Opinie o DXC Technology w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DXC Technology. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DXC Technology na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DXC Technology w Wrocław

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DXC Technology?

Jatu

Po standardowym 3 miesięcznym okresie próbnym

@Jatu

Przyjmują także osoby bez doświadczenia i można liczyć na szkolenia wdrażające przed objęciem nowego stanowiska pracy lub pomoc koleżeńską bardziej doświadczonych kolegów?

zygfryd
@Bartosz

Hehe. Jak masz szczęście i trafisz na życzliwe osoby, to ci pomogą. A tak usłyszysz, że wszystko jest w procedurach, masz przeczytać je parę razy (a są tak napisane, że aktualne były w epoce dinozaurów), ktoś od niechcenia raz ci pokaże i procesuj! Ale mówię - może trafisz na normalną, życzliwą jednostkę i ci pomoże. Reszta (nie mówiąc o TL, bo ten nic nie robi) jest zmęczona i sfrustrowana, bo dzień w dzień musi odwalać ogrom roboty. Pochwał nie usłyszysz, za to pretensje - bardzo często :) Osoby bez doświadczenia również przyjmują. Powodzenia ;)

@zygfryd

Dzięki za odpowiedź. Skoro osoby bez doświadczenia zawodowego również są przyjmowane, to zastanawia mnie, jak długo z reguły trwa okres wdrożeniowy nowo zatrudnionej osoby? Czy po tygodniu realne jest, aby nauczyć się wszystkiego?

@Bartosz

okres uczenia sie trwa minimum 2,5 miesiaca. PO tym czasie zaczynasz pracowac jako , powiedzmy , samodzielny pracownik ale uczysz sie codziennie czegoś nowego. Ogrom wiedzy to opanowania potężny , codziennie powieksza sie o nowe wskazówki, zmiany w procedurach, normy itp. Zwykle nie masz czasu nawet ich przeczytac juz nie mówiac o zapamietaniu. Normy czasowe i jakościowe śrubowane sa niebotycznie. ( sprawy HR/payrollowe załatwiasz na czas. Jak jakas sparwa zajmie ci wiecej czasu niz norma przewiduje - gesto sie z tego tlumaczysz i jestes za to oceniany.) Wszystko to robisz galopem i na czas. Uczysz sie z materiałow ( procedur) , czesto nieaktulanych, oraz od kolegów z teamu . JAk zle trafisz - beda cie mobbingować i odmówią współpracy. Albo zaciszniesz zeby i bedziesz robic za trzech ( akurat dziś nieobecnych) , albo machniesz ręką i od razu zaczniesz szukac innej pracy. JAk dobrze trafisz - przepchną cie jakos przez pierwszy okres a potem puszcza na głeboka wode i nikt nie bedzie mial czasu ani ochoty nawet spojrzec w twoja strone. Mobbing, szykanowanie, faworyzowanie ulubiencow kosztem innych - witamy w klubie. Jesll trafisz do obslugi telefonicznej - pracujesz wg czasu pracy oraz kalendarza pracy klienta zagranicznego ( sparwdz sobei które polskie swieta nie są swietami w kraju klienta , wtedy bedziesz normalnie siedział w pracy,czy Wilekanoc , czy majówka czy Zaduszki). Wiekszośc pracowników odchodzi przed upływem roku od zatrudnienia. Rotacja jest ogromna.

Kelly

Mam pare pytań co do stanowiska Młodszy Specjalista w obszarze HR z niemieckim. Na jakie zarobki można liczyć? Cz 4 000 netto na rękę to realne wynagrodzenie? Jaka jest atmosfera pracy w tym dziale i jacy są przełożeni? W ogłoszeniu jest również napisane, że wymagają dobrej znajomości angielskiego. Na jakim poziomie trzeba umieć angielski? Czy B1 to za mało? Dziękuję za odpowiedzi.

Misia
@Kelly

Tak, zarobki to około 5.500 brutto czyli około 4.000 netto. Atmosfera zależnie od teamu jest w raczej na luzie, to samo jeśli chodzi o przełożonych. Wystarczy angielski na poziomie B1, bo głównie pracujesz po niemiecku, ale czasem trafiają się tickety po angielsku, oraz potrzebujesz angielskiego jak w każdej korporacji do ogólnej komunikacji w firmie.

