Opinie o Knychtech Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Knychtech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Knychtech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knychtech Sp. z o.o. w Opole

Niedawno szukali pracownika biurowego do działu handlowego. Właściwie prócz dyspozycyjności i pracowitości nie było większych wymagań. Nie podali też stawki. Wiadomo ile zarabia się teraz w biurze? Więcej iż minimalną na początek?

Olla Nowy wpis

Jak ja pracowałam to wszyscy nowi pracownicy w biurze dostawali najniższą i nic więcej. Jak ktoś po okresie próbnym chciał dalej pracować to można było trochę popertraktować ;) Mnie udało się dostać ciut więcej nić najniższa.

@Olla

Ciut więcej to znaczy ile? Z 500 zł podwyżki dało radę wynegocjować? Rozumiem że mała podwyżka po okresie próbnym, a potem? Wraz ze stażem można dostać więcej czy ciągle finansowo stoi się w miejscu?

Baza wygląda jak śmietnisko. Warunki pracy koszmarne. Zaliczki jak się chce to są (jeśli szef przy kasie) ale z rozliczeniami końcowymi krucho. Wiecznie jakieś zaległości. Brak rąk do pracy, bo wszyscy się poznali i unikają jak mogą - i dobrze. Firma mogłaby być super ale jest źle zarządzana. Szef nie szanuje ani pracowników ani klientów. Trudno go rozgryźć, bo z jednej strony można się z nim dogadać, a z drugiej najlepiej zatrudniałby (usunięte przez administratora) którzy będą robić wszystko z zaangażowaniem i poświęceniem za (usunięte przez administratora)

Koza

I tak będzie aż do końca :( Tą firmę czeka głębokie (usunięte przez administratora).

kasztaniarz
@Koza

Dokładnie. Pan P. unika kontaktu, nie wypłaca pieniędzy i oczekuje, że ludzie bez uprawnień będą na czarno naprawiać kontenery. Facet ma naprawdę nierówno pod sufitem

Lubega
@Koza

Pracowałem krótko chyba jak wielu pracowników z tego co zdążyłem zauważyć. i napisałem ostrzezenia dla tych co chcieliby spróbować bo zal mi tych ktorych on zatrudnia, tylko zdesperowanych alkoholikowi płaci im chyba na flaszke za dniowke. taka firma, ale to widać jak sie zobaczy firme, nim zadzwonisz pojedz di Niewodnik i zobacz w czym masz pracować!!!horror to za slabe słow.o. niestety moje komentarze sie nie ukazały jak myslicie jest możliwe ze facet zaplacił za usuwanie nieprzychylnych komentarzy? jest to możliwe?

Lubega
@Koza

glebokie (usunięte przez administratora)to już dawno zaliczyła teraz chyba jedzie niżej?

Ktoś z Lebiedzia Nowy wpis
@kasztaniarz

Szacun, w końcu ktoś napisał krótko jak jest

gosc

Masakra nie ma kibla nie ma umywalk.i Wszędzie brud i smród . Zatrudnia na czarno bez umowy nie wypłaca pieniędzy na czas a jak wyplaca to zaległościami Właściciel Przemek jest chamem i prostakiem wykorzystuje biedę i naiwność ludzi. To wstyd dla państwa ze żadna instytucja kontrolna nic nie zrobi . Gdzie pracownicy wyjezdzaja w delegacje maja płacona najniższa krajowa bo co niektórzy musza mieć umowę o prace żeby było wszystko zgodne sprawę i maja płacone na czarno żeby nie placic podatku. Praca na mrozie bez ubran roboczych ogólnie masakra. .

Bumoll
@gosc

-Gość-jest rok 22 widzę że nic się nie zmieniło (usunięte przez administratora) smród i bida znędzą hamstwo i nic dodać i ująć w styd dla Opola że taka firma istnieje!!!

Zuzanna
@Bumoll

Ktoś pisał, że podobno coraz turniej jest im znaleźć kogoś do pracy. Jest aktualnie pełny skład?

Cosiek
@gosc

Rok 2022 a nic sie nie zmieniło, takie firmy powinny być likwidowane

Zuzanna
@Cosiek

Czemu od razu likwidowane? Jakby nie patrzeć poro lat już ciągną, poniekąd to o czymś chyba świadczy?

Predator
@Zuzanna

Likwidowane bo żal tych co tam pracuja, mamy 21wiek a tam jak w (usunięte przez administratora)wojsku

Kola
@Bumoll

wstyd i hanba dla Opola taki (usunięte przez administratora) pod pałacem

Generał
@Predator

Dokładnie, gdzie sa w Polsce takie instytucje jak PIP? czy tego nikkt nie widzi? istnienie tej firmy to skandal. pracownicy pijani od rana przy maszynach, wypadki pewnie się tuszuje bo nie wierze ze ich nie ma w takich warunkach!!!!!! i dlaczego urzad pracy kieruje tam ludzi i nie sprawdzi warunkow , o tym powinno sie powiadomic odpowiednie sluzby. moze wojewoda? gdzie mozna zlozyc skarge na urzad pracy?czy naprawde ja jestem jedyny ktury to widzi?

chwilowy pracownik
@Predator

w dachu dziury na ziemi kaluze a ty bierz i spawaj. 21 wiek, ludzie latajo w kosmos a tam nie ma kibla i umywalki. najlepszy pracodawca na wsi.

Jakiś
@chwilowy pracownik

Najlepszy w województwie, ba w kraju :DD

Kolega

Masakra praca, bez toalet, brak ubran roboczych samochody sluzbowe ktore sie rozwalaja… wyplata platna w 3czesciach nadgodziny nie wypłacane…

Aplikowałeś do firmy Knychtech Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
ktoś

Minęło tyle lat, a firma wciąż działa i nic się nie zmienia ;) Coraz trudniej znaleźć naiwniaków, którzy tu będą pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Knychtech Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Knychtech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Knychtech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Knychtech Sp. z o.o.
  • G.Zapolskiej 30 lok. 9