze mną skontaktują telefonicznie, poinformują tak czy nie. To wyszło z ich inicjatywy. Że nie mogłem się dodzwonić na numer ktory znalazłem na ich stronie do odzdziału w Szczecinie zdecydowałem zadzwonić do osoby która umówiła mnie na tą rozmowę. Poinformowała mnie, że skontaktuje się ze Szczecinem i poprosi o kontakt. Dwie godziny po rozmowie owszem dostałem maila - z Gdyni. I ok doczekałem się odpowiedzi. Ale nie chodzi o to lecz o to, że reprezentując firmę zachowali się co najmniej nieodpowiedzialnie, nie dotrzymali słowa i o tym napisałem. I nie chodzi mi o oczernianie tej firmy, przecież nawet w niej nie pracowałem tylko nie lubię jak ktoś coś mówi i obiecuje i nic za tym pożniej nie idzie. Dla mnie po prostu to brak odpowiedzialności za swoje słowa. Nie byłem wystarczająco dobrym kandydatem- rozumiem ale na coś się umówiliśmy, Mogli nie zapewniać, nie byłoby problemu. Pozdrawiam,

lifehack
@Highlander

Widać po Twoim zachowaniu, że podjęli chyba dobrą decyzję. Z takimi nerwami praca w logistyce nie jest dla Ciebie :)

Tak4Nie11
@lifehack

WItam, Nie wiem o co dokladnie chodzi Tobie z tym zachowaniem? A co do moich nerwów ręczę, ze jestem chodzącą oazą spokoju :-) Po prostu napisałem swoją opinię. Może Ty nie masz z tym problemu gdy ktoś Cię zapewnia, że coś zrobi a później Cię olewa. Dla mnie jest to po prostu niestosowne zachowanie i pewnie parę innych osób uważa podobnie ale również są na pewno tacy co myślą tak jak Ty. Wszystkim nie dogodzimy :-) Pozdrawiam :-)

Tak11Nie

Beata Zielińska
@Highlander

Dzień dobry. Opinia jest bardzo krzywdząca. Rozmowa była przeprowadzona ze mną oraz z Team Leaderem. Został Pan podczas rozmowy poinformowany, że trwa rekrutacja i mamy kilka osób umówionych na spotkanie ( stanowisko : asystenta spedytora). Poinformowałam Pana o tym, że bez względu na decyzję, ja lub koleżanka z Gdyni, która umawiała na spotkanie - wyśle informację zwrotną do piątku. Ze względu na większą ilość kandydatów i spotkań niż się spodziewaliśmy - rekrutacje przedłużyliśmy o kilka dni. We wtorek podjęliśmy ostateczną decyzję o wyborze kandydata i wysłaliśmy informację zwrotną e-mailową. Staram się każdą rekrutację przeprowadzić uczciwie i profesjonalnie. Przykro mi, że Pan odniósł inne wrażenie, mimo wszystko życzę powodzenia na zawodowej drodze. Pozdrawiam.

Tak5Nie11
Agnieszka
@Beata Zielińska

Zobowiązaliście się do wykonania telefonu. Nie zrobiliście tego w terminie. Mejla wysłaliście dopiero gdy kandydat sam się o to upomniał po terminie. Zatem opinia kandydata nie jest krzywdząca, jest prawdziwa. Jesteście nieprofesjonalni i nie szanujecie kandydatów. Najprawdopodobniej nie potraficie sprawnie rekrutować ludzi. I w zasadzie to wszystko co można o tej sytuacji powiedzieć.

Tak9Nie1
Punia
@Highlander

Jak wygladalo spotkanie? o co pytali?

Kolega po fachu
@Highlander

Robisz widły z igły. Informację ostateczną otrzymałeś, więc w czym problem? Że nie zadzwoniono, lecz wysłano maila? Serio to dla Ciebie taka kolosalna różnica, że aż musiałeś się podzielić swoim żalem na GoWorku? Ciekawe czy gdybyś dostał tę pracę, ale dowiedział się o tym mailowo, a nie telefonicznie, to też byś nakręcił aferę. Jestem pewien, że nie, więc czarno na białym widać, że ta negatywna opinia zaserowowana firmie to taki mały odwet, że nie zdecydowano się na współpracę z Tobą. Słabe.

