Opinie o HAKO POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HAKO POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HAKO POLSKA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAKO POLSKA Sp. z o.o. w Kraków

Serwisant

Ja również pracuje w Hako, juz ponad dziesieć lat, tak jak wielu moich kolegów. Gdyby bylo źle, to byśmy tak długo tutaj nie pracowali.

Serwis Krakow
@Serwisant

Potwierdzam. Praca jest w porządku, nie ma co się sugerować anonimowymi wpisami frustratów

Anonimowy
@Serwis Krakow

Twój wpis też jest anonimowy i jak większość pozytywnych wychodzi z dziąłu marketingu.

Duchowny
@Serwisant

Co za hejt. Hako płaci trolom aby wpisy generowali. Marketing działa pełną parą...

JA

Pracuje w Hako. Zaczynałem za starego zarządu. Od przyjścia nowego widzę pozytywne zmiany i nie chodzi mi o samochody firmowe tylko o poprawę warunków pracy. Ale widzę że komuś bardzo żal (usunięte przez administratora) ściska to wypowiada się nie pochlebnie a zarazem pisząc prościej dla mniej inteligentnych pier....i farmazony

Stary
@JA

Nie ma to jak o sobie napisac wyniośle. Mamy tu zjawisko pochwalnego narcyzmu. Prawdy nie zmienisz takim pisaniem.

Fat

Ktoś chętny na serwisanta? Praca czeka.

Rex
@Fat

Nie polecam

Igor
@Fat

Rozmawiałem z pracownikami którzy pracują w terenie i raczej pozytywnie się nie wypowiadali o warunkach jakie proponujecie. Jeśli propozycja HAKO ma być wiarygodna prosze, o oficjalne przedstawienie warunków.

Tadek
@Igor

Tam pracują (usunięte przez administratora)które prawdy Ci nie powiedzą

Jacek
@Rex

Nie polecasz pracy w HAKO POLSKA Sp. z o.o. ogólnie, czy jedynie na stanowisku serwisanta? Napisz proszę co uważasz na temat aktualnej sytuacji w firmie, na temat pracodawcy i skąd taka opinia. Dziękuję za wypowiedź.

Pracownik hako

Widzę że to samo się dzieje w halo w Krakowie jak i u nas w HAKO w chałupach w zachodniopomorskim... Wymagają coraz wiecej, narzekają coraz bardziej, ludzie się zwalniają a oni tego nie widza... Zamiast ich zatrzymywać to zatrudniaja praktykantów/ludzi po studiach którzy na niczym się nie znają ale zarobki większe niż zwykły pracownik ogarniający cała firmę i jej problemy... Można by dużo negatywow napisać bo to temat rzeka...Pozdrowienia dla pracowników trzymajcie się ;)

Prawdziwy

W samo sedno!

***

Poziom wpisu żenujący, świadczący tylko i wyłącznie o bardzo niskiej kulturze osobistej piszącego.

Firma HAKO POLSKA Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Administracji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Vel

Ile dajesz za wizytę ?

Lucyna

Mi to nie przeszkadza. Mogę się przespać. Tylko że stoję pod koniec kolejki. Na początku są pracownicy starsi stażem.

Per
@Lucyna

No najstarsze mają pierwszeństwo

Luba

Odradzam, Rekrutacje tam to porażka. Wysokie oczekiwania za minimum. rozmowa mało merytoryczna.

@Luba

Twój komentarz jest dość jednoznaczny, ale w sumie nie mówi nam zbyt wiele o rozmowie kwalifikacyjnej w HAKO POLSKA - bo rozumiem, że takie właśnie zdarzenie masz na myśli. Może mogłabyś napisać coś więcej o samej rekrutacji do pracy w tym miejscu? Zachęcam!

Tymek
@Luba

Totalna porażka, mało kasy a niewolnika chcieliby mieć

Nicki

Czy firma się rozwija, bo obecnie poszukują 3 serwisantow?

@Nicki

HAKO POLSKA to polski oddział niemieckiego holdingu, wiodącego producenta na rynku maszyn czyszczących. Firma powstała w 1998 roku i już po kilku latach została liderem w sprzedaży technologii utrzymania czystości na skalę kraju. Od 2009 roku niezmiennie otrzymuje certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, poświadczający jej stabilną działalność zgodną z prawem i zasadami etyki. W związku z tym całkiem prawdopodobne jest, że firma ta, z uwagi na prężny rozwój, poszukuje 3 serwisantów. Chciałbyś aplikować?