Minusy: -Pensja taka sama jak na kasie w Biedronce (true story). Doświadczeni pracownicy nie dostają podwyżek, ale jak ktoś nowy przyjdzie i zażąda dwa razy tyle to dostanie (gdzie tu logika?). -Biuro nie jest należycie sprzątane: śmierdząca wykładzina i kurz sprzed miesiąca na biurkach. -Przestarzałe komputery i oprogramowanie, raz działa raz nie (a target trzeba zrobić). -Ludzie ciągle się zwalniają, dochodzi do tego, że szkolenia dla nowych osób robią pracownicy z półrocznym stażem, którzy sami jeszcze nie do końca kumają o co chodzi. -Ludzi coraz mniej, więc osoby, które zostają dostają coraz więcej obowiązków, ale firma nie oferuje niczego w zamian. Czyli im dłuższy staż, tym więcej obowiązków, plus zero szans na podwyżkę. Zmiana stanowiska w obrębie firmy na wyższe w hierarchii również nie wiąże się z podwyżką. - Od 10 lat są te same szkolenia, po pół roku pracy robisz już wszystkie i nie ma jak się dalej rozwijać. -Firma oszczędza na wszystkim: szafki w kuchni puste, w kiblu papier ścierny zamiast toaletowego, mydła nie ma, ręczników papierowych nie ma. Dystrybutor do wody tak zagrzybiony, że ludzie narzekają na bóle brzucha po wypiciu wody. Myszki, klawiatury i podkładki są po starych pracownikach i ledwo spełniają swoje funkcje. Zdobywanie podstawowych artykułów biurowych wygląda tak, że jak ktoś się zwalnia to reszta walczy o taśmę klejącą długopisy, karteczki i zszywacz - bo w przeciwnym razie nie ma szans, że coś takiego dostaniesz. -Wykwalifikowani pracownicy chcą za dużo kasy więc przyjmuje się niekompetentne półgłówki, które w ogóle się do tej pracy nie nadają, ale za to pracują za mniej więc się ich trzyma - a czego półgłówki i lenie nie zrobią to kompetentny pracownik nadrobi na nadgodzinach. -Budynek ma spore braki w ochronie, kradzieże rzeczy z szatni i z lodówki w kuchni to standard. - Firmie się wydaje, że skusi pracownika benefitami i kanapkami...tymczasem jest to standard w każdym korpo, nie ma się czym chwalić. - Polskie prawo pracy ma się nijak do rzeczywistości jeśli chodzi o polskie dni świąteczne, ktoś zawsze musi być w biurze, bo międzynarodowy klient. Zaciekłe boje się toczą zawsze o to, kto ma zostać. Plusy: -Lokalizacja -Praca jest idealna jak jesteś świeżo po studiach i chcesz się nauczyć korpoświata a potem uciec do pracodawcy, który lepiej płaci. Więcej plusów niestety nie ma.

Patita
@Paweł

Dokładnie jak opisane. Wszystko się zgadza.

Ewelina
@Paweł

Rowniez się pod tym podpisuje. Doskonale ujęte.

@Paweł

Czy pomimo tych wszystkich minusów dalej pracujesz w DXC Technology? Rotacja pracowników jest tak duża dlatego, że wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków? Wspomniałeś też, że "polskie prawo pracy ma się nijak do rzeczywistości", czy wszystkie tego rodzaju sytuacje poskutkowały może zgłoszeniem tego wyżej?

Postronny
@Bartosz

Naprawdę zastanawia fakt dyskryminacji pracowników w związku z taką polityką wynagradzania nie zgodną w szczególności z polskim prawem, gdzie pracodawca ma siedzibę właściwą. Czy pracownicy nie mogą wystąpić do Inspekcji Pracy o kontrolę, ponieważ od niedawna to na pracodawcy spolega obowiązek udowodnienia stanu rzeczonego.