Tak2Nie5
Przewoźnik

Kilometry zaoferowane tj 0.30 wyjazd i zjazd PL i 0.35-0.4 na plandece i 0.4 do 0.45 za windę sa rozliczane prawidłowo. Możliwość wzięcia skonta na 7% -7dni jest ok. Wszysko przez ING. Kilometry zgadzają się z Google maps. Lataja mi trzy auta i na chwile pisania posta polecam! Oddział Rzeszów i prowadzący tam busy chłopak jest b.dobry. Nie pracuję z innymi z VGL zatem sie nie wypowiem.

Tak4Nie4
@Przewoźnik

Super, że mimo swojego zapracowania zechciałeś dodać tu coś od siebie o tym pracodawcy. Bylibyśmy Ci jednak wdzięczni za nieco więcej szczegółów na temat ogólnych warunków zatrudnienia, jakie są oferowane pracownikom w VGL Group. Przeglądając stronę firmy natknęłam się na informację, iż organizują cykliczne szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne). Mógłbyś coś więcej o nich powiedzieć? Jak często się odbywają, czego konkretnie dotyczą, itp.?

TakNie8

Nazwa działu: Back Office

Nie rozumiem części opinii na temat firmy, z większością się nie zgadzam. Od 4 lat pracuję w VGL i to w wymienianym wielokrotnie poniżej Back Office. Faktycznie są firmy które płacą trochę więcej na podobnych stanowiskach, ale są też takie które oferują mniej i to jeszcze bez umowy, bez żadnych benefitów, nie mówiąc już o żadnych akcjach dla pracowników... Pracuję tutaj już od tylu lat bo cenię sobie stabilizację, dobrze wykonuję swoją pracę i nie muszę martwić czy mi nikt nie podziękuje z dnia na dzień. Osobiście jestem zadowolona z klimatu w moim zespole, no ale to już od każdego zależy indywidualnie. Na pewno jest kilka rzeczy do poprawy, chyba w żadnej firmie nie jest idealnie. Mam doświadczenie z kilku firm i VGL wypada na ich tle pozytywnie.

Tak3Nie23
Cross
@pracownik

Czy udało Ci się awansować w ciągu tych kilku lat pracy? Pytam jako osoba dla której ważny jest rozwój. Będę wdzięczny za podpowiedz.

Tak11Nie

a może twój wpis sponsorowany przez konkurencje?

Tak1Nie12
@Cross

Tak, awansowałam po 2 latach. dużo osób ostatnio awansowało na kierowników zespołów czy team leaderów, na szkolenia jak ktoś chce też może chodzić, jest też opcja dofinansowania do studiów.

TakNie13
hehe
@Cross

Jesteś osobą, dla której ważny jest rozwój? Po pierwsze: naucz się interpunkcji. Dopiero potem myśl o awansach.

TakNie9
Jerzy
@pracownik

Stabilizacja w pracy jest bardzo ważna, gdyż daje pracownikowi poczucie bezpieczeństwa. Wspominasz o benefitach. Napisz więcej, czy zawierają premie, atrakcyjne szkolenia branżowe lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Podziel się swoim doświadczeniem, pomożesz w ten sposób innym osobom zainteresowanym VGL Group pod kątem zatrudnienia.

Andriii

Dajcie ludziom pieniadze zamiast glupich bonusow którymi się chwalicie Dzień owoców dzień pizzy to jakaś kpina która służy tylko do ladnego pochwalenia się na facebooku firmy Impreza nie zapłacę kredytu, ale dostanę za to uśmiech prezesa na integracji

Tak28Nie2
Mnbv
@Andriii

mi sie podobał żel pod prysznic ziaja który firma rozdawala na dzien kobiet

Tak6Nie3
Nazwa działu: Back Office

Chodzi plotka ze pracujesz 8h a placa za 3 to prawda?

Tak13Nie3
Nickowski
@Pytanie

A skąd, tak dobrze to nie jest. Pracujesz 16 godzin i dopłacasz za 8.

Tak12Nie2
NICK

OMIJAC!!!!!!!!!!!!

