TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o firmie TECHEM SERVICES

Dziękujemy za Wasze komentarze, doceniamy, że interesujecie się naszą firmą. Staramy się być wszędzie tam gdzie są kandydaci zainteresowani pracą, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania.
Jeśli masz do nas pytanie, chciałbyś podzielić się swoją opinią jesteśmy tutaj po to, aby móc odpowiadać na wszystkie ważne kwestie dla naszych pracowników i Kandydatów starających się o pracę w naszej organizacji.

Zależy nam na merytorycznej wymianie zdań dlatego zaznaczamy, iż wszelkie komentarze, które naruszają Regulamin serwisu GoWork i/lub przepisy Polskiego Prawa, będą zgłaszane do administratorów z prośbą o weryfikację adresu IP.

Szanujemy wolność słowa, jesteśmy także otwarci na konstruktywną krytykę, ale nie zgadzamy się na obrażanie obecnych, byłych jak i przyszłych pracowników Naszej firmy.
Zdalnie

Czy można pracowac całkowicie zdalnie?

@Barbara

Nie odpisałam na, że praca zdalna jest na 95%, tylko w 95%. Jeden dzień w miesiącu należy być w biurze. Proszę czytać ze zrozumieniem.

A ktoś doświadczył i wie jak wygląda to szkolenie wdrażające do pracy od podstaw? Ile dni trwa i czy to jest sama teoria czy też praktyka, bo cięzko się domyślić po tym wpisie niżej.

prac

Umowa o pracę.

MSZ

Jakie sa zarobki na stanowisku pracownik biurowyw dziale rozliczen w roku 2024?

@MSZ

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Informacji dot. wynagrodzenia udzielamy osobom zainteresowanym po przesłaniu CV.

Kacha Nowy wpis

Chciałabym ustalić, ile mniej więcej procentowo zajmują czasu (usunięte przez administratora) wsparcie działu administracji w codziennych zadaniach w zakresie prac biurowych i inne zadania zlecone przez Przełożonego - stanowisko specjalista ds. administracji i ochrony danych osobowych? Czy tu wygląda tak, że obowiązków wokół RODO nie ma wystarczająco na cały etat?

@Kacha

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Stanowisko Specjalisty ds. administracji i ochrony danych osobowych będzie nowym stanowiskiem w naszych strukturach, więc dokładny podział obowiązków jest kwestią otwartą. Chciałabym również zaznaczyć, że Techem ma już wyznaczonego Inspektora Danych Osobowych, obecnie poszukujemy osoby, która będzie współpracować z naszym IOD w zakresie realizacji wymagań RODO oraz wspierać zespół administracji w codziennych zadaniach.

znalazłem ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. administracji i ochrony danych osobowych. w ogłoszeniu jest że pracuje się tutaj w trybie hybrydowym po stacjonarnym wdrożeniu. po pierwsze, jak długo trwa takie w drożenie? po drugie, dajcie znać, ile razy w tygodniu trzeba pojawiać się w firmie. ;) z góry dzięki za wszystkie informacje.

@…

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Długość okresu wdrożenia zależy od kilku czynników między innymi od doświadczenia i indywidualnych umiejętności nowego pracownika, natomiast zazwyczaj pełne wdrożenie stanowiskowe trwa 3 miesiące. Stanowisko Specjalisty ds. administracji i ochrony danych osobowych będzie nowym stanowiskiem w naszych strukturach, więc jest możliwość indywidualnego dopasowania trybu pracy do preferencji kandydata. Zachęcamy do wysłania CV :)

Na jakie benefity można liczyć w firmie TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Firma proponuje: - pracę w systemie hybrydowym ( 1-4 dni w miesiącu w biurze) - elastyczny czas pracy ( możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00-9:00) • dofinansowanie do Karty Multisport oraz prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach, • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, • dofinansowanie do kursów językowych, • program wewnętrzny ,, 100% Grypoodporni“- dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego, • dodatkowy dzień płatnego urlopu z tytułu urodzin - szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych tzw. e-learningów

Jacek
@TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam, jakie widełki płacowe?

@TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kursy językowe o których wspomniałeś wybiera firma? To są spotkani z lektorem w biurze po pracy czy nauka jest na platformie online i można samemu wybrać godzinę spotkania?

@Jarosław

Pracownik ma możliwość samodzielnego wyboru szkoły językowej oraz trybu nauczania. Kursy realizowane są po pracy w dowolnym czasie.