Chciałam się podzielić doświadczeniami jakie zebrałam podczas mojej pracy w DXC , a dokładniej w Payrollu. Minusy: - brak podwyżek ( pracujesz za tę samą kwotę cały czas) - ogromna rotacja ( przez cały rok zmienił się praktycznie cały team) - brak szkoleń ( nie ma na to czasu ani chęci, niby są jakieś "szkolenia" na odczepnego ,ale nic to nie daje) - dyżury na telefonach ( pracownik musi odbierać telefon przynajmniej 1 h dziennie, jeśli nie ma ludzi, dostaje się dodatkowe dyżury tego samego dnia- nie jest to dodatkowo płatne. Zadaniem pracownika jest odebranie telefonu i rozwiązanie problemu-nikogo nie obchodzi jak to zrobisz, tylko masz to zrobić- zaczyna się robić trochę call center) - Pracownik traktowany jest jak robot - masz przyjść, siąść i robić , najlepiej nie wstawać i się nie odzywać. -Atmosfera w teamie jest bardzo ciężka, panuje cisza i nikt praktycznie się nie odzywa -Ludzie są przemęczeni nadmiarem obowiązków i pracy, ponieważ ze względu na ogromną rotację nie ma już dobrze wyszkolonych ludzi. - przejmowanie coraz to nowszych procesów - pracy coraz więcej - pensja pracownika się nie zmienia. - Awans nie równa się podwyżka. Awansujesz ,ale nie dostajesz więcej pieniędzy -mało płatne nadgodziny - pensje pracowników się wahają, koleżanka może zarabiać np. o 1000 zł więcej niż inny pracownik na tym samym stanowisku. Ciężko mi znaleźć plusy , są kanapki, owoce w firmie oraz pakiet medyczny- to jest plus, ale to raczej jest już w każdej korporacji -więc no nie ma czym się chwalić.

Jeszcze obecny pracownik

Absolutnie się zgadzam ze wszystkim w 100%. Chyba nawet wiem, o którym teamie mówisz. Fakt faktem - świeżo zatrudniony pracownik, od którego być może bije jeszcze jakaś energia, szybko zostanie "wyssany" z chęci do pracy, jak tylko do niego dotrze, że: 1) w kwestii szkoleń pozostawiony jest sam sobie (brak czasu oraz niechęć ze strony innych), 2) mimo jego zaangażowania prawie nic się nie zmienia, 3) mimo jego zaangażowania nikt go nie docenia, 4) po czasie sam nie ma ochoty szkolić "nowych", no bo po co? I rotacja trwa w najlepsze. Międzynarodowa korporacja, ale głęboka mentalna komuna wśród zarządzających wiecznie żywa. Paranoja. A z różnicą zarobków jak najbardziej prawdziwe.

Jowita
@Jeszcze obecny pracownik

Czy mogę się zapytać o jakim dziale mowa?

Pszczolka maja
@Jowita

Na poczatku bylo pisane, ze payroll...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DXC Technology? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
Omg

NajGORSZE korpo w jakiej przyszło mi pracować.... Chaos, chaos i jeszcze raz chaos, zero szkoleń, zero jakiejkolwiek organizacji. Ludzie masowo uciekaja, także nie polecam...

Kamil

Witam Czy ktoś może coś powiedzieć o stanowisku - Digital Transformation Consultant w DXC? Widze że jest oferta dostępna, ale opis jest bardzo enigmatyczny Jak ktoś wie jak to stanowisko wygląda i o co w nim chodzi to będę wdzięczny Pozdrawiam

Zofia

Wydawało mi się, że firma jest jedną z najlepszych we Wrocławiu, dopóki nie poszłam na rozmowę rekrutacyjną. Dziwne jest to, że od każdego pracownika wymagają dwóch języków obcych, a Pani Manager posługuje się tylko jednym (chyba jednym, bo po polsku poprosiła, żeby powiedzieć coś po angielsku). Najpierw szukałyśmy wolnej sali, żeby przeprowadzić rozmowę. Potem kilka standardowych pytań jak to na rozmowie. Do tego kilka tych samych pytań, bo Pani Manager chyba nie słuchała moich odpowiedzi. Język niemiecki sprawdziła mi przypadkowa pracownica, bo akurat miała chwilę przerwy, bo Pani Manager go nie zna. I na końcu informacja, że zawsze dzwoni z odpowiedzią pozytywną jak i negatywną. Rozmowa była 2 tygodnie temu. Do dziś nie dostałam żadnej wiadomości. Większym profesjonalizmem okazała się Pani, która przeprowadzała ze mną najpierw rozmowę telefonicznie. A teraz po przeczytaniu większości opinii chyba dobrze, że mnie nie przyjęli.