Znudzony
@Nicki

Tak poszukują nowych naiwnych. Obecna grupa trzymająca władzę powoli wykrusza zespół. Jak tak dalej pójdzie to sami będą musieli zakasać rękawy i zabrać się w końcu do roboty. Ciekawe na kogo będą narzekać jak wszyscy odejdą. Pewnie na krakowski smog. Winny musi być. Stanowczo odradzam.

@Nicki

Słyszałem że poszukują Dyrektora handlowego. Może warto aplikować.

Nicki
@Znudzony

Czyli nie warto aplikować do tej firmy?

Dociekliwy
@Alicja

Ile Ci zapłacili za tego posta?

Masterka
@Zainteresowany

A warto aplikować na księgowego?

Bob
@Masterka

Każdy kolejny będzie lepszy od obecnego.

Frank
@Nicki

Jasne, Nie ma kto robić w serwisie więc każdy kto podejmie pracę jest mile widziany. Nie ważne czy po dniu zrezygnujesz czy po tygodniu. Ważne że w tym okresie będziesz maksymalnie eksploatowany.

Sisi
@Bob

Jaki zarobki opłaca się na 0,5 etatu pracować?

Human
@Masterka

Absolutnie nie!

NIE POLECAM

done

Alicja

Bardzo krótką opinię na temat pracy w HAKO POLSKA zamieściłaś na forum - zachęcam Cię do rozwinięcia jej chociażby w kilku zdaniach. Zawsze warto popierać swoje wypowiedzi merytorycznymi, rzeczowymi przykładami. Długo pracowałaś bądź też pracujesz w HAKO POLSKA?

Jack

W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy :)

Wiki
@Jack

nareszcie!!!

Ktoś

Po tym, jak robili wszystko ze by zaszkodzić firmie w ostatnim czasie , to nawet dobrze ze już ich nie ma . Ale nowy (usunięte przez administratora)ma uważać , bo konkurencja nie śpi i nie od tak sobie zostawili swoja wtykę (usunięte przez administratora) przecież Przyjaciele z I-Team muszą wiedzieć co się dzieje .

Qba

Czyżby w Hako Polska zmienił się Zarząd? Przeszli do I-Team???

Jacek

Nikt nie trzyma na siłę w firmie. Może trzeba bardziej obiektywnie ocenić własną pracę?

serwis

Pan prezes na słowo "dzień dobry' udaje że nic nie słyszy i wzrokiem chce zabić, że ktoś mu przeszkodził. Pani dyrektor, znajoma Pana prezesa też nie wiele od niego się różni. Praca polecana dla osób które zamiast pracować wolą donosić na pracowników "górze". Takie osoby się ceni w tej firmie. Moje sugestie dla HAKO POLSKA Sp. z o.o.: zmienić panią dyrektor i zwolnić "ocd"(Pani K.) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować bardziej pracownika. Umieć dokonywać oceny wiarygodności pracowników. Nie zawsze kierownik jest uczciwy względem podległego mu pracownika.

ss

dość tego gadania macie pracować !!!

Ktos
@ss

SS masz racje , dość tego zapi..dalania , może faktycznie najwyższa pora zacząć normalnie pracować .

Maly buntownik

A co z dzialem serwisu sa stanowiska nanp koordynatora serwisu albo mechanika?

Warszawa :)

Witam Pojawiło się ogłoszenie na terenie mazowieckim stanowisko handlowiec, pytanie warto aplikować? Interesuję mnie wysokość podstawy oraz atmosfery? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

Bear
@Warszawa :)

Daj sobie spokój, uwierz wiem co mówię, chyba że nie masz innej opcji.

x

Menadzerowie w tej firmie to totalna niekompetencja,arogancja i buta ,zero szacunku do pracownika i brak ludzkich odruchów,widzą tylko czubek swojego nosa a reszta sie dla nich nie liczy,omijać z daleka chyba że ktoś lubi rynsztok

Unknown

Czy polepszylo się w firmie, bo nie ofert pracy?

Alicja

@Dunia To dobrze, że postanowiłaś wziąć udział w dyskusji o firmie HAKO POLSKA. Jednak Twój poprzedni post może nic nie powiedzieć, szczególnie tym nowym, użytkownikom forum. Dobrze byłoby zatem, jakbyś rozszerzyła swoją wypowiedź i napisała coś konkretnego o tym pracodawcy. Twoje uwagi mogą okazać się przydatne dla tych, którzy planują złożenie u nich CV.

Dunia

Słyszałam że wreszcie Niemcy prezesa posunęli :)

Zostaw merytoryczną opinię o HAKO POLSKA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w HAKO POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAKO POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

HAKO POLSKA Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Czerwone Maki 63
    30-392 Kraków