@Jacek

Trudno jest określić widełki płacowe, ponieważ są one w głównej mierze zależne od działu, w którym się pracuje. W każdym z działów mamy do czynienia z innym zakresem obowiązków, a co za tym idzie z różnymi umiejętnościami/ znajomością j. niemieckiego Pracowników. Te czynniki mają realny wpływ na stawkę wynagrodzenia. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu w celu poznania szczegółów.

Gaba
@TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Na ile dodatkowych dni urlopu wypoczynkowego można liczyć z racji programu wewnętrznego "100% Grypoodporni? ;)

@Gaba

W programie ,, 100% Grypoodporni" można uzyskać do 3 dni dodatkowego urlopu wypoczynkowego.

@Jacek

W okolicy przyszłorocznej najniższej krajowej.

@Jacek

Tyle co przyszłoroczna najniższa krajowa plus minus 300 zł premii frelwencyjnej. 4000 netto bez nadgodzin nie wyciągniesz.

Elżbieta
@Zonk

Myślisz ze podniosą wynagrodzenie pracownikom, gdy ta minimalna się zwiększy, czy ono się wyrówna? Premia frekwencyjna jest co miesiąc, czy jak to wyglada? Automatycznie po jednym dniu l4 się ja traci w całości?

@Elżbieta

Nie wiem czy podniosą, mam taką nadzieję. Konkurencja nie śpi i proponuje o wiele lepsze stawki. Premia jest frekwencyjna, ale obniżają ją za każdy dzień nieobecności stopniowo. Na szczęście nie jest tak, że nie ma Cię jednego dnia i po premii.

Kamil
@Zonk

O to dobra informacja że obniżają tylko po dniu nieobecności. A co z urlopem? Też jak się idzie na płatne wolne to obniża się proporcjonalnie premia czy wtedy jest w całości?

Byly pracownik
@Jacek

Tragiczne chyba ze zadowala cie kwota 4500 brutto z dobra znajomosc jezyka niemieckiego.

Elka
@TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dziekuje za opisanie benefitów, właśnie widziałam ze szukacie na Gliwice a kiedy można spodziewać się czegoś na Katowice ? Często otwieracie nowe rekrutacje ? Zaciekawiły mnie te kursy językowe, czy one są organizowane na terenie zakładu czy może po prostu prywatnie załatwia się szkole i przychodzi pozniej np z fakturą ?

@Zonk

A po ilu dniach nieobecności premii nie dostaje się wcale? Jeśli chodzi o nadgodziny, to czy ma się je wypłacane jakoś ekstra?

Nadgodziny i premia

Premie się traci proporcjonalnie, jeżeli nie ma Cię cały mc to masz 0, jezeli pół miesiąca to masz 50proc. Jeżeli jeden dzień a jest 21 dni to tracisz tylko 1/21. Nadgodziny w tygodniu płatne+50 proc. Nadgodziny w sb płatne plus 100 proc.

@Nadgodziny i premia

Tyle dobrze, że nie traci się całej już przy 1 dniu nieobecności, jak w innych firmach ... Możesz powiedzieć mi coś więcej na temat nadgodzin? Przede wszystkim czy można je odebrać w formie dnia wolnego? I czy jest ich dużo, czy często się zdarzają?

Nadgodziny

Nadgodziny są dobrowolne, jeżeli ktoś nie chce za nie kasy może wybrać, ale też nie każda ilość, wszystko do dogadania jest

Firma TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ prowadziła rekrutację na stanowisko Praca biurowa (z j. niemieckim). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Czy w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Cyś99

Witam, czy na każdym stanowisku wymagana jest znajomość języka niemieckiego? Kiedy bedzie prowadzona kolejnq rekrutacja?

Niemiecki
@Cyś99

Techem services - tak, niemiecki. Techem techniki pomiarowe - oferty bez niemieckiego, aktualnie jest jakaś oferta po angielsku. Nie ma jakiś dużych rekrutacji od dłuższego czasu, pojedyncze wakaty raczej

@Niemiecki

Ale to komunikatywny niemiecki wystarczy? Czy raczej trzeba znać na zaawansowanym poziomie? Firma w ogóle jakieś kursy językowe dla pracowników ogarnia?

