Janex

Kraków

Opinie o Janex

wiaoa

to fakt, firma nie ma własnej strony i nie ma w jaki sposób zachęcić potencjalnych klientów czy kandydatów do pracy. Zastanawiam się jakim sposobem utrzymali się tyle na polskim rynku, skoro nie dbają o swój wizerunek.

Wojtek

Totalna porażka.

?

anonim - 2013-06-01 16:15:11 Potwierdzi ktoś te posty Daniela i Jacka o Janex? Wie ktoś może, coś o planach rozwoju firmy na najbliższe 5 lat, typu: rozszerzenie działalności na rynki zagraniczne, może nowa oferta produktowo-usługowa, jakieś inicjatywy i projekty? Chciałbym pracować w rozwijającej się firmie, z perspektywami, a nie dążącej ku upadkowi.Jak kolego byłes znimi ? bo mam z nimi jechać do Francji .

?

Witam proszę o info na temat firmy mam z nimi jechać do Franci w najbliższym czasie .

Jacek

Wszystko podpisujesz że dostajesz ; diety , dojazdy , urlopy ...ale nie dla Ciebie ta kasa idzie ty otrzymujesz tylko suchą wypłatę ... jedyny plus to że wypłacają kasę w danym miesiącu ale i to tylko w Krakowie w firmie więc kolejne koszty dojazdu dochodzą ....

Daniel

Uwaga ! Firma nie płaci diet w delegacji zagranicznej !!! Nie zwraca poniesionych kosztów dojazdu na budowę zagraniczną , zjazdów do domu , kosztów badań !!! (usunięte przez administratora) Obiecują złote góry a po dojeździe czar pryska i w zamian (usunięte przez administratora)umowa na najniższą krajową za pracę w eksporcie !!!!

diabeł

Firma wyzyskująca nowych pracowników bez względnie i od razu po skończeniu pracy zwalnia ale jest + dziękują za skończoną prace o dziwne

Zostaw opinię o Janex - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janex