Tak15Nie1
GOŚĆ

Wyzysk w otoczce ładnych słów. Niskie zarobki mnóstwo pracy nie równe traktowanie brak wsparcia menedżera wszystko robione na pokaz. Traktuja ludzi jak roboli już więcej płacą w biedronce

Tak17Nie3
Vgl
Nazwa działu: Back Office

Gdynia: Pracowałam w back office przez kilka lat, praca dobra dla osób bez doświadczenia, bo można później coś w cv wpisać. Zarobki totalne dno około najniższej krajowej. Nadgodziny to standard, nie ma później ich kiedy odebrać a oczywiście za nie nie płacą, pseudo korporacja która oszczędza na pracownikach, kierują się zasadą "nie ten pracownik to będzie następny", zatrudniają pierwsze lepsze osoby bez doświadczenia i tłumy stażystów, bo to tania siła robocza. Ludzie ogólnie ok, niektórzy tylko zachowują się jak święte krowy. Ogólnie back office czyli księgowość, administracja i rozliczenia są traktowane jak nie potrzebne działy, które są tylko kosztem dla firmy . Spedytorzy zero współpracy z back office, widzą tylko swój czubek nosa. Dużo osób to donosiciele żeby podlizać się i zaistnieć. Jak jesteś bez doświadczenia i nie możesz znaleźć pracy na poczatek można się zatrzymać ale na dłuższą metę nie ma co się męczyć i starać bo i tak nie zostaniesz doceniony.

Tak39Nie
Rozliczenia to dno
@Vgl

Potwierdzam wszystko - były pracownik rozliczeń

Tak16Nie
BO-worker
@Vgl

BackOffice jest TYLKO kosztem - święta prawda. Kiedyś ktoś naprawdę powiedział te słowa. Było tak za czasów starego zarządu. Miało być lepiej bo zmianie systemu zarządzania, niestety minął rok i nic się nie zmieniło. Zarobki naprawdę niskie, może nieco powyżej minimalnej, z tą tylko różnicą, że minimalna co roku rośnie a pensje pracowników BO stoją w miejscu :( na podwyżkę nie ma co liczyć, chyba że nie boisz się iść o nią poprosić. Trzeba mieć jednak w świadomości to, że pokażą Ci wtedy drzwi. Bo tak jak w komentarzu powyżej: "nie Ty, to następny - tańszy". Niestety taka prawda. Duuużo roboty (nadgodzin), płaca słaba... :( choć wszystko inne dookoła jest całkiem fajne... Ale jednak z samych akcji pracowniczych, konkursów, czy dobrej atmosfery człowiek nie wykarmi rodziny, ani nie spłaci kredytów. Przykre. Taka duża firma, prosperująca na miano korporacji, a tak nie potrafi docenić pracownika...

Tak18Nie
Nicole
@BO-worker

Serio w księgowości zarabia się 2250 zł brutto (bo tyle obecnie wynosi minimalne wynagrodzenie)? Doprawdy trudno w to uwierzyć, zważywszy na to, że obecnie pracy dla księgowych jest w bród, więc kto przy zdrowych zmysłach siedziałby tam za najniższą krajową.

Tak4Nie1

HanSolo
Nazwa działu: Handlowy

Odział Warszawa - jedna wielka improwizacja. Na wejściu zamiast zwykłych powinni zainstalować drzwi obrotowe. Twój pierwszy dzień w pracy wygląda tak, że pokazuja Ci biurko dają laptopa i na tym koniec. Wszystkiego musisz dowiedzieć się sam (programy na jakich pracują itp). Wystarczy, że ktoś wyjdzie do sklepu , a "stara żandarmeria oddziałowa" urządzi sobie glośną , często nieprzychylną dyskusję na temat tej osoby. Widać wyraźny podział między "świeżakami", a wyżej wspomniana starą ekipą. Pracują tam oczywiście też ludzie mili i bardzo pomocni, ale to niestety jednostki. Co do wynagrodzenia, oczywiście dostajesz na początku tyle ile chcesz (prawie) , jednak po 3 miesiącach okresu próbnego proponują dużo niższą podstawę. Albo się zgadzasz albo out - taka polityka. Im wszystko jedno - na Twoje miejsce czekają już następni ...

Tak14Nie2
Na PLUS

Pracuje w VGL od lat. Pracować trzeba nikt nie płaci za siedzenie na FB. Ale za to można dobrze zarobić, są szkolenia, spotkania i przyjazna atmosfera. Większość negatywów to zapewne osoby które się nie sprawdziły. Każdy kto pracuje w transporcie wie o czym mowa.

Tak42Nie14

Vgg
@Na PLUS

Jak jesteś spedytorem to moze i można ale jak pracujesz w back office to jesteś dla nich dnem. W Biedronce ludzie więcej zarabiają. No pracować trzeba i nadgodziny za darmo robić a nawet dziękuję Ci nie powiedzą. Ja pracowałam kilka lat, pseudo awanse dostawałam i grosze do wynagrodzenia za "lepsze" stanowisko a pracy dużo więcej.

