Opinie o ECB Polska Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ECB Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ECB Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECB Polska Sp. z o.o. w Opole

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w ECB Polska Sp. z o.o.?

Wiedzący Nowy wpis

Proszę złożyć CV. Proszę też nie sugerować się negatywnymi opiniami, wystawia je konkurencja:)

GS

Nie wyplacają kasy. Fajnie się zbiera dużo umów, ale jak trzeba wypłacić to się pojawia problem. Znam zdecydowanie lepszych partnerów PGE.

Arek
@GS

Ciekawe ja wspołpracuję z nimi od 2016 i nigdy nie miałem problemu , co więcej jak potrzebowałem kasy to nigdy nie było problemu żeby dali zaliczkę lub zrobili przelew wcześniej . Współpracowałem z 3 agencjami PGE i oni są najlepsi , mają najfajniejsze BO że wszystkich.

Wojtek Nowy wpis
@GS

Ja z nimi współpracuje od 2014 do dziś i szczerze nigdy nie miałem problemów z wypłata , tak jak inny kolega pisze nawet wypłacają wcześniej i dają zaliczki , a atmosfera jest ekstra :) jedyne co mogę powiedzieć to polecam ta firmę do współpracy.

Mistrz Nowy wpis

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur!

Weronika

@GS, piszesz na temat kwestii wynagrodzeń w firmie ECB Polska Sp. z o.o.. Czy możesz rozwinąć ten temat, czy chodzi o podstawowe wynagrodzenie, czy też system premiowy? Dla osób poszukujących pracy, twój komentarz może okazać się pomocny.

Weronika

@michal, czy zdecydowałeś się jednak aplikować do pracy w ECB Polska Sp. z o.o.? Jeśli tak, to może powiesz nam coś więcej? Firma aktualnie poszukuje partnerów do współpracy - opis ofert znajdziecie pod tym linkiem: http://www.ecbpolska.pl/wspolpraca/ Będziecie aplikować, a może już to zrobiliście?

Weronika

@dandys czy zawsze zdarza się tak, że wypłata nie jest na czas? Pozostawiając wszelkie informacje o firmie ECB Polska Sp. z o.o. pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy. Aktualnie poszukują Specjalisty ds. Sprzedaży. Może ktoś będzie aplikował na takie stanowisko pracy?

michal
@Weronika

miałem taki zamiar aplikowac ale teraz jestem troche w kropce o nie chce sie meczyc i uzeraz chce dobrze pracowac i miec za to dobre wyagrodzeie

dandys

bardzo miernie. kasa nie wypłacana na czas a właściciele to typowe gogusie bez kultury osobistej. minusem jest również uzależnienie od PGE i ich ciągle zmieniającego się cennika co bardzo utrudnia pracę z poważnymi firmami.

Weronika

Chcecie dowiedzieć się więcej o ECB Polska Sp. z o.o.? Poznać firmę bliżej? Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć wiele informacji: http://www.ecbpolska.pl/o-nas/

swee

Ja to się jednak zastanawiam jakich średnich zarobków może się spodziewać autoryzowany przedstawiciel handlowy? podobno wiedzą jak zadbać o dobre warunki, a dobra atmosfera znacznie umila ich pracę. A wiadomo jaka jest wypłata?

G

A jak tam w ECB z reklamacjami i terminowym wypłacaniem prowizji? Przez rejonizację chyba będę musiał się tam przenieść.

elo

Widzę, ze firma zaangażowała się mocno w PR. Kiepsko to świadczy o pracodawcy. Praca w tego typu firmach jest ciężka. Konkurencja na rynku duża. Przedsiębiorcy znużeni, setkami telefonów od handlowców. Trzeba być naprawdę dobrym żeby godziwie zarobić. Dla większości osób to rozczarowanie.

qentin

Jak wyglada wsparcie Call Center w umawianiu spotkań ?

