Opinie o HAKO POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HAKO POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HAKO POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAKO POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Jakie są mocne strony pracodawcy HAKO POLSKA Sp. z o.o.?

Pracownik Hako.
@Michał

Nie ma w HAKO Polska sp.z o.o. osoby o imieniu Emilia. Na recepcji, ani nigdzie indziej.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie HAKO POLSKA Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 10 lutego

Zgadzam się z @Jacek. Zarząd ma (usunięte przez administratora) ludzi. Warunki zatrudnienia (premia, dodatki, podwyżki, bony świąteczne) są uzależnione od humoru Prezesa. Jedni mają stażowe inni nie, jak się obrazi to jednemu da bony świąteczne drugiemu nie. Tak samo jest z podwyżką inflacyjną , każdy z pracowników otrzymuje inny procent wedle uznania "szefa ".Prezes niestety jest osobą, której nie można wierzyć w ani jedno słowo, po prostu (usunięte przez administratora) pracowników.

Cześć, nie będą jeszcze szukać przypadkiem na magazyn tam do siebie? właśnie wiem już ze ogłoszenie mi uciekło i zastanawiam się czy jest sens jeszcze się kontaktować. Lokalizacja mi odpowiada, mam papiery na wózki i doświadczenie więc spełniam wymagania. komentarzy dawno nie było, więc czy jest tu ktoś kto mógłby ocenić warunki na miejscu?

Serwisant

Umowa o pracę na pełen etat

@Serwisant

To super bo właśnie szukam takiej stabilnej pracy z dobrą umową. A jak z kasą? Dadzą dobrze zarobić czy trzeba zaczynać z niskiego pułapu? Powiesz?

@Jacek

Nie polecam !!!! Firma Hako zaczęła traktować pracowników jako (usunięte przez administratora) Wszystko dla siebie, ale nic od siebie . Dobrzy pracownicy masowo odchodzą przez złych szefów. A kto dał się omamić, to za chwile przejrzy na oczy i tez odchodzi.

Danuta

Tak naglę zaczęła? Powiesz co się pogorszyło/zmieniło konkretnie że ci ludzie 'masowo' odchodzą?

NIck
@Danuta

Może zaprzeczysz temu ze odchodzą ? Co się zmieniło , proste -- podejście do ludzi .

@NIck

A co z tym podejściem? Napiszesz?

Nick Nowy wpis

Rolls Nowy wpis

Jakie są zarobki serwisanta oraz atmosfera w Hako,bo pojawiło się ogłoszenie na województwo świętokrzyskie. Czy warto aplikować?

@Rolls

Ja to w ogóle widzę oferty na 26 lokalizacji. Tez kiedyś kminiłem właśnie czy warunki się różnią w zależności od rejonu, a przynajmniej czy jest to znaczące. ogólnie to widziałeś wzmiankę o tej premii świątecznej? Teraz jak bym się przyjął to wiadomo czy mi tez wpadnie? Ciekawe jak duża jest

czy imiona pracowników tak bardzo są istotne, że ktoś je przytaczał na forum? ja chciałam się dowiedzieć czegoś odnośnie bieżących warunków handlowców. Kiedyś był poruszany temat premii i podobno była roczna i półroczna, tak? Dalej tak jest czy cos się zmieniło? Jakich średnich wysokości można się spodziewać?

Firma HAKO POLSKA Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Administracji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Jakie są mocne strony pracodawcy HAKO POLSKA Sp. z o.o.?

Xenia

Na początku jest fajnie po pewnym czasie przekonujesz się ze nie jest już kolorowo. Nie polecam pseudoniemieckiej korporacji!

Mocne to handlowcy, fatalne to recepcja i pierwszy kontatk z klientem zwłaszcza Pani Emilia, brak profesjonalizmu, odstrasza aktualnych przyszłych a co najgorsze potencjalnych klientów biznesowych swoim podejściem, rozłączanie się w połowie zdania. Firma straciła dużego kontrahenta przez Panią Emilię.

Pracownik Hako.
@Michał

W Kraków HAKO POLSKA Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Recepcjonista. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Średnio

Jak za tak niska wypłatę, za dużo nerwów. Kilka osób jest ok, kilka nie. Warto również być uczciwym wobec pracowników i nie traktować ich z wyższością. Na przetrzymanie i zdobycie doświadczenia może być.

Jakie godziny pracy obowiązują w HAKO POLSKA Sp. z o.o.?

Jakiś tam nick.

8-16. Ale jak to w lotnym serwisie może być dłużej.

Justyna
@Jakiś tam nick.

No ale chyba jakoś zaplanowane te nadgodziny często się zdarzają ? Jak to wygląda

Vinyl

Czy handlowiec otrzymuje wynagrodzenie z premią za wynik?

@Vinyl

Nie, premia jest półroczna i roczna

Kamil

@mucha a możesz podać jakieś przykłady co było zle w firmie?

Nikt ważny

Panie mucha . ludzie maskara jaki problem z tuszem do rzęs Pan ma w czym to przeszkadza . A dyrktroa to w słowniku nie znalazłam więc niech mnie Pan oświeci.

Dygresja

Panie Mucha, spację wstawiamy po przecinku, nie przed przecinkiem. Natomiast wszystkie rzeczowniki piszemy łącznie ze słowem nie.

Czy faktycznie proponują atrakcyjne warunki zatrudnienia i miłą atmosferę w pracy?

BE ALIVE

Hm chciałbym zmienić branżę jako handlowiec czy poradzę sobie na tym stanowisku nie mając pojęcia o maszynach?

Nikt ważny

Są już zwolnienia?

