Opinie o Medicover

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medicover

jjj

badania ważne na rok poprzednio 3 lata pytają o poprzednie zakłady pracy co ich to obchodzi całe dni zmarnowane niemiła obsługa lekarzy a do tego zakład potrąca 100 rocznie zakres obowiązków pełny co ich to obchodzi to wynoszenie tajemnicy zakładu

Marta

W sieci pojawiła się oferta pracy na posadę Recepcjonistki w Warszawie - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat tego stanowiska? Jak wyglądają pierwsze dni pracy - czy można liczyć na szkolenie wstępne?

hgn

@ruda no ale jkaby nie patrzeć technik farmacji to jest taka troche oferta z wyższej półki. Przecież nie przyjma pierwszej lepszej osoby z ulicy, trzeba mieć konkretne wykształcenie w tym kierunku.

sabina

pracowalam w medicoverze tragedia gorzej niz na nfz

Wolanek

Medicover jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących usługi medyczne - jak kto woli je nazywać - prywatne, niepubliczne. Kiedyś można było mieć nadzieję, że istnienie takich centrów podniesie poziom medyczny publicznych szpitali. Jak było i jak jest to chyba wszyscy wiedzą, dlatego jeżeli kogoś stać na prywatną opiekę to długo się nie zastanawia.

karakon

Oczywiście chodziło mi o klienta indywidualnego. Znajomy pracuje w tej firmie ale zajmuje się klientami indywidualnymi i biznesowymi. Warunki są zupełnie inne: samochód służbowy, komórka, prowizja. Czyli typowy przedstawiciel handlowy. Dziwie się, że warunki dla "przedstawicieli" odpowiedzialnych za klienta indywidualnego są tak "inne".

karakon

Cześć. Właśnie też mam iść na rozmowę. Rozumiem, że stanowisko dotyczyło klienta końcowego. W jakim mieście miałeś rozmowę Wrocławiu?

anonim

Byłem ostatnio na rozmowie i warunki przedstawiają się dokładnie tak jak tu są opisywane, czyli 3300 netto na rękę, przez pierwsze miesiące prowizji nie wypłacają dopiero po okresie próbnym, który trwa 3 miesiące. 26 umów pierwszego miesiąca, a praca w terenie, nie interesuje ich jak pozyska się klienta ale efekt. Nie zwracają za paliwo, za rozmowy telefoniczne i nie dają środka transportu. Jak na taką firmę wydawałoby się, że powinno być ich na to stać. Czyli z tej podstawy trzeba sobie odliczyć poniesione koszta. Do tego nienormowany czas pracy a co za tym idzie, wtedy kiedy klient ma czas się spotkać to trzeba jechać, a przeważnie jest to późne południe kiedy ludzie kończą pracę. Do tego dochodzą miesięczne targety, które nie są takie małe. Ma się wrażenie, że na te pierwsze miesiące zatrudniają ludzi aby Ci im klientów zgarniali (rodzina, znajomi), a potem zawyżając plan usuwają w białych rękawiczkach....

ninek

Aga dobrze mówi.To podejrzane ...

aga76

Zatrudnienie na umowe o prace.Przez pierwsze 3 miesiace próbne wymagaja sprzedaży jednej umowy dziennie,praca w terenie,jest podstawa ale nie wiadomo jaka plus prowizja miesieczna tez nie wiadomo jaka...Trzeba miec wlasny transport ( bilet miesieczny) gdzie nie pokrywaja kosztów paliwa i nie pokrywaja kosztów rozmów telefonicznych.Wydawać się byc smieszne gdzie chca zatrudnic handlowca i nie dać podstawowych narzędzi jak tel i sam.słuzbowy..radze sie zastanowić przed wybraniem sie na rozmowe to zaoszczędzi wam stracony czas...

anonim

35 umów to Mount Everest,wiem o tym,bo pracowałęm w czymś takim (podziel sobie przez 30 - ilość wszystkich dni w tygodniu).Poza tym osoba prowadząca rektutację nie dotrzymuje słowa - nie dzwoni do wszystkich,z którymi się umówiła i miała oddzwonić, a przy rozmowie mówiła,że jestes niezbędny i będziesz najlepszy ...

galanonim

35 umow miesiecznie nie jest chyba takie trudne jesli powaznie podejdzie sie do pracy.Wynagrodzenie wydaje sie niezłe ale bardzo mnie interesuje czy praca jest typowo biurowa i siedzi sie tam 8h czy praca w terenie.Jezeli w terenie to czy dają samochód słuzbowy?

ninek

3300zł.na rękę.Przez pierwsze 3 m-ce 26umów, a potem 35 umów co miesiąc.Ten ostatni wymóg jest jak wejście na Mount Everest.Pierwsze 3 m-ce jeszcze wykonale,ale potem porażka.Boję się, że po 3 m-cach wylecę,bo nie dam rady tych 35 umów m-cznie.A co Ty na to?

rekrut

Słuchaj rownierz mam propozycje pracy w medicover jako specjalista ds. sprzedazy , jesli mozesz prosze powiedz mi jakie zaproponowali warunki pracy i jakie narzedzia do pracy zaproponowali ?no i jakie to stale wynagrodzenie? czy praca jest typowo w biurze czy w terenie i jak w terenie to czy daja jakis srodek lokomocji?

anonim

Witam.Mam propozycję pracy specj.ds.sprzedazy.Właściwie to wygląda to na pracę jako agent rekrutujący klientów dla [usunięte przez moderatora],ale pensja jest stała.Mam zrobic jakis plan sprzedazowy na kolejna rozmowę.Nie będę miała żadnej bazy klientów od [usunięte przez moderatora]-sama musze taką bazę stworzyć-znajomi,rodzina itp..To dziwne!Poza tym przez 3 m-ce wystarcyz, że zawrę 8 umów z klientami,a potem az 35 m-cznie.To tak jakby wejść na pagórek,a potem na Mount Everest.Kasa niezła,ale boję sie, że nie wywiążę się z tych 35 umów i mnie wywalą.Co Ty na to?Doradź coś.Nie potrafie podjąć decyzji.Warto w to wejść.Byłem na górze w M.biura świeciły pustkami.Może oni maja trudności finansowe?

Zostaw opinię o Medicover - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medicover