Opinie o Auto Myjnia Andrzej Chodkowski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Myjnia Andrzej Chodkowski, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Myjnia Andrzej Chodkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Myjnia Andrzej Chodkowski w Warszawa

Mieszkaniec Nowy wpis
Klient

Facet myslisz ze zmiana logo pomoze? Wielu z nas sie przekonalo jakim jestes mobberem i jak dokuczasz mieszkancom swoim lewym biznesem pod naszymi oknami

Monika Nowy wpis
@Mieszkaniec

Niestety, z uwagi na to, że jestem nowa na forum, nie za bardzo wiem, o co Ci chodzi. Ale z tego ci udało mi się wywnioskować, to chyba zarzucasz (usunięte przez administratora) pracodawcy, jakim jest Auto Myjnia. A możesz podać nieco więcej konkretnych informacji? Wtedy łatwiej będzie się odnieść do Twojej wypowiedzi.

Olgierd Nowy wpis

Tak spokojnie zrobiło się na forum z jakiegoś powodu czy jest to efekt dobrej pracy i brakuje chętnych do pisania?

AT Nowy wpis

Nie mógł Cię oszukać, zalegać z pensją, bo nie pracowałeś "pracowniku" więc Twój wpis jest nieprawdziwy.

AT

Osiedlowa myjnia samochodowa, funkcjonuje os wielu lat, korzystają z niej przede wszystkim mieszkańcy i klienci zaprzyjaźnieni. Powyższe wpisy są wykonane przez jedną osobę. Jej złość i nienawiść nie zna granic. Deklaruje się za wierzącą;(, ale zrozumienia i empatii, wybaczenie w niej nie ma, Złość, kasa i nienawiść>

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Auto Myjnia Andrzej Chodkowski szukała nowego pracownika na stanowisko Praca myjnia samoobsługowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AT

Anno, kolejny Twój wpis tylko pod innym nickiem, a nie lepiej zająć się dzieckiem niż pisać paszkwile, może pomódl się, bo obłudy masz moc. Masz pomysłowość na nowe nicki. :)

Darek
 Problem

Niestety myjnia słabiutka. Jakies podejrzane ziomki to obsluguja, nie mowiac ze generalnie to jakis garaz a nie myjnia. Nie polecam. Dobra myjnie mozna znalezc przy Bitwy Warszawskiej.

@Darek

Darku w tym czasie był remont, a więc Twoja opinia jest nieprawdzina

Iza

Czy to są jakieś obelgi w stronę Auto Myjnia? Czy rzeczywiście dochodzi tam do takich sytuacji? Bo strach się bać.

@Iza

Są to obelgi , niestety wpisy są pod różnymi nikami tej samej osoby.

Kamil

A myjnia zatrudnia zawodowo?

Norbert

Łatwo jest oskarżyć tylko czy są podstawy do tego?

Klientka

Obsługa tragiczna i jakosc obslugi ponizej krytyki

Maria

Prawda. Unikajcie. Chodkowski to jakas (usunięte przez administratora) Wisi ludziom kase. Ma jakies dlugi i podejrzanie ma w obrocie samochody. Uwazac. Unikac. Uciekac.

Co słychać w firmie Auto Myjnia (usunięte przez administratora) w miejscowości Warszawa? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się pracownik, w firmie Auto Myjnia Andrzej Chodkowski, który ma jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Myjnia Andrzej Chodkowski - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto Myjnia Andrzej Chodkowski
1/5 Na podstawie 3 ocen.