www.LPG-montaz.pl
counter
4 2 10 5 1
Dominik Nowy wpis

@tomasz Są tam fundowane jakieś kursy dla pracowników?

tomasz Nowy wpis
@Dominik

Tak, ale obecnie nie ma kursów, przez koronawirusa. Może się coś ruszy po wakacjach.

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera panuje w firmie www.LPG-montaz.pl? Widziałam kolejne ogłoszenia na Lento.pl, jakie umieścili 13 maja. Duża jest tam rotacja?

tomasz Nowy wpis
@Pytanie

Atmosfera - spokojnej pracy i stałego uczenia się. Ktoś, kto szuka miejsca aby nic nie robić i zarobić albo nie ma zamiaru podnosić wiedzy i umiejętności niech nie traci czasu na zgłaszanie się tam. Poza tym raczej jest OK, nie ma stania nad głową i poganiania.

Kuba

Cześć! Ponawiam pytanie jednego z poprzedników, jakie tu są stawki dla mechanika?

TakNie

Czy w www.LPG-montaz.pl obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Mechanik Samochodowy ma możliwość pracy zdalnej? Chcę aplikować na ogłoszenie z 3 listopada na Nuzle.pl.

LPG-montaz.pl
@Pytanie

Autoserwis świadczy usługi dla Klientów, którzy oczekują obsługi w godzinach pracy firmy. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie pracy mechanika samochodowego w formule pracy zdalnej - przez internet nie da się zdiagnozować, a następnie usunąć usterki nie mówiąc już o tak podstawowych czynnościach jak przegląd okresowy czy wymiana klocków hamulcowych.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mariusz

Hej. Widzę że poszukiwany jest mechanik samochodowy / instalator LPG. Jakie stawki?

TakNie1

Michał

Pracowałem u nich przez 2 lata, a startowałem od prawie zera, po tym czasie znalazłem pracę w ASO BMW w moim mieście (żeniłem się, to wróciłem na stare śmieci). Nauczyłem się takich rzeczy, że teraz w ASO nie ma na mnie mocnych. Polecam ale tylko takim co chcą się uczyć i wiedzą co chcą od życia. Trudno znaleźć lepsze miejsce do nauczenia się. A i płacą jak już się czegoś nauczysz bardzo przyzwoicie.

Tak3Nie
mechanik

Praca normalna jak w warsztacie ale możliwość nauczenia się i stałego poznawania nowych rozwiązań z mechaniki i elektroniki ogromna. To nie tak ja w sieciowym warsztacie gdzie jak odkręcasz koła to przez cale życie.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o www.LPG-montaz.pl - Warszawa