Panienka

Do mojego działu - hr&payroll w językiem włoskim - przyjmują każdego, dosłownie każdego, co powoduje, że rotacja jest olbrzymia. Praca nie jest zbyt dobrze opłacana, zwłaszcza że trzeba znać 2 języki (angielski + inny). To, co wynegocjujesz na rozmowie kwalifikacyjnej w zasadzie nie podlega korektom, może po dłuższym okresie... Praca polega generalnie na wklepywaniu danych z wniosków do systemów, teoretycznie nie jest więc trudna. Schody zaczynają się w momencie, gdy trzeba najpierw odgadnąć, co wnioskodawca miał na myśli (w stylu: co autor wiersza chciał nam powiedzieć), i dopiero potem uruchomić właściwy proces. Wnioskodawcy, czyli włoski zespół hr&payroll we Włoszech, nie są zbyt mile do nas nastawieni, czasami mam wrażenie, że większość czasu zajmuje im wyłapywanie naszych potknięć. Do minusów (poza wysokością wynagrodzenia i stosunkiem klienta) dodałabym jeszcze wymuszanie nadgodzin - mamy dwa zamknięcia vw miesiącu (po kilka dni), podczas których trzeba zostać po godzinach - jeżeli ktoś ma małe dzieci albo jakieś zajęcia po pracy, jest to nie do pogodzenia. Nadgodziny są na szczęście płatne. Do plusów zaliczyłabym: dobrą atmosferę w zespole (no ale to zależy, do jakich ludzi się trafi), wynagrodzenie na czas... i to chyba wszystko. Generalnie: dobra praca na początek, ładnie wygląda w cv. Moje sugestie dla DXC Technology: Podwyższyć wynagrodzenie - zniknie problem nieustannej rotacji pracowników i ciągłego szkolenia nowych osób Lubię atmosferę w DXC Technology za: Mój zespół

@Panienka

@Panienka, z czego wynika to, że tak wiele osób przyjmowanych jest do pracy w DXC Technology, a później jest duża rotacja w firmie? Czy jest potrzebnych wielu nowych pracowników, czy po prostu nie są oni odpowiednio sprawdzani przed podjęciem pracy w DXC Technology?

NiedlugoEX
@Wanda

Odpowiedź jest prosta: zasypują pracą za marny grosz, który osiągalny jest w prywatnych, mniejszych przedsiębiorstwach poza Wrocławiem. Gdy ktoś ma trochę oleju w głowie i nie ma noża na gardle, że albo trzyma się DXC albo wraca do Włoch pracować w McDonaldzie, Terranovie czy pchać włoskiego dziadka na wózku - znajdzie inną pracę. Ja już wiem, że niedługo będę EX w tej firmie i tym teamie, gdzie z góry wiadomo kto co może i są równi oraz równiejsi a podpowiem tylko, że Ci równiejsi nie mają obywatelstwa Polskiego :)

Miki
@Wanda

wynika to z bardzo niskich wynagrodzeń w porównaniu z innymi korporacjami. Z powodu rotacji masz dużą ilość znajomych, którzy pracują w innych firmach na podobnych stanowiskach i jak słyszysz od nich, że zarabiają co najmniej dwa razy więcej niż ty robiąc to samo, to się odechciewa do pracy przychodzić.

Re

Ile tam się zarabia netto?

Se
@Re

o jakie stanowisko pytasz?

miki

mało i nie ma podwyżek , na pewno poniżej Twoich oczekiwań, a obowiązków coraz więcej + odbieranie telefonów

Re
@miki

No ale jest 4-5tys na rękę czy nie?