MM

Pracowałam kiedyś dla innych firm, a w ECB jestem od 2 lat.Opiszę to, co dla mnie, jako handlowca przy wyborze firmy było i jest ważne Plusy ECB -współpraca z PGE (moim zdaniem najlepszego sprzedawcy-najlepsze warunki umowy, zapisy w dokumentach, rzetelność, podejście do klienta) -cenniki dobre i nie zmieniają się co 2 tygodnie, co w niektórych firmach tworzy wiele problemów. Można zostawić ofertę klientowi i spokojnie podpisać z nim umowę za jakiś czas, bez obaw, że za chwilę nowy cennik może mi na to nie pozwolić (to zasługa PGE oczywiście) -prowizja w ecb zależna od stażu i umiejętności, ale z pewnością najlepsze warunki, jakie znalazłam kiedy szukałam -prowizja wypłacana prawie w 100 % (kiedyś było równo 100 %)w miesiąc po podpisaniu umowy, a u innych potrafią rozdzielać na raty i lata. Dlatego nie rozumiem wpisu, że jak zrezygnuje się z pracy, to się nie dostanie ani złotówki. To jest system prowizyjny. Podpisana umowa- wypłata prowizji. Tylko w firmach, które rozdzielają wypłatę prowizji na miesiące, albo lata jest obawa, a raczej pewność, że później nic nie wypłacą. Tutaj można przez miesiąc odczekać do wypłaty prowizji, a dopiero później podziękować za pracę:) -umowy spisywane na mój osobisty numer w PGE używany w numerze umowy, więc gwarancja wypłacania prowizji, które zawsze są wypłacane w terminie przez ecb, a jak byłam kiedyś w wielkiej potrzebie to i dostałam zaliczkowo -zatrudnienie- tak jak wszędzie indziej, ze wskazaniem na własną działalność, ale można też na umowę zlecenie, trzeba sobie samemu przekalkulować, co się bardziej opłaca. Ja mam małą umowę zlecenie w innej firmie, a w tej drugą, od której płacę już mniejsze składki. Jeśli ktoś szuka etatu,ze stałą wypłatą, z autem itp., to z pewnością nie w energii, a w dzisiejszych czasach raczej prawie nigdzie dla handlowca. -normy- są naprawdę niewysokie, ja czasami normę kwartalną potrafię zrobić 1 umową, a jak się przez jakiś czas nie wyrabia, to dają plan naprawczy, można mieć poczucie spokoju -atmosfera dobra, ludzie na poziomie, przyjaźni, na luzie, nie ma stresowania, mobbingu, jak w niektórych firmach -nie ma miejsca w tej firmie dla kombinatorów, oszustów, dzięki czemu mogę spokojnie iść w teren i nie spotkać pokrzywdzonego klienta przez moja firmę (zresztą przeważnie powtarza się w tym kontekście jedna, znana wszystkim) -BO-wsparcie- pod telefonem i mailowo, zawsze pomocne. W nawiązaniu do czyjejś wypowiedzi-Owszem, też czasami słyszę, że wszystko jest w instrukcji i powinnam przeczytać, ale pomoc otrzymuję. Z drugiej strony wiem, że to im zabiera czas, więc mają rację, ale wiadomo- szybciej jest sięgnąć po telefon i się spytać To teraz o minusach: -szkolenie 2-3 dniowe prowadzi PGE i jeśli ktoś jest nowy w branży, to rzeczywiście współczuję- zbyt krótkie, żeby wszystko załapać. Dla kogoś, kto już zna temat-idealna sytuacja. ECB chyba później doszkala, ale nie wiem, jak to wygląda. Początkującemu proponuję poczytać najpierw samemu, albo poprosić firmę o jakieś materiały szkoleniowe, podczepić się może na pierwszy okres pod kogoś, kto poprowadzi za rączkę. Przyznaję, znam firmę, która szkolenia przeprowadza lepiej, ale pracować dla niej nie chcę. Coś za coś. Poza tym szkoleniowcy, ludzie prowadzący w terenie kosztują, więc pomniejszają wówczas prowizję -dokumentacja, wytyczne, procedury, formalności-wszystko co dotyczy sporządzania umów i ich procesowania, trzymania się każdego szczegółu bez wyjątku i najmniejszego nagięcia- to jest minusem pracy w PGE (a nie ecb) dla handlowca, ale pewnie plusem dla klienta. -zmiany wytycznych wrzucane często na maila, w crm aktualizowane są co prawda wszystkie dokumenty od razu, ale niestety nie są aktualizowane instrukcje -trudny rynek, ale jaki teraz nie jest trudny?:) Jeśli chodzi o wpis "Zawiedzionego", to jest kompletnie oderwany od rzeczywistości i nawet nie rozumiem o co mu chodziło, wiec trudno mi się do tego odnieść, ale poziom tej wypowiedzi wskazuje też na poziom tego człowieka. Zgadzam się z innym wpisem- uczciwe podejście do handlowca w ecb, a pracowałam w różnych branżach i w różnych firmach, więc potrafię to docenić. Nie wiem tylko, czy mi się nie dostanie za zbyt szczegółowy wpis, ale sama kiedyś szukałam opinii w sieci szukając pracy i niestety rzadko kiedy trafiałam na merytoryczną i uczciwą. Szefie, jakby co, to nie ja:)