Tak20Nie

Vgl
@Na PLUS

Pozytywne komentarze to chyba sobie zarzad publikuje

Tak19Nie

Agnieszka

Pracuje w tej firmie od kilku lat-jako spedytor. Premia wyplacana zawsze zgodnie z wynikami. Dobre wynagrodzenie. Atmosfera w pracy tez ok.

Tak5Nie8
Maja
@Agnieszka

Powiesz nam coś więcej na temat pracy na tym stanowisku? Jak z perspektywy pracownika oceniasz możliwości rozwoju w firmie VGL Group? Czy uczestniczyłaś lub masz zamiar uczestniczyć w szkoleniach/kursach organizowanych przez firmę? Jeśli tak, konieczne opisz nam przebieg tych szkoleń. To będzie bardzo istotna informacja dla użytkowników forum.

Nazwa działu: Księgowość

Pracowałam w Księgowości. Atmosfera nie najgorsza, pomijając zastępce głównej księgowej, która chodziła zawsze z głową wysoko podniesioną, jakby była nie wiadomo kim i nawet pierwsza nigdy się nie przywitała, ze „zwykłymi” pracownikami, nie to co z kierownikami innych oddziałów. Na szczęście główna księgowa całkowite przeciwieństwo, przesympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Duży minus, że w jednym pokoju siedzi koło 30 osób, niestety jak to w nowoczesnych budynkach. Jeżeli chodzi o samą pracę, jak to w korporacji, dostaje się bardzo wąski zakres obowiązków i cały czas robi się to samo, brak możliwości rozwoju, tylko klepie się to samo. Uważam, że praca w tym miejscu dobra dla ludzi bez ambicji, na przeczekanie lub dla osób starszych, która chcą mieć spokój i wiele do szczęścia im nie potrzeba. Jeżeli chodzi o ludzi zarządzających, ogólnie są w porządku. W firmie są benefity jak dofinansowanie do opieki medycznej, karty multisport, owoce co tydzień, darmowe mleko, kawa, herbata. Nie rozumiem idei imprez integracyjnych w tej firmie. Kupę kasy muszą kosztować, ludzie zjeżdżają się z innych oddziałów z Polski i z zagranicy, a każdy trzyma się z tymi samymi osobami, z którymi na co dzień. Grupki znajomych osób są porobione, zero integracji. Lepiej, aby pracodawca dawał dodatek do pensji na święta, zamiast takie imprezy, nikomu nie potrzebne.

Tak15Nie

nick
@pracownik

Pracowałam w tej firmie i mam podobne odczucia, nie szanują ludzi

Tak16Nie1

Ja-nóż

Czy orientuj się ktoś czy na stanowisku Team Leader'a otrzymuje się samochód służbowy? I jakie dokładnie są obowiązki na tym stanowisku?

IL
@Ja-nóż

Hej, nie. Samochód mają kierownicy lub handlowcy. A jak chcesz wiedzieć jak wygląda praca itp to najlepiej umówić się na rozmowę :)

IL

Hej, szukaj na portalach, stronie firmowej, FB. Aktualnie są ogłoszenia.

Patrycja

@Na PLUS, Twoja pozytywna opinia, może być bardzo przydatna dla potencjalnych kandydatów do firmy VGL Group. Czy orientujesz się może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna do tej firmy? Jakie pytania można usłyszeć podczas tej rozmowy? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

TakNie1

Patrycja

@Spedytor, argumenty, które przytoczyłeś na pewno stanowią duży atut firmy VGL Group. Czy wiesz może w jaki sposób najlepiej aplikować do tej firmy, czy trudno dostać w tej firmie pracę? Jakich aktualnie pracowników poszukuje firma VGL Group? Jak często odbywają się dodatkowe szkolenia w firmie?

Spedytor
@Patrycja

@Patrycja . Najlepiej zgłoś się do kierownika oddziału, który Cię interesuje, bądź wyślij e-maila z ogłoszenia. Z tego co wiem, jest od kilku dni ogłoszenie na pracuj.pl Na pewno szukają spedytorów drogowych, handlowców, asystentów, ale nie wiem dokładnie kogo jeszcze. W tym roku szkolenia są dość często . W tym roku niektóre osoby były juz na 2 szkoleniach wyjazdowych. Firma ma swoje nminusy, ja wszędzie, ale wg mnie przeważają plusy. Jak patrzę na te negatywy o firmie, to zastanawiam sie skąd te opinie, czy czasem nie są to opinie konkurencji, bo aż nie chce mi sie wierzyć że to o VGL

Spedytor

Pracuję w tej firmie od kilku lat, ale w o oddziale poza siedzibą firmy. Dobre zarobki, premie wypłacane uczciwie, benefity. Ciekawe akcje dla pracowników : np. rowerowe rywalizacje, szlachetne paczki, szkolenia, imprezy firmowe.