Dofinansowanie

Jest dofinansowanie do niemieckiego. Trzeba sobie samemu ogarnąć na fakturę i się ubiegać o zwrot. B1 na początek, a potem się trzeba wdrażać w branżowe słownictwo, jak się zna lepiej i się wyszkoli z rozliczeń to można iść do innego działu gdzie się rozmawia z klientami. Są też inne działy poza rozliczeniami, ale jak w ogłoszeniu jest że niemiecki to tak b1, a słownictwo branżowe samo wejdzie w trakcie szkolenia

@Dofinansowanie

Czyli samemu trzeba najpierw opłacić a dopiero potem zwrot? Jest jakiś określony budżet którego nie można przekroczyć? Jak wiadomo kursy z lektorem są dość drogie. Nie trzeba podpisywać lojalki za takie dofinansowanie?

Dofinansowanie

Tak jest określony budżet. Reszte trzeba dopłacić sobie, lub wykupić tylko tyle lekcji ile można za tą kwotę. Np.za 800zl kupisz 10 lekcji po 80zl, jeżeli lekcje są droższe to mniej. Na semestr

Szanowni Państwo, prośba o kilka słów komentarza odnośnie stanowiska "specjalista ds. zarządzania danymi klienta" Pytam ponieważ pojawiają się opinie, że praca jest trochę specyficzna. " ani biurowa, ani księgowa do końca, ale że wskazane predyspozycje matematyczne " ? Ktoś niżej pisał, ze testy z matematyki byłyby wskazane aby określić, czy ktoś się nadaje. Czy może pod tym stanowiskiem kryje się kilka różnych ofert, do różnych działów i stąd rozbieżności? Czy kluczowa dla stanowiska jest znajomość języka i typowy humanista również powinien odnaleźć się po szkoleniu. Czy jednak potrzeba tu kogoś z głową do cyferek i analizy zbiorów/danych liczbowych?

Widzę ze do pracy W Katowicach Szukają minimum 3 lat doswiadczenia. Zastanawiam się czy wykonywane są jakieś Testy Przy rekrutacji? Sprawdzaja w Jakiś Sposób Testowo te umiejętności? Skoro Oferta Jest cała W języku Angielskim to praca także jest w takim Języku, czy może Jeste sporo Polaków ?

Oferta

Oferta dotyczy techem techniki pomiarowe. A tu raczej są opinie o rozliczeniach w branży niemieckiej

Nawia

Dzień dobry, kiedy będą przeprowadzane kolejne rekrutacje?

Czy rotacja pracowników w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na Pracownik Administracyjny jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 15 sierpnia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Firma Techem Services jest aktualnie w trakcie rozwoju struktur wewnętrznych. Kilka miesięcy temu otwarliśmy nowy dział ( Zarządzania Danymi Klienta) i w związku z tym poszukiwaliśmy sporej ilości pracowników. Aktualnie prowadzimy rekrutację do działu Odczytów.

Zdalnie

Czy można pracowac całkowicie zdalnie?

@Zdalnie

Niestety, nie ma takiej możliwości.

@TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zdalna praca jest w 95%. W biurze jest się przez 1 dzień w miesiącu.

Barbara
@Zonk

No to jak to jest w końcu? Jest możliwość pracy zdalnej czy nie? Firma odpisuje na czyjeś zapytanie , że nie ma, a Ty piszesz, że jest. Skąd taka informacja? I dlaczego na 95% jest twoja pewność, a nie na 100%? Wiesz, to jest dość istotna informacja dla chętnych do pracy więc nie można wprowadzać ludzi w błąd. Na przykład ja szukam tylko pracy zdalnej i chciałabym uzyskać rzetelne, prawdziwe informacje, a nie jakieś gdybania...

@Barbara

Aktualnie nie ma możliwości pracy w 100% w trybie zdalnym. Szkolenie wdrażające do pracy odbywa się w formie stacjonarnej przez około 5-6 tygodni. Kiedy pracownik pozyska już niezbędną wiedzę jest możliwość zmiany trybu pracy na formę home office, z tym zastrzeżeniem (oraz zgodnie z wewnętrznym regulaminem ) iż od 1 do 4 dni w miesiącu- zgodnie z grafikiem- wymagana jest obecność pracownika w biurze, co nie ukrywamy sprzyja dobrym relacjom w miejscu pracy.

@TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w trakcie szkolenia zapewniają Państwo zakwaterowanie? Jeśli ktoś mieszka na stałe w innej części kraju?

@TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rozumiem. A samo szkolenie jest płatne? Przez te 6 tygodni jest normalnie umowa i dostaje się jakieś wynagrodzenie? Po zakończeniu jest egzamin czy od razu przystępuje się do pracy?

nikita

Ile płacą świeżakowi na stanowisku Referent ds. Rozliczeń ??

@nikita

Szukają kogoś takiego? Podpowiesz gdzie jest ogłoszenie? Bo na ich stronie nie widzę a chętnie poczytałabym o wymaganiach

@Edyta

Wymagania ?? Ma być szybko, dokładnie i bezbłędnie ???????? Tego oczywiście nie dowiesz się podczas rozmowy rekrutacyjnej.

@Belmondo

jak to nie? to nie tłumaczą na niej na czym praca będzie polegała? to co w zasadzie mówią na niej, czego się dowiem?

@Belmondo

Na rozmowie szczegółowo jest wyjaśniane jakimi zadaniami będziemy się zajmować i na czym polega praca. Nie mówią że ma być dokładnie i bezbłędnie , to chyba oczywiste , jak się podejmuje pracę to trzeba ją dobrze wykonywać a nie byle jak.

@Joanna

no tak ale czy tu nie chodziło o to w jaki sposób zostało to przedstawione? Reszty wyjaśnień można się spodziewać na szkoleniu? Kiedy można na nie liczyć?

@Joanna

Oczywiście, że tak. Wszysyko się zgadza. Wiadomo, że podejmując pracę człowiek stara się wykonać ja dokladnie i ta kwestia nie podlega dyskusji. Błędy są nieuniknione. Każdy z nas je niestety popełnia. Jednak moim zdaniem powinno się usłyszeć od kierownika dobre słowo, bo nie wierzę, że robi się same błędy. A nie tylko krytykę. To w kwestii samej pracy. Natomiast jeśli chodzi o rekrutację to powinno się sprawdzać wiedzę czy zdolności kansdydata w kierunkach ścisłych i dać też do zrozumienia, że wiele jest pracy związanej z obliczeniami poza programem. Nie jest to mówione na rozmowie niestety. Nie pisze tego złośliwie podsuwam tylko sugestie co można wdrożyc.Co do pozostałych kwestii związanych z rekrutacja brak uwag. Pani rekruterka bardzo miła.

@Belmondo

Dorzucę parę słów do tej dyskusji na temat rekrutacji i szkolenia. Sprawa jest prosta: albo ktoś się nadaje do takiej pracy (moim zdaniem specyficznej - nie jest to praca typowo biurowa czy księgowa) albo się nie nadaje. TYLE W TEMACIE.

@.

skoro tak to tu w firmie ile jest miejsc na to stanowisko i czy jest ktoś z o wiele dłuższym stażem? Myślisz, że be szkolenia by nie dał rady ani nic? Wprowadzenie chyba nie zaszkodzi, a na innych stanowiskach też normalnie są?

@.

To czy ktoś się nadaje, powinno się weryfikować na etapie rekrutacji. Tak mi się wydaje. Jeśli się myślę, proszę mnie poprawić.

@Belmondo

Masz racje tylko ciekawy jestem jak to jest weryfikowane. Są jakieś zadania do wykonania czy tyko rozmowa? Ty pisałeś że rekruterka miła. Tylko ona przepytuje czy potem jest też rozmowa z kierownikiem z tego działu?

@Jarosław

Rozmowa z rekruterem, tekst sprawdzający z Excela. Według mnie powinien być raczej test z zadań matematycznych. Jeśli ktoś sobie poradzi to sprawa jest jasna, jeśli nie to nie warto podejmować dalszej dyskusji. Takie jest moje zdanie. Szanujmy swój czas.

Gabriela
@Belmondo

Jak już jesteśmy przy temacie testów.. To może ktoś wie jak to wygląda na stanowisku pracownika biurowego z j. niemieckim? Rozumiem, że jakieś testy pewnie są na rozmowie, ale czy jakieś rozmówki też są przeprowadzane? Pytam, bo praca wygląda jakby język przydawal sie tylko w komunikacji pisemnej i w tym też czuje się pewniej ;) I co to ten program "100% Grypoodporni", ile tych dodatkowych dni wolnego jest?