@Re

Na wstępie? Chyba żartujesz. Tyle to tam może zarabia TL albo pracownik z kilkuletnim stażem. Na starcie w payrollu dostaniesz co najwyżej 3 - 3,5 na rękę.

@Re

Heheee, dobry żart. Mało tego, kumpela kiedyś z szeregowej pracownicy awansowała na Team Leadera i dostała uwaga...niecałe 100 zł podwyżki (LOL) Pouczyła się pół roku teamleaderowania i poszła do firmy, gdzie dali jej pensję DXC razy dwa.

Norbert

Mam nadzieję, że dobra praca to główny powód takiej ciszy na forum?

Pracowałam tam ponad rok. Atmosfera przynajmniej u mnie była bardzo spoko, procesy ustandaryzowane, benefity jak wszędzie. Dużym minusem jest brak podwyżek i RÓŻNICOWANIE zarobków między pracownikami na tych samych stanowiskach. Pracujecie w tym samy dziale, ale Twoja koleżanka dostała 700 zł netto więcej i robicie to samo. Nie uważacie to za mało motywujące? Generalnie nie ma co tam liczyć na awans, raczej przejścia poziome między stanowiskami. Kasa naprawdę słabiutka, DXC nie dostosowuje się do rynku. Rotacja jest tam ogromna.

@Ania

@Ania, kwestia wynagrodzenia jest często bardzo indywidualna i zależeć może od różnych czynników, takich na przykład jak dotychczasowe doświadczenie czy też dodatkowe umiejętności. Czy pensja zawsze jest taka sama, czy też zależy na przykład od wyrobionych planów/targetów?

zrezygnowana
@Wanda

Pensja bardzo często zależy od okresu zatrudnienia. I wcale nie liczy się twoje doświadczenie, wykształcenie czy poziom języka ;)

juliette123

Pracowałam w DXC Technology przez kilka miesięcy na stanowisku Specjalista ds. Administracji, czyli w dziale HR. Dlaczego tak krótko? Będę szczera - wykończyła mnie trochę nuda. To oczywiście zależy od stanowiska i zakresu obowiązków, a także od tego, jak ktoś znosi takie "nic nie robienie" (są pewnie osoby, którym by to było na rękę). Ja akurat jestem takim typem człowieka, który lubi wyzwania i lubi kiedy coś się dzieje. Niestety mniej więcej przez połowę miesiąca nie miałam zbyt wiele do roboty, większość czasu spędzałam na gapieniu się w ekran i odliczaniu czasu do wyjścia. Dlatego zmieniłam pracę na coś ambitniejszego. Natomiast jeśli ktoś aplikuje na inne stanowisko albo lubi rutynę, to praca w tej firmie na pewno ma wiele plusów, takich jak: - darmowe kanapki i owoce, - w miarę przyzwoite wynagrodzenie, - dobrze wyposażone biura w centrum miasta, - miła atmosfera pracy, bez napinki i dużego stresu.

hej chcę zaaplikować na stanowisko senior financial analyst , widzę że szukają, spełniam kryteria, do tego oprócz angielskiego całkiem dobrze znam niemiecki, zastanawiam się czy warto - teraz pracuję na stanowisku analityka finansowego w prywatnej firmie i zarabiam 6200 zł netto plus multisport medicover itd czy ktoś wie w jakich granicach są tam pensje ? słyszałem że najwyższe są w hpe, ale do dcx nie mam odniesienia, nie mam parcia na zmianę pracy więc nie ukrywam że jednym z głównych kryterium byłyby właśnie zarobki

DJ
@Marek

radze nie zmieniac:)

Ridge Forrester

Minusy: - bałagan organizacyjny, - ogromna rotacja, - słabe szkolenia wdrażające, - nieustające problemy ze sprzętem i z narzędziami niezbędnymi do pracy, - brak podwyżek, - niekompetentni pracownicy, - liczne nadgodziny (płatne). Plusy: - dobra lokalizacja (centrum miasta), - darmowe kanapki i owoce, kawa i herbata, - masażysta w pracy, - benefity: Multi Sport, Lux Med, bilety na różne wydarzenia kulturalne, - imprezy integracyjne (dla całej firmy średnio raz na pół roku, do tego wyjścia teamowe) - elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy od 7.00 do 10.00), - luźna atmosfera.