Tak1Nie

Patrycja

@W&B, dziękujemy za Twój komentarz dotyczący pracy w firmie VGL Group, czy podczas współpracy z tą firmą miałaś oferowane dodatki za nadgodziny? A jak miała się atmosfera podczas wykonywanej pracy? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi w tym wątku. @Maślakowa :), w swoim komentarzu poruszasz kwestie imprez integracyjnych, opisz nam jak ma się atmosfera podczas tego typu imprez? Jako obecny pracownik firmy VGL Group przedstawisz nam kwestie warunków pracy? Z wielką ochotą dowiemy się od Ciebie więcej informacji!

Maślakowa :)
@Patrycja

Atmosfera jest super :) Gry integracyjne :) Zawsze załatwiony hotel. Konkursy :) Super. Jesli chodzi o warunki pracy b. dobrze pierwsza umowa na okres probny wszystko na kwicie. Rozliczane wszystkie diety itd. Z szefostwem załatwisz wszystko. Urlop czy choroba nie ma problemu wiadomo pod warunkiem ze twoja robota jest zrobiona. Prace ułatwia dobra opinia firmy na rynku. Ja polecam z czystym sercem

TakNie1

Maślakowa :)

Pracuje w VGl od lutego. Cenie pracodawce bardzo, zawsze pomoże , wypłaty na czas, wszystko na kwicie , nic pod stołem jak w większości firm. Pracodawca godny Polecenia. Fakt ciężka praca - ale każdy pracuje na swój rachunek. Podstawa i prowizja. Imprezy integracyjne dwa razy w roku. Mnóstwo konkursów. Nagrody od rayanera po iPhone. Nie ma firm bez wad. Ale ta z chęcią polecam jeśli tylko ktoś chce ambitnie pracować i nie jestem typem osoby która na wszystko narzeka jak typowy ,,pracuś roku ''

Tak5Nie2

W&B

Witam! Po miesiącu pracy jako spedytorka z kilkuletnim doświadczeniem Podziękowałam:) Dlaczego?? Ponieważ prócz wykonywania standardowych obowiązków spedytora będziesz zajmować się wystawianiem FV, robieniem korekt, windykacja od klientów oraz wielu innych dodatkowych zadań:) Jeśli lubisz być 4 w 1 i pracować po godzinach bo inaczej nie wyrobisz Polecam !!! Na rynku 90% firm spedycyjnych nie zajmuje się takimi rzeczami tu jednak jest inaczej niestety na rozmowie nikt tego nie mówi:) To czysta prawda o natłoku pracy , plus taki że zostaniesz specjalistą od rozliczeń:P acha po przyjęciu się do pracy nie licz na pomoc masz już wszystko umieć

Tak26Nie

Patrycja

@pozytywnie, jak oceniasz kontakt z kadrą kierowniczą w firmie VGL Group? Piszesz o dobrych warunkach finansowych u tego pracodawcy, czyli można liczyć w tej firmie na umowę o pracę? Można mieć możliwość samochodu służbowego? @anonymous, zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi w temacie firmy VGL Group, Twój obecny komentarz niewiele nam mówi.

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w VGL Group?

anonymous
@Administrator

Układy i układziki....... Tyle na ten temat

Tak7Nie

pozytywnie

Dzień dobry, pracuję w firmie VGL jak spedytor- jednak poza Gdańskiem. Praca jest ciężka, fakt, ale taka branża. Są za to bardzo dobre warunki finansowe. I dodatki typu multisport czy prywatna ochrona zdrowia, które są praktycznie za darmo. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii na temat firmy.

Gość
@pozytywnie

Ale ściema...

Człowiek
@pozytywnie

No jak skąd? Ludzie opisują swoje doświadczenia. Jak się siedzi w środku tego bałaganu to certyfikaty i wyróżnienia KUPIONE nie robią wrażenia. PR i kreowany wizerunek mocno odbiega od codzienności.

Tak14Nie

Zostaw opinię o VGL Group - Warszawa