Opinie o XTECH.PL SERWISY BRANŻOWE SP Z O.O. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie XTECH.PL SERWISY BRANŻOWE SP Z O.O., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w XTECH.PL SERWISY BRANŻOWE SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XTECH.PL SERWISY BRANŻOWE SP Z O.O. w Kraków

Agata Nowy wpis

Macie dużo nadgodzin?

Anna Nowy wpis

Bardzo długo zastanawiałam się nad tym, czy warto pisać cokolwiek na temat tej firmy.(Kraków)Będąc studentką 2 roku wzięłam udział w rekrutacji na stanowisko konsultanta telefonicznego. Takiego braku szacunku nie spotkałam już nigdy w swojej karierze zawodowej. Rozmowa rekrutacyjna trwającą godzinę została podsumowana słowami "Wszystko super, ale jeszcze jest szansa, że ktoś podeślę mi znajomego jeszcze dzisiaj na to stanowisko więc wiesz, rozumiesz- taki mały nepotyzm, nie jest to raczej nic nowego i dziwnego". Zupełny brak poszanowania mojego czasu, mojej wiedzy. Pani Aneto- nie wyobraża sobie Pani jak wielkim rozczarowaniem była dla mnie tą rozmowa. Stracone na podróż pieniądze, godziny przygotowań- bo przecież chciałoby się wypaść jak najlepiej. Na koniec bezczelna wiadomość, ' stanowisko zostało zajęte, ale jakby co to możemy się odezwać?" Uważam, że Pani podejście było zupełnie nieprofesjonalne i wręcz karygodne. Zdążyła opowiedzieć mi Pani na rozmowie o swoim urlopie macierzyńskim, dzieciach, a potraktowała mnie Pani jak osobę gorszej kategorii nie mając szacunku do mnie jako człowieka. Będzie Pani dla mnie przykładem- jakiego pracownika nie chciałabym mieć w swoim zespole. Powodzenia w szukaniu nowej pracy w przyszłości, mam nadzieję, że ma Pani dużą rodzinę :) Moje sugestie dla XTECH.PL SERWISY BRANŻOWE SP Z O.O.: zacząć szanować pracowników najniższego szczebla

tw Nowy wpis

bardzo OK

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o XTECH.PL SERWISY BRANŻOWE SP Z O.O. - Kraków

XTECH.PL SERWISY BRANŻOWE SP Z O.O.
5/5 Na podstawie 3 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

XTECH.PL SERWISY BRANŻOWE SP Z O.O.