Opinie o Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska w Warszawa

Cześć, jest tu może ktoś na bieżąco i by napisał mi czy warto zgłaszać się na statystę? Po poprzednich opiniach miewam wątpliwości a dosłownie tydzień temu pojawiła się oferta na Facebooku, którą reflektowałam. Warte to tych 100 zł z opisu?

Wiktoria

Rzeczywiście mnóstwo tu niepochlebnych opinii. Jednak zastanawia mnie jedno - kiedy podpisywana jest z Agencją Statystów umowa? I określa ona stawkę za projekt, tak?

@Wiktoria

Podpisać możesz umowę nawet na 200 zł. Co z tego skoro w agencji olewają to i nie dostaniesz ani grosza. Dobrze kombinują bo nikt do sądu nie pójdzie za takie pieniądze a pozew zbiorowy to tak naprawdę teoria. Komu chciałoby się szarpać przed sądem za 200 zl i tracić czas i dzień pracy na uczestnictwo w sprawie ? No właśnie - dlatego jest jak jest

M Nowy wpis
@Tomek

Pozew do e-sądu i nakaz zaplaty w dwa tygodnie.

Wojciech

Agencja wprowadzą w błąd statystów

Katarzyna Nowy wpis
@Wojciech

Napiszesz coś więcej o tym wspomnianym wprowadzaniu w błąd? Pisałeś coś wcześniej o jakimś SMS, chodzi o treść? Co w niej się ostatecznie znalazło?

Wojciech Nowy wpis
@Katarzyna

Gdzie indziej była baza a gdzie indziej mieliśmy grać a nikt nas wcześniej nie poinformował

Wojciech

(usunięte przez administratora) co innego jest w SMS a co innego w rzeczywistośći

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Statysta

Agencja potrafi zerwac bez powodu zawartą kilka dni wcześniej umowę dzień przed nagraniem. W dodatku taka umowę której statysta zerwać nie może.

Czy pracownicy Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Esperanza nie odpisuje na zgloszenia.

Wanda

Specyficzna agencja

Barb

Do sejmu wpłynęła petycja w sprawie uregulowania stawek dla statystów. Chodzi w niej o to, abyśmy byli objęci chociaż minimalną stawką krajową stosowaną przy innych umowach, tj 17 zł na godz. Podpisywać te petycję! Link na nią jest na stronie sepa, trzeba ją odnaleźć i podpisać

Wiktoria

Czy praca w agencji jest stacjonarna, czy czasem zdarzają się pracę wyjazdowe np. do innego miasta?

Czesław

Niestety Agencja Warszawa nie płaci za wykonaną pracę i urywa skutecznie kontakt. Proszę poczytać opnie Google na jej temat. Odradzam!

Karol

Złego słowa o agencji nie mogę powiedzieć, naprawdę warto uczestniczyć w castingach, fajna atmosfera, zdecydowanie polecam.

Kinga

Ja byłam niedawno na castingu w Popcornie i było spoko. Trochę się stresowałam, bo nigdy wcześniej nie byłam w żadnej agencji, ale okazało się, że odnalazłam się bez problemu no i podobało mi się

Wod
@Kinga

Też chodze na castingi do Popcorn Film i uważam, że jest okej chociaż miałem doświadczenie też w innych

statysta

Po jakim czasie wypłacaja pieniądze? Ile razy zwyczajowo trzeba dzwonić, pisać sms itp. żeby puścili przelew? 4 razy statystowałem, 2 razy zapłacili gotówką a kolejne 2 miały być przelewem i ... cisza

Boruś

Po wcześniejszym uzgodnieniu bycia statystą w filmie, przychodzę na miejsce zbiorki i okazuje się że nie zostałem wpisany na listę ;) Dodam że zbiórka miała miejsce o godzinie 10 i specjalnie nie poszedłem do szkoły

Ja już kilka razy statystowałem i nigdy mnie nikt nie traktował nieodpowiednio ale ja też rzetelnie podchodze do tematu bo chcialbym kiedys spróbowac w jakiejs poważniejszej produkcji sie pokazac

Dadir

Wiele się pisze o agencjach jakie to są złe i jak to statyści są źle traktowani. A może tak spojrzeć z drugiej strony? Kilka przykladow: *Notoryczne spóźnianie się na godzinę zbiórki. *Nie przychodzenie pomimo potwierdzenia SMS dzień wcześniej *Upychanie po kieszeniach herbaty,kostek cukru czy mleka do plecaka-dla mnie zwykła kradzież I wiele innych przykładów można by podać. A potem na FB taki statysta pisze jak to strasznie na planie było i jaka agencja jest her. Najlepsze jest to że następnego dnia jest znowu na planie z tej her agencji. To są oczywiście przykłady i to są jednostki,ale dzięki takim osobom statysta jest tak traktowany. Wiecoze najpierw pokazać się z lepszej strony a potem narzekać

@Dadir

ja dziś byłem na planie , nikt nie powiedział mi za ile pracuje , po 12 godzinach dowiedziałem sie ze za dzisiejszy dzien dostane 20 zł...nadal uwazasz ze agencje postepują uczciwie ? a jak nazwiesz ich postepowanie? czy to nie oszustwo? wcale sie nie dziwie ze ludzie cukier upychali i herbate, bo za 20 zł za 12 godzin pracy to ich nie stać na takie rarytasy jak cukier do herbaty...... żenada

Żenada
@Dadir

To, że jeden, czy drugi statysta kradnie herbatę, czy kostki cukru albo spóźnia się na plan ma oznaczać, że wszystkich pozostałych traktuje się niewłaściwie?! Jeśli 10 razy ktoś z blond włosami ukradł telewizor ze sklepu, to kolejnych losowych 10 blondynów należy też ukarać? Jak można używać takich argumentów...

Agna

Byłam na castingu i nic mnie nie przeraziło zbyt bardzo, warunki były dobre, była przerwa na posiłek, od razu po planie dostałam pieniądze.

Hana
@Agna

U kogo był casting? Konkretnie.

afrykaner

dziadostwo na planie ,kanapka na dzień dobry wielkości herbatnika, obiad w nocy,ogromna kolejka po kasę,wolę stracić dzień pracy niż jechać tam po głupie 120 zł,nie polecam.

Natalia_W

Jak dla mnie fajne doświadczenie. W sumie nigdy wcześniej nie statystowałam, więc średnio miałam pojęcie co, jak, gdzie i dlaczego, ale wszystkim pokierowali i było ok. Dobrze to mają zorganizowane.

Dino

Dość często dorabiam sobie w ten sposób. Byłem już w kilku serialach jako statysta i dla mnie to spoko opcja szczególnie ze zawsze jest u nich jakaś praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska?

Agencja Aktorska ESPERANZA Agnieszka Niedzieska
2.1/5 Na podstawie 36 ocen.
  • ul. Walerego Wróblewskiego 18A
    05-250 Warszawa