Czy HAKO POLSKA Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Nikt

Tam nic nie jest „luźne”

@Nikt

Masz wiedzę o pracy w tej firmie? Jeżeli tak to dobrze się składa, ponieważ potrzebuję kilku informacji. Jesteś w stanie pomóc?

Zdalnie
@Jacek

Wiecie może, czy jest teraz praca zdalna tam?

Hakol

Muszę przyznać że nie tylko pracownicy przeglądają to forum a również potencjalni już bądż obecni klienci jak ja. Nie Świadczy to dobrze o Państwa Firmie, odpowiedzi pod anonimem również są obrażające i raczej nie pisze ich obrońca uciśnionych (czytaj osoba postronna) a pracownik . Maszyny jak maszyny jak się nie zepsują to pracują dobrze.Natomiast Serwis i ewentualne koszta naprawy chyba najdroższe na rynku maszyn nie wspomnę o tym iż nie możemy się doczekać na serwis (odpłatny)a maszyna stoi.... Elektroniki napchane jak w Tesli . Przykra sprawa .

Cycata

Nie polecam. Praca w serwisie to (usunięte przez administratora) Czekałem do końca roku. czas zmienić pracę.

Pająk

Po raz kolejny Prezes oraz najbliżsi jego współpracownicy (usunięte przez administratora)z premii szeregowych pracowników.

Nikt

Dlaczego nie znajdziesz sobie innej pracy? W obecnych czasach to nie jest trudne. Nie wszędzie okradają pracowników.

MADZIA

Nie polecam. Atmosfera kiepska. Ludzie zaszczuci na siebie.

Kultura organizacyjna

Witam, Jeżeli dla kogoś ważna jest jakość pracy, prestiż firmy i wartości jakie reprezentuje, to Hako Polska jest dobrym wyborem i miejscem pracy. Pozytywna atmosfera w firmie sprzyja współdziałaniu i przekłada się na zaufanie pracowników dla działań nowego Zarządu. Rekomenduję Hako Polska jako pracodawcę ponieważ, to co wyróżnia Hako Polska, to przede wszystkim wysoka kultura organizacyjna, dobry komfort pracy i traktowanie każdego pracownika z szacunkiem. Ps. Wyżej zamieszczona opinia wyraża moje stanowisko jako pracownika firmy Hako Polska (nie jest napisana na niczyje zlecenie) i mam nadzieję, że będzie pomocną dla zainteresowanych osób.

@Kultura organizacyjna

To dlaczego wypowiedź jest anonimowa???

@Zainteresowany

Nie widzę związku przyczynowo- skutkowego pomiędzy opublikowaną treścią wypowiedzi, a nieudostępnianiem swoich danych osobowych.

HR
@Kultura organizacyjna

Książkowa odpowiedź. Tylko mało wirygodna. Gdyby firma była normalna to by nie było tej konwersacji. POTWIERDZA SIĘ WPIS, ŻE HAKO ZATRUDNIA "INTERNETOWYCH TROLI" DO GENEROWANIA WPISÓW.

@HR

Kiedy publikuje swoje opinie staram się konsekwentnie kierować dogmatem: NIE ODNOSZĘ SIĘ DO BYLE CZEGO/ NIE KOMENTUJĘ BYLE CZEGO... Tym razem (niestety) łamię aksjomat odpowiadając na Twój post. Robię, to wyłącznie dlatego, aby nacechować taki styl wypowiedzi, który nie jest rozmową na argumenty, lecz stanowi wektoralne odwzorowanie hejtu w czystej postaci. …dalszy dialog uważam już za bezzasadny/ bezcelowy.

Franiu
@Kultura organizacyjna

Ale ktoś dowalił imfamtylnym tekstem. Co wy tam palicie na tym magazynie. No chyba że to po czekoladkach.

@RODO

Masz rację, to forum jest z zasady anonimowe i użytkownicy posługują się nickami. Możesz napisać jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia? Jesteś zadowolony z rodzaju umowy o pracę, czy masz jakieś zastrzeżenia. Czekam na Twój komentarz.

@Jacek

Bardzo dziękuję za zrozumienie. HAKO, to jest cywilizowana firma i cywilizowane, zawsze zgodne z kodeksem pracy, są warunki zatrudnienia/ umowy o pracę.

Marketing
@RODO

Firma hako jest cudowna. Można palety wynosić do domu.

@Marketing

Władza absolutna (nad paletami )deprawuje, ale stare przyslowie mówi: "nosił (doprecyzowując "wynosił ") wilk razy kilka, poniesli i wilka "

bardzo stary

Robie w HAKO od wielu lat i moge powiedzieć że sie bardzo dużo poprawiło. Praca jest stabilna a jak ktos woli gdzie indziej to przeciez nikt nie trzyma na sile.

Zadowolony stary pracownik
@bardzo stary

Potwierdzam, Wystarczy że przychodzisz do pracy. Nie musisz nic robić, masz dużo czasu i gwarantowany ciepły posiłek. Jeśli nie jesz mięsa masz możliwość szybkiego awansu.

@bardzo stary

Jak wyglądają Twoje zarobki po kilku latach pracy? Firma oferuje dodatki do wynagrodzenia? Rozwiń swoją opinię.

Jakie są warunki zatrudnienia w HAKO POLSKA Sp. z o.o.?

Normalnie

Umowa o pracę, wypłata na ostatni dzień miesiąca, pakiet opieki zdrowotnej.

Zostaw merytoryczną opinię o HAKO POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HAKO POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAKO POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

HAKO POLSKA Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Czerwone Maki 63
    30-392 Kraków