@Gabriela

Pani Gabrielo, na rozmowie kwalifikacyjnej omawiana jest struktura organizacyjna firmy, omawiamy proponowany zakres obowiązków i weryfikujemy znajomość j. niemieckiego ( prosimy o przetłumaczenie kilku dokumentów + zadajemy pytania w j. niemieckim). Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, nie mamy w zwyczaju przeprowadzenia testów ze znajomości MS EXCEL, ponieważ pracujemy na wewnętrznych systemach, które Pracownik poznaje na etapie szkolenia. Większość wakatów, na które aktualnie prowadzimy rekrutacje są to stanowiska ,, back office" ( nie wymagają one kontaktu telefonicznego w j. niemieckim). Odpowiadając z kolei na pytanie o program ,, 100% Grypoodporni" - chcąc nagrodzić Pracowników z 100% frekwencją w pracy proponujemy max do 3 dni dodatkowego urlopu wypoczynkowego.

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

poszukujących informacji o firmie TECHEM SERVICES

Czy rotacja pracowników w Techem Services na Referent jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 21 grudnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

odp na pytanie

Tak jest bardzo duża- można powiedzieć ze tam jest rekrutacja ciągła

@odp na pytanie

A co jest powodem tej rotacji pracowników? Możesz napisać dlaczego tak dużo osób rezygnuje? Ty jesteś pracownikiem?

Jarosław

Co masz na myśli pisząc o pracy że jest toksyczna? Chodzi o relacje z kierownictwem czy ogólnie o atmosferę ze współpracownikami? Podasz jakieś przykłady?

Jak wyglada praca na obsłudze klienta ? Jakie godziny pracy ? Czy wymagany jest język niemiecki ? Na ogłoszeniu nie ma takiej informacji , jakie jest wynagrodzenia ?

Nie pracownik

Brak zainteresowania ze strony osoby rekrutującej po wysłaniu CV. Na koncie pracodawcy nikt nie odczytuje wysłanej kandydatury z CV. Ogłoszenia pojawiają się często. Nie skłania to do dobrej opinii od początku starania się o pracę, skoro jest się na dzień dobry ignorowanym.

@Anna

Teoria to kilka dni, praktyka zależy, niektórzy pracują ponad 5 lat i nadal wszystkiego nie wiedzą, bardzo dużo informacji trzeba przyswoić i zapamiętać. Na początku ma się kilka tygodni opiekuna, potem jest do dyspozycji support w trudnych przypadkach

@Szkolenie

A nie ma problemów żadnych w kontakcie z opiekunem i supportem?

@Edyta

Nie wiem jakie problemy masz na myśli;)? Generalnie rzadko się zdarza, żeby ktoś prosił o zmianę opiekuna czy podopiecznego, prawie nigdy. A support, support będzie teraz nowy, więc ciężko odpowiedzieć

@Szkolenie

To dobrze ze nie ma problemów. Najważniejsze że się ludzie dogadują bo zależy mi na dobrych kontaktach w pracy jakbym się przyjął. Powiesz na jaką umowę można liczyć na początek? Zlecenie czy uop?

prac

Umowa o pracę.

zainteresowany

Witam, jestem zainteresowany pracą w firmie Techem. Lokalizacja biura mi bardzo odpowiada, mieszkam dosłownie 4min od firmy spacerkiem. Proszę powiedzieć czy macie w planach przeniesienie biura, czy adres ten jest zawsze bez zmienny? pozdrawiam.

@zainteresowany

Dzień dobry, na tę chwilę nie mamy w planach przenoszenia biura do innej lokalizacji.

Karol
@Joanna

Czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mają szanse na to, aby zostać pracownikami firmy Techem Services? Jestem ciekaw, czy pracodawca ten wymaga doświadczenia zawodowego, aby w ogóle myśleć o zatrudnieniu. Jak to wygląda? Z góry serdeczne dzięki.

@Karol

@Karol, dla Nas cenne są zarówno osoby z doświadczeniem, jak i bez. Branża, w której działamy jest nieco specyficzna, dlatego też szkolenia wdrażające do pracy prowadzimy od podstaw. Istotne są dla Nas przede wszystkim chęci, znajomość j.niemieckiego i zdolności analitycznego myślenia- reszty Cię nauczymy.

@Joanna

Pani Joanno bardzo proszę o pomoc w celu ustalenia spotkania na założenie podzielnika po wymianie kaloryfera. Nie ma z Państwem żadnego kontaktu i nikt nie odbiera kiedy dzwonię na numer 322811870. Był też mail wysłany w tej sprawie ze spółdzielni i nikt się nie odzywa. Mam wrażenie, ze ktoś odkłada słuchawkę. Niestety ale to nie jest profesjonalne. Jeśli bardzo źle.

