Opinie o ASTOR Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ASTOR Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ASTOR Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASTOR Sp. z o.o. w Kraków

Maks Nowy wpis

Na stronie firmy jest informacja o rekrutacji na młodszego specjalistę ds. realizacji zamówień. Napisali że jest możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. To znaczy że z czasem można awansować z młodszego na starszego specjalistę albo w ogóle przeskoczyć na wyższe stanowisko. Często zdarzają się takie sytuacje gdzie biorą ludzi już pracujących a nie tych z zewnętrznej rekrutacji?

kandydat Nowy wpis

Czy w firmie jest możliwość pracy hybrydowej? Jak to wygląda?

Na jakie benefity można liczyć w ASTOR Sp. z o.o.?

Czy można liczyć w ASTOR Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Nowy wpis

Dzień dobry, Tak, wszyscy pracownicy ASTOR mają dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ASTOR Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Aktualność
Ruszyła kolejna odsłona akcji Onkoodpowiedzialni, której jesteśmy partnerem. Obecna edycja poświęcona jest rakowi jelita grubego. Dynamika wzrostu jego zachorowań w ostatnich latach jest bardzo wysoka. Współczynnik umieralności na ten nowotwór jest u nas o wiele wyższy niż w krajach na północy i zachodzie Unii Europejskiej.
Zachęcamy wszystkich do udziału w spotkaniach live, na których zostaną poruszone kwestie m.in. takie jak:
- objawy raka jelita grubego,
- przyczyny jego rozwoju,
- profilaktyka oraz leczenie.

Pierwszy live odbędzie się 11 sierpnia o 19:30 poprzez Facebooka!

Aktualność
Wakacyjny klimat, czyli kamperem przez świat....

W ASTOR jednym z benefitów pozapłacowych jest możliwość skorzystania z firmowego kampera.

Kamper jest z nami już od 2014 roku, a zarezerwować go może każdy pracownik firmy.

Jest on w pełni przystosowany do podróży zarówno tych krótszych, jak i dłuższych.
Wśród pracowników cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem, co powoduje, że trzeba rezerwować go ze sporym wyprzedzeniem!

Jak Wam się podoba taka forma podróżowania?
Dominik

Dzień dobry, Czy prowadzą Państwo lub w najbliższym czasie zamierzają Państwo prowadzić rekrutację na stanowisko koordynatora inwestycji? Pozdrawiam

@Dominik

Dzień dobry, Tak, właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na stanowisko Koordynatora Projektu z miejscem pracy w Poznaniu lub Lesznie. Jeśli ta oferta jest dla Pana interesując to zapraszam do aplikowania. https://www.astor.com.pl/studenci/oferty-pracy/10648-poznan-leszno-rekrutacja-na-stanowisko-koordynatora-projektow.html

Dominik
@ASTOR Sp. z o.o.

Dziękuje za informacje. Niestety interesuje mnie praca w Warszawie. W takim razie czekam cierpliwie na rekrutacje w stolicy. Pozdrawiam

Studencie/Studentko!
Szukasz stażu?
 Zobaczcie najświeższe oferty stażowe w ASTOR!
Stażysta Inżynier Copywriter: bit.ly/3imTXE1
Stażysta w dziale Rozwoju Sprzedaży Robotów Przemysłowych: bit.ly/3xPt81P
Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia!  #rekrutacja #staż

dzień dobry czy w astor są prowadzone rekrutacje poza stażami i praktykami ? Coś dla inżynierów ds. robotyzacji ?

@Kasia

Dzień dobry, Tak, poza praktykami i stażami mamy otwartych kilka procesów rekrutacyjnych. Niestety w tej chwili nie mamy oferty dla inżynierów ds. robotyzacji. Zachęcam Panią do śledzenia naszej strony www ( https://www.astor.com.pl/o-nas/praca-i-rozwoj.html), tam publikujemy informacje o otwartych procesach rekrutacyjnych.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ASTOR Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

MH

Zazwyczaj pierwszym etapem jest krótka rozmowa telefoniczna z kandydatami. Następnie zapraszamy na rozmowę z potencjalnym przełożonym. Ostatni etap to rozmowa z Dyrektorem Personalnym oraz Prezesem firmy.

Hej, czy jakiś pracownik może dodać opinie jak pracuje się w Astorze? Widzę że jest rekrutacja do Katowic, duża jest rotacja?

@Kandydat

Aktualna rekrutacja do Katowic jest związana z rozwojem firmy a nie rotacją. Rozwijamy się i potrzebujemy nowych osób do zespołu. Rotacja w firmie ASTOR jest na niewielkim poziomie. Średni staż pracy w firmie wynosi ponad 10 lat. Jeśli lubisz wyzwania współpracę z klientami i interesują Cię nowoczesne technologie z obszaru automatyzacji i robotyzacji zapraszamy do złożenia aplikacji.

@ASTOR Sp. z o.o.

A czy forma pracy na tym stanowisku jest nastawiona typowo na osiąganie celów sprzedażowych czy również w dużym stopniu na wsparciu technicznym klienta i tworzeniu koncepcji etc. ?

@Kandydat

Dzień dobry, w ASTOR osoby zajmujące się sprzedażą przede wszystkim nastawione są na sprzedaż, jednak nie tylko finalizują zamówienia, ale przede wszystkim tworzą razem z klientem koncepcję, która spełni jego oczekiwania. Dlatego tak ważne jest rozeznanie techniczne, czasem też wykorzystywane przy wsparciu posprzedażowym. Warto jednak zaznaczyć, że w Centrali ASTOR funkcjonuje osobny Dział Pomocy Technicznej, do którego klienci mogą się zgłaszać bezpośrednio.

@Kandydat

Pracuję w ASTOR już 14 lat i nie jestem odosobnionym przypadkiem :) Rotacja w firmie oczywiście jest, ale na bardzo niskim poziomie, o czym wspomniano w odpowiedzi Pracodawcy.

Martyna

Hej, jak często zdarza się w waszej firmie awans wewnętrzny ?

@Martyna

Rozwój zawodowy osób pracujących w naszej firmie jest dla nas bardzo ważny. W naszej organizacji jest wiele osób, które swoją karierę zawodową zaczynały na praktykach a teraz pełnią funkcje kierownicze . Jeśli mamy wewnątrz organizacji potrzebę obsadzenia nowego stanowiska i mamy osoby, które mają potencjał do tego, aby awansować to nie szukamy nikogo na zewnątrz, tylko obsadzamy ten wakat w ramach wewnętrznej rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o ASTOR Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ASTOR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASTOR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

ASTOR Sp. z o.o.