Opinie o Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha w Kurów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha w Kurów

baner wywiady
Moje zdanie Nowy wpis
Klient
 Problem

Witam chodzi współpracę z tą firmą to napisanie wniosku pierwszy kontakt ok.Pani Karolina Szałas miła osoba ,kulturalna ,tłumaczy co i jak ! A pan Grzegorz Przysucha no cóż na początku tez tak myślalam -przecież prowadzi firmę powinien byc dla ludzi -przecież z tego ma kasę ale jak dzwonilam w sprawie poprawek wniosku jaki nam składali to rozmowa pozostawała wiele do życzenia Pan łaskę robi że człowiekowi poświęca parę minut z wyrzutem że pół godziny temu dostali wniosek do poprawki i że gołębiem mi go wyśle -bo co z poprawki nie ma kasy-więc trzabylo wnisek napisac ok.Pani Karolina żaden problem wniosek poprawiony proszę przyjechać.Kolejny raz już bym nie skorzystała z usług pana Przysuchy!!!

1
Administrator

Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha w mieście Kurów? Czekamy cały czas na nowe sprawozdania od Was!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha - Kurów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha
Przejdź do nowych opinii