Joanna

Wszystkie opinie są dla Nas bardzo cenne i każdy ma prawo do ich wyrażania.

Zainteresowana
@zainteresowany

Też mnie to interesuje, czy jest home office? Czy ma sens aplikować jak mam w aktualnej firmie okres wypowiedzenia 3 mce? Od kiedy zaczyna się szkolenie nowych osób? Jaka stawka brutto aktualnie na start?

Do pracy można przychodzić pomiędzy godziną 6:30 a 9:30 w razie konieczności. Oczywiście standardowo praca jest od 8:00 do 16:00. Jest także możliwość zwolnienia się do 4 h danego dnia bez koniecznosci brania urlopu. Te godziny należy odrobić. Na odrobienie zwolnienia jest miesiąc. Przerwy są ustalone przez pracodawcę co sprzyja temu aby każdy zrobił przerwę. Pierwsza 20 minut a druga 35 minut. Można w tym czasie pójść na obiad, do sklepu czy na spacer. Poza przerwami można bez problemu wychodzić do toalety i rozmawiać z innymi pracownikami. Nikt nie jest przywiazany do krzesła. Pomieszczenia są klimatyzowane. Pracodawca zapewnia firmową kawę, herbate, cukier. Woda pitna dostepna przez cały rok z dystrybutora. Dostęp do kuchni w ktorej są stoliki, krzesła, lodówki, czajniki elektryczne, ekspresy do kawy i mikrofalowki oraz zmywarka do naczyń, sztućce. Urlop można zaplanowac wg. potrzeb i wykorzystać w całości w danym roku.

Magda

te opinie napisal chyba ktos z zarzadzajacych i jej wymowa jest wielce infantylna lub skierowana do osob niedoswiadczonych, ktorym mozna wiele wmowic. Przytoczone argumenty nie stanowia o niczym, to standard i nic nadzwyczajnego (zwlaszcza chwalenie sie sie ekspresem do kawy - NB przelewowym - wiec szalu nie ma, lub mozliwoscia wyjscia do totalety poza przerwa). Niestety kto tam byl i tak wie jak to wyglada w praktyce. Atmosfera troche jak w obozie. Malo wymagajacy i latwo dostosowujacy sie latwo sie w tym odnajda odnaja. Viel Spass!

Kandydatka
@Magda

Zostałam zaproszona na rozmowę, podaj jakiś konkret o co chodzi z tą atmosferą jak w obozie. Można brać urlop latem? Słyszałam że w wakacje nie można. Co z bezpieczeństwem pracy, zwalniają za L4? Ciąża?. Kierownik jak się odnosi do ludzi? Krzyczy, poniżanie? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Kandydatka

Ja też chciałbym dowiedzieć się jak wyglądają warunki pracy w firmie, więc jeśli zdecydujesz się rozmowę kwalifikacyjną może mogłabyś napisać jaki Ci poszło z rekruterami i jakich kwalifikacji od Ciebie wymagali? Realne warunki zatrudnienia zwykle poznaje się już na początku pracy i będziesz mogła zweryfikować opinie tu zostawiane. Liczę, że mi odpiszesz.

@Magda

Pracuję w tej firmie od 3 lat. Nie chwalę się że mamy do dyspozycji ekspres. Napisałam tylko jak wygląda wyposażenie kuchni i biura. Opisałam też warunki i regulamin pracy. Dlatego jeśli byłaś w firmie to opisz swoje doświadczenia a nie obrażaj mnie jak i innych pracowników że jesteśmy niedoświadczonymi ludźmi i pracujemy w obozie.

@Kandydatka

Od stycznia do maja nie ma możliwości otrzymania długiego urlopu (powyżej tygodnia). W tym czasie jest tzw. Okres szczytu i wtedy też są dobrowolne płatne nadgodziny (max. 1 h dziennie). Od czerwca do końca roku nie ma problemu z otrzymaniem urlopu. W 2018 roku kilka dziewczyn urodziło dzieci i bez problemu w tym roku wróciły do pracy. Nikt nie robi problemu z powodu L4 z powodu ciąży jak i choroby. Osoby które nie mają L4 są nagradzane dodatkowymi dniami urlopu. Kierowniczka nie krzyczy, nie poniża. Także pracownicy muszą się odnosić do siebie z szacunkiem. Za niestosowne zachowanie mogą być problemy. Sprawy konfliktowe kiedy się zdarzają pomiedzy pracownikami są wyjaśnianie w obecności kierownika. https://www.facebook.com/110608900279182/posts/114678846538854/

