Opinie o Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha w Kurów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha w Kurów

Moje zdanie
Inne
 Problem

Witam chodzi współpracę z tą firmą to napisanie wniosku pierwszy kontakt ok.Pani Karolina Szałas miła osoba ,kulturalna ,tłumaczy co i jak ! A pan Grzegorz Przysucha no cóż na początku tez tak myślalam -przecież prowadzi firmę powinien byc dla ludzi -przecież z tego ma kasę ale jak dzwonilam w sprawie poprawek wniosku jaki nam składali to rozmowa pozostawała wiele do życzenia Pan łaskę robi że człowiekowi poświęca parę minut z wyrzutem że pół godziny temu dostali wniosek do poprawki i że gołębiem mi go wyśle -bo co z poprawki nie ma kasy-więc trzabylo wnisek napisac ok.Pani Karolina żaden problem wniosek poprawiony proszę przyjechać.Kolejny raz już bym nie skorzystała z usług pana Przysuchy!!!

1

Zostaw merytoryczną opinię o Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha - Kurów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha
0/5 Na podstawie 0 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Proinvest.Przysucha Doradztwo Inwestycyjne Grzegorz Przysucha
Przejdź do nowych opinii