Grenade sp zoo

Opinie o Grenade sp zoo

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w Grenade sp zoo? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

prawda

mam firmę obok i z tego co się orientuję, w sumie dla firmy pracuje ok 25 osób- w głównej siedzibie widziałem tylko administrację i kilku programistów, reszta zdalnie- w sumie ciekawy model

prawda

Czyli pracuje tam te 5 osób czy mniej?:)

Hub

potwierdzam- solidna firma z ogromnym know how i potężnym doświadczeniem. Fajny zespół, dobra atmosfera, ciekawe projekty i dobre zarobki- może trochę mało czasu na niektóre projekty, ale taka jest chyba specyfika rynku. Gorąco polecam

Tomek

głupi komentarz... Grenade to młoda i szybko rozwijająca się firma. Pracuję dla nich jako grafik z doskoku i robią mega fajne projekty. Wiem, że chłopaki trzymają poziom. Mocno im kibicuje, bo uważam, że to jedna z najciekawszych firm softwarowych na wrocławskim rynku- bez zbędnego cukierkowania- wystarczy spojrzeć na ich portfolio. Profesjonaliści godni polecenia!

kordian

Nie polecam. To 5 osoba firma...

Zostaw opinię o Grenade sp zoo - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grenade sp zoo