Jarosław

Fajnie, że osoby, które nie korzystają ze zwolnień lekarskich, mają dodatek w postaci dodatkowych dni urlopu. Mógłbyś dodać, ile tych dni przysługuje pracownikowi, który w przeciągu całego roku nie skorzystał ani razu ze zwolnienia lekarskiego? Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

@Jarosław

Pracownik który w jednym półroczu (01.01.-30.06 lub 01.07 -31.12) nie ma L4 otrzymuje 1 dzień urlopu w kejnym półroczu. Jesli pracownik nie skorzysta ze zwolnienia lekarskiego przez cały rok (01.01 -31.12) otrzyma łącznie 3 dodatkowe dni urlopu (1 za pierwsze półrocze +1 za drugie półrocze +1 dodatkowo)

xyz
@Jarosław

Firma nie poważna wiecznie szukają ludzi. Jak już zadzwonią to rozmowa kwalifikacyjna na "już" bo tak potrzebują pracownika. Po czym zero odpowiedzi przez tygodnie, szkoda czasu na takie firmy. Na rozmowie kwalifikacyjnej niczego się nie dowiesz jedynie tyle że " praca przed komputerem". Po za tym śmieszne stawki 2000 na rękę dla osoby znającej język niemiecki to jakaś kpina.

była specjalistka

opinia napisana przez osobę z zarządu, nie ma sensu brać jej pod uwagę. W tej firmie ręka, rękę myje zwłaszcza na czwartym piętrze :)

Danuta
@była specjalistka

@była specjalistka Co wpłynęło na Twoją decyzję o tym, że zrezygnowałaś z pracy w Techem Services? Niskie zarobki, brak socjalu czy może brak szkoleń? Jak jest z tymi aspektami w tej firmie?

Była specjalistka
@Danuta

Przede wszystkim brak szacunku, traktowanie pracownika jak niewolnika, beznadziejna atmosfera, mobbing, obcinanie premii za 5cio minutowe spóźnienia, brak elastycznych godziń pracy, przełożeni nie szanujący dobrych pracowników, niska pensja, brak perspektyw, wymieniać można w nieskończoność

Marlena
@Kandydatka

Tak, L4 jest niemiłe widziane, jeżeli zachorujesz jest szansa że wezmą to pod uwagę i nie przedłużą Ci umowy, lub dostaniesz wypowiedzenie ze względu na cięcia budżetowe ale oboje wiemy o co chodziło. O urlopie zapomnij, pójdziesz na niego wtedy kiedy firma będzie chciała a nie ty :)

Marlena

Tak to prawda funkcjonuje taki program czyli nie choruje a my damy ci za to dzień urlopu, super sprawa ????

były na szczęscie pracownik

Pani dyrektor - słaby ten wpis jest :D

Jo
@Marlena

Osobiście mi się opłaca tydzień L4. Urlopu i tak mam 26;dni w roku.

ania

Jeden dzień urlopu za brak L4 przez 6 miesięcy czyli 166 zł : 6 = 27 zł premii za miesiąc ( 21 dni x166 zł =3496 zł ) niezła premia :-)

Jak wygląda sprawa grafiku w Techem Services. Czy pracodawca idzie na rękę?

i477...

Totalnie nie, co więcej jest cyrk nawet z urlopem, w przypadku urlopu na żądanie było zapowiedziane nawet że będą takie wnioski odrzucać xD

@i477...

Jakim prawem mogą odrzucać wnioski na urlop na żądanie? :D Nie ogarniam tego :D

Grafik
@i477...

Urlop jest planowany w styczniu poza 4 dniami na żądanie. Nie spotkałam się jeszcze z odrzuceniem urlopu nz, chyba że chodzi o dni typu 2maj, kiedy połowa zespołu ma wolne z rcp. Z góry wiadomo w styczniu kiedy się uz nie dostanie. Praca jest 8-16 lub 7-15 wg grafiku ustalanego co kwartał, w dziale rozliczeń,plus nadgodziny płatne dla chętnych i soboty (poza obowiązkowymi z rcp)

Zostaw merytoryczną opinię o TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

• Jak się pracuje w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TECHEM SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