AI

Przed podjęciem współpracy z nimi zastanówcie się kilka razy i jeszcze raz przeczytajcie te wszystkie wpisy ze szczególnym naciskiem na te negatywne. Jeśli zrezygnujecie z pracy dla nich to nie zapłacą wam ani złotówki - czytajcie uważnie umowę!!!

ab

Ktoś wie jaka prowizja od podpisanej umowy?

art

Podejrzane, że na każdy zarzut jest odpowiedź. Co w takim razie robią na Goworku ludzie którzy pracują w ECB. Czyżby szukali pracy? Dla mnie to wygląda na wpisy jednej osoby! Nie pracowałem i nie pracuję w ECB

Miałam nieprzyjemność współpracować z nimi. Nigdy więcej! Odradzam.

Ok
@MŻ

Nie zgadzam się , wszystko jak w nicku OK , Jako długoletni pracownik , polecam :-)

tymek

Mój znajomy pracuje w ecb rok czasu i się nie skarży hehe dlatego ze zarabia :-) Byłem na rozmowie w ecb , wszystko super a poparte mam informacje od bardzo dobrego przyjaciela który mnie polecił . dobrze go wyszkolili bo jak widziałem raporty to można powiedziec Lał dużo kasy a umowy pisane na super marży i z tego jest efekt . pamiętajmy narzekają ci którzy nie zarabiają , a ludzi którzy chcą kasę za nic to nie tutaj. Ocena Pana po okładce Szczerze mój znajomy oraz ja polecamy firmę ecb Dobrze szkola bo widać to po ile ludzie zarabiają

MK

Również odradzam współpracę z tym Partnerem PGE Obrót!

odradzam

Odradzam komukolwiek rozpoczynać jakąkolwiek współpracę z firmą ECB. na początku obiecują bardzo dużo, po podpisaniu umowy - radź sobie sam. Szkolenie żenada...

zadowolony
@odradzam

Witam Państwa tak jak napisałem pracuje z ECB ponad 3 lata i denerwuje mnie że ludzie piszą takie głupoty dlatego mój odezw na taką głupotę , oczywiście że obiecują , ale coś za coś , ja szanowny Panie wykonuje plany i dostaje. Najprawdopodobniej słaby handlowiec z Pana , proszę Państwa nic dodać nic ując. i z tego co wiem i widzę to szkolenia są prowadzone przez kadrę PGE Obrót S.A. a doszkalanie pracowników po stronie ECB Polska , CC umawiają spotkania coachingowe 2 dni w praktyce , według mnie 5 . Polecam firmę ECB dla ludzi którzy chcą pracować a nie tylko mówić że chcą !!! POLECAM :) Wszystko jest bardzo ok

Zostaw merytoryczną opinię o ECB Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ECB Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ECB Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ECB Polska Sp. z o.o.