Ridge Forrester
@Ridge Forrester

Do plusów należy jeszcze dopisać dofinansowanie do kursów językowych (praktycznie wszystkie języki poza angielskim) oraz konwersacje językowe organizowane przez pracowników. :)

@Ridge Forrester

Ciekawa wypowiedź. Fajnie, że zestawiłeś zarówno plusy, jak i minusy pracy w DXC Technology. Każda osoba chcąca podjąć pracę w tym miejscu będzie mogła przemyśleć sobie temat i to, które kwestie są dla niej najważniejsze. Planujesz związać się z DXC Technology na dłużej?

Payrollowiec

Przepracowałam ponad rok w tej firmie i stwierdzam, że: - w chwili obecnej mam większą wiedzę od teamleadera - TL jest tylko figurantem na papierze, bo żadnego większego pożytku z niego nie widzę - może ewentualnie doprowadzić do furii albo wywołać mordercze instynkty za brak kompetencji i "spychologię". Pierwszy raz z czymś takim się spotykam, że pracownicy teamu mają większą wiedzę od TL, - panuje chaos i bajzel - szkoleń z procesów praktycznie nie ma, teamleader za dużo nie wie, w procedurach nic nie ma, traci się czas na bezsensownych callach, - rotacja jest ogromna - w ciągu roku pracownicy open space'a "wymienili się" praktycznie w 90% - brak podwyżek - na rozmowie rekrutacyjnej najlepiej zastosować metodę "DRZWIAMI W TWARZ" i ewentualnie (w razie potrzeby) łaskawie zejść niżej - to, ile wytargujecie na początku, zostanie z wami już do końca - biada tym, co naiwnie liczą na podwyżkę po okresie próbnym... - najbardziej konkretne benefity wg mnie to bilety do kina. Są zniżki na wybrane wydarzenia kulturalne, ale o Sodexo można pomarzyć. Czy to dobry pracodawca? Hmmmm....

Wanda

@Adam, ciekawa opinia, takie zestawienie plusów i minusów jest na pewno przejrzyste i zrozumiałe! Na pewno osoby zainteresowane pracą w DXC Technology są Ci wdzięczne za wypowiedź. Możesz napisać, jakie dokładnie benefity pozapłacowe oferuje ten pracodawca swoim pracownikom?

Zalety: -W miarę swobodna atmosfera (zależy od zespołu) -Work-life balance -Można się kilku przydatnych rzeczy nauczyć -Nie ma dużej presji, raczej bezstresowo -Benefity pozapłacowe Wady: - Słaba pensja - Dostanie awansu lub podwyżki graniczy z cudem - Praca mało rozwijająca w dłuższej perspektywie - Bałagan organizacyjny

Wanda

@Poszukiwacz, a czy byłeś już na rozmowie w sprawie pracy w DXC Technology? Daj nam znać na forum, czy się na nią wybierasz - jakie warunki zaoferowane przez pracodawcę byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Nie piszecie na forum za wiele o pracy w DXC Technology we Wrocławiu. Czym spowodowana jest ta Wasza niewielka aktywność?

Poszukiwacz

Witam, też jestem zainteresowany opiniami na temat tej firmy. Dostałem właśnie ofertę pracy i zastanawiam się, czy jest sens zwalniać się gdzieś indziej i szukać tam szczęścia ;) Pozdrawiam i czekam na jakiekolwiek konstruktywne wieści!

Wanda

@anonymous, nie bardzo rozumiem, co ma na celu Twój komentarz? Przypominam, że w tym wątku wymieniamy się opiniami i spostrzeżeniami na temat pracy w DXC Technology we Wrocławiu. Masz coś do powiedzenia na ten temat? Zachęcam osoby zatrudnione w DXC Technology do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy!

Zostaw merytoryczną opinię o DXC Technology - Wrocław

• Jak się pracuje w DXC Technology?

Zobacz opinie na temat firmy DXC Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DXC Technology?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DXC Technology