Media-Press.tv Spółka Akcyjna

Kraków

Opinie o Media-Press.tv Spółka Akcyjna

progr

Ludzie sympatyczni, zarobki nie takie tragiczne (może mi się udało po prostu tak wynegocjować), ale jeśli chodzi o rozwój to kiepsko. Firma stabilna więc jak komuś się to spodoba to ok, ale dużo zależy gdzie się trafi. A można trafić do teamu gdzie się poprawia aplikacje konsolowe do generowania plików xml i tyle (zmień kolejność atrybutów, albo dopisz kolejny itp.). Ryzyko wypadnięcia z rynku po dłuższym czasie.

Zostaw opinię o Media-Press.tv Spółka Akcyjna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media-Press.tv Spółka Akcyjna